Dowiedz Się Jak Kupić Followersów na Instagramie i Patrz Jak Twoje Konto Rośnie!

jak kupic followersow na insta

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Pracowałeś ciężko, aby zwiększyć grono swoich followersów na Instagramie, ale bez skutku? Jedziesz na tym samym wózku, co wielu innych! Nic dziwnego, że wiele osób uczy się jak kupić followersów na Instagramie i wskakuje do gry.

Obecnie inwestowanie pieniędzy w różnego rodzaju strategie marketingowe jest częścią gry na Instagramie. Żeby widzieć rezultaty musisz wydać pieniądze, i nie ma znaczenia czy przeznaczysz je na kreowanie oryginalnych treści czy nawet na kupienie polubień lub followersów. Dlatego też wiele osób mówi “kup followersów, instagram opiera się na ich dużej liczbie”.

Przerobiliśmy już najlepsze sposoby na zdobycie większej liczby polubień na Instagramie. W tym artykule pokażemy Ci jak możesz kupić followersów na insta, tak żebyś mógł rozwijać swoje konto w legalny sposób! Zastosuj nasze rady żeby skutecznie i uczciwie zwiększać swoje dochody z Instagrama.

Nie Wiesz Czy i Jak Kupić Followersów na Instagramie? Oto Ważne Wskazówki

Instagram ma bardzo surowe zasady dotyczące spamu, dlatego pierwszą rzeczą o której musisz pamiętać jest to, by nie przesadzać! Nie kupuj więc setek tysięcy followersów dla konta, które ma 2 dni.

Unikaj też podejrzanych firm, które nie wiedzą co robią. Jeśli stracisz pieniądze na złych praktykach, możesz zostać zawieszonym.

Pierwszym krokiem w uczeniu się jak kupić followersów na Instagramie jest zrozumienie jak ten proces działa. Opisany został on na przykład na stronie Noizz. Obserwatorzy i polubienia na Instagramie są warte płacenia tylko wtedy, gdy kupujesz je od prawdziwych użytkowników – takich, którzy aktywnie i najlepiej codziennie po nim surfują. Złe firmy polegają na powtarzających się spam botach lub nieaktywnych kontach, które Cię followują.

Nie daj się przygnieść przez zbędny balast.

jak kupić followersów na instagramie

Tym, czego powinieneś się nauczyć są strategie, jakich używają te firmy. Najlepsze firmy mają struktury używane do wybierania tego, jakich użytkowników śledzą lub z którymi się komunikują. Nie są to jedynie dopasowania na zasadzie „śledzenie za śledzenie”, biorą oni również pod uwagę tak ważne czynniki jak lokalizacja, hashtagi, rodzaj konta, płeć i tym podobne.

Istnieją przedsiębiorstwa, które będą Ci oferować kupno followersów jedynie na podstawie cyfr. Dla niektórych osób sama liczba jest wystarczająca, więc konta, które są nieaktywne lub wymarłe jak najbardziej im odpowiadają. Jednak powinieneś mieć się na baczności, jeśli nie wiesz jak kupić prawdziwych followersów na Instagramie.

Prawdziwym problemem jest to, że Instagram monitoruje wskaźniki efektywności. Zaangażowanie jest kluczowe do określenia Twoje ogólnej rangi, a to ma bezpośredni wpływ na to, jak wielu ludzi będzie mogło zobaczyć Twoją stronę lub post.

W związku z tym, jeśli wiesz jak kupić followersów na Instagramie i masz ich wielu, ale jednocześnie nie masz relacji z prawdziwymi ludźmi, to Instagram rozpozna wszystkie martwe konta, które Cię śledzą.

Mogą Cię za to ukarać, a w najlepszym przypadku nie będą Ci dawać żadnych dodatkowych korzyści w postaci większej popularności. Instagram może nawet uniemożliwiać Twoim postom pokazanie się w aktualnościach Twoich followersów. Jeśli tak to wygląda, to jaki jest sens to robić? W końcu jesteś tam żeby zarobić dodatkowe pieniądze!

W takim razie pytanie brzmi: Jakim stronom można zaufać?

10 Najlepszych Stron Jeśli Zastanawiasz Się Jak Kupić Followersów Na Instagramie

W liście 10 najlepszych stron będziemy omawiać dobre i złe aspekty oferty każdej z firm, ale też możliwości wyceny usługi. Po przedstawieniu każdej z nich będziesz mógł podjąć decyzję opartą na faktach.

kup followersów instagram

Chcesz podbić Instagram w krótkim czasie? Ultimate Virality Charisma to wabik, który został okrzyknięty wyborem numer jeden jeśli chodzi o szybki rozwój na szeroką skalę. Charisma mówi, że może pomóc klientom zdobyć co miesiąc 50,000 prawdziwych i oddanych followersów.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Główną częścią firmy jest strona “Instagram Explore”, gdzie domyślnie trafia każdy, kto szuka najbardziej ciekawych treści dnia. Firmowi „specjaliści od growth hackingu” w szybkim tempie złamali kod, który jest potrzebny do zaznaczenia swojej pozycji. A my wiemy, że to działa… w końcu dopiero co przeczytaliśmy listę najpopularniejszych sensacji na naszej liście o followersach na Instagramie!

jak kupic followersow na insta

Wady

Charisma to najlepsza strona, jeśli zastanawiasz się jak kupić followersow na Instagramie, ale bardzo poważnie podchodzą tam oni do przygotowanej przez siebie strategii. W rezultacie, współpraca ze stroną Charisma jest sporą inwestycją. Dla początkujących ceny mogą być za wysokie.

kup followersów instagram

Cena

Wybieraj pomiędzy 4500 PLN przez miesiąc z 21 procentowym stopniem zaangażowania, 7500 PLN lub 11500 PLN miesięcznie, albo podziel każdy pakiet na pół przy 14 dniowym okresie próbnym.

jak kupic followersow na insta

Instajool ma bardziej zautomatyzowane podejście i jednocześnie zwraca dużą uwagę na „mądry marketing”. Firma przyznaje, że używa bota do lajków, ale dostosowuje każdą interakcję do użytkowników, którzy podzielają Twoje zainteresowania czy lokalizację.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Firma oferuje nieograniczoną liczbę obserwujących, a także siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Możesz użyć bota do lajkowania, komentowania i śledzenia, ale opartego wyłącznie na określonych hashtagach i geolokalizacjach. Oprogramowanie także automatycznie un-followuje użytkowników, którzy Cię nie śledzą.

jak kupic followersow na insta

Wady

Niektórzy użytkownicy nadal uznają podejście Instajool za odstraszające. Dla osób obawiających się zawieszenia firma obiecuje bezpieczeństwo poprzez automatyczną redukcję szybkości, tak, aby nie przekroczyć limitów spamu.

kup followersów instagram

Cena

Instajool jest jednym z najlepszych sposobów jeśli nie wiesz jak kupić followersów na Instagramie po taniości, ponieważ oferuje pakiet podstawowy za około 23 PLN miesięcznie i zaawansowaną opcję za jedyne 38 PLN miesięcznie. Jest to z pewnością najlepsza dostępna oferta dla osób o niewielkim budżecie.

kup followersów instagram

Famoid trudno się oprzeć, ponieważ oferuje on pomoc marketingową na Instagramie i YouTube oraz w innych serwisach społecznościowych. W rzeczywistości, jeśli jesteś na Instagramie, nie jest złym pomysłem, aby spojrzeć na YouTube jako na pokrewny sposób zarabiania pieniędzy.

Famoid oferuje w szczególności pakiety “jak kupić followersów na Instagramie” dla dodatkowych polubień, followersów i wyświetleń filmów.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Dostawa jest natychmiastowa, prywatna i bezpieczna. Pomimo, że firma stosuje automatyzację, obiecuje tylko prawdziwych i aktywnych obserwatorów; bez martwych kont.

jak kupic followersow na insta

Wady

Jest to usługa tylko dla statystyk, co oznacza, że może zagwarantować aktywność, ale może Ci brakować prawdziwego zaangażowania obserwatorów. Może to stanowić problem, jeśli masz długoterminowe cele związane z tworzeniem i konwersją treści.

kup followersów instagram

Cena

Jednak przy początkowym koszcie 11 PLN dla 100 obserwujących, nie będzie to duża strata. Za 570 PLN możesz dostać dwadzieścia pięć tysięcy obserwatorów, co jest ich najdroższym pakietem. Warto więc wziąć pod uwagę również i tę stronę, gdy szukasz sposobu na to, jak kupic obserwujacych na instagramie.

baner z najnowszymi wiadomościami

ProfitFarmers pozwolił nam zarobić ponad 8000 zł w zaledwie kilka tygodni.

Chcesz się dowiedzieć jak i ty możesz zarobić na ProfitFarmers?
obraz objaśnienia profitfarmers
ProfitFarmers: Prosty sposób na zarobek w internecie.
Sami przetestowaliśmy ten sposób. Wynik?
Zysk w wysokości ponad 8000 zł. Zajęło nam to niecałe 25 minut dziennie.
Obejrzyj naszą recenzję wideo, aby dowiedzieć się, jak i ty możesz w ten sposóļ zarobić.

jak kupić followersów na instagramie

Social Empire Pro oferuje mieszankę taktyk marketingowych, a nie tylko opcję kupowania obserwujących. Twierdzą, że mają sieć pięciu milionów docelowych użytkowników.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Unikalne cechy Social Empire obejmują sponsorowane lokowania produktu z ponad sześcioma setkami stron partnerskich. Zajmują się także marketingiem influencerskim, który jest stosunkowo nowym trendem na rynku. Trudno jest pokonać ich roczną gwarancję zatrzymania, która jest wbudowaną ochroną przed utratą obserwujących, gdy tylko ich zdobędziesz.

jak kupic followersow na insta

Wady

Marketing jest w rzeczywistości droższy niż się wydaje, ponieważ musisz płacić osobno za pakiety „jakościowych” polubień na Instagramie, automatyczne polubienia, obserwatorów i nowe wyświetlenia.

kup followersów instagram

Cena

Wciąż jednak skalowalność tej strony jest imponująca, ponieważ pakiety są bardzo tanie (2 PLN za post ze 100 automatycznymi polubieniami lub 250 „jakościowych” polubień za 17 PLN i 9,5 PLN za 250 wyświetleń).

Najdroższy pakiet kosztuje 100 PLN za 2500 obserwatorów.

jak kupic followersow na insta

Coin Crack oferuje średniozaawansowany marketing dla osób, które zastanawiają się jak kupić followersów na Instagramie. Oferują standardowe pakiety wartościowych polubień, bezpieczeństwa (przeciwko zostaniu zawieszonym) oraz pakiety z prawdziwymi obserwatorami na Instagramie.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Jako dodatek do szybkich rezultatów, firma oferuje także gwarancję zwrotu pieniędzy, a także opcję „Daily Followers”, która faktycznie robi to, co sugeruje sam Instagram: powoli „sączy” followersów jeden po drugim, a nie oferuje wszystkich na raz.

Jeśli zastanawiasz się jak kupić followersów na Instagramie, ta firma oferuje 10 procent zniżki, jeśli zapłacisz kryptowalutą.

jak kupic followersow na insta

Wady

Nie ma wiele wspólnego z marketingiem viralnym. Specjalizacją Social Empire jest również całkowita liczba followersów, nie liczba „aktywnych” kont, jak w przypadku droższych opcji innych firm.

kup followersów instagram

Cena

Możesz mieć 500 obserwatorów już za 35 PLN, 2500 za 130 PLN i 9000 followersów za 340 PLN.

jak kupic followersow na insta

Buy Cheap Followers Likes to kolejna strona, która oferuje ci różne możliwości jak kupic followersow na instagramie. Oferują oni bezpośrednie podejście oraz natychmiastową i dużą liczbę obserwujących za niską cenę. Zapewniają także szybką dostawę i gwarancję utrzymania obserwatorów.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Oferowana jest gwarancja zwrotu pieniędzy, a także inne pakiety dotyczące polubień, wyświetleń, wyświetleń historii, komentarzy, automatycznych polubień ORAZ dożywotnia gwarancja zatrzymania obserwatorów! Firma stara się również rozprzestrzeniać polubienia i obserwować jak największą liczbę użytkowników, aby uzyskać lepszą wydajność.

jak kupic followersow na insta

Wady

Ten dostawca nie oferuje może tak wielu unikalnych strategii, jak inne firmy, ale za to koncentruje się na liczbach. Cennik może się wydać skomplikowany, ponieważ w ofercie znajdziemy zarówno tanie, jak i bardzo drogie pakiety.

kup followersów instagram

Cena

Możesz zdobyć 1000 obserwujących za jedyne 35 PLN lub 5000 obserwujących za 150 PLN. 20 000 obserwujących będzie Cię kosztować 475 PLN. Pakiety sięgają nawet 200 000 followersów za 3500 PLN. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych opcji, jeśli głowisz się jak kupić followersów na Instagramie za małe pieniądze.

kup followersów instagram

Audience Gain obiecuje prawdziwych użytkowników Instagrama, promowany profil dla nowych obserwujących oraz gwarancję zwrotu pieniędzy. Do marketingu fotograficznego oferują lajki, korzystając z „kampanii wirusowych”.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Audience Gain oferuje bardzo konkurencyjne ceny, a także przebudowę konta (co oznacza, że podzieli się z Tobą wskazówkami na temat potrzebnych zmian na stronie/profilu), a nawet interakcji; innymi słowy, brane są pod uwagę opinie nowych obserwujących. Jeśli skorzystasz z tej usługi, z pewnością będziesz chciał dowiedzieć się więcej o samodzielnym tworzeniu niesamowitego profilu na Instagramie.

jak kupic followersow na insta

Wady

Audience Gain jest znacznie wolniejszym sposobem jeśli rozważasz jak kupić prawdziwych followersów na Instagramie, więc weź pod uwagę, że im więcej obserwatorów lub polubień zdjęć kupisz, tym więcej czasu zajmie wypełnienie całego zapotrzebowania na nie. Czasami będzie to trwało nawet do 20 dni.

kup followersów instagram

Cena

Możesz zapłacić 30 PLN za 500 obserwujących lub 450 PLN za 10000 obserwujących. Najdroższy pakiet to 900 PLN za 20 000 followersów. Cena za zdjęcia jest nieco niższa: 25 PLN za 500 lub 380 PLN za 20 000.

jak kupić followersów na instagramie

Buzzoid oferuje niskie ceny jeśli szukasz sposobu na to jak znaleźć followersów na Instagramie i skupia się przede wszystkim na trzech kategoriach: liczbie followersów, polubień i wyświetleń filmów. Główną cechą, która wyróżnia ich na tle konkurencji jest oddany zespół ekspertów, którzy ocenią twoją stronę i zaproponują Ci „najlepszą ofertę” za najniższą cenę.

Tego rodzaju opcje konsultacji są fajnym dodatkiem do oferowanych usług, ale masz już w ręku tak wiele narzędzi, że właściwie nie potrzebujesz takich dodatków.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Oprócz liczb, firma oferuje również wysokiej jakości polubienia i szybkie zamówienia, dostarczane w czasie od zaledwie 60 sekund do maksymalnie 5 minut.

jak kupic followersow na insta

Wady

Buzzoid nie ma tak wielu konkurencyjnych pomysłów marketingowych. Dla nich jest to raczej gra liczbowa, chociaż gwarantowaną wygraną jest wysoka jakość użytkowników.

kup followersów instagram

Cena

Możesz kupić 100 głosów za jedyne 11 PLN lub 500 za 25 PLN. Jeśli chcesz zdobyć 5000 obserwujących, cena jest nieco wyższa i wynosi 150 PLN. Wyświetlenia filmów są wyceniane inaczej. Możesz dostać 500 za niecałe 8 PLN lub 2500 za 27 PLN. Możesz nawet zamówić 25 000 wyświetleń filmów za 190 PLN.

jak kupic followersow na insta

BoostGram oferuje bardziej organiczne podejście do tego, jak kupić followersów na Instagramie.

Firma oferuje trzydniowy bezpłatny okres próbny, a także bardzo ważne „ukierunkowane” podejście, które gwarantuje większe zaangażowanie. Boostgram jest ukierunkowany na osoby, które mogą bardziej lubić Twoją stronę. Inne funkcje obejmują możliwość planowania wpisów.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Aspekt kontrolny jest imponujący, umożliwiając wybór pełnego zakresu działań, które pozwalają kierować reklamy do konkretnych typów fanów, na przykład według ich płci i lokalizacji.

jak kupic followersow na insta

Wady

Pomimo ukierunkowanego podejścia, wysoka cena jest zastanawiająca. Choć nie jest to najdroższa opcja, dla początkujących może być poza zasięgiem.

kup followersów instagram

Cena

380 PLN miesięcznie, co okazuje się dopiero po darmowym okresie próbnym.

kup followersów instagram

Mr. Insta posiada wiele specjalnych funkcji ukierunkowywania, a także wyjątkową ofertę dla bystrych marketingowców na Instagramie lub Instagram dla użytkowników biznesowych. Największą zaletą jest to, że możesz uzyskać darmowych obserwatorów poprzez samo wypełnienie ankiety (lub polubienie ich strony). W ciągu 24 godzin dostaniesz swoich obserwatorów.

jak kupić followersów na instagramie

Zalety

Mr. Insta oferuje wiele pakietów od obserwatorów, poprzez obserwatorów wyłącznie z USA, mężczyzn lub kobiety, zautomatyzowanych lub „prawdziwych”, polubienia zdjęć, polubienia ukierunkowane na mężczyzn lub kobiety, a także wyświetlenia i komentarze. Jeśli nie możesz się zdecydować, możesz zamówić po prostu najlepszą ofertę pakietową i uzyskać połączenie wszystkich tych funkcji.

jak kupic followersow na insta

Wady

Gdy wiesz już jak kupić followersów na Instagramie i dokonasz ich zakupu, musisz pamiętać, że rezultat nie jest dostępny od razu i może zając nawet 72 godziny. Zakres usług obejmuje również usługi bezpłatne, średnio drogie i bardzo drogie, w zależności od planów.

kup followersów instagram

Cena

Możesz otrzymać pakiet podstawowy za 300 PLN (2000 obserwujących, 1000 wyświetleń, 500 polubień, 10 niestandardowych komentarzy) lub wydać 530 PLN na 5000 obserwatorów, 2500 wyświetleń, 1000 polubień i 25 niestandardowych komentarzy. Najdroższa oferta pakietowa to 840 PLN za 10 000 obserwujących, 5000 wyświetleń, 2000 lajków i 50 komentarzy, rozłożonych na 1-10 postów.

Dodaj Program Partnerski

Kupowanie followersów na Instagramie to jedna z wielu opcji, ale też możesz dołączyć do programu partnerskiego, aby uzyskać dodatkowe możliwości. Istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy online, które daje praca w Internecie, a robienie tego za pomocą Instagrama daje Ci szansę na zarobienie prowizji i znalezienie innych zasobów pomocy, takich jak monitorowanie postępów na żywo.

Najlepszą stroną z opcjami partnerskimi jest Mr. Insta, ponieważ oferuje konkurencyjne ceny w wysokości aż 10 procent, powtarzające się prowizje, które trwają bezterminowo, a minimalna wypłata to zaledwie 115 PLN.

jak kupić followersów na instagramie

Sposoby na marketing partnerski są wszędzie, więc jeśli chcesz wyjść poza Instagram, musisz się o nich sporo dowiedzieć.

Podsumowanie

Zarabianie pieniędzy na Instagramie może być na pierwszy rzut oka zadaniem zniechęcającym, ale w rzeczywistości jest przy tym dużo zabawy i może być to bardzo satysfakcjonujące i opłacalne. Sprawdź, co i jak udało się osiągnąć innym, w tym gwiazdom z największą liczbą obserwujących na Instagramie.

Dostępne są zasoby, często bardzo tanie, które pomogą ci zwiększyć liczbę obserwujących (i dochód), więc czas zacząć eksperymentować! Zwróć uwagę na bezpłatne oferty próbne i gwarancje, abyś w ten sposób mógł nieco ograniczyć ryzyko.

Teraz, kiedy rozumiesz już jak kupić followersów na Instagramie, wiesz, które firmy rekomendujemy, a w szczególności wiesz, co one wszystkie mogą zrobić dla Ciebie, najwyższa pora żebyś zaplanował jak zwiększyć swoją popularność na Instagramie, tak żeby Twoje pieniądze były mądrze wydane. Wtedy również i ty będziesz mógł stać się gwiazdą Instagrama!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top