Jak Kupić Lajki na Instagramie Bezpiecznie i Nie Łamiąc Zasad

jak kupić lajki na instagramie

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Proces wspinania się na sam szczyt Instagrama jest długą i samotną drogą – gdzie najpopularniejsi na świecie mają miliony obserwujących. Sprawia to, że zastanawiasz się nad tym jak kupić lajki na Instagramie i od razu wskoczyć na głębokie wody.

Instagram na pewno uważa, że to dobry pomysł – dlatego oferuje własny program w ramach którego każdy może dowiedzieć się jak kupić lajki na Instagramie zwany jako Instagram Ads. Działa to tak: MUSIMY kupić polubienia na Instagramie i tym samym wydać pieniądze, aby móc zobaczyć efekty.

Prawdziwym pytaniem jest jednak jakiej firmy czy strategii użyjesz? Włożyłeś sporo wysiłku by stworzyć fantastyczny profil. Jak teraz nabrać przyspieszenia i pokazać to zarówno światu jak i obserwującym cię ludziom tak szybko jak to tylko możliwe? 

W tym artykule pokażemy ci jak w bezpieczny sposób kupić polubienia na instagramie, cały proces robienia tego i jakie firmy oferują najskuteczniejsze (i legalne) rozwiązania.

Czy wolno jest w ogóle kupować polubienia na Instagramie?

Chcesz wiedzieć jak kupić lajki na Instagramie ale boisz się, że zostaniesz zawieszony za łamanie regulaminu? Podczas, gdy ważne jest zapytanie firmy o ich praktyki pod kątem etyki, nie ma nic złego w koncepcji Follow4Follow czy Like 4 Like. W mediach społecznościowych te określenia oznaczają “będę cię obserwować, jeśli ty będziesz obserwować mnie” i podobnie w przypadku polubień.

To całkowicie logiczne i zgodne ze zwyczajem, że na Instagramie będziesz spotykać ludzi ze swojej dziedziny, swoich idealnych klientów lub osoby z takimi samymi zainteresowaniami. Dlaczego więc nie miałbyś ich obserwować jeśli są dla ciebie interesujący? Dlaczego nie miałbyś polubić ich postów i być może zachęcić do polubienia swoich postów w zamian? 

(Uwaga: Jeśli potrzebujesz pomysłów, sprawdź nasz artykuł o tym jak zdobyć więcej obserwujących na Instagramie).

Oto cała idea stojąca za gościnnym blogowaniem i komentowaniem, taktyka wykorzystywana regularnie przez głównych influencerów, znana kolokwialnie jako quid pro quo. Jedyną rzeczą za którą twoje konto może zostać zawieszone, jest sytuacja w której firma z którą współpracujesz nia ma pojęcia co robi i nie posiada żadnego wyczucia czasu: zamieszcza posty i obserwuje wszystko bez wyjątku, na dodatek robiąc to w naprawdę szybkim tempie.

jak kupić lajki na instagramie

Roboty, spamerzy oraz fałszywe profile polubiają i obserwują użytkowników cały czas – jest to proces automatyczny. Nie robią tego w sposób realistyczny, tak jakby zrobiła to żywa osoba. 

Pierwszą rzeczą o którą zapytasz firmę powinno być to, jak działa ich proces polubiania/obserwowania i po jakim czasie możesz się spodziewać wyników.

Im dłuższy jest ten czas, tym lepiej. Oznacza to zazwyczaj, że wykorzystują bardziej ludzkie podejście i naprawdę dzielą się treściami z prawdziwymi ludźmi. Prawdziwi ludzie nie klikają “lubię” natychmiast po przeczytaniu czegoś… najpierw sprawdzają zawartość, a dopiero potem dają lajka.

Z drugiej strony gwarancja 50 000 obserwujących w jeden dzień również brzmi jak zadanie dla robota, prawda? I nie przypadkowo tego typu zamówienie najprawdopodobniej zostanie zatrzymane przez “policję instagramową” za spamowanie.

Kolejnym pytaniem jest “która z firm może ci najlepiej pomóc i która zrobi to za najrozsądniejszą cenę?”. Czy te firmy pozwolą ci wydać tylko tyle, ile zaplanowałeś czy zawsze będą próbować namówić cię na wydanie większej kwoty niż ta na którą możesz sobie pozwolić?

Jak kupić lajki na Instagramie: 11 najlepszych firm i aplikacji z których powinieneś korzystać

Najlepszym sposobem na znalezienie małej firmy “wspomagającej” jest sprawdzenie co ona tak naprawdę robi i dlaczego jest wyjątkowa. Oto 10 firm, które warto rozważyć szukając odpowiedzi na to, jak kupić lajki na Instagramie ORAZ “coś extra”, co także może pomóc w szybkim umocnieniu twojej pozycji.

fiverr

Podczas gdy niekoniecznie jest to dosłownie aplikacja do “polubień na Instagramie”, Fiverr jest platformą z tysiącami freelancerów i profesjonalnych marketingowców, których możesz zatrudnić, by pomogli ci poprawić swój profil, pokazali jak kupić lajki na Instagramie i wiele więcej.

zalety
Zalety

Wielu różnych marketingowców i różne usługi wśród których możesz wybierać.

wady
Wady

Nawet z systemem recenzji oferowanym przez Fiverr, nie masz gwarancji, że twoje doświadczenia z marketingowcem, czy innym freelancerem, którego wybierzesz będzie dobre.

2 Fame Boom

fame boom

Fame Boom jest jedną z topowych aplikacji pomagających w tym jak kupić lajki na Instagramie, posiadającą ponad pięć milionów pobrań i wysoko ocenianą przez użytkowników w ponad 700 000 recenzji.

zalety
Zalety

Tym co sprawia, że warto zainteresować się tą aplikacją jest to, że pozwala ona określić najpopularniejsze w danym momencie hashtagi i doradza z których z nich skorzystać.

wady
Wady

Najprostsze opcje na to jak kupić lajki na Instagramie zaczynają się od 99 centów, a te oferujące znacznie większe możliwości, jak na przykład… 10 000 polubień, osiągają cenę nawet do 200 USD.

free like 4 likes

Jeśli zastanawiasz się jak kupić polubienia na Instagramie, ta aplikacja idzie o krok dalej zamieszczając hashtagi like 4 like, które reklamują “prawdziwym użytkownikom”, by polubili twoje zdjęcia na zasadzie quid pro quo. Działa to w taki sposób, że musimy zacząć lajkować zdjęcia innych osób w zamian za specjalne darmowe tokeny, które następnie “kupują” ci polubienia od innych użytkowników.

zalety
Zalety

W przeciwieństwie do innych aplikacji, ta jest w 100% bezpłatna i nie wymaga byś zastanawiał się jak kupić lajki na Instagramie—przynajmniej w sensie gotówkowym. Jednak czas jest zazwyczaj tańszy niż pieniądze!

wady
Wady

Opcje są ograniczone bo jest to bezpłatna aplikacja, ale jak na system oparty o darmowe tokeny to daje naprawdę dużo frajdy i bardzo przydaje się na początku.

4 Followers Insight for Instagram

followers insight

Followers Insight jest nieco bardziej złożone jeśli chodzi o oferowanie usług marketingowych na Instagramie, obserwuje trendy, zachowanie odwiedzających i interakcje.

zalety
Zalety

Możesz zarządzać i śledzić wiele kont, podglądać analizy dla swoich najlepszych postów, porównywać czasy publikacji i nawet sprawdzać, którzy użytkownicy wyglądają na “duchy” lub boty. To rozwiązanie jest nie tylko odpowiedzią na to jak kupić lajki na Instagramie, ale pozwala również analizować zachowania oraz poznawać swoją widownię.

wady
Wady

Ta aplikacja jest bezpłatna i w zwiększaniu ilości polubień oraz obserwujących cię użytkowników może być równie skuteczna co inne rozwiązania. Aczkolwiek, skupiona jest głównie na zapewnieniu użytkownikom odpowiednich narzędzi do analizy swoich kont.

5 Followers+

followers plus

Followers+ pokazuje jak kupić lajki na Instagramie i zdobyć obserwujących, a także wiele innych standardowych opcji, jak gorące hashtagi i podbijanie postów.

zalety
Zalety

Najbardziej interesującą funkcją jest możliwość repostowania. Pozwala ona na zamieszczanie najlepszych zdjęć innych użytkowników Instagrama, co pozwoli skorzystać z ich umiejętności fotograficznych i wyobraźni. Jedyną regułą jest to, że musisz zamieścić informacje o twórcy i poprosić autora o pozwolenie na podzielenie się zdjęciem. Opłaty zaczynają się od 99 centów i dochodzą do nawet 80 dolarów za najlepsze z nich.

wady
Wady

Niektórzy użytkownicy narzekają, że zbyt długo trwa zdobycie wszystkich obiecanych polubień… ale to akurat oznacza, że z aplikacji naprawdę korzystają prawdziwi ludzie i nie wszystko jest zautomatyzowane. Opcja repostowania nie każdemu odpowiada (wiele osób woli naciskać na wykorzystanie własnych treści zamiast cudzych zdjęć), ale może pomóc ci w znalezieniu własnego stylu podczas gdy ty umacniasz pozycje swojego konta.

upleap

Gdy chodzi o trudne wybory związane z tym czy, oraz jak kupić lajki na Instagramie, Upleap bierze twoje cele biznesowe na poważnie. Tym, co oferuje ta firma, jest “dedykowany menadżer konta”, który będzie angażował się w komunikację z ludźmi na Instagramie i w efekcie organicznie budował twoje polubienia, obserwujących i całokształt konta. Firma twierdzi, że działa tylko z “prawdziwymi kontami i dopasowanymi grupami odbiorców”.

zalety
Zalety

Upleap oferuje bezpłatny trzydniowy okres próbny bez konieczności podawania danych karty kredytowej. Plan “Lite” kosztuje 39 USD miesięcznie, podczas gdy plan standardowy to 69 USD miesięcznie, a premium 99 USD miesięcznie. W porównaniu z firmami marketingowymi, jest to najkorzystniejsza z dostępnych opcji.

wady
Wady

Oczywiście, bardzo “organiczne” podejście do Instagrama może oznaczać wolniejszy wzrost polubień, ponieważ prawdziwi ludzie nie klikają “polub” automatycznie za każdym razem, gdy coś zobaczą.

iconosquare

Ta aplikacja pozwala ci się skupić na swoim biznesie i społeczności. To oznacza nie tylko twoją konkurencję ale i najpopularniejsze konta z twojego obszaru zainteresowań czy branży, czyli po prostu influencerów, których chcesz przyciągnąć.

zalety
Zalety

Więcej interakcji z influencerami oznacza więcej polubień i obserwujących. Możesz wypróbować oprogramowanie przez 14 dni za darmo, a potem wybrać między usługą pro za 26 USD miesięcznie, zaawansowaną za 59 USD miesięcznie lub bardziej dopasowanym podejściem przeznaczonym dla agencji, za które płaci się wyższe kwoty. Nie jest to mało, ale jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę dostępnych dla nas możliwości, to jest to jak najbardziej korzystna opcja.

wady
Wady

Iconosquare może być najtrudniejszą aplikacją w użytkowaniu, choć należy do najlepszych opcji dających naprawdę wiele możliwości na to jak kupić lajki na Instagramie w staromodny sposób, zdobywając przy tym prawdziwych fanów.

rocket social

Rocket Social to influencerska firma marketingowa o ogólnoświatowym zasięgu, specjalizująca się w różnych sposobach na to jak kupić lajki na Instagramie, dzięki sięganiu po tych influencerów, którzy pomogą ci zostać zauważonym.

zalety
Zalety

Skupiają się oni nie tylko na polubieniach ale i zaangażowaniu, hashtagach, konkurencji oraz eksponowaniu marki właściwym ludziom. Łatwy interfejs aplikacji i “ręczny” marketing to ogromne zalety tej metody.

wady
Wady

Wadą jest jednak trochę wyższy koszt tego rozwiązania. Oferuję ono pakiety działań tygodniowych lub miesięcznych – 20 USD za tydzień lub 80 USD za miesiąc. Istnieje też możliwość skorzystania z miesięcznego planu turbo za 60 USD. Najtańszy plan ma na celu pozyskanie 800 obserwujących tygodniowo, podczas gdy plan Turbo aż 5000 obserwujących miesięcznie.

rite tag

RiteTag jest opcją mniej kosztowną, która pozwala zdobyć polubienia na Instagramie w sposób “zrób to sam”.

zalety
Zalety

Umożliwia zaangażowanie hashtagów w czasie rzeczywistym oraz oferuje sugestie dla twoich najlepszych zdjęć. Może też współpracować w doskonałej synchronizacji z innymi aplikacjami, takimi jak Hootsuite, Hubspot, TweetDeck, Buffer i SproutSocial.

wady
Wady

Jeśli twoim celem jest zdobyć polubienia na Instagramie, RiteTag jest pod tym względem dość kosztowny: pobiera opłaty za różne usługi związane z hashtagami, 12 USD miesięcznie za ograniczoną liczbę postów, 15 USD miesięcznie za reklamy w linkach, i 49 USD rocznie za sugestie.

river

River kosztuje 99 USD za miesiąc, co jest raczej kosztowne, jednak pozwala skupić się na znalezieniu bardziej dopasowanych odbiorców.

zalety
Zalety

Brak fałszywych polubień i w pełni organiczna strategia, o czym zapewniają twórcy aplikacji. W praktyce oznacza to, że River będzie polubiać zdjęcia, obserwować i rezygnować z obserwacji określonych użytkowników, a także wchodzić w interakcje w twoim imieniu. Jest to bardzo dobry przykład na to, jak kupić lajki na Instagramie w organiczny sposób być może to, czego potrzebujesz by zacząć.

wady
Wady

Cena jest wysoka i w przypadku niektórych zamówień nie ma stuprocentowej gwarancji, że zadziała, ale przynajmniej brak jest jakiegokolwiek ryzyka zawieszenia konta oraz stosujemy tylko dobrą praktykę.

magic liker for instagram

Magic Liker to aplikacja pokazująca jak kupić lajki na Instagramie przez interakcje. Jeśli chcesz mieć więcej polubień, to ta aplikacja pomoże ci dotrzeć do innych użytkowników przez oglądanie zdjęć i zdobywanie gwiazdek. Takie gwiazdki można potem wydać na więcej polubień od prawdziwych ludzi.s you reach out to other users by viewing photos and earning stars. You can spend these “stars” to get more likes from other real people.

zalety
Zalety

Zaletami są tu: fakt, że dzięki aplikacji możesz zdobywać prawdziwe polubienia na Instagramie bardzo szybko, nie wykorzystuje ona robotów oraz to, że możesz również zarabiać gwiazdki oglądając filmiki lub wypełniając różnego rodzaju formularze. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć, za cel możesz obrać nawet 5000 obserwujących! Magic Liker jest bezpłatny, ale posiada też pewne płatne opcje, które pozwalają na zdobycie większej ilości obserwujących oraz większą ilością “gwiazdek” do wydania. Jest to jeden z najlepszych sposobów zakupu polubień na Instagramie, ponieważ, jak mówią liczne recenzje użytkowników – działa naprawdę szybko.

wady
Wady

Recenzje użytkowników odnośnie tej aplikacji potrafią być naprawdę odmienne, co oznacza, że rezultaty jeśli chodzi o zdobywanie polubień mogą nie zawsze być takie jak obiecywano.

Informacje dodatkowe: Są 3 główne sposoby kupowania polubień...

jak kupić lajki na instagramie

Większość osób jest zainteresowana kupowaniem polubień w celu wsparcia procesu mającego doprowadzić do zarabiania pieniędzy online i monetyzacji konta na Instagramie: szukają możliwości zarabiania pieniędzy z domu, i używania konta na Instagramie do zarabiania na rachunki!

Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć myśląc o tym czy i jak kupić lajki na Instagramie, jest to, jaka metoda zdobycia polubień będzie odpowiednia dla ciebie i jakie narzędzia powiązane z Instagramem chciałbyś wykorzystać. Zazwyczaj gdy czytamy o “opłaconych polubieniach i obserwujących” (tak jak w tym artykule) autorzy skupiają się na płaceniu szemranym firmom używającym złych strategii marketingowych.

Oto twoje możliwości:

Opcja 1: Zacznij od obserwowania innych

Ta metoda oznacza obserwowanie ogromnych ilości ludzi z nadzieją, że oni zrewanżują się obserwowaniem ciebie, lub polubianie ich postów za to, że oni polubili twoje. Niekoniecznie jest to zła metoda, ale jeśli przedobrzysz i zaczniesz obserwować setki ludzi w krótkim okresie czasu, wiele stron mediów społecznościowych, w tym Instagram, okresowo cię zawiesi.

Niektóre firmy oferują masowe obserwowanie innych użytkowników i będą potrzebować twojego loginu oraz hasła, by przejąć twoje konto na jakiś czas. Oczywiście to byłaby bardzo słaba umowa, jeśli taka firma doprowadziłaby do zawieszenia twojego konta!

Opcja 2: Wynajęcie firmy “Jak kupić lajki na Instagramie”

Inna opcją jest współpraca z firmą posiadającą sieć oddanych obserwujących, którzy podkreślą twoje posty masowo je polubiając i śledząc twój profil. Wygląda jak niezły pomysł…

POD WARUNKIEM, że firma rzeczywiście wie co robi. Jak wskazuje autor artykułu, kupowanie polubień to drogi biznes i gwarantowane rezultaty mogą wskazywać na wykorzystanie automatyzacji. 

Nie jest czymś niespotykanym, że użytkownicy potrafią zapłacić 800 zł za 50 tys. polubień, lub jak wskazują inne źródła – nawet 6000 zł za 20 000 nowych obserwujących, co zazwyczaj jest raczej nieopłacalne.

Wiele osób narzeka na to, że Instagram zalewany jest przez spamerskie konta, ale prawda jest taka, że dopóki ma miejsce wykorzystywanie spamu (takie jak masowe obserwowanie lub polubianie w bardzo krótkim czasie) Instagram nie będzie przejmował się tym co dzieje się na twojej stronie

jak kupić lajki na instagramie

Puste treści i brak obserwujących wygląda dla algorytmu zdecydowanie gorzej, więc należałoby się skupić na publikowaniu świetnych zdjęć i zdobywaniu polubień w jakikolwiek możliwy oraz legalny sposób. Mamy dla ciebie artykuł z podpowiedziami na temat tego, jak zdobyć więcej polubień ze swoimi zdjęciami w naturalny, organiczny sposób.

Nie ma nic złego w poleganiu na sieci użytkowników, by dzielić się i zdobywać polubienia na Instagramie, a także zapewniać interakcje z twoimi postami. Sieci użytkowników mogą składać się z ludzi mających wspólne zainteresowania i którzy pracują dla firm marketingowych. Mogą to jednak być również sieci fałszywych kont i spamerskich botów. Wyzwaniem jest sprawdzenie firmy i upewnienie się, że te polubienia są zdobywane w prawidłowy sposób.

Dlaczego to jest ważne? Ponieważ jeśli nie współpracujesz z porządną firmą, nie jesteś w żaden sposób chroniony – twoi nowi obserwujący, a nawet twoje kupione polubienia mogą po prostu zniknąć.

Opcja 3: Współpraca z influencerami

Inną opcją byłoby zdobyć polubienia na Instagramie organicznie, tak jak robią to duże marki i znani influencerzy: tworząc zespół z innym influencerem i prowadząc razem kampanię. Takie działanie zazwyczaj przynosi wiele polubień i obserwujących, bo jest to duży news. Niektórzy po prostu mają naturalny dar szybkiego zdobywania obserwujących. Nie wierzysz nam? Sprawdź 15 największych celebrytów na Instagramie z niesamowitymi ilościami obserwujących!

Ale łatwiej powiedzieć niż zrobić w przypadku małego konta, prawda? Nie możesz po prostu poprosić o możliwość współpracy ze znanym influencerem lub marką ponieważ oni zazwyczaj współpracują z ludźmi, którzy już odnieśli sukces marketingowy na Instagramie.

Pomyśl o “współpracy z innymi markami” lub znanymi influencerami jako zadaniu na poziomie średnim, po tym jak już osiągniesz pewien sukces. Tym, co możesz teraz zrobić, aby zdobyć polubienia na Instagramie, jest współpraca z innym użytkownikiem Instagrama, który ma podobną ilość obserwujących. 

Jeśli oboje będziecie działać razem i pomagać sobie nawzajem tworząc treści oraz być może oferując jakieś nagrody, możecie być w stanie “zdobyć polubienia na Instagramie” w mniej bezpośredni, ale skuteczniejszy sposób.

Nie zapomnij przeczytać naszego artykułu o tym, jak zarabiać pieniądze wykorzystując Instagram, by uzyskać podpowiedzi dotyczące monetyzacji twojego konta na Instagramie

Podsumowanie: Dlaczego kupowanie lajków na Instagramie może przynieść efekty

jak kupić lajki na instagramie

Nie ma nic złego w płatnych usługach marketingowych, każdy z tego korzysta, a zwrot z twojej inwestycji to jedyne, co tak naprawdę ma znaczenie. Dla tych, którzy chcą i zastanawiają się jak kupić lajki na Instagramie wymieniamy poniżej listę wszystkich zalet związanych z tą decyzją:

Jeśli chodzi o decyzję, czy i jak kupić lajki na Instagramie, pamiętaj o złotej zasadzie – “czas to pieniądz” i że wszystko w życiu kosztuje. Nie musisz wydawać pieniędzy jeśli masz czas. Jednak nie każdy ma wolny czas, więc przeznaczenie pewnej kwoty na marketing i reklamę jest najlepszym sposobem na to jak kupić like na Instagramie oraz zadbać o rozwój swojego biznesu

To do ciebie należy podejmowanie najlepszych decyzji, a jeśli potrzebujesz więcej wsparcia, pamiętaj, że zawsze możesz wrócić do tego przewodnika.

Na szczęście istnieje wiele aplikacji i bezpłatnych lub próbnych wersji stron gotowych, by ci pomóc. Upewnij się tylko, że korzystasz z tych o których wspomnieliśmy wcześniej pisząc o tym jak kupić lajki na Instagramie i trzymaj się z daleka od nierzetelnych źródeł oraz spamerskich robotów, które negatywnie wpłyną na status twojego konta na Instagramie. 

Jeśli jesteś zainteresowany jeszcze większym rozwojem swojego konta na Instagramie, sprawdź nasz przewodnik o kupowaniu obserwujących bezpiecznie i legalnie. By rozszerzyć swoja działalność online możesz też zerknąć na artykuły o tym zarabiać na blogowaniu i jak zarabiać z kanałem na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry