Płatne Ankiety – Jak Zarobić Pieniądze

platne ankiety ninja

Trudność

Trudność Niski
Niska

Czas

średni wynik
Średni

Dochód

Dochód Mały
Mały
„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Świetna metoda zarabiania na ZarobkowyNinja.pl

płatne ankietyZarabianie na płatnych ankietach jest bardzo proste. Dla wielu może wydawać się nieco dziwne, że możesz tak po prostu dostać pieniądze za wypełnianie ankiet, ale jest ku temu dobry powód.

Twoja wiedza i opinie są warte dla współczesnych firm tyle, co złoto, jako że większa wiedza na temat obecnych i potencjalnych klientów to znakomita pomoc dla tych firm. Oferując pieniądze za wypełnienie ankiety, firma jest w stanie w dłuższej perspektywie zwiększyć swoje przychody, a Tobie da szansę zarobić przez Internet.

Rozpoczęcie zarabiania pieniędzy poprzez wypełnianie ankiet jest niezwykle łatwe. Na niektórych stronach z ankietami online, możesz zarobić pieniądze już po 10 minutach.

1. Dołączasz do jednej bądź większej liczby rekomendowanych stron, na których znajdują się ankiety

2. Potwierdzasz swoją rejestrację poprzez e-mail (w przypadku, gdy nie widzisz wysłanych Tobie wiadomości sprawdź swój folder spam)

3. Podajesz takie informacje jak wiek, płeć czy adres

4. Zarabiasz!

Najlepsze firmy do płatnych ankiet internetowych

Firmy z ankietami internetowymi są bardzo zróżnicowane, dlatego jeśli nie orientujesz się w temacie, istnieje szansa, że trafisz na strony, które są raczej bezużyteczne.

Poniżej znajdziesz listę najlepszych stron internetowych, na których znajdują się ankiety. Przetestowaliśmy wszystkie z wymienionych firm oraz nadaliśmy im łączną ilość punktów w oparciu o poniższe kryteria:

Dołącz do wszystkich platform, gdyż w ten sposób otrzymasz tak wiele ankiet jak to możliwe, a tym samym zarobisz lepsze pieniądze.

płatne ankiety

Zarób do 1 EUR za kwestionariusz,
bardzo szybko!

Odwiedź stronę
płatne ankietys

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płacą od 2,4 do 14,5 PLN za badanie

Odwiedź stronę
płatny baner ankietowy

3 najlepsze strony z ankietami

1

Możliwość zarobku:

Na stronie Swiatopinii możesz zarejestrować się i zacząć wypełniać płatne ankiety w przeciągu 5 minut. Tak jak w przypadku większości serwisów z ankietami internetowymi, większość ankiet zostanie wysłana drogą mailową.

Wypełnienie jednej ankiety internetowej zajmuje z reguły od 2 do 5 minut, a zarobki wynoszą mniej więcej 70 groszy od ukończonej ankiety. Znajdujący się na stronie głównej interfejs użytkownika jest bardzo prosty w obsłudze, a ankiety, które od nich otrzymujesz, nie są jakoś szczególnie skomplikowane.

Swiatopinii można więc określić jako znakomitego gracza na rynku płatnych ankiet internetowych, z prostym w obsłudze panelem i znakomitymi możliwościami zarabiania na ankietach. 

Na stronie Swiatopinii istnieje ponadto dodatkowa i ciekawa funkcja, a mianowicie po wypełnieniu każdej ankiety otrzymujesz kupon na loterię. Kupon ten pozwala wziąć udział raz na 3 miesiące w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości 5000 dolarów.

Swiatopinii szybko stał się jednym z największych graczy na europejskim rynku płatnych ankiet internetowych, a nie stało się tak bez powodu. Od początku istnienia w Europie firma skoncentrowała się na łatwości obsługi i bardzo dobrych wynagrodzeniach. Swiatopinii jest niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc do zarabiania pieniędzy na ankietach!

 • Sposoby płatności: Paypal, Skrill, Bank
 • Średnie wynagrodzenie za ankietę: 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 10 minut.
 • Strona internetowa: Swiatopinii
2

Możliwość zarobku:

Jedna z najlepszych stron jeśli chodzi o ankiety. Wygląd oraz interfejs Toluny jest znakomicie zaprojektowany, wygląda naprawdę przyjemnie i jest bardzo prosty w nawigacji. Bardzo łatwo znaleźć tam ankiety i zacząć na nich zarabiać. 

Jedną z wyjątkowych cech Toluny jest fakt, że możesz kontaktować się z innymi użytkownikami na ich stronie. To coś w rodzaju mediów społecznościowych, co sprawia, że łączysz przyjemną interakcję z ludźmi z pożytecznym zarabianiem pieniędzy. Możesz nawet stworzyć swoją własną ankietę online i przedyskutować jej jakość oraz zasadność z innymi doświadczonymi użytkownikami.

Inną funkcją, która oddziela Tolunę od reszty jest aplikacja na smartfony i tablety. Dzięki temu możesz wypełniać ankiety w praktycznie każdej chwili i każdym miejscu na świecie. Po skumulowaniu się określonej ilości punktów, dostajesz jeszcze kartę upominkową.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnie wynagrodzenie za ankietę: między 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Toluna
3

Możliwość zarobku:

Greenpanthera.com pozwala na korzystanie z urządzeń kompensacyjnych w celu uniknięcia reakcji na sondaże i achatów i ligacji. Otrzymuj bonus 5 $! L’adhésion jest w 100% darmowy.

Połączenie jest proste: nazwa rodziny, adres e-mail, mot de passe, captcha, kod weryfikacji i sprawdzanie poprawności poczty DOI.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnie wynagrodzenie za ankietę: między 3 a 15 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Greenpanthera
Chcesz zarobić dodatkową gotówkę?

Mamy listę najlepszych sposobów na to, by zarobić w internecie.

Wystarczy, że wybierzesz sobie któryś z nich, a jeszcze dziś możesz zacząć zarabiać.

Metoda zarabiania ninjacallout
3

Możliwość zarobku:

Witryna Mobrog.com jest ofertą firmy badawczej Splendid Research GmbH z Hamburga (Niemcy). Wyróżnia ją Połączenie klasycznych usług badania rynku i zastrzeżonego panelu ankiet online w ponad 70 krajach z ponad 2,5 milionami zarejestrowanych użytkowników. W MOBROG użytkownicy mogą wypełnać ankiety na różne tematy i w prosty sposób zarabiać na dzieleniu się swoją opinią

MOBROG jest znany z niskiego limitu wypłat (5,00 EUR) i szybkiej wypłaty wygenerowanego salda za pośrednictwem PayPal lub Skrill. Punkty wirtualne lub waluty nie są oferowane. Zapewnia to lojalność i satysfakcję użytkowników mobrog.com. Potwierdza to średnia ocena 9 na 10 dla ponad 17 000 recenzji (trustpilot.com).

Splendid Research jest też członkiem ESOMAR. W związku z tym firma przestrzega Międzynarodowego Kodeksu Marketingu i Badań Społecznych ICC / ESOMAR i jest zgodna z wytycznymi MRS, CASRO, MRA i ARF dotyczącymi międzynarodowych badań rynku.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnie wynagrodzenie za ankietę: między 18 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Mobrog

Inne panele z ankietami

1. Ysense

Kolejna strona z płatnymi ankietami, gdzie rejestracja jest darmowa, a na której wypełnienie ankiet pozwoli ci zarobić fajne kieszonkowe. Wykorzystać je możesz bezpośrednio na Amazonie (już od $5), ale nie ma przeszkód byś je po prostu wypłacić za pośrednictwem PayPal (od $10).

2 Ipsos / I-say

i-say navbar

Panel, który pozwoli ci zarobić od 5 do 250 punktów za wypełnienie jednej ankiety, a kiedy zbierzesz ich 1700, będziesz mógł wymienić je na pieniądze (za pośrednictwem PayPal) lub otrzymać bon prezentowy. Istnieje też program partnerski, dzięki któremu zarobisz dodatkową gotówkę polecając stronę znajomym.

3. Opinie.pl

Jak pisze na stronie, panel funkcjonuje już od 2007 roku i obecnie może pochwalić się ponad 110 tysiącami aktywnych użytkowników. Rocznie wypełniają oni aż pół miliona płatnych ankiet, które dotyczą zarówno tematów społecznych, jak i tych bardziej biznesowych. 

Zarejestruj się na stronie by do nich dołączyć. Użytkownik sam decyduje w jaki sposób wykorzysta zdobyte punkty (przelew, doładowanie telefonu, przekazanie wynagrodzenia na NGO).

4. My iyo

Ankiety przesyłane są przez aplikację lub drogą mailową. Odpowiedz na zawarte w nich pytania, a zostaniesz nagrodzony punktami, które następnie możesz zamienić na gotówkę. Aby tak się stało, należy nazbierać równowartość 20 euro.

5. Moneyo

moneyo pl navbar

W zależności od liczby pytań w ankiecie, możesz tu zarobić nawet 12 zł za jedną. Po osiągnięciu kwoty równej 40 zł, możliwe są wypłaty za pośrednictwem PayPal. W miesiącu możesz otrzymać kilka ankiet.

7. Panel Station

panel station navbar

Średni czas niezbędny na wypełnienie ankiety wynosi tu 15 minut, chociaż krótsze wypełnia się w nawet 3 minuty. W ramach wynagrodzenia dostajesz vouchery oraz pieniądze.

8. Neobux

neobux navbar

Strona, która umożliwia zarabianie nie tylko na wypełnianiu ankiet, ale również na oglądaniu reklam czy programie afiliacyjnym. Wypłaty dostępne są po przekroczeniu kwoty 2 dolarów. Wykorzystuje się do tego między innymi portfel Skrill.

9. MyPay

mypay navbar

Pieniądze zarabiasz poprzez branie udziału w tzw. akcjach, czyli programach oferowanych przez partnerów portalu. Może to być na przykład rejestracja na stronie czy dołączenie do newslettera. Zgromadzone w ten sposób środki można zlecić do wypłaty przelewem lub za pośrednictwem PayPal. Najpierw zgromadzić trzeba jednak 7,5 zł.

10. ReaktorOpinii.pl

reaktor opinii navbar

Twórcą tego panelu ba`dawczego jest Instytut Badań Pollster. Za wypełnienie ankiety zbierasz punkty, a każdy z nich wart jest 10 groszy. Informacja o liczbie przysługujących punktów wysyłana jest razem z zaproszeniem do badania. Może być to nawet kilkadziesiąt punktów. Formularz wypłaty pojawia się po uzyskaniu 500 punktów. Po podaniu danych do przelewu, możesz wówczas otrzymać swoje wynagrodzenie.

11. SW Panel

Zdobyte punkty wymieniasz na pieniądze, nagrody rzeczowe, ale jest też opcja wsparcia organizacji charytatywnej (Siepomaga lub Amnesty International). W przypadku pierwszej opcji, środki przelewane są na konto lub PayPal. Wynagrodzenie odebrać możesz w momencie zebrania punktów o równowartości 50 zł. Zarejestruj się już dziś, rejestracja oczywiście darmowa.

12. Imas Online

imas online navbar

Panel powstał w 2005 roku i od tamtej pory przeprowadził ponad tysiąc projektów. Oferuje on trzy różne benefity: przelew na konto, bon pieniężny Sodexo oraz nagrody rzeczowe z losowania. Wypłaty otrzymuje się po przekroczeniu 300 punktów. Czas potrzebny na wypełnienie większości ankiet wynosi tu między 10-20 minut.

13. Marketagent.com

marketagent navbar

O panelu najlepiej powiedzą liczby: 1000 ankiet rocznie, prawie 2 miliony użytkowników i niemal 2 tysiące nowych panelistów dziennie.

zarabianie przez internet

Ile możesz zarobić na płatnych ankietach internetowych?

płatne ankietyWażne jest, aby jasno określić, że na wypełnianiu ankiet internetowych na pewno nie zarobisz fortuny. Możliwe jest natomiast stworzenie przyzwoitego dodatkowego dochodu, który osiągnąć można w prosty sposób — wystarczy podzielić się opinią.

Nasz ekspert w tej dziedzinie,Jacek, zarobił rekordowe $116 w jednym miesiącu, a z reguły uczestnictwo w takiej działalności pozwala mu zarobić około $90 miesięcznie.

Zarabianie pieniędzy na płatnych ankietach może wygenerować bardzo dobry dochód, a skoro wystarczy spędzić raptem kilka minut, aby zarobić $3 dziennie, to w miesiącu zarobisz $90

O tym dobrze jest wiedzieć na początku

Zanim zaczniesz zarabiać na ankietach internetowych, dobrze jest wiedzieć kilka podstawowych rzeczy.

Orady odnośnie płatnych ankiet

1. Stwórz adres e-mail dedykowany płatnym ankietom

Tworząc dedykowany adres e-mail, będziesz mieć znakomity przegląd ankiet w jednym miejscu. Unikniesz też zalania różnorodnymi mailami Twojej prywatnej skrzynki mailowej.Możesz całkowicie bezpłatnie utworzyć sobie konto na Gmail lub Live-mail, obie propozycje to dobre opcje.

2. Sprawdzaj konto pocztowe oraz konto w serwisie do płatnych ankiet

Niektóre firmy oferujące wypełnianie ankiet za pieniądze nie wysyłają ich wyłącznie drogą elektroniczną. Na wielu stronach internetowych danych firm możesz znaleźć dodatkowe ankiety, które zapewnią Tobie trochę więcej pieniędzy.

Zalecamy wyszukiwanie ankiet co najmniej raz w tygodniu.

3. Dołącz do tak wielu zalecanych portali z ankietami internetowymi jak to tylko możliwe

Do im więcej zalecanych serwisów z płatnymi ankietami dołączysz, tym więcej ankiet otrzymasz i w konsekwencji więcej zarobisz.

Dlatego zarejestruj się na wszystkich serwisach, jako że tym sposobem można zarobić najwięcej pieniędzy.

Oto kilka rzeczy, których nie zalecamy i których musisz się wystrzegać:

1. Unikaj posiadania zbyt dużej ilości pieniędzy na koncie firmy od płatnych ankiet

Zazwyczaj serwisy te mają minimalną kwotę pieniędzy do wypłaty, które zarobiłeś na ankietach. Wypłacaj pieniądze tak szybko jak tylko osiągniesz minimalną kwotę do wypłaty! Byłoby szkoda zarobić określoną sumę pieniędzy tylko po to, aby je stracić

2. Trzymaj się z daleka od ofert, które brzmią zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe

Tam gdzie są pieniądze, tam też prawie na pewno są oszuści. Istnieje całe mnóstwo całkowicie legalnych firm pozwalających zarabiać na ankietach, ale istnieje też wielu oszustów.

Jeśli ktoś twierdzi, że możesz zarobić więcej niż $30 za jedną płatną ankietę, lub że możesz wygrać samochód, to prawdopodobieństwo wystąpienia oszustwa jest tu bardzo wysokie. Uczestnictwo w takich projektach nie jest zalecane. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze na ankietach to zalecamy abyś trzymał się firm wymienionych na ZarobkowyNinja.pl

3. Śledź wypełnione ankiety online

Aby mieć pewność, że jesteś należycie wynagradzany , zalecamy prowadzenie dziennika ukończonych ankiet. Brak takie dziennika może prowadzić do sytuacji, w której pogubisz się w liczbie wypełnionych ankiet.
Zrób sobie zrzut ekranu z ukończonych ankiet, spisz sobie ich nazwy oraz zapisz, ile powinieneś otrzymać pieniędzy za ich wypełnienie.

4. Składaj skargi jeśli czujesz się oszukany

Niestety, niektóre serwisy z ankietami mają skłonności do delikatnego oszukiwania.. Spotkasz się czasami z firmami, które nie będą chciały wypłacić zgromadzonych przez ciebie środków. . Jeśli czujesz się oszukany, nie pozwól aby firma zamiotła to pod dywan. 

Zacznij od skontaktowania się z daną firmą. Jeśli nie otrzymasz od niej satysfakcjonującej odpowiedzi, przejdź do mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter i opowiedz ludziom o swoim przykrym doświadczeniu z. Powinno rozwiązać to problem z niepełnymi wypłatami, albo nawet ich zupełnym brakiem.

5. Nigdy nie płać pieniędzy za możliwość wypełnienia ankiety internetowej

Możesz zostać poproszony, aby zapłacić pieniądze za rejestrację w serwisie z ankietami online Od takich firmi od razu powinieneś trzymać się z daleka! Wszystkie legalne firmy z ankietami są zupełnie darmowe i nie musisz ponosić żadnych kosztów aby dostawać od nich zaproszenia do wzięcia udziału w ankiecie. . Byłoby to przecież bardzo dziwne, gdyby trzeba było zapłacić pieniądze, aby dostać możliwość zarobienia.

page divider
PANELŚREDNIE WYPŁATY (na ankietę)SPOSÓB WYPŁATYMINIMUM DO WYPŁATY
IPSOS/I-SAY fav ikona
IPSOS/I-SAY
5-250 punktówKupony/karty prezentowe1091 punktów
Opinie.pl fav ikona
Opinie.pl
Odwiedź stronęPayPal/przelew/nagrody4000 punktów
My iyo fav ikona
My iyo
Odwiedź stronęPayPal20 euro
Moneyo.pl fav ikona
Moneyo.pl
40 groszy do 12 złPayPal40 zł
Ysense fav ikona
Ysense
Odwiedź stronęPayPal, Skrill, Payoneer, Amazon94 zł
Panel Station fav ikona
Panel Station
Odwiedź stronęBony upominkowe40 punktów
Neobux fav ikona
Neobux
Odwiedź stronę
MyPay.pl fav ikona
MyPay.pl
Odwiedź stronęPaypal7,50 zł
Reaktoropinii.pl fav ikona
Reaktoropinii.pl
Odwiedź stronęPrzelew na konto50 zł
Swpanel.pl fav ikona
Swpanel.pl
Odwiedź stronęPayPal/przelew na konto/nagrody/kupony50 zł
Marketagent.com fav ikona
Marketagent.com
Odwiedź stronę

FAQ/ Najczęściej zadawane pytania

Jeśli satysfakcjonuje cię krótka odpowiedź, to tak — da się. Może nie dorobisz się w ten sposób wielkich pieniędzy, ale na pewno będą fajnym dodatkiem do innego źródła dochodu; zwłaszcza, jeśli szybko potrzebujesz dodatkowych środków. No i wypełnianie ankiet ma jeden duży plus — jeśli masz przy sobie smartfona, możesz zarabiać w zasadzie z każdego miejsca na ziemi. 

Jak wspomnieliśmy, nie spodziewaj się, że zarobisz w ten sposób na willę z basenem. Internet oferuje sporo innych rzeczy, którymi możesz się zająć na boku, a mają dużo większy potencjał zarobkowy. Czy warto? Odpowiedz sobie sam.

Firmy i organizacje z całego świata wykorzystują dane z ankiet do tworzenia swoich produktów i usług. Zdobyte w ten sposób informacje pomagają im rozwinąć produkty, które są na rynku już teraz, jak również stworzyć zupełnie nowe, których na rynku brakuje. Ankiety online to świetne narzędzie do zebrania opinii od najważniejszych osób, czyli potencjalnych konsumentów.

Przede wszystkim wypełniaj ankiety na stronach, które płacą najwięcej i mają największy wybór ankiet, a przy tym przejrzyste i korzystne warunki wypłacania zgromadzonych środków.

Do tego warto pamiętać o tym, że pieniądze jakie otrzymujesz za podzielenie się opinią różnią się w zależności od ankiety. Nie warto więc tracić czasu na wypełnianie setek ankiet na wielu platformach, które w ogólnym rozrachunku i tak przyniosą ci niewielkie zyski. Najlepiej skupić się ankietach, które oferują największych zysk z inwestycji, którą w twoim przypadku jest czas.

Istnieje mnóstwo różnych rodzajów ankiet, które możesz wypełniać: niektóre badają efektywność reklamy, inne dotyczą poziomu rozpoznania marki a jeszcze inne zbierają opinię dotyczące oferowanych usług. 

Chociaż niektóre ze stron z ankietami regularnie spamują skrzynkę mailową ankietami, które czekają na wypełnienie, nie będziesz mógł wypełnić każdej z nich. Czasami po prostu nie wpasujesz się w profil grupy docelowej. 

W takich przypadkach, jeśli wiesz, że to nie twojej opinii potrzebuje dana firma, nawet nie decyduj się odpowiadać na pytania. Stracisz tylko czas, ponieważ twoja ankieta zostanie odrzucona, a ty nie dostaniesz za to wynagrodzenia. 

Niektóre ankiety online polegają na testowaniu produktów. Wówczas uczestnictwo w takiej działalności pozwala ci na otrzymanie ciekawych produktów.

Jak pokazują analizy wyszukiwań w Google, bardzo dużo ludzi próbuje w ten sposób zarobić dodatkowe kieszonkowe. Jest to dość popularne zajęcie “na boku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top