Jak skutecznie korzystać z automatycznego kopiowania na NAGA

naga przedstawiony obraz

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Cześć! Jeśli wszedłeś tutaj, ponieważ szukasz dobrego sposobu na to, by zacząć trading, nie mogłeś trafić lepiej!

Korzystałem z wielu różnych platform do tradingu, robotów oraz systemów, które miały zoptymalizować mój trading, a NAGA zdecydowanie należy do moich ulubionych.

Możesz oczywiście testować te wszystkie systemy, które obiecują, że “zostaniesz milionerem w jeden dzień”, sprawdzać boty do automatycznego tradingu czy próbować szczęścia na mało rzetelnych platformach tradingowych. Na twoim miejscu zdecydowałbym się jednak na taką platformę, dzięki której trading będzie prostszy, szybszy i bardziej opłacalny.

Zapoznaj się z naszą recenzją platformy NAGA i dowiedz się, w jaki sposób wykorzystać Auto Copy Trading od NAGA w celu automatycznego kopiowania działań doświadczonych traderów.

Czym jest NAGA?

Krótki opis firmy:

NAGA logo

NAGA to platforma tradingowa oraz sieć inwestycji społecznościowych, która sprawdza się zwłaszcza jako narzędzie do copy tradingu (jednym kliknięciem możemy kopiować doświadczonych traderów).

Firma została założona w 2015 roku przez Benjamina Bliskiego. Od samego początku celem firmy było stać się liderem w dziedzinie finansów osobistych oraz inwestycji poprzez zapewnienie ludziom łatwego dostępu do rynków z ponad 950 instrumentami, 500 kontraktami CFD, oraz 450 akcjami oraz wieloma innymi innowacyjnymi cechami.

Dlaczego NAGA jest godna zaufania:

Federalny Urząd Nadzoru Usług Finansowych w Niemczech wydał zgodę na to, by NAGA Group AG trafiła na frankfurcką Giełdę Papierów Wartościowych. Klienci mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ chroni ich komisja nadzorcza CySEC (w jurysdykcji UE).

NAGA otrzymała również wiele nagród i wyróżnień takich jak Finnovate Europe (Best in Show & Presenter 2016), 2017 Red Herring 100 Europe Winner.

Z całą pewnością można więc stwierdzić, że NAGA to platforma legalna.

Narzędzia, które otrzymasz

NAGA oferuje 7 powiązanych produktów indywidualnych w ramach swojego ekosystemu (trading, inwestowanie, transakcje oraz społeczność).

Wszystkie produkty zostały zintegrowane na jednej społecznej platformie NAGA.

Wspomniane produkty to:

Bardzo inteligentna funkcja, która pozwala kopiować działania doświadczonych traderów.

Wybierz i kopiuj rozmaitych specjalistów

Traderzy z całego świata mają możliwość tradingu ponad 950 zasobów, wliczając w to akcje oraz kryptowaluty, ale również wejść w interakcję z innych traderami poprzez udostępnianie treści, komentowanie, obserwowanie oraz copy-trading – wszystko w ramach bardzo prostego i intuicyjnego interfejsu.

Brama do świata krypto. Rzetelna platforma, która umożliwia wymianę kryptowalut oraz walut fiducjarnych, ale również pozwala na ich bezpieczne przechowywanie i przelewy.

NAGA portfel krypto

Bogaty i interaktywny bank wiedzy o tradingu. Niezależnie od poziomu tradera, Akademia pomoże zdobyć niezbędne umiejętności, dzięki którym wejdziesz na kolejny poziom wtajemniczenia.

NAGA Akademia

własna kryptowaluta firmy NAGA stanowiąca paliwo całego ekosystemu.

NAGA Coin

NAGA daje możliwość inwestycji w ponad 400 akcji przy zerowej prowizji i braku ukrytych opłat.

NAGA inwestuj w ponad 400 akcji

Sposób na połączenie środków do tradingu ze światem fizycznym. Niezależna aplikacja oraz rozwiązanie, oparte na idei challenger banku, które całkowicie zaburza zarządzanie pieniędzmi oraz doświadczenie inwestycyjne.

NAGA Card Pay

W tym artykule przyjrzymy się funkcji Auto-Copy, która świetnie nadaje się dla początkujących.

Dlaczego powinieneś korzystać z NAGA

Szczerze mówiąc, nigdy jeszcze nie robiliśmy recenzji platformy tradingowej, która miałaby aż tyle ciekawych opcji. 

Siła NAGA tkwi w warstwie społecznościowej oraz copy tradingu. Platforma jest przyjazna użytkownikom, a narzędzie do copy tradingu bardzo proste w użyciu. Wystarczy zdeponować środki za pomocą karty kredytowej lub przelewu kryptowalutowego, stworzyć konto tradingowe z pożądaną walutą, wybrać jednego lub więcej traderów i zacząć go naśladować! 

NAGA to dynamiczny system finansowy i społeczny, który łączy w sobie trading oraz inwestowanie w ramach tzw. “Naga Feed” – tablicy, która gromadzi wszystko i – co najważniejsze – wszystkich.
NAGA wychodzi poza ideę tradycyjnej platformy tradingowej. Jest bardzo prosta, a oferowane przez firmę wsparcie jest po prostu wyjątkowe.

Poniżej przedstawiamy w jaki sposób wykorzystać NAGA do tradingu, inwestowania i zarządzania pieniędzmi:

Wykorzystaj funkcję Auto-Copy, która pozwoli na trading taki sam, jaki przeprowadzają ludzie z większą wiedzą i doświadczeniem

Wejdź w szybko rozwijającą się społeczność traderów oraz światowej klasy specjalistów od finansów

Pracuj na intuicyjnej platformie/ekosystemie, której obsługa jest niezwykle prosta.

Automatycznie kopiuj traderów z narzędziem Social Trading

Główną funkcją społecznych inwestycji NAGA jest Auto-Copy. Jest to innowacyjny produkt, który umożliwia automatyczne kopiowanie ruchów doświadczonych traderów.

Oznacza to, że możesz zacząć swoją podróż po różnych rynkach podążając za prawdziwymi specjalistami. Jedyne czego będziesz potrzebował to Konto Tradingowe Live, które pozwoli ci na kopiowanie traderów oraz bycie kopiowanym.

Wszystkie produkty tradingowe oraz finansowe są połączone w ramach sieci społecznościowej NAGA, na której użytkownicy mogą się komunikować, wchodzić w dyskusje oraz wymieniać poglądami dotyczącymi rynków finansowych.

Środowisko społecznościowe umożliwia dodawanie postów i komentarzy, udostępnianie treści, jak również naśladowanie innych traderów z całego świata. Messenger wspiera tę komunikację, umożliwiając wymianę opinii na wiele różnych tematów.

Wygląda to trochę jak Facebook dla traderów.

Jak działa trading społecznościowy i automatyczne kopiowanie

Funkcja Auto-Copy na platformie NAGA pozwala na wybór tradera, którego chcesz kopiować. Wystarczy parę kliknięć i gotowe. Oczywiście najpierw jednak trzeba podjąć decyzję kogo chciałbyś naśladować.

Tradera do kopiowania znaleźć można na dwa sposoby.

1. Poprzez tablicę liderów

Pierwszy z nich opiera się na tablicy liderów. Widać w niej pozycję każdego tradera z podziałem na kategorie.

Z tego miejsca wystarczy kliknąć przycisk Auto-Copy znajdujący się przy traderze i od razu możesz kopiować jego ruchy.

2. Poprzez społeczność, tablicę lub messengera

Innym ciekawym pomysłem na znalezienie tradera jest wykorzystanie opcji społecznościowych. Możesz zapoznać się z ich postami, sprawdzić w co inwestują, jakie mają poglądy, jakie instrumenty wykorzystują i na podstawie tego podjąć decyzję.

Możesz nawet kopać głębiej i analizować ich statystyki, działalność tradingową itd. Dzięki temu może łatwiej będzie ci podjąć decyzję o kliknięciu przycisku Auto-Copy.

Jak Rozpocząć Automatyczne Kopiowanie

Poniżej przedstawiamy jakie konkretnie kroki należy podjąć aby zacząć kopiować pierwszego tradera:

Krok 1   Zarejestruj się na NAGA

Rejestracja na NAGA zajmuje zaledwie 2-3 minuty. Najlepiej po prostu kliknij tutaj aby założyć darmowe konto.

Krok 2   Załóż konto tradingowe i zdeponuj na nim środki

Stwórz konto tradingowe w wybranej przez siebie walucie (euro, funt, złotówka, dolar, tether USD, Naga coin, bitcoin i/lub ehterium).

Możesz mieć do dwóch kont MT4 oraz dwóch MT5, co łącznie da ci 4 konta tradingowe live.

Teraz należy już tylko zasilić swoje konto (konta). Jest to bardzo proste – można wykorzystać kartę kredytową lub wykonać przelew kryptowalutowy.

Krok 3   Znajdź tradera, którego będziesz kopiować

Możesz teraz przeglądać sobie tablicę oraz ranking najlepszych traderów. To tutaj znajdziesz tego, którego ruchy będziesz kopiował.

Krok 4   Automatycznie kopiuj wybranego tradera

Po wybraniu odpowiedniego tradera, kliknij przycisk Auto-Copy. Pojawi się okienko, w którym do wyboru będziesz miał kilka opcji. 

Wybór opcji “Odpowiednio do lidera” oznacza, że kwota twoich transakcji będzie wybranym procentem kwoty, jaką inwestuje lider. Przykładowo, jeśli otwiera on transakcję z kwotą 1000 zł, a twój wybrany procent to 50%, wartość twoich trade’ów wyniesie 500 zł. 

Wybór opcji “Ustalona kwota na trade” umożliwi podanie konkretnej kwoty, jaką chcesz przeznaczyć na dany trade. Na przykład, jeśli wpiszesz 200 zł, niezależnie od kwoty, jaką inwestuje lider, będziesz kopiował jego ruch ustaloną kwotą dwustu złowych.

Krok 5   Ustaw cięcie strat i odbierz zyski

Na koniec możesz jeszcze wybrać opcję ochronną.

Ustawienie “Cięcia strat” sprawi, że program automatycznie poprowadzi sprzedaż jeśli cena spadnie zbyt nisko. Wybranie opcji “Odbierz zyski” pozwoli natomiast na natychmiastową sprzedaż z zyskiem w momencie osiągnięcia określonej kwoty.

W jaki sposób skutecznie wykorzystać Auto-Copy

Ponieważ polegasz tu wyłącznie na kopiowaniu ruchów wybranego tradera, ważne abyś wybrał go dobrze.

Aby znaleźć najlepszego tradera powinieneś przeanalizować następujące informacje:

  • Statystyki traderów
  • Zyski i straty
  • Zwrot z inwestycji
  • Średnia kwota trade’a
  • Ostatnie wyniki
  • Ogólne statystyki tradera

Następnie musisz zdecydować czy lepszą opcją dla ciebie i twoich pieniędzy będzie “Odpowiednio do lidera” czy też “Ustalona kwota na trade”.

Jeśli lider otwiera wiele dużych trade’ów, warto rozważyć opcję “Odpowiednio do lidera”, dzięki której będziesz ich kopiował ułamkiem środków, jakie oni inwestują. 

W przypadku gdy natomiast otwierają wiele trade’ów z różnymi kwotami, wydaje się, że rozsądną opcją będzie “Ustalona kwota” na każdy trader. Pozwoli ona skuteczniej kontrolować kwoty, jakie przeznaczasz na trading.

Zalety

Wszystko w jednym miejscu

Materiały edukacyjne w Akademii

Brak opłaty rejestracyjnej

Szybka Obsługa Klienta

Kilka Portfeli Kryptowalutowych

Akcje przy zerowej prowizji

Dedykowana Giełda Kryptowalutowa

NAGA Coin który możesz wykorzystać do tradingu

Filtrowanie pod kątem najlepszych traderów

Całkowicie transparentna platforma do copy tradingu (Tablica traderów, statystyki, trade’y)

Kilka kont tradingowych i walut

Wady / Obszary do Poprawy

Weryfikacja, KYC

Po stworzeniu konta zostaniesz poproszony o jego weryfikację poprzez udostępnienie dowodu tożsamości oraz dokumentu potwierdzające miejsce zamieszkania. Jest to niezwykle istotna procedura, która potwierdza, że NAGA działa w zgodzie z regulacjami AML.

Weryfikacja Metody Płatności (weryfikacja karty)

Weryfikacja płatności w celu zapewnienia – w ramach regulacji AML oraz procedur należytej staranności – że jesteś właścicielem metody płatności, którą podałeś przy tworzeniu konta. NAGA podejmuje wszelkie niezbędne kroki aby twoje dane były bezpieczne.

Czas przetwarzania transakcji

Wypłaty zajmują zwykle do 24 godzin, ale czas też może być dłuższy.

Dźwignia

Konta trading tworzone z domyślnymi ustawieniami wykorzystują dźwignię 1:1000. Może być to niebezpieczne, a wręcz dramatyczne dla początkujących, którzy nie rozumieją pojęcia tradingu lewarowanego. Na szczęście można to zmienić kontaktując się z obsługą klienta. Dźwignia to świetna opcja jeśli zależy ci na zwiększonych możliwościach finansowych, ale trzeba być przy tym bardzo ostrożnym.

Dlaczego powinieneś wybrać NAGA

Jeśli jesteś początkującym traderem bez doświadczenia, NAGA stanowi świetny wybór. Platforma jest prosta w obsłudze, wsparcie klienta jest na odpowiednim poziomie, a nieocenioną pomoc można uzyskać na samej platformie.

Każdy trader, niezależnie od swojego doświadczenia, może się tam dużo dowiedzieć w temacie rynków, aktualizować swoją wiedzę, wchodzić w interakcje z innymi traderami czy wreszcie kopiować ruchy sprawdzonych traderów.

NAGA stanowi rozwiązanie, które łączy w sobie wszystko!

Nasza opinia

nasza opinia

Opcja Auto-Copy na platformie NAGA jest szybka i prosta w obsłudze. Bardzo łatwo jest założyć tam konto, a sama platforma ma wiele ciekawych narzędzi.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tradingiem i nie masz na to zbyt wiele czasu, automatyczny copy trading na NAGA jest dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Wybierasz odpowiednich traderów, kopiujesz ich ruchy, a całą resztę NAGA robi za ciebie.

Zarejestruj się na NAGA i jeszcze dziś zacznij kopiować ruchy doświadczonych traderów!

Scroll to Top