Zarabiaj pieniądze na Klout

Zarabiaj pieniądze na Klout

Szukasz sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie? Słyszałeś pewnie o kryptowalutach takich jak Bitcoin, płatnych ankietach czy Adsense, ale od czego w ogóle zacząć? Chociaż istnieje wiele oszustw, które obiecują Ci, że zarobisz duże pieniądze, a tak naprawdę zostaniesz z niczym lub bardzo małym zarobkiem, to są jednak takie metody, dzięki którym możesz wypłacić sobie niezłą pensję i dodatkowe pieniądze

Jeśli korzystasz z mediów społecznościowych, możesz zarabiać pieniądze za robienie tego co robisz i tak czy siak ze swoimi fanami czy śledzącymi i zdobywać nagrody, dzięki którym oszczędzasz pieniądze, jak na przykład darmowe bilety do kina lub zniżki na zakupy. Usługa nazywa się Klout i staje się coraz bardziej popularna, ponieważ jest prostą metodą zarabiania w Internecie.

Wszystko o Klout

Klout jest serwisem, który pozwala Ci zarabiać pieniądze poprzez recenzowanie produktów i usług w Internecie, ale na tym usługa się nie kończy. Klout analizuje Twoich fanów w takich mediach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Instagram, FourSquare, GooglePlus oraz LinkedIn i przydziela Ci tak zwany Klout score (wynik Klout). Jako, że Klout jest serwisem Internetowym, możesz to robić z każdego zakątka świata. Możesz nawet pracować z domu!

Twój Klout score jest zdobywany na podstawie ilości fanów, których masz oraz tego jak zaangażowani są w to, co robisz w Internecie. Ludzie, którzy mają wysokie wyniki są postrzegani jako influencerzy, a 5% najlepszych użytkowników na Klout score na poziomie 63 punktów i więcej. Strona ta pozwala Ci zbudować sieć, aby rozszerzyć swoje wpływy i podwyższać swój wynik, sugerując innym użytkownikom, aby zaczęli Cię śledzić. Gdy Twój wynik Klout stanie się odpowiednio wysoki, będziesz mógł zacząć używać oraz recenzować produkty, aby zarobić tak zwane Klout Perks (dodatkowe korzyści). Średni Klout score wynosi 40.

Zarabianie Pieniędzy z Klout Perks

Klout Perks są tym, co sprawia, że z aplikacji opłaca się korzystać. Aplikacja daje Ci możliwość skorzystania z różnego rodzaju promocji, korzystnych ofert i kuponów rabatowych na podstawie Twojego Klout score. Im wyższy Twój wynik, tym do większej ilości perków będziesz mieć dostęp, a tym samym zarobisz więcej pieniędzy.

To co czyni Klout Perks wyjątkowo atrakcyjnymi jest fakt, że są one ukierunkowane na konkretne zainteresowania. Perki znacząco się różnią. Wiele z nich jest kuponami rabatowymi na konkretne produkty i usługi typu zniżki na drukowanie. Inne pozwalają Ci na otrzymanie darmowych ebooków, książek w miękkiej i twardej oprawie, materiałów na DVD, na płytach; muzyki i filmów do ściągnięcia oraz gier wideo. Możesz też otrzymać darmowe subskrypcje do rozmaitych publikacji i serwisów online, na przykład z filmami.

Jeśli chcesz zarabiać na tych darmowych przedmiotach, możesz po prostu założyć własny sklep internetowy i sprzedawać te produkty! Najlepszym sposobem na to jest skorzystanie z BigCommerce, oprogramowania e-commerce, które jest silnikiem za sklepem internetowym, umożliwiającym łatwe zarządzanie zapasami, dodawanie lub usuwanie produktów, obliczanie podatków,… Zasadniczo wszystko, czego potrzebujesz, aby otworzyć online sklep! Wypróbuj je za darmo przez 15 dni. Nie wymagamy karty kredytowej.

Niektóre Klout Perks są jeszcze bardziej wyjątkowe. Dla przykładu, możesz zostać zaproszony do oglądania nowego telewizyjnego show zanim zostanie ono wyemitowane dla szerszego grona, lub możesz zostać zaproszony na specjalne wydarzenia, typu premiery filmowe.

Z wielu ofert, tylko określona grupa użytkowników może ubiegać się o nagrody. Jeśli nagroda nie jest dostępna, zostaniesz przeniesiony na listę oczekiwania do czasu jej udostępnienia. Aby mieć pewność, że nic Cię nie ominie, musisz sprawdzać swoje konto regularnie i pozyskiwać interesujące Cię nagrody od razu jak tylko się pojawią. Musisz działać prężnie.

Zarabianie Klout Perks

Jeśli zarejestrujesz się na Klout, możesz mieć szczęście i dostać wysoki wynik zanim zaczniesz cokolwiek tam robić, dostając dostęp do perków od razu. Większość ludzi musi trochę popracować, aby podnieść swój wynik. Oto kilka rzeczy, które możesz robić, aby poprawić swój wynik:

1. Upewnij Się, Że Wszystkie Twoja Konta Społecznościowe Są Połączone.

Zarabiaj pieniądze na KloutKiedy rejestrujesz się na Klout, możesz to zrobić przez Twitter, Facebook lub Google Plus, aby przyspieszyć cały proces, ale nie popełnij błędu podłączenia tylko tego jednego konta. Poświęć czas, aby podłączyć wszystkie Twoje konta społecznościowe do Klout, nawet jeśli ich wszystkich nie używasz. Każdy fan, przyjaciel czy powiązanie z jakiejkolwiek strony może pomóc.

2. Częściej Używaj Swoich Kont.

Kiedy Twoi obecni fani opublikują Twój post lub udostępnią go, polubią lub skomentują, Twój Klout score może się podnieść. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby być aktywnym w tylu miejscach w ilu się tylko da. Pamiętaj również, aby rozszerzać swoją sieć poprzez śledzenie innych ludzi, których Klout Ci rekomenduje. W większości przypadków odwzajemnią polubienie i staną się Twoimi fanami.

3. Wykonuj Wszystkie Zalecenia, Aby Zdobyć Perki.

W niektórych przypadkach, Twoje perki nadejdą wraz z instrukcjami. Dla przykładu, możesz otrzymać darmowe bilety do kina i zostać poproszony o zatweetowanie, gdzie opowiesz o tym jak było. Zrób to o co zostaniesz poproszony. Choć nie jest jasne czy i jak wpływa to na Twój Klout score, to brak stosowania się do instrukcji może ograniczyć Twoją zdolność do otrzymywania perków w przyszłości.

Przewiń do góry