10 sposobów na zarabianie pieniędzy na smartfonie

10 sposobów na zarabianie pieniędzy na smartfonie

Wiedziałeś, że jest możliwe zarabianie pieniędzy w Internecie nawet bez używania komputera? Możliwe jest zarabianie korzystając ze swojego smartfonu, możesz w ten sposób uzupełnić swój budżet i mieć dodatkowe pieniądze na specjalne cele, zaoszczędzić na czarną godzinę oraz na pokrycie rachunków. Ludzie na całym świecie zarabiają “mobilne pieniadze” na wiele różnych sposobów: platformy kryptowalutowe, płatne ankiety czy YouTube

Możesz do nich dołączyć; nie jest to skomplikowane. Zapoznaj się z tymi 10 różnymi metodami do zarabiania pieniędzy w Internecie przy użyciu swojego smartfonu i wejdź na drogę do finansowej wolności, która będzie tylko możliwa wtedy, gdy zaczniesz zarabiać pieniądze z wielu źródeł i kumulował je na nietykalnym koncie bankowym.

1. Twoje opinie

Bez wątpienia najlepszą metodą zarabiania pieniędzy na smartfonie jest wypełnianie ankiet online. Twoje opinie są bardzo cenne dla firm, ponieważ są skłonne za nie zapłacić. Robią to za pośrednictwem portali Płatne ankiety, za które możesz się zarejestrować za darmo i zacząć zarabiać bardzo szybko, tylko za dzielenie się swoimi przemyśleniami! 

Zalecane portale to:

płatne ankiety

Zarób do 1 EUR za kwestionariusz,
bardzo szybko!

Odwiedź stronę
płatne ankietys

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płacą od 2,4 do 14,5 PLN za badanie

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Zarób do 1 euro za ankietę

Odwiedź stronę

2. Zarabiaj na Bitcoinie

Bitcoin nie bez powodu uznany został za najlepszą metodę zarabiania w 2019 według ZarobkowyNinja.pl: 

Nie musisz być specjalistą w tej dziedzinie, ani mieć żadnego doświadczenia, a i tak jesteś w stanie osiągnąć duży zwrot z inwestycji. Najlepszym sposobem na to, aby zarobić na Bitcoinie jest zastosowanie automatycznego systemu tradingowego, który sam decyduje, kiedy kupować i sprzedawać kryptowalutę na różnych giełdach.

Poniższy film pokazuje, jak David zarobił przy jego
pomocy ponad 4800 zł w 24 godziny:

Komentarze:

Obraz użytkownika Facebooka
Obraz użytkownika Facebooka
Wiktoria Zysk Balcer
Słuchajcie, myślę to jakieś oszustwo! Pamiętacie te historie w których to ludzie zarobili na tradingu, a później system nie umożliwiał wypłaty środków? To po prostu brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe…
Obraz użytkownika Facebooka
Marzena Hymon Bartosiewicz
Wiktoria Takie przekręty pewnie istnieją, ale to na pewno nie jest żadne oszustwo. Wiem to z doświadczenia. Sam dołączyłem w czerwcu, a rezultaty są tak rewelacyjne, że znajomi myślę że obrabowałem bank hahaha. Jeśli chodzi o wypłatę środków, to nigdy nie miałem z tym problemu. Czekasz 48 godzin i bam!
Obraz użytkownika Facebooka
Grzesiek Jarosinski Wójcik
Wiktoria masz na myśli Wilka z Wall Street stary XD
Obraz użytkownika Facebooka
Patryk Wojciechowski
Nie jestem osobą, jaka zwykle wierzy w te internetowe “sposoby” na zarabianie. Jeśli też jesteś sceptykiem, POSŁUCHAJ co mam do powiedzenia. Po tym co opowiadał David, postanowiłem sprawdzić, czy to naprawdę działa. Złożyłem więc nieduży depozyt na moim koncie i – ku mojemu zdziwieniu – osiągnąłem zysk! W ciągu zaledwie paru dni, moje 1000 zł zmieniło się w 6000!

David, wielkie dzięki, stary!
Obraz użytkownika Facebooka
Martyna Antoniewicz
Hej David, dzięki że pokazałeś jak to działa! Korzystam z systemu od 3 tygodni, a możliwość zarobienia dodatkowych 1000-3000 zł co tydzień pozwoliła mi prowadzić prostsze i mniej stresujące życie. Świetna sprawa! Polecam w 100% ❤
Obraz użytkownika Facebooka
David Nowak
Martyna, nie ma za co 😜
zarabianie przez internet

3. SwagBucks

Pierwszy portal wyszukiwania, który możemy polecić, to SwagBucks, który nagradza Cię za wyszukiwanie w Internecie za pomocą Swag Bucks. Gdy zarabiasz wystarczającą ilość tej waluty, możesz ją wymienić na prawdziwe pieniądze, które zostaną przeniesione na Twoje konto PayPal lub możesz je wymienić na towary za pośrednictwem sklepu SwagBucks.

Ilość pieniędzy, które zarabiasz z każdego wyszukiwania online, jest różna. Po kliknięciu wyszukiwania możesz zostać nagrodzony od 5 do 400 . Ponadto możesz uzupełniać oferty specjalne i robić zakupy w sieci SwagBucks, aby zarabiać więcej SwagBucks.

4. Pactapp

Chcesz wrócić do dobrej formy, a jednocześnie na tym zarobić? Możesz robić obie rzeczy dzięki Pactapp. Dzięki tej unikatowej aplikacji rejestrujesz się i zawrzysz “układ” z samym sobą, że będziesz regularnie ćwiczył.  Kiedy ćwiczysz, mówisz aplikacji jakie ćwiczenia wykonałeś i jak długo ćwiczyłeś podczas danego treningu. 

Następnie otrzymasz malutkie wynagrodzenie finansowe za dobre wywiązanie się z układu. Jeśli nie spełnisz nakreślonych zadań w treningu zostanie Tobie naliczona niewielka grzywna.  Z kar wychodzą pieniądze do tych użytkowników, którzy ćwiczą sumiennie, należycie i zgodnie z założeniami. Kiedy zarobisz minimum $5 możesz wypłacić dane środki na swojego PayPala.

Pobierz aplikację tutaj.

5. Locket

Locket płaci Tobie za odblokowanie swojego telefonu z Androidem!  Aplikacja daje płatne reklamy na ekranie blokady. Kiedy włączasz telefon, przesuwasz suwak w jedną stronę i widzisz reklamę oraz w drugą stronę, aby odblokować telefon. Algorytm śledzi, jak wiele reklam wyświetlasz w ciągu dnia i nagradza Ciebie małymi kwotami pieniędzy na podstawie ilości wyświetleń reklam.  

Aby wypłacić w ten sposób zarobione pieniądze na PayPal musisz posiadać co najmniej $10. Jeśli odblokowujesz swój telefon wiele razy w ciągu dnia, ilość pieniędzy zarabianych każdego dnia może szybko się kumulować.

Pobierz aplikację tutaj.

6. Receipt Hog

Firmy potrzebują robić badanie rynku, aby się rozwinąć i w bardziej efektywny sposób sprzedawać swoje produkty. Jednym ze sposobów, dzięki którym firmy zdobywają informacje o swoich potencjalnych klientach, jest badanie ich zwyczajów zakupowych. Receipt Hog jest aplikacją na smartfony z iOS oraz Androidem, która zbiera informacje dotyczące nawyków wydawania pieniędzy poprzez analizę informacji znalezionych na rachunkach i paragonach. 

Do 20 razy w miesiącu możesz przesłać zdjęcie paragonu za zrobione zakupy. Może to być rachunek ze stacji benzynowej, sklepu spożywczego, domu towarowego, małego sklepiku z podstawowymi artykułami czy restauracji.

Kiedy załadujesz rachunek, aplikacja wynagradza Ciebie wirtualnymi monetami. Kiedy zdobędziesz 1000 monet, możesz je zamienić na prawdziwe $5 i przelać te środki na swój PayPal.

Pobierz aplikację tutaj.

7. Field Agent

Wielkie marki potrzebują informacji o tym jak ich produkty są prezentowane w sklepach i zawierają umowy z Field Agent, aby zdobyć te informacje od ludzi takich jak Ty. Target Tyson oraz wiele innych wielkich marek używa obecnie tej aplikacji. Po pobraniu aplikacji na swój smartfon szybko możesz ukończyć bardzo proste zadania, kiedy odwiedzasz dane sklepy.  

Będziesz proszony o dokładne sprawdzenie wystaw, podanie informacji i zrobienie zdjęć. Za ukończenie zadania dostaniesz od $3 do $12 i możesz wypłacić te środki ze swojego konta w Field Agent bezpośrednio na swoje konto PayPal.

Pobierz aplikację tutaj.

8. Zarabiaj na tradingu

Możesz inwestować w akcje, obligacje czy różne fundusze, które z czasem pozwolą ci zarobić niezłe pieniądze. Istnieją jednak też mniej znane sposoby, takie jak na przykład trading kryptowaluty, który również sprawdza się bardzo dobrze. Po przeczytaniu naszego artykułu o tym, jak zarabiać na Bitcoinie, będziesz wiedział, jak się do tego zabrać.

Nasz specjalista David wykorzystuje ten właśnie system. Nagraliśmy film, w którym pokazujemy, jak udało mu się zarobić ponad 4800 zł w zaledwie 24 godziny!

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej:

Aby rozpocząć, kliknij przycisk “Kliknij by rozpocząć”

zarabianie przez internet

9. PoshMark

PoshMark pozwala Tobie zamienić na pieniądze ubrania, które już na Ciebie nie pasują lub których nigdy nie nosiłeś.  Pobierz aplikację i zrób zdjęcia ubraniom, które chcesz sprzedać. Zrób krótki opis i dodaj swoje ubrania do sklepu internetowego PoshMark. Kiedy ktoś kupi produkt, otrzymujesz 80% ceny widocznej w sklepie i wysyłasz produkt do kupca.

Pobierz aplikację tutaj.

10. Shop Kick

Shop Kick płaci Tobie za chodzenie do niektórych sklepów.Aplikacja współpracuje z takimi detalistami jak Walmart, Old Navy oraz sieciami restauracyjnymi w całym kraju i płaci Tobie za odwiedzenie konkretnych miejsc.  Zostają Tobie przyznane punkty, które możesz obrócić w pieniądze oraz zdobywać dodatkowe punkty za skanowanie kodów kreskowych przez swój telefon i pozyskiwanie przyjaciół, aby zarejestrowali się w Shop Kick. 

Punkty zamienione na prawdziwe pieniądze mogą być wypłacone na Twoją kartę kredytową, więc zmniejszy się Tobie za nią miesięczny rachunek lub wysłane prosto na konto PayPal.

Pobierz aplikację tutaj.

zarabianie przez internet

Czy da się zostać milionerem przy pomocy smartfona? Nawet jeśli nie zarobisz miliona, to na pewno jesteś w stanie zarobić dodatkową gotówkę i żyć na nieco wyższym standardzie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry