Płatne ankiety – jak zarobić pieniądze

płatne ankiety 

Poziom trudności:

Zarabianie przez internet

Zaangażowanie czasu:

Zarabianie przez internet

Potencjał zarobkowy:

Zarabianie przez internet

Cogodzinny

PLN

Wynik ZarobkowyNinja:

Świetna metoda zarabiania na ZarobkowyNinja.pl

płatne ankiety Zarabianie na płatnych ankietach jest bardzo proste. Dla wielu może wydawać się nieco dziwne, że możesz tak po prostu dostać pieniądze za wypełnianie ankiet za pieniądze, ale jest ku temu dobry powód, aby na tym zarabiać.

Twoja wiedza i Twoje opinie są warte dla współczesnych firm tyle co złoto, jako że większa wiedza o swoich i potencjalnych klientach to znakomita pomoc dla tych firm.  Oferując Tobie pieniądze za płatne ankiety, firma jest w stanie w dłuższej perspektywie zwiększyć swoje przychody, a Tobie da szansę zarobić przez Internet na ankietach!

Rozpoczęcie zarabiania pieniędzy poprzez płatne ankiety jest niezwykle łatwe. Na niektórych stronach z ankietami online, możesz zarobić pieniądze już po 10 minutach wypełniania ankiet.

 1. Dołączasz do jednej bądź większej ilości rekomendowanych stron, na których znajdują się płatne ankiety
 2. Potwierdzasz swoją rejestrację poprzez e-mail (w przypadku, gdy nie widzisz wysłanych Tobie wiadomości sprawdź swój folder spam)
 3. Na stronie z ankietami internetowymi podajesz takie informacje jak wiek, płeć czy adres
 4. Zaczynasz otrzymywać na swojego maila płatne ankiety!
 5. Zarabiasz na ankietach!

Najlepsze firmy do płatnych ankiet internetowych

Firmy z ankietami internetowymi są bardzo zróżnicowane, dlatego jeśli nie wiesz zbyt wiele w tym temacie, z łatwością możesz dołączyć do stron, które są bezużyteczne.

Poniżej znajdziesz listę najlepszych stron internetowych, na których znajdują się płatne ankiety.Przetestowaliśmy wszystkie z wymienionych firm oraz nadaliśmy im łączną ilość punktów w oparciu o:

 • Łatwość obsługi
 • Jak często ankiety są wysyłane
 • Ilość pieniędzy jaką możesz zarobić na ankietach z danej firmy

Dołącz do wszystkich firm z ankietami online, gdyż w ten sposób otrzymasz tak wiele ankiet jak to możliwe, a tym samym zarobisz lepsze pieniądze.

Sieć

Możliwość zarobku

Opis

Odwiedź

ankiety płatne

Zarabiaj do 10 PLN od ankiety!

Odwiedź stronę
płatne ankiety

Średni zarobek: 3-15 PLN od ankiety!

Odwiedź stronę
płatne ankiety

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety.

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płaci około 18 PLN od ankiety.

Odwiedź stronę
ankiety za pieniądze

Płaci około 18 PLN od ankiety.

Odwiedź stronę
platne ankiety internetowe

5 najlepiej płacące firmy

płatne ankiety
Możliwość zarobku:

Na stronie Swiatopinii możesz zarejestrować się i zacząć wypełniać płatne ankiety w przeciągu 5 minut. Tak jak w przypadku większości serwisów z ankietami internetowymi, większość ankiet zostanie wysłana Tobie drogą mailową.

Z reguły wypełnienie jednej ankiety internetowej zajmuje od 2 do 5 minut, a zarobki są rzędu 0,70 złotego od ukończonej ankiety. Znajdujący się na stronie głównej interfejs użytkownika jest bardzo prosty w obsłudze, a ankiety internetowe, które od nich otrzymujesz, nie są jakoś szczególnie wyrafinowane.  Mając to wszystko na uwadze, Swiatopinii można określić jako znakomity gracz na rynku płatnych ankiet internetowych, posiadający dużą łatwość obsługi panelu i znakomite możliwości do zarabiania pieniędzy na ankietach.

Na stronie Swiatopinii istnieje ponadto dodatkowa i ciekawa funkcja, a mianowicie po wypełnieniu każdej ankiety otrzymujesz kupon na loterię.  Kupon ten pozwala Tobie wziąć udział raz na 3 miesiące w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości 5000 dolarów.

 • Sposoby płatności: Paypal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 10 minut.
 • Strona internetowa: Swiatopinii

Swiatopinii szybko stał się jednym z największych graczy na europejskim rynku płatnych ankiet internetowych, a nie stało się tak bez powodu. Od początku istnienia w Europie firma skoncentrowała się na łatwości obsługi dla klienta i bardzo dobrych wynagrodzeniach. Swiatopinii jest niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc do zarabiania pieniędzy na ankietach!

płatne ankiety
Możliwość zarobku:

To jest jedna z prawdziwie znakomitych stron jeśli chodzi o ankiety płatne. Wygląd oraz interfejs Toluny jest znakomicie zaprojektowany, wygląda naprawdę przyjemnie i jest bardzo prosty w nawigacji. Dlatego będzie dla ciebie jako użytkownika panelu bardzo łatwe znaleźć ankiety i rozpoczęcie zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach. Jedną z wyjątkowych cech Toluny jest fakt, że możesz kontaktować się z innymi użytkownikami na ich stronie. To coś w rodzaju mediów społecznościowych, co sprawia, że łączysz przyjemną interakcję z ludźmi z pożytecznym zarabianiem pieniędzy. Możesz nawet stworzyć swoją własną ankietę online i przedyskutować jej jakość oraz zasadność z innymi doświadczonymi użytkownikami.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Toluna

Inną funkcją, która oddziela Tolunę od reszty jest aplikacja na smartfony i tablety. Możesz najzwyczajniej w świecie użyć swojego telefonu lub tabletu do zarabiania pieniędzy na internetowych ankietach, dzięki czemu możesz wypełniać ankiety w praktycznie każdej chwili i każdym miejscu na świecie. Po skumulowaniu się określonej ilości punktów, które otrzymujesz za ukończenie płatnych ankiet, dostajesz jeszcze kartę upominkową.

płatne ankiety
Możliwość zarobku:

Qassa istnieje już ponad 10 lat i znajduje się pośród największych serwisów z płatnymi ankietami online. Panel użytkownika jest niesamowicie przejrzysty i przyjazny w użytkowaniu. Rejestracja jest bardzo prosta, a zarabianie pieniędzy na ankietach internetowych zaczyna się nieomalże od razu. Znajdziesz tam niewiarygodne ilości ankiet płatnych do wypełnienia, a prawda jest taka, że nie potrzebujesz zbyt wiele czasu, aby wypełnić ankietę internetową. Możesz nie tylko zarabiać pieniądze na ankietach internetowych, ale i również przez polecenie serwisu swojemu znajomemu i podzielenie się z nim linkiem referencyjnym. Dane punkty mogą być wydane na stronie, gdzie weźmiesz udział w losowaniach fantastycznych nagród.

Jedna płatna ankieta wypłaca średnio od 100 do 500 punktów. Dlatego jeśli 1 punkt jest wart 1,5 centa, to jedna ankieta może być warta dla Ciebie od 3 do 15 pln.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 3 a 15 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Qassa

Jak wspomniano wcześniej, analityczna firma Qassa jest jedną z największych na rynku płatnych ankiet internetowych. Qassa działa w 4 różnych krajach.
W porównaniu z innymi firmami oferującymi płatne ankiety, Qassa ma jedne z najwyższych wynagrodzeń pieniężnych.
Platforma Qassa działa na zasadzie, według której użytkownik otrzymuje maila, kiedy pojawia się nowa płatna ankieta do wypełnienia w zamian za wynagrodzenie. Wypełnienie jednej ankiety internetowej zajmuje średnio od 5 do 10 minut i jeśli chcesz to możesz brać w niej udział zupełnie anonimowo, dzięki czemu firma zlecająca wypełnienie ankiety nie będzie się z Tobą później w żaden sposób kontaktować.

płatne ankiety
Możliwość zarobku:

I-say jest niesamowicie stabilnym i znakomicie zbudowanym portalem do ankiet internetowych, który jest bardzo przyjazny dla użytkownika i ma świetny dział wsparcia. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty w obsłudze i nie powinno ci zająć dłużej niż 2 minuty rozpoczęcie zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach w tym serwisie. 

Ankiety do wypełnienia otrzymujesz drogą mailową i są one wysyłane około 10 razy w miesiącu. Tak jak wielu innych dużych graczy na rynku ankiet internetowych, I-say oferuje pieniądze za płatne ankiety, ale również karty upominkowe, itp.

 Szacujemy, że I-say stwarza największy potencjał zarobkowy ze wszystkich testowanych stron, gdyż możesz zarobić nawet $4 dolary za wypełnioną ankietę. Dlatego możliwości zarabiania pieniędzy poprzez płatne ankiety online są absolutnie wyjątkowe i dają całkiem konkretne wypłaty. Jeżeli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem pieniędzy zarabianych na ankietach płatnych, możesz je przeznaczyć na cele charytatywne.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 18 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: I-say

I-say jest jednym z bardzo popularnych portali do zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach. Firma jest zlokalizowana w USA, skąd uzyskuje najwięcej swoich klientów. Jak wspomnieliśmy wcześniej w tym artykule, serwis ten daje jedne z najlepszych możliwości do zarabiania pieniędzy na ankietach internetowych.

płatne ankiety
Możliwość zarobk:

Czy możesz przetłumaczyć to dla Polski: “To z pewnością jedna z lepiej płacących stron z ankietami, dająca Ci możliwość zarobku poprzez szybkie wypełnianie płatnych ankiet. Platformę stworzono w celu badania, w jaki sposób młodzi ludzie komunikują się z erze cyfrowej.

Użytkownicy muszą wypełnić formularz w celu sprawdzenia, czy się kwalifikują. Jeśli ich profil jest odpowiedni, otrzymają wiadomość e-mail dla potwierdzenia rejestracji. Będą musieli kliknąć link, który przekieruje ich na stronę aktywacyjną, na której mogą wybrać nazwę użytkownika oraz hasło. Po dokonaniu tego, mają oni dostęp do platformy oraz zadań (płatne ankiety/prywatne zadania w stylu forum).

Zalecamy uzupełnienie swego profilu, gdyż skutkuje to zaproszeniami do większej ilości płatnych ankiet oraz wyrabia lepszą pozycję.”

 • Sposoby płatności: Paypal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 10 minut.
 • Strona internetowa: Cyfrowe Laboratorium
zarabianie przez internet

Ile mo