MySurvey opinie

MySurvey opinie

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Czy MySurvey jest autentyczny? Czy jest to dobry serwis do płatnych ankiet online?

Przy uwzględnianiu jej z perspektywy niezawodności, firma MySurvey jest w porządku i była jedną z pierwszych stron z płatnymi ankietami online, które płacą ludziom za przeprowadzanie ankiet i dostarczanie cennych informacji zwrotnych. Ma dobre wyniki, a wypłaty były dobre, odkąd MySurvey został uruchomiony. 

MySurvey doskonale nadaje się dla kogoś, kto chciałby zarabiać przez internet, ale nie chciałby od razu szukać pracy zdalnej albo zarabiać na freelancingu. No więc możemy powiedzieć, że MySurvey to dobra strona z płatnymi ankietami? Sprawdźmy! 

Krótki przegląd MySurvey

Wystartowawszy w 1946 jako NFO MySurvey / TNS (National Family Opinion), działał w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji i Malezji i zbierał dane z badań rynkowych dla dużych firm. Jednak na prawdę popularny stał się, kiedy rozpoczął działalność on-line w 1995 roku i nigdy nie obejrzał się za siebie od tamtej pory.

MySurvey jest firmą należącą do lidera badań rynku Lightspeed Online Research Inc i MySurvey pomaga w gromadzeniu danych o badaniach rynku online.

Firma Lightspeed była również właścicielem innego panelu ankiet online, jeszcze kilka lat temu. Następnie zostały one połączone, tworząc jedną firmę, a MySurvey powstała właściwie w tamtym momencie.

Profil MySurvey na stronie Dollardino.com jest zgodny z oczekiwaniami i ma dobrą opinię, dzięki doskonałym wypłatom i satysfakcji klientów. W sumie było 29 skarg na MySurvey, z czego 26 było problemami z produktem lub usługą. Jednak firma MySurvey zapewniła, że zadbała o te wszystkie problemy, dzięki czemu MySurvey w większym stopniu przyczynia się do osiągnięcia doskonałego wyniku w tym, że jest czołowym panelem badawczym.

Praca z MySurvey

MySurvey opinie

Podobnie jak w innych firmach zajmujących się płatnymi ankietami online firma MySurvey działa w ten sam sposób i jest łatwa do zrozumienia pod względem działania. Na początek musisz się zarejestrować, podając swoje dane w odpowiednich formularzach. Zostaniesz poproszony o wypełnienie informacji dotyczących Twojej demografii i obszaru zamieszkania. Po wypełnieniu wszystkich tych danych Twój profil zostanie sfinalizowany i zaczniesz otrzymywać zaproszenia do ankiet na Twój adres e-mail.

Jest jedna cecha, która sprawia, że MySurvey różni się od innych dostępnych paneli. Wynagrodzenia są obliczane na podstawie zdobytych punktów. Choć ludzie byliby szczęśliwsi, zarabiając bezpośrednio w gotówce, system nagród MySurvey jest jedyny w swoim rodzaju, a kiedy już wiesz jak działa, będziesz mógł to docenić.

Gdy już zdobędziesz punkty, możesz bez problemu wymienić je na gotówkę. Nie trzeba długo czekać, ani nie trzeba kupować żadnego towaru z puli punktów. System wypłat w MySurvey jest prosty. Za każde 1000 punktów możesz zarobić 10 $ na swoim koncie PayPal. Nie ma w tym haczyków. Transfer jest natychmiastowy i nie musisz czekać długo. To sprawia, że jest to bardzo łatwa i prosta metoda zarabiania pieniędzy online, w przeciwieństwie do – na przykład – Bitcoina.

Nagroda za udział w każdym badaniu jest bardzo zróżnicowana. Wynagrodzenie za badanie zależy od wielu czynników, takich jak: Czas wypełniania ankiety. Całkowita długość ankiety. Całkowita liczba osób biorących udział w ankiecie. Wymaganie lub doświadczenie w jakimś temcie do zakwalifikowania do wzięcia udziału w ankiecie.

MySurvey opinie

MySurvey nie poprosi Cię o dziesiątki pytań, aby wypełnić informacje o profilu. Aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do jakiegokolwiek badania, musisz wziąć udział we wstępnym skaningu, który oceni, czy jesteś zdolny do przeprowadzenia ankiety, czy nie. Ponadto, nawet jeśli nie kwalifikujesz się do przeprowadzenia głównej ankiety po podjęciu testu wstępnego, otrzymasz w nagrodę punkty za udział w wstępnym badaniu.

Robienie ankiet na MySurvey jest łatwe i można to zrobić używając aplikacji. Ankiety otrzymane w aplikacji są przyjazne dla urządzeń przenośnych i można przeprowadzać je podczas podróży lub nawet jeśli ma się akurat wolną chwilę, a nie tylko być zależnym od komputera do przeprowadzenia ankiety. W ten sposób będziesz mógł zarobić kilka dolarów, nawet jeśli ci się nudzi lub jesteś bezczynny przez kilka minut.

Opinie użytkowników o MySurvey

Aby zapewnić, że nasze recenzje nie są stronnicze, uwzględnijmy opinie użytkowników, aby przegląd odzwierciedlał ogólne spojrzenie na firmę. Przeanalizowaliśmy wiele opinii, zanim doszliśmy do wniosków. Poniżej znajdują się nasze ustalenia dotyczące MySurvey:

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie oceniają internetowowe panele płatnych ankiet w oparciu o wynagrodzenia i system nagród. MySurvey otrzymał bardzo dobre opinie na ten temat, mimo że system punktów został dostosowany przez MySurvey. Jest uczciwa wypłata w wysokości 10 $ za każde 1000 punktów, które zarabiasz. Są badania na MySurvey, za które płacą aż 500 punktów, a jeśli spędzasz cały dzień na kilku badaniach w wysokości tej zapłaty, łatwo będzie Ci zarobić 50 $ dziennie. To świetna wypłata, na którą trzeba spędzić kilka godzin. Możesz także wymienić punkty, aby zakupić produkty MySurvey, takie jak buty, elektronikę lub po prostu przenieść je na konto PayPal.

Jeśli kontynuujesz ankiety MySurvey przez dłuższy czas, zaczniesz się nudzić. To nie będzie problem, jeśli jesteś początkujący w ankietach. Ludzie generalnie preferują panele ankietowe, które angażują się w badania. MySurvey jest jedną z witryn, które naprawdę dbają o zadowolenie swoich klientów i zapewniają, że lubisz robić ankiety, które mają coś do zaoferowania, a nie są tylko nudne.

Na MySurvey funkcjonują również nagrody losowe, które są przyznawane użytkownikom. W przeciwieństwie do innych paneli badawczych, nie musisz być aktywny lub wypełniać co najmniej kilka ankiet miesięcznie, aby uczestniczyć w takich konkursach loteryjnych. Nawet jeśli nie chcesz zarobić dodatkowych pieniędzy, możesz spróbować szczęścia, rejestrując się na MySurvey, aby zobaczyć, czy wygrasz coś w swoich konkursach. W ten sposób firma MySurvey udowodniła, że daje korzyści swoim członkom, a także stara się ich zainteresować, oferując takie nagrody.

Zespół obsługi klienta MySurvey jest świetny i robią oni wszystko, aby klienci byli zadowoleni. Są uprzejmi i mili, a także planują budowanie grup fokusowych, pomagających w testowaniu konkretnych produktów, tak że jakość recenzji i ankiet przeprowadzanych przez nich jest wysoka.

Przez cały rok mają oni nagrodę Grand Prize, która wynosi 4000 $. Za każdym logowaniem do MySurvey otrzymasz jeden wpis do nagrody Grand Prize. W ten sposób im więcej masz aktywności w serwisie MySurvey, tym większe są Twoje szanse na wygranie Grand Prize.

Ludzie nie docenili wypłat MySurvey, ponieważ trwa blisko 7-14 dni zanim otrzymają płatności za pośrednictwem systemu PayPal. Ludzie, którzy biorą udział w ankietach oczekują, że fundusze zostaną natychmiast przeniesione do systemu PayPal, a nie chcą czekać blisko dwóch tygodni. Nie musisz jednak martwić się o niezawodność, ponieważ pomimo długiego czasu oczekiwania fundusze z pewnością dotrą do Ciebie.

Czy to dobry pomysł rejestrować się na MySurvey?

MySurvey opinie

Na podstawie opinii zebranych w wielu witrynach zdecydowanie polecamy dołączenie do MySurvey, ponieważ będziecie mogli wziąć udział w konkursach, nawet jeśli nie jesteś aktywny w ankietach. Dowiedz się więcej o tym, jak sprawdzić bezpieczne ankiety online.

Firma MySurvey od wielu lat aktywnie działa i ma sprawdzoną historię od 14 lat, dzięki czemu nie musisz martwić się o wypłatę. Ze wszystkich dostępnych panelów ankietowych, MySurvey jest z pewnością wartym aby zarejestrować się, a wypłaty są również wystarczająco dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top