14 Sposobów Na Zarobienie Pieniędzy Na Stronie Internetowej

14 Sposobów Na Zarobienie Pieniędzy Na Stronie Internetowej

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Jeśli poszukujesz sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie, często natkniesz się na informacje o ludziach zarabiających na stronach internetowych, ale już dowiedzieć się jak tak naprawdę możesz obrócić stronę internetową w źródło dochodu może być trudne. Miej świadomość, że zwyczajne stworzenie strony i wstawienie jej na serwer nie przyniesie żadnych pieniędzy.

Prawda jest taka, że istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy ze strony internetowej, co daje ci wiele możliwości do stworzenia sobie źródła dochodu na boku. Mając kilka stron dobrze na siebie zarabiających, może okazać się, że zarabiasz wystarczająco, aby stać się finansowo niezależnym, ale wszystko zaczyna się od wyboru właściwej opcji zarabiania na stronie. Czytaj dalej i poznaj 14 najlepszych sposobów na zarabianie na stronie internetowej, abyś wreszcie mógł zacząć czerpać korzyści i zarabiać pieniądze w Internecie.

1. Email Marketing

Email marketing jest bodajże najbardziej skuteczną metodą zarabiania pieniędzy szybko. Mając dobrą listę mailingową można generować przychody, promować swoją markę oraz stale wysyłać ruch na swoje strony, kiedy się tylko chce.

Email marketing może być użyty do:

 • Bezpośredniego sprzedawania produktów i usług obecnym i potencjalnym klientom
 • Dostarczania raportów subskrybentom i budowania relacji
 • Wysyłaniem ruchu na strony, na których zarabia się pieniądze

Oczywiście sukces w email marketingu może być tylko osiągnięty przy zbudowaniu odpowiedniej listy mailingowej. Jednym z najlepszych sposobów jest tutaj użycie wyskakującego okienka lightbox pop-up. Okienka te pokazują się na górze strony zamiast otwierania nowej witryny, co pozwala zachować pewną dyskrecję, a jednocześnie bardzo łatwo je zauważyć. Nie sprawiają wrażenia spamu dla odwiedzającego. Okienko będzie miało na sobie napis w stylu “zapisz się na nasz newsletter” lub “zdobądź dostęp do ekskluzywnych ofert zapisując się na naszą listę mailingową.” Odwiedzający stronę mogą swobodnie wyłączyć okienko jeśli nie chcą podawać adresu email, jednakże większość ludzi zrobi krok do przodu i go poda, aby okienko zniknęło.

Aplikacja PopUp Domination jest jedną z najlepszych na rynku do wyskakujących okienek i działa z każdą stroną internetową. Ma ona wiele różnych wzorów i kolorów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taką, która się świetnie łączy z twoją stroną.

Jeśli nie chcesz dodawać wyskakującego okienka do swojej strony, możesz użyć strony lądowania, a precyzyjniej rzecz ujmując tak zwanego “squeeze page”, aby zachęcić ludzi do zapisu na twoją listę mailingową. Jest to strona stworzona specjalnie tylko w jednym celu – do zbierania adresów email.

Strona ta powinna podawać informacje o korzyściach wynikających z dołączenia do twojej listy mailingowej. Spróbuj zaoferować rozwiązanie jakiegoś problemu, obiecaj odpowiedź na bardzo ważne pytanie lub wzbudź ciekawość czytelnika w jakiś inny sposób. Szybko nakreśl jak dołączenie do twojej listy mailingowej pomoże twoim odbiorcom. Stwórz stronę tak, aby wyglądała profesjonalnie i atrakcyjnie. Strona, która wygląda na spam, nie będzie konwertowała odwiedzających na subskrybentów. Upewnij się też, że strona ta jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe, dzięki czemu ludzie ją znajdą surfując po Internecie.

Poza tworzeniem wyskakujących okienek i stron lądowania, będziesz potrzebował usługi zarządzania swoją listą mailingową, która pomoże ci w odpalaniu i śledzeniu swoich kampanii reklamowych.

Korzyści Płynące z Email Marketingu:

 • Pozwala na dotarcie bezpośrednio do klientów
 • Jeden wysłany email może przynieść ogromny dochód
 • Łatwy do robienia dla każdego
 • Dowiódł wielokrotnie swej skuteczności w ciągłym zarabianiu pieniędzy przez Internet

Wady Email Marketingu:

 • Będziesz musiał stale dodawać nowych subskrybentów do swojej listy, a znajdywanie nowych może być sporym wyzwaniem
 • Jakość maila jest istotna, jako że subskrybenci mogą w każdej chwili się wypisać z listy, jeśli nie polubią wysyłanych im treści

2. Sprzedaż Reklam

Każda strona ma jakieś wolne miejsce, a istnieją firmy gotowe płacić za posiadanie swoich reklam w tych właśnie miejscach. Istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy ze sprzedaży reklam, a w tym:

 • Płatność za kliknięcie – tutaj otrzymujesz pieniądze, gdy ktoś kliknie w link reklamowy
 • Płatność za 1000 wyświetleń – tutaj otrzymujesz pieniądze za każdym razem, gdy reklama jest wyświetlona 1000 razy
 • Płatność za określony czas – tutaj otrzymujesz pieniądze za trzymanie reklamy na swojej stronie przez określony czas, np. jeden miesiąc

Reklamy możesz dodać do swojej strony na dwa sposoby. Możesz szukać potencjalnych reklamodawców na własną rękę. Może to być czasochłonne, ale jeśli uda ci się sprzedać jakieś reklamy, zatrzymasz całe pieniądze jakie zarobisz w ten sposób. Jeśli nie masz czasu na szukanie reklamodawców lub nie wiesz jak się za to zabrać, możesz skorzystać z pomocy jakiejś firmy specjalizującej się w marketingu internetowym lub usługi typu Google AdWords. Pamiętaj jednak, że korzystając z pośrednika, część dochodu z reklam będzie szła w jego ręce.

Korzyści Płynące ze Sprzedaży Reklam:

 • Mając dobrą strukturę płatności, reklamy mogą zagwarantować dobry dochód
 • Bardzo łatwe do zrobienia
 • Pozwala na budowanie sieci i relacji z innymi firmami

Wady Sprzedawania Reklam:

 • Reklamy mogą odwracać uwagę od treści
 • Zmiany u reklamodawców są powszechne co oznacza, że będziesz musiał często poświęcać czas na aktualizację witryny nowymi reklamami
 • Aby zagwarantować sobie dochód, może będziesz musiał ograniczyć ilość pieniędzy jakie mógłbyś tak naprawdę zarobić. Dla przykładu, przy układzie na określony czas, wiesz że otrzymasz pieniądze za wyświetlanie reklam, ale kwota może być znacznie mniejsza, niż gdybyś zdecydował się na płatność za 1000 wyświetleń lub za kliknięcie

3. Stwórz Tablicę Ogłoszeń o Pracę

14 Sposobów Na Zarobienie Pieniędzy Na Stronie Internetowej

Tablica ogłoszeń jest sekcją strony internetowej, gdzie widnieje lista ofert pracy w określonych dziedzinach. Sekcja taka może być zbudowana automatycznie dzięki wtyczce, a oferty pracy są dopasowywane do treści znajdującej się na twojej stronie. Pieniądze zarabiasz za każdym razem, gdy ktoś kliknie w ofertę pracy, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach zatrudnienia.

Aby taki sposób zarabiania był skuteczny, wtyczka musi się znajdować w łatwym do zauważenia miejscu na stronie internetowej. Będziesz też potrzebować wielu odwiedzających, aby generować przyzwoity dochód z tego typu rozwiązania. Jeśli chciałbyś spróbować, skorzystaj z Jobpress dla WordPress, jednej z najlepszych wtyczek do tworzenia tablicy ogłoszeń o pracę.

Korzyści Płynące z Tablicy Ogłoszeń o Pracę:

 • Nie jesteś praktycznie zaangażowany w żadną pracę
 • Twoja strona zyskuje na wiarygodności i profesjonalizmie

Wady Tablicy Ogłoszeń o Pracę:

 • Nie pasuje do wszystkich rodzajów stron internetowych
 • Opłacalne tylko dla stron z wielkim ruchem
 • Może być bardzo konkurencyjne

4. Sprzedawanie Usług

Czytelnicy blogów odwiedzają twoją stronę, ponieważ cenią informacje jakie im przekazujesz. Ufają ci i widzą cię jako eksperta w swojej dziedzinie. Sprzedawanie usług pozwala ci na wykorzystanie tego zaufania oraz podnoszenia wartości swojej marki prowadzącej do zarabiania pieniędzy na swoim blogu.

Zastanów się nad sposobami, dzięki którym mógłbyś pomóc swoim czytelnikom poza zwykłym dostarczaniem informacji. Dla przykładu, jeśli prowadzisz bloga o zdrowym żywieniu, możesz udzielać porad odnośnie zdrowego żywienia lub świadczyć usługę planowania zdrowej diety. 

Wystarczy, że dodasz podstronę do swojej strony, na której opiszesz swoją usługę i poprosisz w niej swoich czytelników o bezpośredni kontakt z tobą po więcej informacji lub postawisz na stronie koszyk, żeby mogli sobie od razu kupić twoją usługę. Możesz również umożliwić płatność przy pomocy kryptowaluty!

Korzyści Płynące ze Sprzedaży Usług:

 • Wielu ludzi skorzysta z oferty jeśli już zdążyli polubić treści na blogu
 • Może dać duży dochód
 • Usługi łatwo dostarczyć swoim klientom
 • Niska ilość zwrotów

Wady Sprzedawania Usług:

 • Stale będziesz musieć inwestować czas, aby zarabiać pieniądze
 • Będziesz musieć zapewnić obsługę klienta, co może być stresujące
 • Ilość sprzedaży z reguły nie jest stabilna, dlatego dochód będzie się wahał

5. Zostań Partnerem i Pisz Recenzje

Recenzje produktów mogą stworzyć świetne materiały na bloga, a jednocześnie zapewnić dobry dochód ze strony. Bez względu na niszę, możesz znaleźć partnerów, którzy działają w tej samej niszy, a istnieje wiele firm, które wręcz pragną dostarczyć komuś darmowych próbek w zamian za darmową reklamę. Gdy ktoś kliknie w link i kupi produkt, który recenzujesz, otrzymasz część pieniędzy ze sprzedaży.

Korzyści Płynące z Pisania Recenzji jako Partner:

 • Wysoce skuteczny sposób na zarabianie pieniędzy
 • Wyższe współczynniki konwersji niż w zwykłej reklamie i email marketingu
 • Otrzymujesz towar bezpłatnie do testowania i recenzowania
 • Nawiązujesz kontakty z najlepszymi markami
 • Może ci pomóc w budowaniu swojej marki

Wady Pisania Recenzji jako Partner:

 • Musisz być uczciwy w pisaniu recenzji, aby zachować zaufanie zdobyte u czytelnika, dlatego czasami musisz napisać negatywne rzeczy o recenzowanym produkcie, a to z kolei może kosztować cię utratę partnera. W efekcie tego musisz świadomie dobierać produkty do recenzowania
 • Dochód może się tylko pojawić wkrótce po opublikowaniu postu na blogu, więc nie generujesz stałego dochodu z każdej recenzji

6. Zostań Partnerem i Promuj Produkt

14 Sposobów Na Zarobienie Pieniędzy Na Stronie Internetowej

Promowanie produktów jako partner jest podobne do recenzowania produktów, gdyż w dalszym ciągu dostarczasz wartość swoim czytelnikom polecając im rzeczy, o których wiesz że są korzystne dla ludzi zainteresowanych twoją niszą. Różnica polega na tym, że zamiast pisać recenzje produktów, po prostu je promujesz w inny sposób.

Dla przykładu, jeśli piszesz bloga o projektowaniu stron internetowych, możesz opublikować listę pięciu różnych szablonów, które są stworzone przez programistów, z którymi masz nawiązaną umowę partnerską. Możesz też wspominać o konkretnych produktach oraz usługach w tekście lub postach. Dla przykładu, jeśli prowadzisz bloga o fitnessie i piszesz o znaczeniu bycia dobrze nawodnionym, możesz w artykule wspomnieć o konkretnych wodach butelkowanych, które są wygodne i zdrowe do spożywania na siłowni.

Kiedy promowane produkty się sprzedają, otrzymujesz prowizję od swego partnera. Wielu ludzi zbiło fortunę na samych prowizjach od sprzedaży. Jeśli twoja strona generuje stały ruch, a ludzie mają skłonność do wracania na twoją stronę nawet po sporym czasie, możesz wygenerować sporo pasywnego dochodu na promocjach produktowych.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz poradnik o zarabianiu pieniędzy jako partner tutaj.

Korzyści Płynące z Promowania Produktów jako Partner:

 • Duży potencjał do zarabiania dużych pieniędzy
 • Możliwy wysoki współczynnik konwersji
 • Możliwość generowania dochodu pasywnego na bieżąco

Wady Promowania Produktów jako Partner:

 • Zarabiane kwoty mogą się wahać
 • Konwersja może być nie do przewidzenia. Jedne produkty będą lepiej konwertować od drugich i ciężko przewidzieć, które się dobrze sprzedadzą

7. Strony Członkowskie i Treści Premium

Ta metoda zarabiania na stronach internetowych stale zyskuje na popularności, ponieważ może być bardzo dochodowa. W stronach członkowskich i tych z treściami premium dajesz ludziom bardzo wysokiej jakości treść, która jest postrzegana jako ta o dużej wartości dla twojego audytorium, a w zamian pobierasz opłatę, aby ktoś miał do niej dostęp.

Członkostwo umożliwia czytelnikom korzystanie z wszystkich treści na wyłączność na określony czas w zamian za opłatę, która jest pobierana automatycznie do czasu, aż użytkownik zrezygnuje z członkostwa. Przy treściach premium, użytkownik kupuje dostęp do danego postu na blogu, filmiku, e-booka lub innego rodzaju treści na żądanie.

Treści premium możesz zrobić z wszystkiego. Dla przykładu, ten post mógłby mieć linki do treści premium w formie filmiku lub pisanego szkolenia o tym jak od strony technicznej ustawić każdą z opisywanych metod zarabiania na stronie internetowej. Najważniejszą rzeczą jest oferowanie treści, za które ludzie będą skłonni zapłacić, a następnie stale dostarczać wartościowych rzeczy, aby ci sami ludzie nie rezygnowali z subskrypcji.

Korzyści Płynące ze Stron Członkowskich i Treści Premium:

 • Może zapewnić ciągły strumień dochodów
 • Możesz stworzyć dużo treści z wyprzedzeniem i ustawić, kiedy automatycznie mają być widoczne dla klientów
 • Partnerzy wyślą ruch na twoje strony
 • Potencjał na duże zarobki

Wady Stron Członkowskich i Treści Premium:

 • Ustawienie wszystkiego może być czasochłonne
 • Musisz stale pracować nad tworzeniem treści premium

8. Sprzedaż Produktów Cyfrowych

Gdy masz już określoną ilość czytelników na swoim blogu, możesz generować dochód poprzez sprzedaż produktów cyfrowych powiązanych z tematyką bloga i tym samym dostarczać więcej wartości swoim czytelnikom. Dla przykładu, możesz sprzedaż e-booka lub serię filmików instruktażowych powiązanych z tematem twojej niszy.

Najtrudniejszą częścią jest stworzenie treści. Kiedy już ją masz, możesz ją promować w taki sam sposób jak swego bloga, czyli przez media społecznościowe, relacje z innymi blogerami lub przez marketing afiliacyjny. Jeden produkt cyfrowy może przynosić ci duże sumy pieniędzy przez długi czas, zwłaszcza gdy treść jest niestarzejąca się, czyli taka, która cały czas ma wartość dla czytelnika nawet po upływie sporego czasu i która nie dezaktualizuje się szybko.

Korzyści Płynące ze Sprzedaży Produktów Cyfrowych:

 • Partnerzy zwiększą ruch na twoją stronę i zapewnią pasywny strumień dochodów
 • Budujesz swoją markę i pozycjonujesz się na eksperta w swojej niszy
 • Bardzo wysoki potencjał zarobkowy

Wady Sprzedawania Produktów Cyfrowych:

 • Mnóstwo czasu potrzebnego do stworzenia produktu i zbudowania sieci partnerów

9. Sprzedaż Katalogów z Linkami

Bardzo niewielu blogerów używa tej metody do zarabiania na swoich stronach internetowych. Z jednej strony to niejako wstyd, bo metoda może być bardzo dochodowa, a z drugiej strony jest to dobra wiadomość dla ciebie, jako że potencjalnie możesz być jedyną osobą w swojej niszy oferującą ten rodzaj usług.

Katalog to nic innego jak lista linków do stron, które są powiązane tematycznie z twoją dziedziną. Każda strona prezentowana na liście wnosi opłatę, aby się na niej znajdować przez określony czas, a ty wszystko możesz ustawić tak, że będziesz automatycznie pobierał opłaty, aż ktoś nie zrezygnuje z usługi. 

Na początku dużo pracy zajmie znalezienie stron, które będą chciały być wymienione w twoim katalogu, ale kiedy już wszystko zacznie działać, możesz cieszyć się systematycznym strumieniem dochodów bez konieczności robienia niczego więcej oprócz uzupełniania swojej listy katalogowej.

Katalogi są świetną alternatywą dla reklam, zwłaszcza jeśli martwi cię jak reklamy mogą wpłynąć na wygląd twojej strony oraz jej odbiór przez czytelników. Aby twoi klienci odnawiali swoją pozycję na liście w katalogu, muszą z niej mieć jakiś ruch na swoje strony, co wymaga od ciebie postawienia katalogu w dobrze widocznym miejscu na twojej stronie internetowej i jakiejś formy stałego odsyłania swoich czytelników do katalogu.

Korzyści Płynące ze Sprzedaży Katalogu Linków:

 • Może być bardzo opłacalne
 • Korzystne dla czytelników
 • Rzadko stosowane, więc odróżnia cię od innych
 • Może zagwarantować dochod

Wady Sprzedawania Katalogu Linków:

 • Kosztowne ustawienie wszystkiego
 • Aby przyciągnąć klientów musisz generować spory ruch na stronę

10. Robienie Webinarów

14 Sposobów Na Zarobienie Pieniędzy Na Stronie Internetowej

Webinary są seminariami online na konkretny temat, na które można wejść z linku, jaki dostarczasz zainteresowanym. Na webinarach możesz zarabiać w dwojaki sposób. Pierwszym jest pobieranie opłat za dostęp do webinaru. W tej sytuacji musisz zrobić webinar na temat, który zachęci czytelników do zakupu.

Drugą opcją jest sprzedaż produktu podczas Twojego webinaru. Możesz promować produkt od swego partnera, swój własny produkt cyfrowy lub jakąś usługę. Postaraj się dostarczyć jak najwięcej wartości, gdyż webinar nie może być tylko reklamą tego, co sprzedajesz.

Zanim zaczniesz będziesz musiał zainwestować w dobry program do webinarów. GoToWebinar jest bardzo dobrą opcją, program ma pakiet darmowy i jest łatwy w użyciu. Pierwszy webinar warto zrobić za darmo, aby wdrożyć się w temat i lepiej wiedzieć, jak to robić na przyszłość. Jeśli Twoi widzowie będą mieć fajne doświadczenia związane z webinarem, będą bardziej skłonni zapłacić za następną sesję.

Korzyści Płynące z Robienia Webinarów:

 • Możesz budować świetne relacje ze swymi czytelnikami
 • Dostarczasz ogromną ilość wartości klientom

Wady Robienia Webinarów:

 • Wymaga sporej inwestycji czasu
 • Program do webinarów jest kosztowny
 • Ciężko może być wyznaczyć czas dogodny dla wielu użytkowników

11. Sprzedawaj Coś Edukując Ludzi

Poradniki są bardzo często czytane, ponieważ wielu ludzi odwiedza Internet w poszukiwaniu instrukcji krok po kroku, aby ukończyć różne zadania. Dodanie szkoleń do swego bloga jest niemalże gwarantowanym sposobem na przyciągnięcie ruchu na stronę, a kiedy wdrożysz w szkolenie sprzedaż produktu, możesz generować dochód ze swoich czytelników, którym pomagasz. 

Możesz sprzedawać produkt cyfrowy lub usługę wraz ze szkoleniem lub w ramach treningu podać linki do produktów partnerskich, które mogą działać jako suplement do Twego szkolenia. Zapoznaj się też z naszym poradnikiem o zarabianiu pieniędzy jako nauczyciel.

Korzyści Płynące ze Sprzedaży Przez Edukację:

 • Dajesz czytelnikom treści wysokiej jakości
 • Możesz się wysoko pozycjonować w wyszukiwarkach
 • Tworzysz ponadczasową treść, która może dawać dochód przez długi okres
 • Łatwe do stworzenia

Wady Sprzedaży Przez Edukację:

 • Wybór i tworzenie produktów może być czasochłonne

12. Sprzedaż E-Booka

Coraz więcej ludzi decyduje się na czytanie e-booków zamiast kupowania książek w miękkiej lub twardej oprawie. Tworząc książkę, którą ludzie mogą przeczytać na urządzeniu przenośnym, zyskujesz potencjał dotarcia do całkowicie nowej grupy odbiorców poza swoim blogiem lub możliwość sprzedania dodatkowego materiału swoim czytelnikom.

Istnieją dwa sposoby na sprzedaż e-booka. Pierwszy jest taki, że możesz oferować swojego e-booka na stronach typu Amazon lub Apple iBooks Store. Drugi polega na sprzedaży e-booka bezpośrednio na Twojej stronie. Przy pierwszej opcji możesz stworzyć całą książkę ze swoich postów na blogu. Przy drugiej opcji musisz stworzyć nową treść samemu lub zlecić to ghostwriterowi.

Mając samodzielnie wydaną książkę na rynku możesz stać się jeszcze większym autorytetem w swojej branży, co uczyni Cię ekspertem w swojej niszy.  Pomoże Ci to w przyszłości zarabiać pieniądze na wiele różnych sposobów, nawet, jeśli sprzedaż Twoich książek nie będzie generowała zbyt wielkiego dochodu.

Jeśli interesuje Cię zarabianie pieniędzy na e-bookach, koniecznie sprawdź nasz poradnik jak zarabiać pieniądze na e-bookach.

Korzyści Płynące ze Sprzedaży E-Booka:

 • Zwiększa autorytet twojej strony
 • Może zapewnić dochód przez długi okres
 • Otwiera drzwi do występów jako mówca i oferowania płatnych konsultacji

Wady Sprzedawania E-Booków:

 • Napisanie książki samemu może być bardzo czasochłonne
 • Zatrudnienie ghostwritera może być kosztowne
 • Książka sama w sobie może nie być dochodowa

13. Sprzedaż Szkoleń i Warsztatów

Twoi czytelnicy odwiedzają Twoją stronę, ponieważ cenią sobie informacje, jakie im przekazujesz, a wielu z nich byłoby skłonnych zapłacić pieniądze, aby dowiedzieć się więcej o Twojej niszy bezpośrednio od Ciebie.

Szkolenia i warsztaty stwarzają im taką możliwość, a jeśli będziesz się należycie promował i ustawisz odpowiednią cenę, przedsięwzięcie może być dla Ciebie bardzo dochodowe. Sztuką jest po prostu znalezienie właściwych tematów dla Twoich czytelników. Szkolenia i warsztaty możesz prowadzić na żywo za daną cenę, a następnie pozwolić czytelnikom, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu kupić nagrania z tego wydarzenia za mniejszą cenę, co daje Tobie dwa sposoby na zarobienie na tym pieniędzy. Możesz też zacząć zarabiać pieniądze jako coach internetowy.

Korzyści Płynące ze Sprzedaży Szkoleń i Warsztatów:

 • Duży potencjał dochodowy
 • Może stać się okazją do publicznych wystąpień
 • Pomaga usadowić się Tobie na rynku w roli eksperta

Wady Sprzedaży Szkoleń i Warsztatów:

 • Wymaga dużej inwestycji czasu
 • Promowanie Twoich szkoleń i warsztatów może być trudne
 • Może to być stresujące

14. Sprzedaż Swojej Strony

14 Sposobów Na Zarobienie Pieniędzy Na Stronie Internetowej

Jeśli zarabiasz pieniądze na swojej stronie internetowej, sprzedaż jej może dać Tobie duży dochód z tego, co do tej pory na niej zrobiłeś.  Mimo, iż sprzedaż swojej strony może na początku sprawić, że będziesz niespokojny, suma pieniędzy, jaką możesz potencjalnie zarobić, może być tak duża, że Twoje nerwy i stres szybko ulegną uspokojeniu. Były przypadki sprzedaży blogów za tak wielkie pieniądze, że ich właściciele nie muszą pracować nawet wiele lat od dokonania transakcji.

Aby sprzedać swoją stronę, możesz skorzystać z pośrednictwa internetowego brokera lub serwisu jak Flippa. Obie metody będą wymagać wniesienia opłaty czy to brokerowi, czy serwisowi, którzy pomogą Tobie znaleźć kupca i dokonać sprzedaży, warto zatem poszukać w Internecie, jakie masz opcje zanim zdecydujesz się na konkretnego brokera czy usługę.

Korzyści Płynące ze Sprzedaży Swojej Strony:

 • Za jednym zamachem dostajesz dużą sumę pieniędzy
 • Cały proces może być ukończony w ciągu jednego miesiąca

Wady Sprzedaży Swojej Strony:

 • Po sprzedaży swojej strony tracisz całkowicie własne aktywo
 • Nie będziesz mógł dłużej zarabiać pieniędzy bezpośrednio przez daną stronę, jednakże jeśli masz inną, może uda się Tobie wypracować następny pasywny dochód przez bycie partnerem dla swojej sprzedanej strony

Inne sposoby zarabiania pieniędzy przez Internet

Posiadanie strony, a następnie zarabianie na niej, nie jest jedynym sposobem zarabiania przez Internet.Istnieje wiele innych sposobów, dzięki którym możesz stworzyć dodatkowy dochód przez Internet, podczas gdy większość z nich jest równie dobra co zarabianie na stronach internetowych.

Jeśli chciałbyś poznać więcej metod zarabiania pieniędzy w Internecie, sprawdź naszą stronę, która pokazuje najlepsze metody zarabiania pieniędzy w Internecie.

Jeśli masz jakieś pytania względem zarabiania pieniędzy na swoim blogu lub stronie internetowej, lub w ogóle w temacie zarabiania pieniędzy przez Internet, prosimy o zostawienie komentarza lub napisanie do nas z naszej strony kontaktowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top