Jak Zdobyć Bitcoin: 5 Kroków do Wolności Finansowej

bitcoin jak zacząć zarabiać

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Kryptowaluta bitcoin to dla niektórych dość trudny termin do zdefiniowania, chociaż w gruncie rzeczy wcale taki nie jest. Bitcoin i zarabianie ściśle idą ze sobą w parze. Wyróżnić można wiele sposób na zarabianie, jak również wydawanie bitcoinów. Zastanawiasz się więc pewnie jak zdobyć bitcoin poza tradycyjnym kupnem tej waluty.

W tym artykule od ZarobkowyNinja poznasz 5 sposobów na to, jak zdobyć bitcoin i jak w prosty sposób zacząć zarabiać już dziś. Jak zdobyć bitcoin w pięciu krokach:

zarabiac na facebooku ninja

Trudność

Trudność Niski
Niska

Czas

średni wynik
Średni

Dochód

Dochód Duży
Duży
bitcoin jak zarabiać
ROZDZIAŁ 4

Handel bitcoinem

jak zarabiać bitcoiny
ROZDZIAŁ 5

Pisanie o bitcoinac

ROZDZIAŁ 1

Sprzedawanie Towarów i Usług

Sprzedawanie towarów i usług za pomocą bitcoinów to główny powód, dla którego w ogóle powstały kryptowaluty.

zarabianie na bitcoin

Możesz sprzedawać swoje własne produkty, używane książki oraz usługi, a zapłatę pobierać w bitcoinach. Nie różni się to wiele od tego, co od dawna robi się na Etsy, Amazonie czy Allegro. Niektórzy już dziś używają bitcoinów jako formę płatności, więc i ty możesz wykorzystać to jako jeden ze sposobów na to, jak jak zdobyć bitcoin.

Jeśli szukasz sposobu na dodatkowy zarobek i chcesz dowiedzieć się jak zdobyć bitcoiny, możesz wykorzystać do tego już istniejące strony, które pomogą ci wystawić swoje produkty i otrzymać za nie zapłatę w BTC. Chciałbyś wiedzieć, jak zdobyć bitcoin za sprzedawanie towarów? Sklepy internetowe takie jak Bitify oraz Purse.io mogą Ci w tym pomóc! Możesz tam kupić lub sprzedać różnego rodzaju towary, zaczynając od artykułów elektronicznych i książek, a na sprzedawaniu swoich własnych produktów kończąc – zupełnie jak na Etsy czy Amazonie, z tą różnicą, że można przeprowadzać transakcje przy pomocy bitcoinów. Jest to również świetna metoda, by nauczyć się jaką pracę można wykonywać w domu.

Chciałbyś sprzedawać swoje usługi w zamian za bitcoiny? Freelancerzy dobrze wiedzą jak zdobyć bitcoin w ten właśnie sposób. W zasadzie to można się zatrudnić i wynagrodzenie otrzymywać w bitcoinach. Do tego celu można wykorzystać takie portale jak Upwork lub Freelancer.com, by otrzymywać wynagrodzenie w walucie fiat, albo zacząć zwiększać zawartość swojego portfela kryptowalutowego na takich witrynach jak na przykład BitGigs czy Coinality.

Sposobów na to jak zdobyć bitcoin jest bardzo wiele i nie ma żadnego powodu, dla którego nie można by zastosować tutaj tradycyjnej metody kupna i sprzedaży. Właściwie, jest to jeden z lepszych sposobów na to, jak zdobyć bitcoin i tym samym, potencjalnie bardzo dla nas lukratywny.

Jeśli chcesz kupić kryptowaluty, polecamy następujące platformy:

ROZDZIAŁ 2

Faucety, Mikrozadania, Reklamy, Pożyczki

Jeśli szukasz sposobu na dodatkowe zarobki, wiedz, że istnieją inne, bardziej kreatywne metody na pozyskanie bitcoinów. Metody te wymagają jednak większego nakładu finansowego, lub zarobki są niewspółmierne do poświęconego czasu. Dla wszystkich zainteresowanych przedstawiamy poniżej alternatywne sposoby na to, jak zdobyć bitcoin:

jak zdobyć bitcoiny

Faucety i Mikrozadania

Kraniki (faucety) i mikrozadania są zazwyczaj kojarzone z drobnymi, dość małymi zarobkami. Wypłata jest wydawana w postaci tzw. 'Satoshi’ (Satoshi – najmniejsza część bitcoina równa 0.00000001) w zamian za interakcję z reklamami internetowymi. Wbrew pozorom, jest to jednak świetna metoda dla osób, które chcą zacząć zarabiać na kryptowalutach i nauczyć się jak zdobyć bitcoin. Zadania obejmują klikanie w reklamy, wyświetlanie krótkich filmów reklamowych, lub granie w mini-gry. Jak widzisz, proces zwany jako zarabianie bitcoin jest naprawdę prosty.

Minusem jest jednak to, że prawdopodobnie nie zarobisz wystarczająco dużo bitcoinów lub zajmie ci to zbyt wiele czasu. Jeśli jednak poświęcałbyś od kilku do kilkunastu minut dziennie, byłby to świetny dodatek, który śmiało możesz dołączyć do swoich sposobów na to jak zdobyć bitcoin.

Polecamy sprawdzić poniższe strony gdzie znajdziesz różnego rodzaju faucety i mikrozadania:

Faucety

Moon Bitcoin

jak zdobyć bitcoin

Bitcoin Aliens

bitcoin zarabianie

BTCclicks

Microtasks

jak zarabiać bitcoiny

Bituro

bitcoin jak zarabiać

Bitcoin Reward

jak zdobyć bitcoiny

Coinbucks

Oglądanie Reklam

Jeśli posiadasz stronę internetową, możesz dodać do niej Bitcoinowe faucety i zarabiać jeszcze więcej. Jest to znacznie skuteczniejsza metoda na to jak zdobyć Bitcoin , ponieważ pozwala ona na generowanie dodatkowych zarobków w formie dochodu pasywnego. Możesz także dodać opcję klikania w reklamy, dzięki czemu firma, która umieściła reklamę na twojej stronie zapłaci ci w bitcoinach zamiast tradycyjnej waluty.

Będziesz musiał także rozważyć jak dużą kwotę zapłacisz tym, którzy klikają w reklamy, ale ogólnie rzecz biorąc i tak osiągniesz na tym zysk.

Jeśli chcesz poznać sześć najbardziej lukratywnych kraników, na których możesz całkiem solidnie sobie dorobić, obejrzyj ten filmik.

Pożyczki Społecznościowe

Innym sposobem na to jak zdobyć bitcoin są pożyczki społecznościowe. Jeśli dysponujesz już wystarczającą sumą bitcoinów, pożyczki peer to peer stanowią naprawdę dobrą opcję na powiększenie swojej inwestycji. Zasada jest taka sama, jak przy tradycyjnych pożyczkach – pożyczasz komuś daną sumę bitcoinów, po czym ta osoba spłaca ci dług razem z odsetkami.

Jakie są zalety i wady udzielania pożyczek w bitcoinach? Jedną z zalet jest fakt, że branża kryptowalutowa jest w dużej mierze nieuregulowana, więc stopa procentowa może być wyższa i tym samym proces ten będzie bardziej opłacalny dla pożyczkodawcy. Z drugiej strony brak regulacji jest także ryzykowny. Możesz zatem nie odzyskać pożyczonych pieniędzy. Takie sytuacje zdarzają się jednak również w systemach regulowanych – taka już jest natura rynku pożyczek.

Związani ze społecznością kryptowalutową użytkownicy i aspirujący biznesmeni cały czas poszukują różnego rodzaju alternatywnych sposobów na zarabianie pieniędzy za pośrednictwem bitcoina, a jako że wiele z nich wymaga dokonania pierwotnej inwestycji, rośnie również zapotrzebowanie na pożyczki społecznościowe, które to mogą się dla nas okazać naprawdę lukratywną i dochodową odpowiedzią na to jak zdobyć bitcoin.

Jedną z polecanych platform pożyczkowych jest na przykład Bitbond.

baner z najnowszymi wiadomościami

ProfitFarmers pozwolił nam zarobić ponad 8000 zł w zaledwie kilka tygodni.

Chcesz się dowiedzieć jak i ty możesz zarobić na ProfitFarmers?
obraz objaśnienia profitfarmers
ProfitFarmers: Prosty sposób na zarobek w internecie.
Sami przetestowaliśmy ten sposób. Wynik?
Zysk w wysokości ponad 8000 zł. Zajęło nam to niecałe 25 minut dziennie.
Obejrzyj naszą recenzję wideo, aby dowiedzieć się, jak i ty możesz w ten sposóļ zarobić.

ROZDZIAŁ 3

Kopanie Bitcoinów

Oprócz zarabiania oraz pożyczania bitcoinów możesz także przyczynić się do ich wydobywania, co jest kolejnym sposobem na to jak zdobyć bitcoin.

zarabianie bitcoin

Mówiąc w skrócie, za potwierdzenie jednego łańcucha bloków otrzymujemy 1 BTC (w najlepszym okresie była to równowartość 74.000 zł). Jeśli współpracujesz z innymi użytkownikami i działasz w kopalni, to zarobki dzielone są pomiędzy wszystkich jej członków. W zależności więc od waszego sukcesu w wydobywaniu kryptowalut, może to być naprawdę skuteczny sposób na to jak zdobyć bitcoin.

Jeżeli chcesz dołączyć do takiej grupy wydobywczej na odległość, zdalnie, możesz spróbować swoich sił w tzw. “kopaniu w chmurze” (ang. Cloud Mining), gdzie centrum danych znajduje się w odrębnej lokalizacji, lecz każdy z uczestników dzieli się swoją mocą obliczeniową.

 zarabiać bitcoiny

Z uwagi jednak na fakt, że nie musiałbyś kupować sprzętu czy oprogramowania, wymagana byłaby od ciebie większa początkowa inwestycja oraz opłacanie kosztów obsługi. Warto o tym pamiętać rozważając wszystkie za i przeciw.

Ten artykuł rozwieje wszelkie wasze wątpliwości odnośnie kopania bitcoinów.

Możesz też zacząć kopać kryptowaluty tutaj:

ROZDZIAŁ 4

Handel Bitcoinem

Jak zdobyć bitcoin w jeszcze inny sposób? Kolejną metodą jest handel tą kryptowalutą. Istnieje cały szereg opcji, począwszy od długoterminowych inwestycji, aż po hazard. Poniżej zestawiliśmy wszystkie dostępne metody:

jak zdobyć bitcoin

Kup i Trzymaj

 zarabianie bitcoinów na telefonie

Jako że cena bitcoina na rynku zmienia się w zależności od wartości tradycyjnych walut, możesz kupić kryptowalutę i czekać na wzrost jej wartości. Ze względu na częste i wysokie wahania wartości bitcoina, w ciągu zaledwie jednego dnia możesz stać się nawet milionerem.

Jeśli chcesz kupić kryptowaluty, polecamy następujące platformy:

Oczywiście niesie to także ze sobą pewne ryzyko. Wartość bitcoina może w ciągu nocy wzrosnąć 100 razy a następnego dnia zmaleć 1000 razy. W takim razie, jak zdobyć bitcoin w bezpieczny sposób przy użyciu tej metody? Musisz być cierpliwy, a przede wszystkim wiedzieć kiedy i jak wymienić daną ilość bitcoinów. Jest to ryzykowna, ale na pewno bardzo skuteczna metoda.

Jedyne czego tak naprawdę potrzebujesz, aby korzystać z tej metody, to portfel Bitcoinowy. Określ, jaką sumę chciałbyś wpłacić, obserwuj rynek i gdy tylko nadarzy się stosowna okazja, zainwestuj.

Trading

Poza kupowaniem i trzymaniem, jest jeszcze jeden sposób na to jak zdobyć bitcoin. Musisz wiedzieć, że oprócz bitcoina istnieją jeszcze inne kryptowaluty! Być może słyszałeś o Ethereum lub Litecoin. Podobnie jak w przypadku walut tradycyjnych, wartość każdej z nich może w stosunku do siebie wzrosnąć lub spaść.

Trading to jeden z najpopularniejszych sposobów zarabiania kryptowalut. Traduj na poniższych platformach i zarabiaj pieniądze!

Profitfarmers

Ulubione narzędzie

  • Półautomatyczny trading
  • Kopiuj ekspertów i wykorzystaj algorytmy
Binance
  • Prowadź trading ponad 150 kryptowalut
  • Opcja kupna kryptowaluty kartą kredytową
NAGA
  • Sieć inwestycji społecznościowych
  • Trading akcji bez prowizji

Jeśli lubisz śledzić rynek kryptowalut, może być to dla ciebie świetny sposób na to jak zdobyć bitcoin. Jednak z tego względu, że jest to rynek stosunkowo nieprzewidywalny, stale ulegający różnego rodzaju wahaniom i zmianom, potrzebujesz odpowiedniej strategii, aby przypadkiem nie stracić zainwestowanych pieniędzy. W końcu twoim celem jest zwielokrotnienie swojej inwestycji, prawda?

Opcje Binarne

Kolejnym, lecz trochę bardziej ryzykownym sposobem na to, jak zdobyć bitcoin, są opcje binarne. Jest to metoda w której trzeba już zacząć coś obstawiać. Musimy tu bowiem spekulować czy wartość bitcoina wzrośnie, czy spadnie. Jeśli obstawisz prawidłowo – zyskujesz, lecz jeśli Ci się nie poszczęści, tracisz to, co postawiłeś.

Jest to zatem zdecydowanie bardziej ryzykowna opcja, ale jeśli lubisz ryzyko to na pewno warto spróbować! Szczególnie, że zwrot może być naprawdę wysoki. Sam trading może dostarczyć ci już wysokie zarobki. Jeśli jednak dodasz do tego opcje binarne, to przy odpowiednim szczęściu, możesz zgarnąć o wiele, więcej więcej.

Kliknij w ten link, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o opcjach binarnych.

Jeśli poszukujesz dobrej platformy do rozpoczęcia swojej przygody z opcjami binarnymi, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o IQ Option.

Hazard

Jak zdobyć bitcoin poprzez hazard? W sieci istnieje wiele kasyn, w których możesz grać za pomocą bitcoina oraz nawet zdobywać darmowe bitcoiny. Wiąże się to jednak z dużym ryzykiem.

Zanim jednak zaczniesz, dowiedz się, czy hazard jest dozwolony w kraju, w którym mieszkasz. Wyznacz też maksymalny limit bitcoinów, jakie zamierzasz przeznaczyć na hazard, ponieważ w przeciwnym razie stracić możesz wszystko, co masz!

Poniżej zestawiliśmy kilka opcji na to jak zdobyć bitcoin poprzez hazard:

jak zdobyć bitcoin

Starcoin

bitcoin jak zarabiać

Crypto Games

strony do zarabiania bitcoin

BetKing

jak zarabiać bitcoiny

vDice

ROZDZIAŁ 5

Pisanie o Bitcoinie!

Jak zdobyć bitcoin poprzez pisanie artykułów na jego temat? Jeśli lubisz pisać, może być to kolejny sposób na pozyskanie kryptowalut. Możesz wykorzystać swoją pasję i entuzjazm by zarabiać bitcoin zamieszczając napisane przez ciebie teksty na blogach i forach, które poświęcone są właśnie tej tematyce.

bitcoin jak zarabiać

 zarabianie w bitcoinach

Możesz na przykład stworzyć swojego własnego bloga i próbować wygenerować na nim duży ruch. Omawiane wcześniej faucety, które możesz tam umieścić, także będą dobrym sposobem na zwiększenie dochodów.

Kolejną, ostatnią już metodą na to, jak zarabiać bitcoiny, jest pisanie artykułów na stronach poświęconych bitcoinom. Takie witryny płacą autorom za zamieszczanie postów na ich stronie. Cena artykułu jest jednak zależna od ilości słów, doświadczenia oraz ilości reklam jakie dodałbyś do artykułu. Za taki tekst z reguły otrzymuje się wypłatę w walutach fiat, aczkolwiek, jeżeli preferujemy, to bardzo często istnieje także możliwość otrzymania wynagrodzenia w formie bitcoinów. Jeśli więc lubisz pisać i chciałbyś zarabiać pieniądze jako 'freelancer’, jest to dla ciebie świetna opcja na to jak zdobyć bitcoin.

W skrócie: jak zdobyć bitcoin

Podsumowując, sposoby na to jak zdobyć bitcoin nie opierają się wyłącznie na stosowaniu strategii ‘kup i trzymaj’, którą w ostatnich miesiącach stosowało najwięcej ludzi. Bitcoin jest cyfrową walutą z mnóstwem możliwości na jej zdobywanie, jak również wydawanie. Poza najpowszechniejszymi, tradycyjnymi sposobami, istnieją również te o wiele bardziej kreatywne. Wiesz już co to bitcoin i jak zacząć zarabiać, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarabiania na innych kryptowalutach, takich jak Litecoin czy Etherum, zapoznaj się z tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top