10 sposobów na zarabianie pieniędzy na smartfonie

10 sposobów na zarabianie pieniędzy na smartfonie

Wiedziałeś, że jest możliwe zarabianie pieniędzy w Internecie nawet bez używania komputera? Możliwe jest zarabianie korzystając ze swojego smartfonu, możesz w ten sposób uzupełnić swój budżet i mieć dodatkowe pieniądze na specjalne cele, zaoszczędzić na czarną godzinę oraz na pokrycie rachunków. Zapoznaj się z tymi 10 różnymi metodami do zarabiania pieniędzy w Internecie przy użyciu swojego smartfonu i wejdź na drogę do finansowej wolności, która będzie tylko możliwa wtedy, gdy zaczniesz zarabiać pieniądze z wielu źródeł i kumulował je na nietykalnym koncie bankowym.

1. Viggle

Viggle płaci Tobie za oglądanie telewizji oraz słuchanie muzyki. Kiedy masz ściągniętą ich aplikację na smartfonie, stuknij w nią wtedy, gdy zaczynasz oglądanie lub odtwarzanie utworu. Aplikacja płaci Tobie za każdą minutę oglądania oraz słuchania i daje Tobie dodatkowe punkty za oglądanie reklam, wypełnianie ankiet oraz odpowiadanie na trywialne pytania. Punkty mogą być wymienione na karty podarunkowe do Best Buya, Starbucksa i innych sklepów oraz restauracji.
Pobierz aplikację tutaj.

2. Gig Walk

Jeśli często jesteś bardzo zagoniony każdego dnia, łatwo możesz zarabiać pieniądze dzięki Gig Walk. Aplikacja dostępna na iPhony oraz wiele smartfonów z systemem operacyjnym Android prosi Cię o weryfikację lokalizacji charakterystycznych obiektów, znaków drogowych, obiektów komunikacyjnych, dróg oraz innych rzeczy.  Dana aplikacja jest jedną z najprostszych dróg do zarabiania na smartfonie.

Pobierz aplikację tutaj.

3. Pactapp

Chcesz wrócić do dobrej formy, a jednocześnie na tym zarobić? Możesz robić obie rzeczy dzięki Pactapp. Dzięki tej unikatowej aplikacji rejestrujesz się i zawrzysz “układ” z samym sobą, że będziesz regularnie ćwiczył.  Kiedy ćwiczysz, mówisz aplikacji jakie ćwiczenia wykonałeś i jak długo ćwiczyłeś podczas danego treningu. Następnie otrzymasz malutkie wynagrodzenie finansowe za dobre wywiązanie się z układu. Jeśli nie spełnisz nakreślonych zadań w treningu zostanie Tobie naliczona niewielka grzywna.  Z kar wychodzą pieniądze do tych użytkowników, którzy ćwiczą sumiennie, należycie i zgodnie z założeniami. Kiedy zarobisz minimum $5 możesz wypłacić dane środki na swojego PayPala.

Pobierz aplikację tutaj.

4. Locket

Locket płaci Tobie za odblokowanie swojego telefonu z Androidem!  Aplikacja daje płatne reklamy na ekranie blokady. Kiedy włączasz telefon, przesuwasz suwak w jedną stronę i widzisz reklamę oraz w drugą stronę, aby odblokować telefon. Algorytm śledzi, jak wiele reklam wyświetlasz w ciągu dnia i nagradza Ciebie małymi kwotami pieniędzy na podstawie ilości wyświetleń reklam.  Aby wypłacić w ten sposób zarobione pieniądze na PayPal musisz posiadać co najmniej $10. Jeśli odblokowujesz swój telefon wiele razy w ciągu dnia, ilość pieniędzy zarabianych każdego dnia może szybko się kumulować.

Pobierz aplikację tutaj.

5. Receipt Hog

Firmy potrzebują robić badanie rynku, aby się rozwinąć i w bardziej efektywny sposób sprzedawać swoje produkty. Jednym ze sposobów, dzięki którym firmy zdobywają informacje o swoich potencjalnych klientach, jest badanie ich zwyczajów zakupowych. Receipt Hog jest aplikacją na smartfony z iOS oraz Androidem, która zbiera informacje dotyczące nawyków wydawania pieniędzy poprzez analizę informacji znalezionych na rachunkach i paragonach. Do 20 razy w miesiącu możesz przesłać zdjęcie paragonu za zrobione zakupy. Może to być rachunek ze stacji benzynowej, sklepu spożywczego, domu towarowego, małego sklepiku z podstawowymi artykułami czy restauracji.

Kiedy załadujesz rachunek, aplikacja wynagradza Ciebie wirtualnymi monetami. Kiedy zdobędziesz 1000 monet, możesz je zamienić na prawdziwe $5 i przelać te środki na swój PayPal.

Pobierz aplikację tutaj.

6. Field Agent

Wielkie marki potrzebują informacji o tym jak ich produkty są prezentowane w sklepach i zawierają umowy z Field Agent, aby zdobyć te informacje od ludzi takich jak Ty. Target Tyson oraz wiele innych wielkich marek używa obecnie tej aplikacji. Po pobraniu aplikacji na swój smartfon szybko możesz ukończyć bardzo proste zadania, kiedy odwiedzasz dane sklepy.  Będziesz proszony o dokładne sprawdzenie wystaw, podanie informacji i zrobienie zdjęć. Za ukończenie zadania dostaniesz od $3 do $12 i możesz wypłacić te środki ze swojego konta w Field Agent bezpośrednio na swoje konto PayPal.

Pobierz aplikację tutaj.

7. PoshMark

PoshMark pozwala Tobie zamienić na pieniądze ubrania, które już na Ciebie nie pasują lub których nigdy nie nosiłeś.  Pobierz aplikację i zrób zdjęcia ubraniom, które chcesz sprzedać. Zrób krótki opis i dodaj swoje ubrania do sklepu internetowego PoshMark. Kiedy ktoś kupi produkt, otrzymujesz 80% ceny widocznej w sklepie i wysyłasz produkt do kupca.

Pobierz aplikację tutaj.

8. Shop Kick

Shop Kick płaci Tobie za chodzenie do niektórych sklepów.Aplikacja współpracuje z takimi detalistami jak Walmart, Old Navy oraz sieciami restauracyjnymi w całym kraju i płaci Tobie za odwiedzenie konkretnych miejsc.  Zostają Tobie przyznane punkty, które możesz obrócić w pieniądze oraz zdobywać dodatkowe punkty za skanowanie kodów kreskowych przez swój telefon i pozyskiwanie przyjaciół, aby zarejestrowali się w Shop Kick. Punkty zamienione na prawdziwe pieniądze mogą być wypłacone na Twoją kartę kredytową, więc zmniejszy się Tobie za nią miesięczny rachunek lub wysłane prosto na konto PayPal.

Pobierz aplikację tutaj.

9. Easy Shift

Firmy używają Easy Shift w celu dowiedzenia się, jak ich produkty sprzedają się w punktach detalicznych znajdujących się w całych Stanach Zjednoczonych oraz używają tych informacji w celu określenia, czy należy lub nie przenieść swoje produkty w inne miejsca lub zostawić w tym, w którym są obecnie.  Jeśli pobrałeś Easy Shift na swój smartfon, możesz zacząć zarabiać pieniądze chodząc do konkretnych sklepów w Twojej okolicy i na szukaniu konkretnych produktów. Następnie używasz swojego telefonu do skanowania kodów kreskowych i podajesz cenę, za jaką sprzedawany jest produkt.Możesz zarobić od $2 do $20 za każde wykonane zadanie, a pieniądze zostaną wysłane Tobie bezpośrednio na konto PayPal.

Pobierz aplikację tutaj.

10. My Likes

10 sposobów na zarabianie pieniędzy na smartfonie

Jeśli często używasz na swoim telefonie mediów społecznościowych, My Likes jest dobrą dla Ciebie aplikacją do zarabiania pieniędzy. Pozwala ona Tobie brać udział w wielu kampaniach reklamowych i wynagradza Cię pieniędzmi za lajki oraz udostępnienia promowanych postów na Facebooku, Twitterze oraz innych mediach społecznościowych.

Dzięki My Likes ludzie z wielkimi bazami fanów zarabiają bardzo duże pieniądze.

Pobierz aplikację tutaj.

O tym też musisz wiedzieć

 

Aplikacje do zarabiania to nie jest gest dobrego serca programisty. Każda aplikacja do zarabiania, która nie wymaga od ciebie świadomego wysiłku, będzie jako swoje wynagrodzenie pobierała pewne dane o tobie. Dlatego musisz instalować tylko te aplikacje, co do których masz pewność, że nie zagrożą twojej prywatności.

Zarabianie na telefonie nie stanie się twoim głównym źródłem dochodu. Nie ma znaczenia, co piszą autorzy programów – tak nie będzie. Ale aplikacje do zarabiania pieniędzy mogą na przykład w zupełności wystarczyć, by pokryć koszt miesięcznego abonamentu, a często nawet coś więcej.

Jak zarabiać na telefonie? Wydajnie. Pamiętaj, że smartfon, nawet najlepszy, ma ograniczone zasoby. Aplikacje do zarabiania mogą zużyć sporo mocy procesora, dlatego zachowaj umiar i nie idź od razu na całość, bo to utrudni korzystanie z telefonu i wydajność samych programów zarabiających.

Zarabianie przez telefon jest dobrym rozwiązaniem, jeśli na przykład i tak pracujesz w domu i telefon leży nieużywany gdzieś obok. Niektóre aplikacje na telefon do zarabiania będzie też można uruchomić w tle na przykład, kiedy używasz nawigacji albo słuchasz muzyki. Niektóre będą jednak musiały pracować na pierwszym planie i wtedy zarabianie na smartfonie zwykle będzie wymagało też aktywnego korzystania z urządzenia.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *