Zarabiaj pieniądze Przeszukując Internet

Zarabiaj pieniądze przeszukując Internet

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Ile czasu poświęcasz dziennie na szperanie w Internecie i szukanie materiałów do pracy, na studia; informacji przed zakupem czegoś, informacji na temat firm w Twojej okolicy lub do znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? A co jeśli byłbyś w stanie zarabiać pieniądze za każdym razem, gdy ukończysz jakieś wyszukiwanie informacji w Internecie?

Choć może to brzmieć jak szalony pomysł, to rzeczywiście możliwe jest zarabianie pieniędzy na przeszukiwaniu Internetu. Nie, nie zarobisz niczego na zwyczajnym wpisywaniu haseł w przeglądarkę internetową i klikaniu przycisku szukaj. Aby zarabiać w ten sposób pieniądze, będziesz musiał wybrać do tego odpowiednią stronę, która za to płaci.

zarabiać pieniądze na freelancingu

Trudność

czas niski
Niska

Czas

Czas Niski
Niska

Dochód

Dochód środek
Średni

Strony płacące za wyszukiwanie są stronami, które albo płacą Ci w gotówce albo dają Ci nagrody za Twoje wyszukiwania. Każda witryna działa nieco inaczej, ale zarejestrowanie się w jednej z nich i korzystanie z niej do wyszukiwania może Ci pomóc zarobić dodatkowe pieniądze lub uzyskać jakieś produkty za darmo. Jest to dobry sposób na początek przygody z zarabianiem w Internecie, ponieważ nie wymaga on takiego poświęcenia, jak w przypadku Instagrama czy kanału na YouTube

Ważne jest jednak, by pamiętać że tym sposobem nie zarobisz kokosów, jednakże posiadanie konta w takim serwisie pozwoli Ci zarobić dodatkową gotówkę lub otrzymać produkty za darmo, które i tak musisz kupić, tak więc zaoszczędzisz pieniądze.

Oto najbardziej popularne strony do zarabiania na przeszukiwaniu Internetu:

SwagBucks jest portalem, który nagradza Cię za wyszukiwanie Internetowe za jego pośrednictwem. Gdy zarobisz wystarczająco SwagBucks, możesz wymienić wirtualną walutę na prawdziwe pieniądze, które zostaną Ci wysłane na PayPal lub wymienić je na towary ze sklepu SwagBucks.com.

Kwota pieniędzy jaką zarabiasz za każde wyszukiwanie jest różnej wielkości. Możesz zarobić od $1 do $100 kiedy klikniesz przycisk szukaj. Poza tym, możesz ukończyć specjalne oferty i robić zakupy w sieci SwagBucks, aby zarobić jeszcze więcej SwagBucksów. Możesz też zarabiać pieniądze wypełniając płatne ankiety na SwagBucks. Jeśli połączysz te dwie różne metody zarabiania, powinieneś być w stanie zarobić przyzwoitą sumę pieniędzy każdego miesiąca, choć nie taką, jak na przykład na kryptowalutach.

ZoomBucks jest bardzo podobny do SwagBucks, ale pozwala Ci zarabiać pieniądze szybko na kilka innych sposobów niżeli tylko wyszukiwanie w Internecie. Możesz też zarabiać pieniądze na wypełnianiu ankiet, próbowaniu gier oraz oglądaniu rozmaitych filmików. Jedną z fajnych cech ZoomBucks jest to, że możesz wypłacić pieniądze ze swego konta już, gdy zarobisz 650 punktów, co przekłada się na $5. Otrzymasz 150 punktów za samą rejestrację konta.

3. InteradMedia

InteradMedia daje nagrody pieniężne przez PayPal za używanie portalu w celu przeszukiwania Internetu. Możesz wypłacić środki, gdy uzbierasz $25 korzystając z tego portalu. Strona płaci Ci $.001 za każdą minutę szukania online. W rezultacie, ten portal jest najlepszy dla ludzi, którzy spędzają mnóstwo czasu na przeszukiwaniu Internetu każdego dnia.

4. Scour

Scour jest stroną, która pokaże Ci wyniki z Bing, Google oraz Yahoo. Otrzymasz punkty za korzystanie ze strony w celu wyszukiwania w Internecie oraz jeszcze więcej punktów za mówienie Scour, która strona dała Ci najlepsze wyniki wyszukiwania.

Każdego dnia możesz zarobić punkty z maksymalnie do 100 prób wyszukiwania, i z reguły otrzymasz 3 punkty za każde wyszukiwanie. Możesz również otrzymać jedną czwartą punktów zdobytych przez każdego, kogo polecisz do serwisu ze swojego linku partnerskiego. To co jest fajne w Scour to fakt, że możesz zarabiać punkty bardzo szybko jeśli dużo czasu poświęcasz na wyszukiwanie. 6500 punktów daje Ci wypłatę w wysokości $25, które mogą zostać przelane na Twój PayPal lub wysłane Ci w formie karty podarunkowej Visa.

Blingo nie przyznaje Ci punktów ani pieniędzy za każde wyszukiwanie jak pozostałe omówione dotychczas strony. Zamiast tego otrzymujesz szanse wygrania nagród za swoje wyszukiwania. Możesz dołączyć do losowania nagród 25 razy na dzień prowadząc wyszukiwanie na ich stronie. Średnio co godzinę strona wybiera zwycięzcę, który otrzymuje losową nagrodę, np. bilety do kina. Czasami przyznawane są wielkie nagrody, typu samochód. Aby zarejestrować konto, musisz być rezydentem w USA i mieć co najmniej 13 lat.

Zarabiaj pieniądze przeszukując InternetIrazoo jest stroną płacącą za wyszukiwanie, która daje punkty oraz nagrody. Za każdy razem, gdy używasz strony do wyszukiwania czegoś w Internecie, automatycznie zostajesz dodany do losowania, w którym nagrodą jest karta podarunkowa Amazon. 

Ponadto, możesz zdobywać punkty za recenzowanie stron internetowych, które pojawiają się jako wyniki wyszukiwania, wystarczy że napiszesz o nich opinię. Otrzymasz też punkty za polecenie kogoś do korzystania z tego serwisu. Co więcej, wygrasz kartę podarunkową Amazon, jeśli Twój polecony takową zdobędzie.

Punkty zdobyte na Irazoo mogą być wymienione na towary. Większość nagród jest elektroniczna, mogą to być systemy do gier wideo i akcesoria, kamery oraz odtwarzacze MP3.

7. SupportingFriends

SupportingFriends nie jest tradycyjną stroną płacącą za wyszukiwanie, więc nie zarabiasz, gdy jej używasz. Ta usługa należąca do Yahoo pozwala Ci zarabiać pieniądze dla przyjaciół i rodziny, gdy Ci potrzebują pomocy finansowej. Strona przekaże 50% osiągniętego dochodu z Twojego wyszukiwania osobie, którą wskażesz w ciągu 30 dni od założenia konta użytkownika. Możesz też skorzystać z opcji oddania tych środków na różne organizacje charytatywne.

8. Nagrody Bing

Bing próbuje zwiększyć swój udział w rynku i przejąć klientów Google. W efekcie tego, bardzo często oferują rozmaite programy z nagrodami i pieniędzmi za samo używanie Bing do wyszukiwania w Internecie. Programy te często się zmieniają, dlatego warto na bieżąco śledzić Bing, by wiedzieć co akurat w danej chwili jest dostępne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top