Ipsos / I-say opinie

Ipsos / I-say opinie

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Istnieje obecnie mnóstwo sposobów na pracę zdalną. Jeśli dysponujesz dobrym połączeniem internetowym, możesz sporo zarobić na rzeczach typu kryptowaluty czy YouTube, a nawet wypełnianiu ankiet. Jedną z najlepszych i wiodących witryn z płatnymi ankietami jest Ipsos I-say lub powszechnie znana jako I-say firmy Ipsos, która jest bardzo innowacyjna i umożliwia swoim klientom łatwe zarabianie pieniędzy.

Ma w swoim panelu wiele badań o wysokim wynagrodzeniu, z nagrodą wynoszącą do 90 dolarów za płatną ankietę.

Kilka organizacji i firm ma również wyłączność na współpracę z firmą Ipsos w swoich badaniach. Również wzór płatności I-say jest wysoce niezawodny i nigdy nie było żadnych problemów z wypłatami Ipsos.

Będzie ciężko znaleźć kogoś, kto nie ma dobrego zdania o I-say, dzięki czemu jest to bardzo wiarygodna firma.

Dlaczego Ipsos / I-say są zbyt dobre, aby w to uwierzyć?

Z niesamowitymi ofertami i wypłatami Ipsos, ludzie na pewno myślą, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.

Ipsos / I-say opinie

Jednak niewiele osób rozumie, że ankiety mogą faktycznie przynosić im pieniądze, a firmy płacą duże kwoty, aby wziąć udział w badaniach. Opinie dostarczane przez osoby w ankietach są analizowane przez firmy, i pomagają im generować kilka razy więcej przychodów.

Tylko ludzie, którzy zostali w branży marketingu są już długo będą rozumieć, jak cenne są badania. Gdy firmy otrzymują klientów do udziału w ankietach, opinie i informacje zwrotne, które otrzymują, są uczciwe i bezstronne, co pomaga im w podejmowaniu wykalkulowanych decyzji przed wprowadzeniem na rynek. Tak więc badania opinii klientów są wysoko oceniane przez firmy ze względu na rzetelną i bezstronną opinię.

Dawniej firmy skorzystały z grup testowania produktów i grup fokusowych, aby lepiej poznać ich percepcję produktów. Jednak ostatnio przerzucili się do ankiet online ze względu na większą ekspozycję pod względem bazy klientów i skuteczność, co czyni płatne ankiety online wiarygodnymi dla nich.

Ipsos jest platformą, na której badacze rynku są w stanie otrzymywać opinie od rzetelnych klientów, którzy udzielają obiektywnych i konkretnych informacji zwrotnych, co jest bardzo cenne. I-say od dziesięciu lat działa w biznesie, a klienci nieustannie korzystają z wypłat z płatnych ankiet.

Jeśli rozważasz przystąpienie do dowolnego płatnego panelu ankiet, I-say jest zdecydowanie jednym z najlepszych serwisów ankiet online, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Szczegółowa recenzja Ipsos I-Say

Ipsos jest niezaprzeczalnie jednym z najlepiej opłacanych paneli ankietowych. Ludzie, którzy od jakiegoś do niego należą, chwalą go i są pewni, że I-say jest jednym z liderów na rynku.

Użytkownicy, którzy od dawna biorą udział w  badaniach Ipsos, widzą dziesiątki zaproszeń do ankiet za każdym razem, gdy planują wypełnić ankietę. Zapewniane są płatne ankiety na Ipsos, które zapraszają ankietowanych za zapłaty aż do 95 dolarów, chociaż są rzadkie. Zwykle przeciętna wypłata ankiet dostępnych na Ipsos wynosi 15 dolarów.

Nagrody na I-say są podobne do wypłacanych na innych panelach ankietowych, gdzie członkowie otrzymują nagrody w punktach. Punkty te można wykupić na karty upominkowe lub użytkownicy mogą wybierać spośród prezentów dostępnych na Ipsos.

Jednak wypłaty gotówkowe są lepsze, ponieważ nie musisz przymusowo wybierać żadnej z dostępnych nagród. To sprawia, że I-say jest jednym z bardzo dobrych sposobów zarabiania pieniędzy w internecie.

Rzetelność Ipsos

Ipsos / I-say opinie

I-say to jedna z najbardziej wiarygodnych firm zajmujących się badaniem online i znana jest z faktu przeprowadzenia 6 milionów badań rocznie w obrębie ponad 100 krajów. Zapewnia doskonałą analizę rynku i działa w wielu krajach bez żadnych skarg klientów jak do tej pory. Został on szeroko uznany wśród klientów.

Ludzie, którzy przez pewien czas byli w branży ankietowej, są zaznajomieni z firmą Ipsos I-say i jej firmą operacyjną Ipsos Insight.

Możesz też szukać dodatkowych tematów na temat badań opinii i jak to działa, aby dowiedzieć się więcej o rodzajach ankiet przeprowadzonych na I-say. Rzetelność Ipsos jest najwyższa z możliwych i jest bardzo wiarygodna dla ankiet online.

Opinie użytkowników Ipsos

Opinie użytkowników są bardzo ważne, aby zrozumieć niezawodność firmy. Zrobiliśmy listę opinii, które widzieliśmy na zaufanych witrynach i poniżej wymieniamy nasze ustalenia:

Większość opinii o I-say jest pozytywna i wiadomo, że wysyłają oni płatności na czas bez żadnych kłopotów. Użytkownicy twierdzą, że dostają dość dużo zaproszeń do ankiet, a przypływ dochodów jest stały z tego powodu. Jeśli masz wolny czas, nigdy nie będziesz pozbawiony płatnych ankiet, aby wziąć w nich udział w programie Ipsos.

Ipsos nagradza również ludzi, jeśli nie kwalifikują się do głównej ankiety, ale biorą udział w badaniu kwalifikacyjnym. Wszyscy użytkownicy muszą odpowiedzieć na kilka pytań przesiewowych i zostaną przekierowani do głównej ankiety, jeśli uzyskają kwalifikacje. Jeśli nie, otrzymają kilka punktów za udział w procesie przesiewowym. Chociaż przyznane punkty nie są znaczące, to wciąż lepiej niż nie otrzymać żadnych punktów.

Kilka skarg zgłoszonych przez użytkowników dotyczyło systemu odkupu I-say. Wszystkie skargi pojawiły się tylko w listopadzie 2016 r. Jednak ludzie, którzy skarżyli się, byli bardzo zadowoleni z tego, w jaki sposób Ipsos zwrócił się względem ich problemu, a także wspomnieli, że zespół wsparcia klienta w Ipsos jest bardzo responsywny. Ponieważ skargi użytkowników zostały rozwiązane, należy założyć, że ogólna ocena I-say jest pozytywna, a Ipsos jest bardzo wiarygodny. Klienci, którzy skarżyli się wcześniej, również bardzo chwalili to, że ich sprawy zostały poruszone przez zespół obsługi klienta w I-say.

Ipsos cieszył się dużą popularnością wśród klientów, ze względu na przyznawane regularnie nagrody. Ostatnio zaproponowali stypendium w wysokości 5000 dolarów w USA. Oferta nie jest już aktywna, ale są inne nagrody, które oferują często, takie jak iPad, gadżety elektroniczne itp. Kryteria kwalifikacyjne do tych nagród są takie, że musisz wziąć udział w pewnej liczbie płatnych ankiet miesięcznie, a możesz okazać się szczęśliwcem . Dlatego też możesz mieć pewność, że możesz po prostu wygrać nagrodę podczas udziału w ankietach.

Ostateczny werdykt o Ipsos

Ipsos / I-say opinie

I-say jest niewątpliwie jednym z najlepiej płatnych panelów ankietowych, ponieważ użytkownicy zarabiają dobrze, a jednocześnie dobrze się bawią podczas przeprowadzania ankiet. Wszystkie ankiety mogą być wypełnione wygodnie z domu, co ułatwia Ci używanie I-say do zarabiania pieniędzy z domu. Oferują wysoko płatne ankiety i są przejrzyści z ich systemem wynagrodzeń i warunków. 

Nie spodziewaj się, że na ankietach zdobędziesz bogactwo w trybie natychmiastowym. Aby zarobić będziesz musiał włożyć w to dużo czasu oraz pracy.Jeśli zaczniesz teraz podejmować płatne ankiety, Ipsos to świetny panel ankietowy i jest bardzo polecany. Po przejściu do ich ankiet z innych paneli zdasz sobie sprawę, że badanie z I-say to zupełnie inne doświadczenie.

Więc czemu czekać? Bądź częścią Ipsos i zacznij zarabiać szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top