Kto ma Najwięcej Subskrypcji na Yt: Światowa Pierwsza Dziesiątka

najwiecej subskrypcji na yt

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Przyglądanie się wynikom YouTube za 2018 rok może być doświadczeniem uczącym pokory, szczególnie, kiedy zdasz sobie sprawę, że 1,57 miliardów ludzi aktywnie z niego korzysta, 30 milionów używa go codziennie, a filmów udostępnionych zostało już ponad 5 miliardów!! Oglądane jest pięć miliardów filmów dziennie i w przybliżeniu 50 milionów ludzi stworzyło filmy, które wciąż czekają na udostępnienie. Oczywiście największym szokiem jest to, że większość milenialsów woli YouTube od tradycyjnej telewizji.

Wszystko to stawia przed nami pytanie o to, kto ma najwiecej subskrypcji na YouTube i co możesz zrobić żeby powtórzyć ten sukces?

Choć wiele osób wstukuje w google zapytanie dotyczące tego kto ma najwięcej subskrypcji na youtube polska, my dziś zastanowimy się nad tym kto dominuje w perspektywie globalnej.

10 Topowych łowców subskrybentów na YouTube

Pozycja
Nazwa

Subskrybenci
(w milionach)

Kategoria

Średnie zarobki
za film

1
117
Muzyka
48 000 zł
2
102
Kabaret
52 000 zł
3
53
Muzyka
174 000 zł
4
47
Sport
384 000 zł
5
47
Muzyka
167 000 zł
6
42
Muzyka
933 000 zł
7
39
Rozrywka
1 130 000 zł
8
37
Kabaret
98 000 zł
9
36
Muzyka
92 000 zł
10
35
Muzyka
157 000 zł

Może zaskoczyć Cię to, że najpopularniejsze pod względem subskrybentów osobistości na YouTube niekoniecznie są najbogatszymi celebrytami w tym serwisie.

Pokazuje to, że jeśli chodzi o robienie pieniędzy, niektórzy twórcy naprawdę wyszkolili się w używaniu swojej marki do zarabiania i to bez względu na całkowitą liczbę subskrybentów.

Siłą rzeczy jednak, osoby, które mają najwięcej subskrypcji na yt w większości przypadków również najwięcej zarabiają, o czym świadczy przygotowane przez nas zestawienie przedstawiające “najbogatszych youtuberów”.

Oto lista 10 najpopularniejszych gwiazd YouTuba według ich pozycji, liczby subskrybentów, kategorii i tego, jak dużo warte są ich nowe filmy. Lista powstała w oparciu o dane z bardzo przydatnej do tego aplikacji, która nazywa się YouTube Money Calculator.

No to kto ma najwięcej subskrypcji na youtube? Sprawdźcie sami (od razu mówimy, że najpopularniejsze kanały youtube w Polsce się tu nie znalazły):

Analiza kanałów: kto ma najwięcej subskrypcji na yt

t series

1. T-Series

117 Miliony Subskrybentów
Muzyka Hinduska/Produkcje Filmowea

youtube-t-series

Właściwie to dość zaskakujące jest to, że hinduska firma produkcyjna założona ponad 30 lat temu nie znajduje się wyżej na naszej liście. Należy jednak zauważyć, że T-Series i ich kolekcja bollywodzkiej muzyki filmowej jest w gruncie rzeczy najwyżej ocenianym kanałem pod względem ogólnej liczby wyświetleń na świecie.

Zaczynali jako mała firma, która piratowała bollywodzkie piosenki. Firma przeszła długą drogę przez te wszystkie lata, produkując nawet hinduskie filmy. Kanał ten ma ciekawą historię, a to, razem ze wspaniałą muzyką, wyjaśnia skąd wziął się ich sukces.

pewdiepie

2. PewDiePie

102 Miliony Subskrybentów
Komentator Gier

youtube-pewds

Pierwszy na naszej liście ludzi, którzy mają najwięcej subskrypcji na yt jest król graczy! Felix Kjellberg jest szwedzkim graczem i z pewnością najpopularniejszą osobą na YouTube jeśli chodzi o całkowita liczbę subskrybentów.

Jest on dobrze znany z komentarzy do gier, video-blogów i ze swojego szorstkiego języka, którym uraził już niejednego gracza. Wciąż jednak Ci urażeni stanowią mniejszość w stosunku do innych graczy, którzy lubią jego żywiołowe i pełne emocji komentarze, śmieszne intonacje oraz komediowy styl.

PewDiePie poszedł na studia z ekonomii przemysłowej i zarządzania. Oczywiście jednak założenie kanału na YouTube w 2010 roku okazało się być dla Felixa bardziej opłacalnym zajęciem.

Na samym początku, kiedy jeszcze walczył o przetrwanie dorabiał sobie sprzedając grafiki stworzone w Photoshopie lub pracując w budce z hot dogami! W przeciągu dwóch lat zdobył ponad milion subskrybentów i stworzył kanał, który ma najwięcej subskrypcji na yt.

kondzilla

3. Canal KondZilla

53 Miliony Subskrybentów
Reżyser

youtube-canal

Scena muzyczna w Brazylii budzi gorące emocje a Canal Kondzilla jest reżyserem, który za tym stoi. Wyreżyserował ponad 700 teledysków pracując z najpopularniejszymi muzykami w kraju jak i na całym świecie. Dobry z niego planista, bo pieniądze z odziedziczonego majątku zainwestował w kupno wysokiej klasy kamery, tak żeby móc zająć się swoim wymarzonym zawodem.

W trakcie swojej drogi do sławy na YouTube studiował też kinematografię i fotografię, co wyjaśnia skąd bierze się jego kunszt. Na naszej liście kanałów, które mają najwięcej subskrypcji na yt, Canal jest bez wątpienia klasą samą w sobie.

dude perfetc

4. Dude Perfect

47 Miliony Subskrybentów
Sport i Kabaret

youtube-dudeperfect

Następnym w kolejce na naszej liście kanałów, które mają najwięcej subskrypcji na yt nie jest osoba, a kilkoro przyjaciół i byłych sportowców. Dude Perfect jest zespołem sportowo-rozrywkowym, który pracuje na kilku kanałach na YouTube.

Nie tylko zdobyli ponad pięć miliardów odsłon swoich filmów i 32 miliony subskrybentów, ale też stali się najpopularniejszym kanałem sportowym w serwisie YouTube, pobijając tym samym nawet duże telewizje kablowe. Na ich treści składają się wyczyny kaskaderskie z muzyką w tle, turnieje pomiędzy przyjaciółmi jak też inne komediowe filmiki.

Być może punkt zwrotny w ich karierze pojawił się wtedy, kiedy grupa zaczęła otrzymywać aprobaty zawodowych sportowców takich jak Aaron Rodgers i Chris Paul, czy też gwiazd filmowych, na przykład Paul’a Rudd’a.

justin bieber

5. Justin Biebe

47 Miliony Subskrybentów
Piosenkar

youtube-justin-bieber

O ile piosenkarz Justin Bieber często jest celem roastów komediowych i wywołuje wściekłość u osób starszych, to nie ukrywajmy – z pewnością z uśmiechem sprawdza stan swojego konta. Justin zaczynał na YouTube w 2008 roku i został odkryty przez łowcę talentów, który wkrótce zaproponował mu kontrakt z wytwórnią muzyczną.

Do 2009 roku udało mu się zdobyć platynowy album i mieć też zaszczyt trafić na listę Hot 100 aż siedem razy z jednym debiutanckim numerem. Jego dobra passa wzrastała wraz z udziałem w filmach, wydaniem nowych albumów (właściwie to sprzedał 140 milionów egzemplarzy) i głośnym romansem z Seleną Gomez.

Mało znany fakt: piosenkarz Usher zawsze był swego rodzaju kumplem Justina, jako że obydwoje podpisali kontrakt z dużą wytwórnią w tym samym czasie.

Usher i inni próbowali nauczyć Biebera radzić sobie z przypływem nagłej sławy, co trzeba przyznać, że całkiem dobrze mu szło. Miał co prawda kilka wpadek, ale należy też pamiętać, że na dzień dzisiejszy (2020 rok) ma on dopiero 25 lat.

ed sheeran

6. Ed Sheeran

42 Miliony Subskrybentów
Piosenkarz

youtube-ed-sheeran

Ed Sheeran jest utalentowanym artystą z Halifax w West Yorkshire i od 2011 roku wspina się na listy brytyjskich i australijskich list przebojów. Do 2013 roku był nominowany do nagrody Grammy w USA, a do 2016 roku jego album osiągnął drugie miejsce na świecie. W wieku zaledwie dwudziestu siedmiu lat sprzedał już 100 milionów singli na całym świecie.

Oprócz śpiewania popu i popu ludowego, Ed rapuje i od czasu do czasu gra też w popularnych programach telewizyjnych. Nasz przegląd nie byłby kompletny bez Sheerana, który ma również ponad 24 miliony obserwatorów na Instagramie.

holasogerman

7. HolaSoyGerman

39 Miliony Subskrybentów
Piosenkarz, Komik

youtube-holasoygerman

HolaSoyGerman to kanał tworzony przez Germana Aranis (nie ma konotacji z Niemcami [ang. German], to po prostu jego imię), komika, piosenkarza i pisarza z Chile. Zaczynał tworząc piosenki ze swoim zespołem Ancud i publikując filmy na YouTube oraz na innych platformach.

Począwszy od 2011 roku pisał książki, podkładał głosy a jego kanał stał się topowym na hiszpańskim YouTube. Zaczynając skromnie w końcu udało mu się wygrać dwa lata z rzędu nagrodę MTV Millennial Awards za „Ikonę Roku”.

whinderssonnunes

8. Whinderssonnunes

37 Milionów Subskrybentów
Piosenkarz, Komik

youtube-whinderssonnunes

Następny w kolejce jest Whinderssonnunes Batista. Jest on komikiem, osobowością YouTube i piosenkarzem, który od 2013 roku dostarcza rozrywki ludziom na całym świecie.

Jego sukces można przypisać nie tylko powszechnej popularności brazylijskiej rozrywki, ale także niezwykłej determinacji Whinderssonnunes, nawet wtedy gdy na początku kariery walczył o to żeby zostać zauważonym.

Whinderssonnunes przez jakiś czas był nawet bezdomny, dopóki jego kolega YouTuber Bob Nunes nie udostępnił mu miejsca w którym mógł mieszkać. Jego kanał zaczął rosnąć w kolejnych latach i przetrwał nawet hakowanie oraz usuwanie konta!

Pomimo całej masy problemów, 23 letniemu komikowi udało się raz jeszcze zdobyć ponad 30 milionów subskrybentów i 2,1 miliardy odsłon, stając się tym samym jedną z największych gwiazd na YouTube.

taylor swift

9. Taylor Swift

36 Miliony Subskrybentów
Piosenkarka

youtube-taylor-swift

Nikt, kto zastanawia się kto ma najwięcej subskrypcji na yt nie może być zaskoczony tym wynikiem. Taylor Swift jest piosenkarką i autorką piosenek, która znalazła własny sposób na przekazanie swoich poglądów i wydarzeń z życia osobistego przy pomocy pięknej muzyki.

Zaczynając jako czternastolatka śpiewająca muzykę country, do 2018 roku zdołała przebranżowić się na pop i sprzedała ponad 40 milionów płyt, dzięki czemu stała się jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet na świecie według magazynu Forbes.

Jest ona także laureatką wielu nagród za bycie bardzo młodym muzykiem, który sam pisze najlepiej sprzedające się utwory, czym udało jej się zdobyć każdą ważną nagrodę, w tym pobić sześć rekordów Guinnessa.

Chociaż może się wydawać, że Taylor Swift miała łatwy start na szczyt ze względu na swój talent, należy pamiętać także, że została odrzucona przez wytwórnie płytową w Nashville, ponieważ próbowała śpiewać to, co „wszyscy w mieście” chcieli śpiewać. Bierz przykład z jednej z najbogatszych kobiet na świecie…

katy perry

10. Katy Perry

35 Milionów Subskrybentów
Piosenkarka

youtube-katy-perry

Wszyscy możemy znać Katy Perry z jej wybryków z mapetami czy też piosenek notorycznie ociekających seksem, ale ta była piosenkarka muzyki gospel, która naprawdę nazywa się Katheryn Elizabeth Hudson, ma długą i ciekawą karierę, którą rozpoczęła już w 2001 roku. Nigdy nie osiągnęła błyskawicznego sukcesu a jej pierwszy album był dużym rozczarowaniem dla studia.

Zdobyła jednak swoją publiczność w 2008 roku śpiewając dobrze znaną rock-popową piosenkę „I Kissed a Girl”. Nie tylko zdobyła wiele nagród, ale udało jej się też pobić rekord Guinnessa i znaleźć się, jak podaje Forbes, wśród najlepiej zarabiających kobiet w branży rozrywkowej w 2011 roku.

To właśnie pomogło jej znaleźć się na naszej liście osób, które mają najwięcej subskrypcji na yt. Nieźle jak na dziewczynę, której rodzina polegała kiedyś na kartkach żywnościowych żeby przeżyć. Chodzi właśnie o to, by pokazać marzycielom, że talent i wytrwałość dają rezultaty!

najwiecej subskrypcji na yt

Jak możesz zobaczyć na naszej liście, na YouTube jest duży wybór kanałów z różnymi typami filmów. Wielu artystów o których tutaj piszemy zaczynało od zera, ale dzięki nieszablonowemu myśleniu znaleźli oni swoją widownię.

Jednym ze sposobów, który sprawi, że Twoje treści będą się wyróżniać, jest stworzenie interesującego kanału z odpowiednią grafiką, wyróżnionymi filmami i skutecznymi tagami.

Co więcej, konsekwentnie tworzyli oni dobre treści i dzięki temu w końcu osiągnęli przytłaczający sukces. Google, który teraz jest właścicielem YouTube, wie, że jeśli twórcy dostają dobre pieniądze, to wszyscy na tym zyskują.

Czy wiesz, że jeśli masz ponad 10,000 subskrybentów to Google oferuje Ci obecnie darmową przestrzeń do nagrywania i dostęp do nowych technologii produkcyjnych?

To dopiero motywacja do tego żeby zacząć! Może za kilka lat i Ty będziesz wymieniony na liście pośród osób, które mają najwiecej subskrypcji na yt!

Jeśli zastanawiasz się kto ma najwięcej subskrypcji na polskim youtube, odpowiedź znajdziesz w artykule, który niedługo przygotujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry

Przestań walczyć ze swoimi finansami. Odkryj sposób na to, by zarobić jeszcze dzisiaj.

Dołącz do tysięcy innych ludzi, którzy odmienili swoje życie dzięki możliwości zarabiania w internecie…
Ponad 15 różnych metod, z których każda została sprawdzona i każda przynosi zysk.