Płatne Ankiety – Jak Zarobić Pieniądze

zarabiaj dzięki płatnym ankietom

Trudność

Trudność Niski
Niska

Czas

Średni

Dochód

Dochód Mały
Mały

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Świetna metoda zarabiania na ZarobkowyNinja.pl

płatne ankiety Zarabianie na płatnych ankietach jest bardzo proste. Dla wielu może wydawać się nieco dziwne, że możesz tak po prostu dostać pieniądze za wypełnianie ankiet za pieniądze, ale jest ku temu dobry powód, aby na tym zarabiać.

Twoja wiedza i Twoje opinie są warte dla współczesnych firm tyle co złoto, jako że większa wiedza o swoich i potencjalnych klientach to znakomita pomoc dla tych firm.  Oferując Tobie pieniądze za płatne ankiety, firma jest w stanie w dłuższej perspektywie zwiększyć swoje przychody, a Tobie da szansę zarobić przez Internet na ankietach!

Rozpoczęcie zarabiania pieniędzy poprzez płatne ankiety jest niezwykle łatwe. Na niektórych stronach z ankietami online, możesz zarobić pieniądze już po 10 minutach wypełniania ankiet.

1. Dołączasz do jednej bądź większej ilości rekomendowanych stron, na których znajdują się płatne ankiety

2. Potwierdzasz swoją rejestrację poprzez e-mail (w przypadku, gdy nie widzisz wysłanych Tobie wiadomości sprawdź swój folder spam)

3. Na stronie z ankietami internetowymi podajesz takie informacje jak wiek, płeć czy adres

4. Na stronie z ankietami internetowymi podajesz takie informacje jak wiek, płeć czy adres

5. Zarabiasz na ankietach!

Najlepsze firmy do płatnych ankiet internetowych

Firmy z ankietami internetowymi są bardzo zróżnicowane, dlatego jeśli nie wiesz zbyt wiele w tym temacie, z łatwością możesz dołączyć do stron, które są bezużyteczne.

Poniżej znajdziesz listę najlepszych stron internetowych, na których znajdują się płatne ankiety.Przetestowaliśmy wszystkie z wymienionych firm oraz nadaliśmy im łączną ilość punktów w oparciu o:

 • Łatwość obsługi
 • Jak często ankiety są wysyłane
 • Ilość pieniędzy jaką możesz zarobić na ankietach z danej firmy

Dołącz do wszystkich firm z ankietami online, gdyż w ten sposób otrzymasz tak wiele ankiet jak to możliwe, a tym samym zarobisz lepsze pieniądze.

płatne ankiety

Zarób do 1 EUR za kwestionariusz,
bardzo szybko!

Odwiedź stronę
płatne ankietys

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płacą od 2,4 do 14,5 PLN za badanie

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Zarób do 1 euro za ankietę

Odwiedź stronę
platne ankiety internetowe

4 najlepiej płacące firmy

1

Możliwość zarobku:

Na stronie Swiatopinii możesz zarejestrować się i zacząć wypełniać płatne ankiety w przeciągu 5 minut. Tak jak w przypadku większości serwisów z ankietami internetowymi, większość ankiet zostanie wysłana Tobie drogą mailową.

Z reguły wypełnienie jednej ankiety internetowej zajmuje od 2 do 5 minut, a zarobki są rzędu 0,70 złotego od ukończonej ankiety. Znajdujący się na stronie głównej interfejs użytkownika jest bardzo prosty w obsłudze, a ankiety internetowe, które od nich otrzymujesz, nie są jakoś szczególnie wyrafinowane.

Mając to wszystko na uwadze, Swiatopinii można określić jako znakomity gracz na rynku płatnych ankiet internetowych, posiadający dużą łatwość obsługi panelu i znakomite możliwości do zarabiania pieniędzy na ankietach.

Na stronie Swiatopinii istnieje ponadto dodatkowa i ciekawa funkcja, a mianowicie po wypełnieniu każdej ankiety otrzymujesz kupon na loterię.  Kupon ten pozwala Tobie wziąć udział raz na 3 miesiące w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości 5000 dolarów.

Swiatopinii szybko stał się jednym z największych graczy na europejskim rynku płatnych ankiet internetowych, a nie stało się tak bez powodu. Od początku istnienia w Europie firma skoncentrowała się na łatwości obsługi dla klienta i bardzo dobrych wynagrodzeniach. Swiatopinii jest niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc do zarabiania pieniędzy na ankietach!

 • Sposoby płatności: Paypal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 10 minut.
 • Strona internetowa: Swiatopinii
2

Możliwość zarobku:

To jest jedna z prawdziwie znakomitych stron jeśli chodzi o ankiety płatne. Wygląd oraz interfejs Toluny jest znakomicie zaprojektowany, wygląda naprawdę przyjemnie i jest bardzo prosty w nawigacji. Dlatego będzie dla ciebie jako użytkownika panelu bardzo łatwe znaleźć ankiety i rozpoczęcie zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach.

Jedną z wyjątkowych cech Toluny jest fakt, że możesz kontaktować się z innymi użytkownikami na ich stronie. To coś w rodzaju mediów społecznościowych, co sprawia, że łączysz przyjemną interakcję z ludźmi z pożytecznym zarabianiem pieniędzy. Możesz nawet stworzyć swoją własną ankietę online i przedyskutować jej jakość oraz zasadność z innymi doświadczonymi użytkownikami.

Inną funkcją, która oddziela Tolunę od reszty jest aplikacja na smartfony i tablety. Możesz najzwyczajniej w świecie użyć swojego telefonu lub tabletu do zarabiania pieniędzy na internetowych ankietach, dzięki czemu możesz wypełniać ankiety w praktycznie każdej chwili i każdym miejscu na świecie. Po skumulowaniu się określonej ilości punktów, które otrzymujesz za ukończenie płatnych ankiet, dostajesz jeszcze kartę upominkową.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Toluna
3

Możliwość zarobku:

Greenpanthera.com pozwala na korzystanie z urządzeń kompensacyjnych w celu uniknięcia reakcji na sondaże i achatów i ligacji. Otrzymuj bonus 5 $! L’adhésion jest w 100% darmowy.

Połączenie jest proste: nazwa rodziny, adres e-mail, mot de passe, captcha, kod weryfikacji i sprawdzanie poprawności poczty DOI.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 3 a 15 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Greenpanthera

Przestań walczyć ze swoimi finansami. Odkryj sposób na to, by zarobić jeszcze dzisiaj.

Dołącz do tysięcy innych ludzi, którzy odmienili swoje życie dzięki możliwości zarabiania w internecie…
Ponad 15 różnych metod, z których każda została sprawdzona i każda przynosi zysk.  

Chcesz zarobić dodatkową gotówkę?

Mamy listę najlepszych sposobów na to, by zarobić w internecie.

Wystarczy, że wybierzesz sobie któryś z nich, a jeszcze dziś możesz zacząć zarabiać.

4

Możliwość zarobku:

Witryna Mobrog.com jest ofertą firmy badawczej Splendid Research GmbH z Hamburga (Niemcy). Połączenie klasycznych usług badania rynku i zastrzeżonego panelu ankiet online w ponad 70 krajach z ponad 2,5 milionem zarejestrowanych użytkowników wyróżnia firmę. W MOBROG użytkownicy mogą brać udział w ankietach internetowych na różne tematy i zarabiać łatwo, podając swój punkt widzenia. 

MOBROG jest znany z niskiego limitu wypłat (5,00 EUR) i szybkiej wypłaty wygenerowanego salda za pośrednictwem PayPal lub Skrill. Punkty wirtualne lub waluty nie są oferowane. Zapewnia to lojalność i satysfakcję użytkowników mobrog.com. Potwierdza to średnia ocena 9 na 10 dla ponad 17 000 recenzji (trustpilot.com).

Wreszcie, Splendid Research jest członkiem ESOMAR. W związku z tym firma przestrzega Międzynarodowego Kodeksu Marketingu i Badań Społecznych ICC / ESOMAR i jest zgodna z wytycznymi MRS, CASRO, MRA i ARF dotyczącymi międzynarodowych badań rynku.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 18 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Mobrog

Inne płatne firmy ankietowe

zarabianie przez internet

Ile możesz zarobić na płatnych ankietach internetowych?

płatne ankietyWażne jest, aby jasno określić, że na wypełnianiu ankiet internetowych na pewno nie zarobisz fortuny. Możliwe jest natomiast stworzenie przyzwoitego dodatkowego dochodu poprzez wypełnianie płatnych ankiet, jako że wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić swoją opinię.

Nasz ekspert w tej dziedzinie, Zdzisław, zarobił rekordowe $116 w jednym miesiącu, a z reguły zarabia około $90 miesięcznie na ankietach płatnych.

Zarabianie pieniędzy na płatnych ankietach może wytworzyć Tobie bardzo dobry dochód, a jeśli musisz spędzić raptem kilka minut, aby zarobić $3 dziennie, to zarabiasz $90 miesięcznie!

O tym dobrze jest wiedzieć, kiedy zaczynasz zarabiać na płatnych ankietach internetowych

Zanim zaczniesz zarabiać na ankietach internetowych, dobrze jest wiedzieć kilka rzeczy.

Dobre porady odnośnie płatnych ankiet

1

Stwórz adres e-mail dedykowany płatnym ankietom

Tworząc dedykowany adres e-mail do ankiet online, będziesz mieć znakomity przegląd ankiet w jednym miejscu. Unikniesz też zalania różnorodnymi mailami Twojej prywatnej skrzynki mailowej.

Możesz całkowicie bezpłatnie utworzyć sobie konto na G-mail lub Live-mail, obie propozycje są dobrymi alternatywami.

2

Sprawdzaj konto pocztowe oraz konto w serwisie do płatnych ankiet

Niektóre firmy oferujące wypełnianie ankiet za pieniądze nie wysyłają ankiet wyłącznie drogą elektroniczną. Na wielu stronach internetowych danych firm możesz znaleźć dodatkowe płatne ankiety, które zapewnią Tobie trochę więcej dodatkowych pieniędzy.

Zalecamy wyszukiwanie płatnych ankiet online co najmniej raz w tygodniu.

3

Dolacz do tak wielu zalecanych portali z ankietami internetowymi jak to tylko mozliwe

Do im więcej zalecanych serwisów z płatnymi ankietami dołączysz, tym więcej płatnych ankiet otrzymasz i dlatego więcej pieniędzy zarobisz na ankietach.

Dlatego zalecamy dołączenie do wszystkich serwisów służących zarabianiu przez Internet na ankietach płatnych, jako że tym sposobem można zarobić najwięcej pieniędzy.

Oto kilka rzeczy, których nie zalecamy i których musisz się wystrzegać:

1

Unikaj posiadania zbyt dużej ilości pieniędzy na koncie firmy od płatnych ankiet

Zazwyczaj serwisy te mają minimalną kwotę pieniędzy do wypłaty, które zarobiłeś na płatnych ankietach. Wypłacaj pieniądze tak szybko jak tylko osiągniesz minimalną kwotę do wypłaty! Byłoby szkoda zarobić określoną sumę pieniędzy na ankietach tylko po to, aby je stracić w przyszłości.

2

Trzymaj się z daleka od ofert, które brzmią zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe

Tam gdzie są pieniądze, tam też prawie na pewno są oszuści. Istnieje całe mnóstwo całkowicie legalnych firm pozwalających zarabiać na płatnych ankietach online, ale istnieje też wielu oszustów.

Jeśli mówi ktoś Tobie, że możesz zarobić więcej niż $30 za jedną płatną ankietę, lub że możesz wygrać dla przykładu samochód, to prawdopodobieństwo wystąpienia oszustwa jest tu bardzo wysokie. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze na płatnych ankietach internetowych to zalecamy Tobie trzymać się firm wymienionych tutaj na ZarobkowyNinja.pl

3

Śledź wypełnione ankiety online

Aby mieć pewność, że jesteś należycie wynagradzany za wszystkie wypełnione płatne ankiety, zalecamy Tobie prowadzenie dziennika ukończonych ankiet. Kiedy zarabiasz na ankietach internetowych może być bardzo trudno bez takiego dziennika posiadać pełny przegląd wszystkich ankiet, które już wypełniłeś.

Zrób sobie zrzut ekranu z ukończonych płatnych ankiet, spisz sobie ich nazwy oraz zapisz, ile powinieneś za ich wypełnienie otrzymać pieniędzy.

4

Składaj skargi jeśli czujesz się oszukany

Niestety, niektóre serwisy do płatnych ankiet mają skłonności do delikatnego oszukiwania na liczbach. Kiedy zarabiasz pieniądze na ankietach internetowych, spotkasz się czasami z firmami, które nie będą chciały Tobie zapłacić. Jeśli czujesz się oszukany, nie pozwól temu być tak po prostu zamiecionym pod dywan. 

Zacznij od skontaktowania się z firmą od ankiet internetowych. Jeśli nie otrzymasz od nich satysfakcjonującej odpowiedzi, przejdź do mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter i opowiedz ludziom o swoim fatalnym doświadczeniu z tą firmą. Wielokrotnie to okazywało się być rozwiązaniem problemów z niepełnymi wypłatami, bądź ich zupełnym brakiem.

5

Nigdy nie płać pieniędzy za możliwość wypełnienia ankiety internetowej

Możesz zostać poproszony, aby zapłacić pieniądze za rejestrację w serwisie z płatnymi ankietami online i od razu powinieneś trzymać się z daleka od takich firm! Wszystkie legalne firmy z ankietami internetowymi oferują zupełnie darmowo swoje członkostwa oraz mailową wysyłkę ankiet na Twoją skrzynkę elektroniczną. Byłoby to bardzo dziwne, gdyby trzeba było zapłacić pieniądze, aby zarabiać pieniądze na ankietach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry