Real Time Analytics

3 najlepsze sposoby na zarabianie przez Internet

  • 1
  • 25 October 2016

3 Najlepsze sposoby zarabiania przez internetInternet daje nam obecnie mnóstwo możliwości zarabiania pieniędzy. Wybór jest naprawdę ogromny i niemal każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Bardzo często, aby móc zacząć zarabiać, wystarczy mieć jedynie dostęp do komputera oraz Internetu. W zależności od stopnia naszego zaangażowania, możemy potraktować zarabianie przez Internet jako dodatkowe źródło dochodu lub też jako pracę na pełen etat. Ważne są chęci, poświęcenie czasu (szczególnie na samym początku) oraz wybór odpowiedniej formy zarabiania online.

Poniżej przedstawiamy trzy najlepsze i najbardziej popularne obecnie sposoby zarabiania przez Internet.

1. Programy Partnerskie (PP)

Ta forma zarabiania pieniędzy polega na reklamowaniu określonych produktów oraz usług firm, które współpracują z wybranym przez nas programem partnerskim. W momencie, gdy dojdzie do sprzedaży – otrzymujemy z tego tytułu określoną prowizję. PP daje nam do dyspozycji wiele narzędzi marketingowych, m.in. banery i linki, które możemy umieszczać na prowadzonej przez nas stronie internetowej, blogu, forach oraz w wysyłanych e-mailach.

Wybór programów partnerskich jest bardzo szeroki np. system partnerki.pl (produkty finansowe), pp.zlotemysli.pl (książki, e-booki), www.interkursy.pl/program-partnerski (różnego rodzaju kursy).

Czytaj więcej tutaj: Zarabiaj pieniądze na marketingu afiliacyjnym

2. Programy Lojalnościowe

Serwisy afiliacyjne pozwalają nam na dosyć łatwe zarabianie przez Internet, które nie wymaga od nas posiadania specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Wystarczy zarejestrować się na jednym z portali, założyć konto i wybrać odpowiednią dla nas metodę zarobkową. Wybór wśród tego rodzaju programów jest spory, skupimy się jednak na serwisie Qassa, który w ubiegłym roku został najlepszym programem lojalnościowym.

Serwis ten daje kilka możliwości zarabiania – otrzymywanie zwrotu części pieniędzy za zakupy online, klikanie w maile, granie w gry internetowe, wypełnianie ankiet, polecanie serwisu znajomym.

3. Giełda – opcje binarne, Forex, GPW

W przypadku tego sposobu zarabiania należy posiadać odpowiednią wiedzę oraz określony kapitał, aby móc w ogóle zacząć inwestować. W Internecie jest dostępnych wiele podstawowych szkoleń na temat zarabiania na giełdzie. Im więcej wiadomości przyswoimy, tym oczywiście lepiej dla nas. W szczególności na samym początku należy poświęcić sporo czasu na szkolenia, ustalanie planów inwestycyjnych oraz śledzenie newsów w biznesie. Oczywiście warto najpierw zacząć grać poprzez założenie konta demo na jednym z serwisów np. BDSwiss.

Jak nie dać się oszukać w zarabianiu przez Internet?

3 Najlepsze sposoby zarabiania przez internetObecnie możliwości zarabiania przez Internet jest naprawdę sporo. Taka forma uzyskania dodatkowych pieniędzy cieszy się coraz to większą popularnością, jednak jak się okazuje nie tylko ze strony osób chcących uczciwie zarobić. Odkąd zarabianie przez Internet stało się tak bardzo popularne, na rynku pojawiło się również sporo oszustów, którzy próbują wykorzystać innych użytkowników i to na różne sposoby.

Znanych jest tak naprawdę zaledwie kilka powszechnych działań praktykowanych przez oszustów internetowych, należy jednak pamiętać, iż nieuczciwych osób nie brakuje i cały czas wymyślają nowe, nieuczciwe metody wykorzystywania innych.

Metody stosowane przez oszustów

Najczęściej spotykane formy oszustw to oczywiście brak zapłaty za wykonaną pracę online. Zdarza się to głównie w przypadku, gdy nie posiadamy żadnej umowy z naszym partnerem, co więcej nie mamy żadnych danych firmy lub podane na stronie informacje są po prostu zmyślone. Po wykonaniu zlecenia firma zazwyczaj znika. Bardzo często nasze zlecenie polega także na masowym wysyłaniu e-maili, co popularnie nazywane jest spamowaniem i jest niezgodne z prawem.

Jak nie dać się oszukać?

Przede wszystkim należy współpracować wyłączenie ze znanymi i sprawdzonymi partnerami. Powinniśmy raczej zapomnieć o prywatnych osobach oferujących „szybką gotówkę”, lepiej jest skupić się na poważnych internetowych firmach. Przed rozpoczęciem współpracy warto jest przejrzeć dostępne informacje na temat konkretnego partnera – dane firmy, od kiedy działa, skąd pochodzi itp.

Gdy zweryfikujemy partnera, należy również poczytać opinie na temat wypłacalności, stawek prowizyjnych oraz dostępnych form zarabiania. Oczywiście jak najbardziej warto jest poświęcić nieco więcej czasu na znalezienie najlepszego dla nas partnera, z którym podejmiemy internetową współpracę. To bardzo ważne, aby nie stracić później czasu oraz często niemałych pieniędzy związanych z rozpoczętą pracą online, która nie zawsze przynosi nam korzyści (jeśli trafimy na oszustów).

Kto za tym wszystkim stoi?

Nazywam się Marek i przetestowałem praktycznie wszystkie metody zarabiania przez Internet.

kalle-jensen

Marek Adamski
Założyciel strony

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/6 (4 votes cast)
3 najlepsze sposoby na zarabianie przez Internet, 3.5 out of 6 based on 4 ratings