Zarabiaj Pieniądze Grając w Pokera

Earn money by playing poker

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Poker w Internecie może być fajnym sposobem spędzania czasu oraz doskonalenia umiejętności w tej grze, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse wygranej, kiedy zaczniesz się mierzyć ze znajomymi lub spróbujesz swego szczęścia w kasynie. To czego możesz teraz nie wiedzieć, to fakt że tysiące ludzi na całym świecie zarabia pieniądze regularnie grając w pokera przez Internet.

Być może nie staniesz się milonerem na grze w pokera, jednak może to być źródło fajnego, dodatkowego dochodu, jeśli zrozumiesz najlepszy sposób zarabiania pieniędzy z pokerem online. Podobnie jak inne metody typu Bitcoin, blog czy e-booki, poker wymaga od ciebie dużo pracy i nauki, aby zaczął przynosić dochody. Czołowi gracze są w stanie utrzymać się na świetnym poziomie tylko z gry w pokera, ale wkładają w to wcześniej mnóstwo czasu, aby być mistrzami tej gry, zwłaszcza w Internecie. Czytaj dalej, aby poznać tajemnice zarabiania pieniędzy na grze w pokera przez Internet.

zarabiać pieniądze na freelancingu

Trudność

czas niski
Niska

Czas

Czas Niski
Niska

Dochód

Dochód środek
Średni

Potencjał Zarobkowy w Internetowym Pokerze

Pierwszą rzeczą, jaką chcą wiedzieć ludzie zaczynający grać w pokera online jest to jak wiele mogą zarobić. Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Kwota jaką zarobisz zależy od rodzaju gier w jakie zagrasz, jak dużo będziesz grał i jakie będą limity stawek przy twoim stole.

Wielu ludzi wierzy, że ci którym udaje się wygrać turnieje zawsze zarabiają duże sumy i robią ogromne zyski, ale niestety nie zawsze tak jest. Wpisowe do turnieju jest często bardzo wysokie, więc nawet jeśli zwycięzca dużo wygrał, to duża część z tego idzie na pokrycie kosztów wpisowego. Ci, którzy odchodzą z turnieju bez wygranej po prostu tracą wpisowe bezpowrotnie, tym samym notując stratę.

Przykładem gracza w pokera będzie Daniel Negreanu, który zanotował rekordowy wynik w 2013 roku. Wygrał 51 turniejów i zarobił $944,126, jednakże tak naprawdę $900,000 wydał na wpisowe w tym roku, dlatego jego pełny zysk nie był tak oszałamiający. Daniel inwestował wygraną z jednego turnieju na wpisowe w następny turniej. Mogło to oznaczać spore zyski, jednakże doświadczył 12 porażek z rzędu, które zubożyły jego wygrane do tego stopnia, że znowu musiał zaczynać od zera i ponownie budować zasoby finansowe.

Najlepszy Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Grając w Pokera Online

Idąc do kasyna grać w pokera, pieniądze wygrywasz jednorazowo przy stołach, ale w Internecie nie jest to najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Jak wcześniej wyjaśniono, wygrane turniejowe pochodzą z wpisowych od graczy. Aby wygrać duże sumy w jednostkowych potyczkach, musisz więcej obstawiać, co z kolei prowadzi do wyższych kosztów.

Większość graczy lepiej się czuje w czymś co znane jest pod hasłem “mielenie.” Mielenie oznacza skupienie na ilości, a nie na wygrywaniu dużych sum. Grając więcej partyjek masz większą szansę na wygranie mniejszych sum, które po dodaniu dadzą pokaźną kwotę. Dodatkowo, mielenie pozwoli ci zakwalifikować się do częstych programów dla graczy, w których przewidziane są różne bonusy dając szansę na dodatkowy zysk.

Jednym z najlepszych programów z nagrodami do zarabiania pieniędzy w pokerze online jest rakeback. W tym programie dostajesz część tego co przegrałeś z powrotem. Gracze, którzy umieją grać na wielu stołach jednocześnie przez wiele godzin mogą zrobić spore zyski dzięki rakeback. Podczas, gdy twój wskaźnik zwycięstw zmaleje grając na wielu stołach, możesz brać udział w większej ilości rozdań i rzeczywiście zakończyć grę zarabiając więcej na każdą godzinę gry, niżeli jakbyś grał na jednym stole.

Zarabiaj pieniądze grając w pokera

Wybór Odpowiedniej Gry

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia, kiedy próbujesz zarobić pieniądze w Internecie na grze w pokera jest to w jaką grę zagrać. Musisz znaleźć taką, która jest najlepiej dopasowana do stylu twojej gry, jeśli chcesz jak najwięcej zarobić.

Przykładem gracza, który skończył biednie z powodu wybierania złych gier jest Gus Hansen. Kiedy pojawił się na scenie pokerowej, był reklamowany jako jeden z najlepszych w branży. Cały czas wygrywał w turniejach na żywo, ale kiedy zaczął grać w Internecie, stało się coś nieoczekiwanego. Od maja 2007 do stycznia 2014, Hansen rozegrał powyżej 1,3 miliona rozdań pokera i stracił powyżej 15,6 miliona dolarów. W pokerze na żywo Hansen wygrał powyżej 11,2 miliona dolarów i wielu fanów pokera było zaskoczonych przez taką rozbieżność między turniejami na żywo, a tymi w Internecie.

Powodem dlaczego Hansen przegrywał tak często był zły wybór gier, które nie były dopasowane do jego stylu. Nigdy nie znalazł niszy w świecie pokera online, dlatego pomimo jego umiejętności, nie był w stanie zbudować sobie dobrego życia z gry w pokera w Internecie.

Wskazówki Jak Zarabiać Pieniądze Grając w Pokera Online

Jeśli chcesz regularnie wygrywać przy stołach do pokera w Internecie, idź za poniższymi wskazówkami:

Weź udział w kursie online

Jeśli dopiero zaczynasz grę w świecie pokera, możesz potrzebować pomocy – lub dużo – pomocy. Gra wydaje się bardzo prosta, ale jest w niej wiele zmiennych i sztuczek. Możemy polecić sprawdzenie Udemy i znalezienie kursu dostosowanego do Twojego poziomu wiedzy.

Udemy to internetowy rynek edukacyjno-dydaktyczny z ponad 100 000 kursów i 24 milionami studentów. Naucz się programowania, marketingu, nauki o danych i prawie wszystkiego, co możesz wymyślić!

Zapoznaj się z trendami obstawiania

Wielu nowicjuszy w świecie pokera nie zdaje sobie sprawy, że trendy przychodzą i odchodzą. Musisz być na bieżąco z tym jak grają inni gracze, jeśli chcesz być dla nich wymagającym rywalem. Najlepiej sprawdzi się tutaj śledzenie blogów pisanych przez ekspertów z branży. Artykuły są najlepsze, bo są zawsze świeże i często aktualizowane o nowości z branży.

Dowiedz się więcej na temat różnych stron pokerowych

Kolejną ważną rzeczą do zrobienia, aby zwiększyć swoje szanse na sukces jest sprawdzanie stron, które pozwalają grać w pokera legalnie. Sprawdź jakie mają programy wynagrodzeń i co musisz zrobić, aby się do nich zakwalifikować. Następnie wybierz stronę z najlepszymi programami dla twojego stylu gry. Na koniec wybierz grę, która jest najbardziej sprzyjająca twemu stylowi, dzięki czemu wzrosną twe szanse na sukces.

Skup się na grze

Bądź skoncentrowany, gdyż kierowanie się emocjami podczas gry w pokera zmniejszy twoje szanse na wygraną. Musisz podchodzić do gry spokojnie, bez złości czy strachu. Zajmie trochę czasu, zanim wykształcisz w sobie cechy i umiejętności zwycięzcy. Czytaj książki i poradniki o grze w pokera, takie jak “Mental Game of Poker” autorstwa Jareda Tendlera.

Podsumowanie

Zarabiaj pieniądze grając w pokeraPoker w Internecie może być bardzo dochodowym przedsięwzięciem dla ludzi, którzy są w stanie poświęcić czas przy wirtualnych stołach i grać dalej pomimo strat. W porównaniu z innymi metodami zarabiania, gra w pokera online jest szybką metodą do pieniędzy, ale też jedną z bardziej ryzykownych. Metoda może być porównana do zarabiania pieniędzy na opcjach binarnych, jako że zysk może być bardzo wysoki w bardzo krótkim czasie.

Aby się w pełni wyróżniać w tej grze, musisz się zanurzyć w świecie pokera i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Będziesz musieć się należycie zaangażować w poker online w taki sam sposób w jaki trenowałbyś każdy inny sport chcąc w nim konkurować na profesjonalnym poziomie. Trzeba jednak pamiętać, że mimo iż poker wymaga umiejętności, to jednak znaczna część tej gry opiera się o przypadek. Będą chwile, kiedy dużo stracisz przechodząc przez pasmo porażek. Ważne jest, by się nie poddawać, kiedy nadejdą takie chwile. Kontynuując naukę i grę, możesz odrobić straty i skończyć na sporym plusie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top