Zarabiaj pieniądze na Clickworker

Zarabiaj pieniądze na Clickworker

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Czy szukałeś sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie, które posłużyłyby ci jako dodatkowy dochód do tego co już masz, zwłaszcza jeśli jesteś pełnoetatowym rodzicem spędzającym całe dnie z dzieckiem w domu? Clickworker może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Ten program jest dość podobny do Amazon mTurk oraz podobny do tych, które oddają wielkie projekty wielkim zespołom pracowników wykonujących swe zadania zdalnie. Z reguły, tego typu programy płacą bardzo małe sumy pieniędzy. Clickworker jest dość wyjątkowy, ponieważ daje potencjał, aby zarobić znacznie więcej.

W Clickworker, możesz od razu zobaczyć ile pieniędzy zarobisz za wykonanie danego zadania freelancerskiego z szerokiego ich wachlarza, zaczynając od tłumaczeń, a skończywszy na copywritingu. Daje ci to swobodę i kontrolę nad tym ile zarobisz na godzinę. Projekty mogą być dla ciebie warte od $3 za godzinę do nawet $25 za godzinę. 

zarabiać pieniądze na freelancingu

Trudność

czas niski
Niska

Czas

średni wynik
Średni

Dochód

Wynik wysoki
Duży

Bardzo łatwo możesz pracować z domu dzięki Clickworker i jest to niewątpliwie jedna z największych korzyści. Oczywiste jest, że chciałbyś jak najwięcej wyciągnąć z poświęcanego czasu i ten poradnik powie ci jak to robić dzięki Clickworker.

Jest jedna bardzo ważna rzecz odnośnie Clickworker, o której musisz wiedzieć, zanim rozpoczniesz korzystanie z tego serwisu. Clickworker nie będzie podstawowym lub jedynym źródłem dochodu dla nikogo. Są tam tysiące pracowników konkurujących o najlepsze projekty i każdy z nich może być wykonany przez określoną ilość zadań. 

W niektóre dni możesz nie mieć szczęścia i nie znajdziesz dobrze płatnych prac, ale jeśli skorzystasz z porad zawartych w tym artykule, możliwe jest dorobienie od $200 do $300 każdego miesiąca za około 20 godzin pracy.

Pierwsze Kroki z Clickworker

Przed rozpoczęciem pracy dla Clickworker, musisz spełnić dwa podstawowe warunki. Musisz mieć zainstalowaną przeglądarkę Internet Explorer. Jeśli masz komputer Mac, możesz poszukać informacji o tym jak zainstalować tę przeglądarkę na swoim komputerze. Jeśli masz komputer z systemem Windows, to prawdopodobnie już masz zainstalowany Internet Explorer.

Po drugie, musisz potrafić czytać i pisać płynnie po angielsku. Jeśli nie jesteś osobą od urodzenia anglojęzyczną, zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w teście, aby udowodnić, że masz bardzo dobre umiejętności i wysoki poziom zrozumienia.

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w języku angielskim (lub cokolwiek innego naprawdę!), Zalecamy sprawdzenie Udemy, internetowego rynku nauczania i nauczania z ponad 100 000 kursów i 24 milionów studentów.

Zakładając, że spełniasz te dwa warunki, jesteś gotowy, aby zacząć korzystać z Clickworker. Wykonaj następujące kroki, aby wszystko ustawić:

1. Zarejestruj się na Clickworker

Odwiedź stronę clickworker.com i załóż konto. Po załadowaniu strony, znajdź przycisk rejestracji. Kliknij go i poczekaj, aż załaduje się następna strona. Wybierz Clickworker jako opcję do rejestracji.

2. Wypełnij Podstawowe Informacje

Po tym jak wybrałeś rejestrację jako Clickworker, zostaniesz przeniesiony do formularza. Podaj swoje imię, adres email, swój adres pocztowy oraz inne wymagane informacje. Kiedy pola są już wypełnione, wyślij formularz i poczekaj na zwrotną wiadomość w swojej skrzynce email. Otwórz ją i kliknij w link, aby potwierdzić swój adres email, a tym samym zakończyć proces rejestracji.

3. Przygotuj się na Sprawdziany

Aby zakwalifikować się do dobrze płatnych prac na Clickworker, musisz przejść przez pewne sprawdziany. Na górze strony zobaczysz link, aby rozpocząć testy pod kolumną “Assessments”. Kliknij w ten link i podaj swoje dane logowania w razie potrzeby.

4. Wypełnij Formularz

Kiedy już dotarłeś do strony z testami, musisz wypełnić formularze, które składają się z czterech zakładek: O Mnie, Języki, Umiejętności oraz Hobby i Wiedza Specjalistyczna. Poświęć trochę czasu, aby uzupełnić każdą zakładkę najdokładniej jak potrafisz. Jest to o tyle ważne, że twoje odpowiedzi zdecydują o tym do jakich zadań będziesz uprawniony oraz ile pieniędzy zarobisz.

5. Podejmij się Sprawdzianów

Po wypełnieniu wszystkich czterech zakładek, zostaniesz przeniesiony do strony z listą sprawdzianów. Na górze zobaczysz nagłówek o treści “Available Base Assessments.” Są to testy wstępne, które musisz przejść, aby zakwalifikować się do dobrze płatnych prac. Zrób wszystkie egzaminy, które są wyszczególnione w tym obszarze. Nie śpiesz się i wykonaj wszystko najlepiej jak potrafisz.

Po ukończeniu testu zobaczysz dwa dodatkowe testy pod napisem “Base Assessments” z kolumną z dodatkowymi testami wstępnymi. Podejmij się każdego z nich. Są nieco bardziej skomplikowane i trudniejsze od tych początkowych testów, dlatego skup na nich całą swoją uwagę.

Czasami będą występowały opóźnienia w tym, kiedy dostępne staną się dodatkowe testy. Jest to całkowicie normalne. Może potrwać to około dnia zanim się pojawią, dlatego zajrzyj tam po 24 godzinach.

Prawdopodobnie zajmie ci to od 2 do 3 godzin, aby zakończyć wszystkie testy. Upewnij się, że masz dobre połączenie internetowe, ponieważ testu nie można przerwać i wrócić do niego w późniejszym czasie. Masz tylko jedną szansę na zakończenie zadania.

W ramach jednego z testów, zostaniesz poproszony o założenie skrzynki email w serwisie Hotmail, jeśli jeszcze nie masz takowej. Nie można zakończyć testów bez takiego adresu email, dlatego przygotuj się na założenie go.

Pamiętaj, że możesz pracować na Clickworker bez brania udziału w testach, jednakże nie będziesz mógł kwalifikować się do projektów o wysokich płacach bez wzięcia udziału w egzaminach. Dlatego warto poświęcić ten czas i wykonać testy.

Jak Zacząć Zarabiać Pieniądze w Systemie UHRS Wewnątrz Clickworker

Po przejściu przez wszystkie egzaminy, będziesz w stanie uzyskać dostęp do sekcji UHRS, w której znajdziesz lepiej płatne prace na Clickworker. Aby dostać się do UHRS, musisz używać przeglądarki Internet Explorer.

Aby dostać się do systemu, użyj bezpośredniego linku: https://prod.uhrs.playmsn.com/Judge/Views/Login. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się. Zaloguj się danymi, które dostałeś tworząc konto Hotmail przy przechodzeniu przez testy. Po zalogowaniu zobaczysz listę HitApps, tak nazywają się projekty w Clickworker, które możesz ukończyć za pieniądze.

Większość zadań będzie miała niebieski link z napisem “Qualification.” Zanim będziesz mógł wykonać zadanie za pieniądze, musisz przejść przez niezbędną kwalifikację. Kiedy już się zakwalifikowałeś, nie będziesz musiał ponownie przechodzić przez proces kwalifikacji przy podobnych zadaniach w przyszłości.

Kwalifikacje są czymś w rodzaju małych testów. Możesz powtórzyć niektóre z nich, ale tylko określoną liczbę razy. Nie możesz pracować przy projektach HitApp zanim nie przejdziesz pomyślnie przez kwalifikacje. Po zakwalifikowaniu się, po prostu klikasz w link “Start Judging” i zabierasz się do pracy.

Poniższe porady pomogą ci wybrać najlepsze HitApps i przejść przez kwalifikacje:

1. Postaraj się jak najlepiej wykonać swoją pracę i jednocześnie odpowiadać w miarę szybko. Jeśli nie jesteś pewien odpowiedzi, możesz pominąć dane zadanie.

2. Sprawdź link Podglądu jeśli takowy jest dostępny. Czasami odpowiedzi na pytania z kwalifikacji są podane w podglądzie.

3. HitApps płacące od $.03 wzwyż za zadanie cieszą się dużą popularnością. Bardzo ważne jest, aby wypełnić kwalifikacje dla tych zadań szybko, aby nie przegapić okazji na wykonanie zadania i dobry zarobek.

4. Usterki w systemie mogą wystąpić. Czasami test kwalifikujący błędnie ci powie, że twoje odpowiedzi są niepoprawne. Nie marnuj na nie czasu. Po prostu przejdź do następnego pytania.

5. Oprzyj się pokusie podawania przypadkowych odpowiedzi. System może je wykryć i zakazać ci używania aplikacji lub nawet zablokować ci całe konto.

6. Kiedy pracujesz na aplikacji, rób to szybko bez utraty dokładności. Pamiętaj zawsze o tym, że im więcej zadań ukończysz, tym więcej pieniędzy zarobisz.

7. Różnicuj. Wybieraj zadania z różnych kategorii, abyś mógł zapoznać się z wszystkimi zadaniami. W dni, w które nie ma dostępnych wysoko płacących zadań, pracuj nad kwalifikacjami do słabiej płatnych prac.

8. Pamiętaj o tym, że lepiej płatne zadania są trudniejsze w rezultacie czego często wymagają tego, aby pracować nad nimi wolniej. Po czasie zobaczysz, że te słabiej płatne prace kończą się tym, że płacą ci więcej, ponieważ spędzasz nad nimi mniej czasu. Każdy jest inny jeśli chodzi o Clickworker. To co może być dla ciebie najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy niekoniecznie będzie najlepsze dla kogoś innego.

Wypłata

Zarabiaj pieniądze na ClickworkerPierwszą wypłatę z tego co zarobisz w Clickworker dostaniesz po 3 tygodniach od rozpoczęcia pracy w systemie UHRS. Możesz oczekiwać wypłat każdego tygodnia, zakładając, że pracujesz tygodniówkami. Depozyty są najpierw robione na twoje konto UHRS w poniedziałek. Następnie, w czwartek pieniądze są transferowane z UHRS na twój PayPal. Wówczas możesz użyć tych pieniędzy na zakupy w Internecie lub przelać je sobie na swoje prywatne konto bankowe.

Wielu freelancerów zastanawia się, czy będą mogli zarabiać w Bitcoinach albo innych kryptowalutach. Rzeczywiście wiele portali rozważa taką możliwość i być może wprowadzą ją w przyszłości. Jeśli szukasz innego sposobu na zarobienie pieniędzy, zajrzyj na naszą listę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry