Praca w domu

praca dodatkowa w domu 

Od czego zaczynasz, gdy chcesz zacząć pracować w domu? Co jest Ci potrzebne, aby móc podjąć pracę w domu, i jak tak naprawdę zarabiasz pieniądze w domu? Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego jak łatwo jest zacząć zarabiać pieniądze z domu, ale dzięki IncomeNinjas.com zmieni się to raz na zawsze! Przedstawiamy ci nasz niezbędny „Przewodnik do Pracy w Domu.”

Aby zacząć pracować w domu, będziesz musiał:

praca w domu przez internet

1. Poznać sposoby na pracę w domu

praca dodatkowa w domu 

2. Wybrać, jakie metody generowania przychodu najbardziej ci odpowiadają i jak chciałbyś zarabiać z domu

praca w domu 

3. Odpowiednio dobrać i wyposażyć miejsce swojej pracy

praca w domu 

4. Upewnić się, że wiesz, jakie są zalety i wady pracy zdalnej, żeby być stuprocentowo pewnym, że właśnie tego chcesz!

dodatkowa praca w domu 

5. Brać się do roboty!

Na tej stronie zapoznasz się ze szczegółowymi poradami odnośnie tego, jak zacząć pracę w domu. Przede wszystkim dowiesz się co zrobić, aby praca w domu mogła się rozpocząć, jakie narzędzia pomogą ci odnieść sukces, oraz czego absolutnie nie powinieneś robić podejmując się pracy w domu.

Zobaczysz szereg starannie wybranych metod zarobkowych, których możesz użyć, aby zacząć pracę w domu, a my z kolei opowiemy ci o jej zaletach i wadach.. Pamiętaj, że tutaj na ZarobkowyNinja poznasz co najmniej 20 różnych metod zarabiania przez Internet, a każda z tych metod wiążę się z pracą w domu.

Przejrzyj dokładnie spis treści znajdujący się poniżej i dowiedz się co dokładnie na ciebie czeka.

Po przeczytaniu tego poradnika będziesz gotowy do zarabiania w internecie!

zarabianie przez internet

Praca dodatkowa w domu:
3 najlepsze metody zarobkowe

praca dodatkowa w domu

Zanim rozpoczniesz pracę w domu i będziesz zarabiać pieniądze z wysokości własnej kanapy, musisz znaleźć swój sposób na pracę w domu. Nie możesz tak po prostu oczekiwać otrzymywania pieniędzy za robienie „czegokolwiek” w domu, a poza tym istnieją różnice między metodami zarabiania pieniędzy, które możesz wykorzystać do pracy w domu. Jest zatem kluczowe, aby znaleźć i rozważnie wybrać to, co chce się robić. Poniżej znajdziesz metody, które naszym zdaniem są najlepsze do podjęcia dodatkowej pracy w domu.

1. Praca w domu – zarabiaj pieniądze na Bitcoin

dodatkowa praca w domu

  Według ZarobkowyNinja.pl metoda #1 na zarabianie pieniędzy w 2018

Zapewne słyszałeś już o kryptowalucie Bitcoin, która niejednego uczyniła milionerem! Gdybyś w roku 2011 wydał na Bitcoiny 20zł, dziś miałbyś blisko 20 milionów! Tak drobna inwestycja dokonana przed laty mogłaby uczynić cię multimilionerem!

Zobacz jak David przy pomocy platformy handlu Bitcoinem zarabia w 24 godziny około 30.000 PLN

Może czujesz, że już za późno na zarabianie pieniędzy z pomocą Bitcoin, jednak możesz nam zaufać, że jesteś w błędzie! Znamy metody, których systematyczne stosowanie może pomóc ci w krótkim czasie zarobić na Bitcoin olbrzymie pieniądze. Obejrzyj poniższe wideo i zacznij zarabiać pieniądze z domu już dziś!

praca w domu

Jak widzisz, używanie platformy handlowej jest łatwe i zajmuje jakieś 10 minut. Żeby zacząć, musisz tylko wykonać pierwszy krok:

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat handlu Bitcoinem, możesz przeczytać ten artykuł dotyczący zarabiania pieniędzy na Bitcoin.

Niezbędne rzeczy + rzeczy, które warto mieć:

 • Komputer lub tablet/iPad
 • Połączenie z internetem
 • Wykresy na ZarobkowyNinja.pl
 • Konto na BDSwiss

2. Zarabiaj z domu wypełniając płatne ankiety

jak zarobić w domu

Czy wiedziałeś, że możesz zarabiać pieniądze z domu tylko poprzez wyrażanie swojej opinii? Firmy zawsze starają się ulepszać lub wymyślać produkty i przepytują potencjalnych konsumentów, aby dowiedzieć się, co należy zrobić. Właśnie w tym celu wymyślono płatne ankiety i ty, tak jak każdy, możesz na nich zarobić!

Firma zapłaci ci za poświęcenie kilku minut swojego czasu i wypełnienie kwestionariusza. Może nie jest to najbardziej lukratywny sposób na zarabianie pieniędzy z domu, ale da się z jego pomocą dołożyć do budżetu kilka, a może nawet kilkanaście stówek miesięcznie.

Wypełnianie płatnych ankiet jest naprawdę proste: wszystko, co musisz zrobić, to zapisać się na kilka portali. Wtedy prośby o wypełnienie ankiety trafią na twoją skrzynkę e-mail i będziesz mógł zacząć na nie odpowiadać. Więcej informacji o tym, jak zarabiać pieniądze, korzystając z płatnych ankiet, znajdziesz w naszym przewodniku tutaj.

Niezbędne rzeczy + rzeczy, które warto mieć:

 • Komputer
 • Połączenie z Internetem

3. Praca w domu jako bloger

praca dodatkowa w domu

Ten sposób zarabiania jest w pełni niezależny i wymaga sporo cierpliwości, ale może być niezwykle zyskowny. Blogowanie jest niesamowicie popularne z kilku powodów. Po pierwsze, z blogowania można czerpać sporo frajdy oraz zostać zauważonym przez sporo gremium, a przy okazji na tym zarabiać pieniądze. Po drugie jest to praca w domu będąca niezwykle niezależną, gdyż na swoim blogu możesz robić co chcesz, bez bycia ograniczanym przez swego pracodawcę bądź szefa.

Na blogowaniu możesz zarobić naprawdę dobre pieniądze, ale wymaga ono też sporej wiedzy z różnych dziedzin i zainwestowania dużej ilości czasu. Musisz wiedzieć jak stworzyć stronę internetową, musisz umieć tworzyć na nią dobrej jakości treści, a następnie znaleźć na nią reklamodawców (w ten sposób właśnie zarabiasz pieniądze).

Jak już wspomnieliśmy, obecnie stworzenie strony jest stosunkowo łatwe, i z reguły nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jeśli dorzucisz do tego umiejętność pisania, znajdziesz się bardzo blisko rozpoczęcia dodatkowej pracy w domu.

Następnym krokiem jest promowanie czegoś na swojej stronie. Tutaj można skorzystać z marketingu afiliacyjnego, który potrafi dać duże dochody. Więcej o marketingu afiliacyjnym przeczytasz tutaj.

W przeciwieństwie do pozostałych dwóch czołowych metod, które mogą przynieść wyniki bardzo szybko, zarabianie pieniędzy z blogowania trwa znacznie dłużej. Sugerujemy, żeby robić to w połączeniu z inną z metod, co pomoże utrzymać budżet na odpowiednim poziomie. Można też chodzić do regularnej pracy i zajmować się blogiem “po godzinach”, a gdy zacznie przynosić zysk, zdecydować się na pracę z domu.

Gdy już zaczniesz zarabiać pieniądze na blogowaniu, główny dochód jest raczej całkowicie pasywny. Oznacza to, że po ciężkiej pracy, jaką włożyłeś w swój blog, widzisz jak pieniądze co miesiąc pojawiają się na twoim koncie bankowym! Jeśli interesuje cię zarabianie jako bloger, to bardziej szczegółowy poradnik znajdziesz tutaj.

Niezbędne rzeczy + rzeczy, które warto mieć:

 • Komputer
 • Połączenie z internetem
 • Własna strona lub blog
 • Konto połączone z siecią afiliacyjną
 • Strona na Facebooku, Instagramie, czy Google+

Pomocne linki dla blogerów:

Praca dodatkowa w Domu; Przewodnik dla Początkujących

Bardzo wiele osób pragnie żyć bez stresu, bez zamartwiania się i z pełną kontrolą nad tym jak spędzają swój czas. Ale jak możesz kontrolować swój czas, jeśli musisz wstawać o 7 rano po to by na 8 być w pracy, w której siedzisz do minimum 17? Nie było by znacznie łatwiej, gdybyś mógł po prostu pracować w domu?

Nie chcemy wrzucać wszystkich do jednego worka, ale większość ludzi pracujących na etacie chciałoby mieć więcej kontroli nad swoim czasem bez bycia tak bardzo uwiązanym pracą. Wielu pragnie móc po prostu pracować w domu, dla tych ludzi życie bez wątpienia stałoby się znacznie łatwiejsze. Tak więc dlaczego ludzie nie zwalniają się ze swojej obecnej pracy i nie podejmują decyzji, że od teraz będą pracować w domu? Odpowiedz na to pytanie jest bardzo jasna – praca w domu nie jest taka prosta dla większości ludzi.

Rozpoczęcie pracy z własnego miejsca zamieszkania może początkowo wydawać się nieco przerażające dla wielu i dlatego będzie to trudna decyzja do podjęcia. Jeśli jesteś przyzwyczajony do pracy w ustalonych ramach godzinowych, w biurze, w sklepie, lub gdziekolwiek indziej, to przejście do pracy w domu, gdzie odpowiedzialność spoczywa na tobie, a ramy czasowe ustalasz samemu, niewątpliwie może to być całkiem obce dla Ciebie doświadczenie. Ten rodzaj pracy zyskał mocno na popularności w ostatnich latach i są ku temu znakomite powody. Wraz z zakorzenieniem się Internetu w życiu wszystkich ludzi, młodych i starych, coraz więcej ludzi staje się świadomych niesamowitych korzyści oraz możliwości jakie niesie ze sobą praca w domu.

Ten artykuł w pełni pomoże ci zrozumieć czym jest praca zdalna, jakie są z niej korzyści i co jest najbardziej istotne – jak powinno się pracować w domu. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz do tego bardzo dobrze przygotowany.

Zacznij tutaj!

Na samej górze tego artykułu możesz zapoznać się z najlepszymi metodami zarabiania pieniędzy przy pracy w domu, które dodatkowo pomogą ci uświadomić sobie jaki rodzaj pracy najbardziej cię interesuje. Jeśli jeszcze nie znalazłeś sposobu na pracę w domu, która byłaby w sam raz dla ciebie, stworzyliśmy listę pozostałych sposobów zarabiania pieniędzy w domu, którą znajdziesz poniżej.

Zalecamy wybranie więcej niż jednej metody. W ten sposób rozłożysz swoje zarobki na kilka różnych metod, w związku z czym wzrośnie twój potencjał zarobkowy. Jeśli jednak chcesz, to oczywiście możesz skoncentrować się w 100% tylko na jednej metodzie zarobkowej.

Czy wiesz, że wykorzystując umiejętności, które już posiadasz, lub takie, które można szybko przyswoić, możesz zacząć zarabiać pieniądze z domu jeszcze dziś? To prawda!

Firmy często potrzebują kogoś do wykonania pracy „jednorazowej” i zatrudniają w tym celu podwykonawców lub freelancerów. Może to być pisanie artykułów, copywriting, projektowanie stron internetowych, a nawet bardziej specjalistyczne usługi wymagające stopni naukowych, takich jak prawo, inżynieria, i tak dalej. Nie ma ograniczeń co do tego, co można zrobić jako freelancer!

Jednymi z najprostszych umiejętności do freelancingu z są:

 1. Pisanie artykułów
 2. Optymalizacja wyników wyszukiwania (SEO)
 3. Projektowanie stron internetowych (które omówimy w dalszej części artykułu)
 4. Programowanie i rozwój oprogramowania
 5. Copywriting (również omówiony później w artykule)

Aby zacząć, po prostu zarejestruj się na platformie freelancingowej, takiej jak Upwork lub Fiverr, stwórz profil i zacznij aplikować o pracę! Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zacząć, przeczytaj nasz kompletny przewodnik po tym, jak rozpocząć pracę na platformie freelancingowej.

Instagram jest obecnie jednym z najbardziej obleganych portali społecznościowych, a ty możesz na nim zarabiać! Możesz sprzedawać zdjęcia, które już zrobiłeś, tworzyć społeczność fanów, otrzymywać oferty sponsorskie, i nie tylko.

Istnieje wiele historii o ludziach, którzy przeszli z niczego do 6-cyfrowych dochodów z Instagramu. To dlatego, że nauczenie się, jak dodawać zdjęcia, które przyciągają ludzi jest naprawdę proste. Sprawdź nasz przewodnik jak zarabiać pieniądze na Instagramie, jeśli chcesz zacząć.

Młodzi ludzie stający się milionerami z pomocą YouTube wyskakują co chwila jak grzyby po deszczu! Zaczyna się to zazwyczaj od robienia śmiesznych filmów w celach rozrywkowych. W końcu jednak kanał zyskuje popularność, a pieniądze zaczynają napływać poprzez crowdfunding, sprzedaż własnych produktów, umowy sponsoringowe i inne.

Aż ciężko uwierzyć, jak szybko można stać się gwiazdą YouTube i zarabiać pieniądze. Możesz również skorzystać z Google AdSense, aby zarabiać pieniądze na tych, którzy klikają w reklamy pojawiające się przed lub w trakcie twoich filmów.

Stworzyliśmy cały przewodnik, który poprowadzi cię krok po kroku przez proces zarabiania pieniędzy na YouTube. Możesz go przeczytać tutaj.

Jeśli jesteś dobry w więcej niż jednym języku, możesz oferować tłumaczenia zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Tłumaczenia mogą dotyczyć tekstów, stron internetowych, plików audio i wiele więcej, a wszystko to możesz robić pracując w domu! Zapotrzebowanie na tłumaczenia wzrasta każdego dnia wraz ze wzrostem globalizacji na świecie, i na pewno możesz czerpać z tego korzyści.

W zasadzie jedynymi rzeczami jakich potrzebujesz do jako tłumacz są komputer i połączenie z Internetem. Posiadając te dwa narzędzia, łatwo znajdziesz niezliczone ilości stron ułatwiających kontakt pomiędzy tłumaczami a firmami lub prywatnymi klientami potrzebującymi tłumaczeń. To znakomity sposób na rozpoczęcie pracy w domu!

Aby dowiedzieć się więcej o zarabianiu pieniędzy jako tłumacz, przeczytaj nasz poradnik tutaj.

Niezbędne rzeczy + rzeczy, które warto mieć:

 • Znajomość jednego lub więcej języków obcych
 • Komputer lub tablet/iPad
 • Połączenie z Internetem
 • Word lub inny program do edycji tekstów
 • Zewnętrzna klawiatura

Pomocne linki do pracy jako tłumacz:

 • Przewodnik ZarobkowyNinja.pl do zarabiania pieniędzy jako tłumacz
 • Fiverr.com – tutaj możesz znaleźć różne zlecenia
 • Upwork.com – portal z pracami dla freelancerów
 • Strona pobierania OpenOffice – darmowy program do edycji tekstów

Zanim sobie pomyślisz: „Web Designer? Nie mam wiedzy, ani kwalifikacji, aby to robić”, musisz pamiętać, że dzisiaj możliwe jest postawienie strony w mniej niż 5 minut bez żadnej wiedzy na temat programowania.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, tworzenie strony internetowej stało się czymś, co może zrobić osoba z małą wiedzą komputerową. Oznacza to, że wielu ludzi bez uprzedniego przygotowania w tej dziedzinie może się z tego wręcz utrzymać, i pracować w domu w pełnym wymiarze robiąc właśnie to.

Zapotrzebowanie na strony Internetowe jest ogromne i możesz z tego czerpać obfite korzyści. Większość standardowych stron internetowych sprzedaje się w przedziale od 2500 do nawet 10000 złotych, dlatego też po zaledwie kilku sprzedażach może się to obrócić w górę pieniędzy. Aby zacząć pracę w domu tym sposobem, nie potrzebujesz niczego więcej jak komputera i połączenia z Internetem.

Niezbędne rzeczy + rzeczy, które warto mieć:

 • Dobry komputer
 • Szybkie połączenie z Internetem

Pomocne linki dla Web Designerów:

Kiedy dzwonisz do firmy z jakąś prośbą, skargą lub czymkolwiek innym, pierwszą myślą jaka przychodzi do głowy może być duże biuro z wieloma pracownikami działu obsługi klienta.

Jednakże prawda jest taka, że osoba odbierająca telefon po drugiej stronie może być kimś, kto po prostu pracuje w domu. Coraz więcej firm zatrudnia niezależnych przedstawicieli obsługi klienta, którzy pracują w domu. Takie działanie oszczędza firmom pieniądze które trzeba by było wydać na biuro i jak się okazuje – jest także niezwykle wygodne, dzięki czemu stale przybiera na popularności. Dla ciebie z kolei jest to po prostu kwestia odbierania telefonów, odpowiadania na maile czy rozmowy w imieniu firmy, która cię zatrudnia.

Jak już wspomniano wcześniej, ta praca może być wykonywana z domu, a wynagrodzenie jest często takie samo, o ile nie lepsze od apanażów pracowników siedzących fizycznie w danym biurze.

Niezbędne rzeczy + rzeczy, które warto mieć:

 • Szybkie połączenie z Internetem
 • Komputer
 • Telefon
 • Dobre Słuchawki
 • Umowa z firmą

Pomocne linki do pracy jako przedstawiciel obsługi klienta:

 • Upwork.com – publikowanie ogłoszeń

Bardzo popularną metodą zarabiania w domu jest bycie wirtualnym pomocnikiem. Wirtualny pomocnik to osoba, która pomaga firmom w różnych zadaniach związanych z wykorzystaniem komputera i Internetu. Jako wirtualny pomocnik możesz pracować z każdego miejsca na świecie, jako że cała praca jest wykonywana przez Internet, telefon, przy użyciu maila, itd. Dlatego w całej rozciągłości to od ciebie zależy, gdzie chcesz pracować jako wirtualny pomocnik, co sprawia, że metoda ta jest świetnym pomysłem dla tych, którzy interesują się pracą w domu.

Niezbędne rzeczy + rzeczy, które warto mieć:

 • Komputer
 • Połączenie z Internetem
 • Słuchawki z mikrofonem
 • Kamerę internetową
 • Skype lub inny program do rozmów wideo

Pomocne linki dla wirtualnych pomocników:

Jeśli masz smykałkę do pisania tekstów lub masz po prostu świetny styl, możesz zarabiać kapitalne pieniądze jako copywriter pracując w domu. Zapotrzebowanie na treści w Internecie rośnie wraz ze wzrostem ilości stron internetowych. Jeśli współczesne firmy mają wyprzedzić konkurencję, potrzebują pomocy z zewnątrz, i zatrudnienie copywriterów, którzy pracują w domu jest niezwykle popularne.

Nawet ludzie bez wielkiego doświadczenia mogą zostać copywriterami, jako że normalnie i naturalnie napisany tekst jest często uznawany za dobry. Jeśli interesuje cię dodatkowa praca w domu tą metodą, będziesz potrzebował komputera bądź tabletu oraz oczywi