Jak zarobić dodatkowe pieniądze

Bez cienia wątpliwości, w którymś momencie doświadczyłeś już – bądź dopiero doświadczysz – potrzeby dodatkowych pieniędzy. Na pewno nie jesteś sam!

Chociaż istnieje wiele świetnych sposobów na to jak dorobić w domu, wielu wciąż czuje, że tworzenie dodatkowego dochodu jest przytłaczającym i czasochłonnym zadaniem.

Być może już brałeś pod uwagę zdobycie drugiej pracy, ale zanim zabrniesz zbyt głęboko w ten proces, powinieneś najpierw przeczytać nasz poradnik odnośnie tego, jak zarobić dodatkowe pieniądze!

Z tego poradnika dowiesz się, jak sobie dorobić oraz poznasz najlepsze sposoby generowania dodatkowego dochodu.

jak dorobić w domu

Najlepsze pomysły na zarobienie dodatkowych pieniędzy w Internecie

Istnieje mnóstwo różnych sposobów na zarabianie dodatkowych pieniędzy przez Internet, acz wiele z nich jest nieefektywnych, biorąc pod uwagę ilość pracy w przełożeniu na dochody.

Na potrzeby tego artykułu wyeliminowaliśmy wszystkie bezużyteczne metody zarabiania, a zostawiliśmy te naszym zdaniem najlepsze, które pomogą Tobie zarabiać dodatkowe pieniądze! Po przeczytaniu tego artykułu będziesz mieć solidne pojęcie o tym, jak sobie dorobić.

Internet sprawił, że zarabianie dodatkowych pieniędzy stało się łatwe, ponieważ możliwe jest dorabianie sobie z każdego miejsca na tej planecie. Możesz zarabiać dodatkowe pieniądze pracując w domu, będąc na wyjeździe lub skądkolwiek, gdzie masz połączenie z Internetem oraz urządzenie typu komputer, smartfon lub tablet.

Zarabianie dodatkowych pieniędzy w Internecie sprawia, iż masz możliwość posiadania czegoś w rodzaju drugiej pracy, która może być wykonywana o dowolnej porze dnia. Jeśli zastanawiasz się jak dorobić to wiedz, że możesz wypracować dodatkowe pieniądze w domu bez konieczności rezygnowania z obecnej pracy lub zmniejszania godzin tej pracy, jako że wciąż mówimy tutaj o tym jak dorobić.

Dodatkowa praca przez Internet i możliwość wygenerowania dodatkowego dochodu z każdego miejsca i o każdej porze dnia jest nie tylko czymś wygodnym, ale i również bardzo opłacalnym, jeśli wybierzesz właściwe metody zarabiania, ponieważ rozpoczęcie nie wymaga od nikogo ogromnych inwestycji, a możliwości zarobkowe są wysokie!  Jeśli wykorzystasz właściwe narzędzia to będziesz w stanie bardzo szybko zarabiać dodatkowe pieniądze!

Możesz być pewien, że uzyskasz dodatkowe pieniądze korzystając z jednej bądź więcej omówionych metod zarobkowych w naszym poradniku “jak zarobić dodatkowe pieniądze”. Przygotuj się zatem na większą ilość pieniędzy w swoim portfelu!

Zarabiaj dodatkowe pieniądze za sprawą Bitcoin

Bitcoin może dla niektórych brzmieć jak dziwna i skomplikowana rzecz, ale w rzeczywistości jest to całkiem prosta rzecz, dzięki której można zarobić. Teraz nie ma łatwiejszego i skuteczniejszego sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy w Internecie!

Być może słyszałeś już o Bitcoinach, światowej sławy cyfrowej walucie. Kilku ekspertów ekonomicznych, takich jak Richard Branson i Bill Gates, nazwało Bitcoin “pieniędzmi przyszłości” i to nie bez powodu!

Obejrzyj poniższe wideo i zobacz jak Dawid może zarobić 1000 Euro w 24 godziny!

Na ZarobkowyNinja.pl znaleźlismy niesamowity sposób na zarabianie ekstra pieniędzy na Bitcoinach, który daje Ci możliwosć zarobienia około 50 euro w godzinę, potrzeba tylko trochę pracy i wysiłku.

David z ZaobkowyNinja.pl skorzystał z systemu handlowego Bitcoinów, aby zarobić więcej niż 4000 tys. euro w tydzień. Obejrzyj wideo poniżej i zobacz jak można to zrobić

Jak widzisz, system handlowy Bitcoinów jest bardzo prosty. Możesz dowiedzieć się więcej na temat jak działa ten system – nasz szczegółowy przewodnik.

Pamiętaj, że system jest w 100% za darmo i pobiera opłatę w wysokości 1% Twoich zarobków

jak dorobić w domu

Wieslaw Pranica
Początkowo byłem trochę sceptyczny co do tego systemu, ponieważ nie mogłem uwierzyć, że można tak łatwo zarobić pieniądze. Ale wypróbowałem go i już zarobiłem 300€ dziennie! Dzięki 🙂
Adrian Worwa
Czy mogę zawsze wypłacić pieniądze, które zdeponowałem? A co z pieniędzmi, które zarabiam, jak je zdobędę?
Krzysztof Łapsa
Tak, że wpłacisz pieniądze mogą być wypłacone kiedy chcesz! Możesz wypłacić pieniądze, które zarabiasz na swoje konto bankowe lub Paypal. To zwykle trwa 2 dni, aby zobaczyć pieniądze na koncie.
Patrycja Lipiec
Czy ten system naprawdę działa? Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe
Szymon Jan Ratowicz
Tak, to prawda! Zarobiłem tam cokolwiek już w 3 dni. Poprosiłem o wypłatę moich pieniędzy, a na moim rachunku bankowym dostałem €900 😀
Tomasz Bartuś
To wspaniale. Zapiszę się i złożę depozyt w wysokości €250
Dominika Górska
Czy to dla Ciebie działało Patrycja?
Jakub Maniak
Mogę tylko polecić korzystanie z systemu! Konfiguracja była łatwa, a wszystko działało automatycznie. Zarobiłem już ponad €1000. Dzięki Zarobkowyninja!
Mateusz Wydra
Zdeponowałem €250 na moim rachunku transakcyjnym, a teraz mam €1300. Nie zajęło mi więcej niż 10 minut, aby zacząć! Zadziwiające
Kuba Dabrowski
Cześć, chciałem tylko podzielić się moim doświadczeniem z systemem transakcyjnym … Zaczęło się ponad tydzień temu …

Do tej pory było świetnie! Zarobiłem ponad 3000€ w ciągu tygodnia. Wypłaciłem już połowę i łatwo było wyjść.

Dokonałem inwestycji w wysokości 300€ i dziś mam 10 razy więcej. Naprawdę mogę to polecić!
jak zarobić dodatkowe pieniądze

Jak dorobić na płatnych ankietach

Jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś, musisz wiedzieć, iż możliwe jest zarabianie dodatkowych pieniędzy na dzieleniu się swoją opinią.

Wiedza o klientach, potencjalnych klientach oraz konsumentach jest najogólniej dla wszystkich firm jedną z najbardziej wartościowych rzeczy.  Jednym ze sposobów, aby znaleźć więcej informacji o konsumentach, jest bezpośrednie zapytanie ich samych i właśnie tutaj masz odpowiedź na pytanie, jak sobie dorobić!

Jak dorobić na płatnych ankietach:

  • Dołącz do jednej lub więcej firm z płatnymi ankietami
  • Otrzymuj płatne ankiety na maila
  • Wypełniaj ankiety przez Internet
  • Otrzymuj wynagrodzenie!

Jak widzisz, nie jest trudne zarabianie pieniędzy tym sposobem. Należy jednak podkreślić, że nie jest to coś, co by mogło Cię wzbogacić, ale raczej coś, co przyniesie trochę dodatkowych pieniędzy. Udawało się nam łatwo dorabiać 600 zł na miesiąc, więc jest to coś godnego uwagi!

Poniżej poznasz najlepsze miejsca na to, jak dorobić na wypełnianiu ankiet.  Pamiętaj, że do im większej liczby portali się zapiszesz, tym więcej ankiet dostaniesz, a co za tym idzie, zarobisz więcej pieniędzy!

Możesz przeczytać również więcej o płatnych ankietach w naszym artykule.

Najlepsze portale z ankietami do generowania dodatkowego dochodu:

Sieć

Możliwość zarobku

Opis

Odwiedź

ankiety płatne

Zarabiaj do 10 PLN od ankiety!

Odwiedź stronę
płatne ankiety

Średni zarobek: 3-15 PLN od ankiety!

Odwiedź stronę
płatne ankiety

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety.

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płaci około 18 PLN od ankiety.

Odwiedź stronę
ankiety za pieniądze

Płaci około 18 PLN od ankiety.

Odwiedź stronę

Jak dorobić w domu sprzedając zdjęcia

jak dorobić w domu

Obecnie większość ludzi posiada smartfony oraz kamery i jak się okazuje są to znakomite narzędzia do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Wiele stron, gazet oraz innych mediów szuka na rynku zdjęć. Oznacza to dla Ciebie możliwość ich sprzedaży, co jest bardzo łatwe do zrobienia.

Na tej stronie możesz załadować swoje zdjęcia oferując je na sprzedaż, co przyniesie Tobie dodatkowy dochód.

Więcej o tym, jak dorobić danym sposobem znajdziesz w naszym artykule.

Jak dorobić w domu tworząc filmiki na YouTube

Jednym z powodów, dlaczego YouTube jest tak popularny, jest jego ogromna baza filmów, w której znajdziesz filmy na każdy temat.  Z biegiem czasu popularność YouTube bardzo wzrosła wraz z każdym nowym filmikiem, który był i jest dodawany.

Jednym z głównych powodów, dlaczego filmy są tam dodawane, to oprócz zabawy oraz przekazywania informacji jest fakt, że można na tym zarabiać, a więc zajęcie to może być śmiało postrzegane jako dodatkowa praca przez Internet. Skoro już wiesz, że możesz zarabiać dodatkowe pieniądze na YouTube, to teraz czas na to, aby dowiedzieć się jak dorobic przy użyciu tego medium. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym poście zatytułowanym: Zarabiaj Pieniądze na YouTube.

Bierz udział w konkursach i zarabiaj pieniądze

Oczywiście kontrowersyjne jest to, czy mówimy tutaj o zarabianiu pieniędzy, wszak tak naprawdę chodzi o wygrywanie ich.  Jakkolwiek to nazwiesz, branie udziału w konkursach daje Tobie możliwość/okazję do zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Zatem jak dorobić biorąc udział w konkursach? Możesz mieć szczęście i wygrać sporą sumkę lub po prostu coś bardziej skromnego. Na ZarobkowyNinja.pl wymieniliśmy szereg całkowicie darmowych konkursów, w których możesz wziąć udział podając swój adres e-mail oraz odpowiadając na kilka pytań. Konkursy możesz znaleźć tutaj. Powodzenia!

Jak zarobić dodatkowe pieniądze na rynku akcji

Jedną z tych metod, które są bardziej długoterminowe od pozostałych, które wymieniliśmy jest handel na giełdzie. Taka dodatkowa praca przez Internet nie da Tobie przez dłuższy czas zwrotu, więc jeśli szukasz sposobu na szybkie zarobienie gotówki to raczej nie tędy droga.

Jeśli interesujesz się papierami wartościowymi oraz rozwojem różnych wartości, możesz też przyjrzeć się opcjom binarnym jako metodzie zarobkowej dla siebie.

jak dorobic

Jak dorobić w domu na marketingu afiliacyjnym

Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów na to, i to nie bez kozery, w jaki sposób dorobić spośród wszystkich prezentowanych metod na tej stronie.  Z marketingu afiliacyjnego można zarabiać świetne i co najlepsze stabilne pieniądze, a sama metoda może być wykonywana na wiele rozmaitych sposobów.

Zasadniczo marketing afiliacyjny polega na promowaniu produktów oraz usług innych sprzedawców. Za robienie tego otrzymujesz prowizję, czyli pieniądze. Zarabianie godziwych pieniędzy w marketingu afiliacyjnym wymaga solidnej pracy, ale na pewno gra jest warta świeczki. Możesz zapoznać się z postem ZarobkowyNinja.pl o marketingu afiliacyjnym.

Jak dorobić wykorzystując swoje umiejętności oraz Fiverr.com

Fiverr.com jest fantastycznym portalem, który możesz wykorzystać zarówno wtedy, gdy chcesz ‘sprzedać’ swoje talenty lub ‘kupić’ talenty innych osób. Takie ujęcie sprawy, gdzie mówimy o sprzedaży i kupnie talentów może wydać się Tobie nieco dziwne, ale to całkowicie adekwatne do rzeczywistości wyjaśnienie.

Zastanawiając się, jak dorobić, użyj Fiverr.com. Wystarczy, że zarejestrujesz swoje konto użytkownika, a następnie zaczniesz sprzedawać różne usługi ludziom, którzy będą ich kupnem zainteresowani. W podobny sposób możesz kupić usługi, którymi Ty jesteś zainteresowany. Fiverr.com jest niezwykle ekscytującym portalem, odnoszącym obecnie sukcesy na całym świecie. Więcej informacji o tym, jak dorobić w domu dzięki Fiverr.com znajdziesz czytając nasz wpis na blogu.

dodatkowa praca przez internet

Tłumacz teksty i zarabiaj dodatkowe pieniądze

Większość ludzi potrafi mówić i pisać w więcej niż tylko ich ojczystym języku, co stwarza możliwości zarabiania dobrych pieniędzy w Internecie. Rejestrując się na stronach typu Fiverr lub UpWork możesz oferować swoje usługi tłumaczeniowe ludziom z całego świata. Daną metodą w łatwy sposób możesz zarobić dodatkowe pieniądze.  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak dorobić na tłumaczeniach, możesz przeczytać nasz artykuł.

Pisz teksty dla ludzi oraz firm i zarabiaj szybkie pieniądze

jak dorobić w domu

Tak samo jak jesteś w stanie zarabiać dodatkowe pieniądze na tłumaczeniach tekstów, tak samo masz możliwość generowania dodatkowego dochodu tworząc teksty. Pisząc je dla firm lub osób prywatnych z łatwością możesz dojść do stawki od 80 do 120 zł – o ile nie więcej, oczywiście w zależności od tego, jak dobry jesteś. Zazwyczaj będziesz otrzymywać określoną stawkę za jedno słowo i może się ona wahać od 8 groszy do nawet 60 groszy za słowo, jeśli jesteś w tym wyjątkowo dobry.

Zarówno na Fiverr.com, jak i UpWork.com, o których wspominaliśmy wcześniej, większość użytkowników/pisarzy życzy sobie równowartość około 8 groszy za słowo, co czyni całość bardzo dobrą metodą na stworzenie dodatkowego dochodu.

Twórz logo i je sprzedawaj

Jeśli jesteś choć trochę kreatywny i wiesz, jak używać programów typu GIMP lub Photoshop, to będziesz wiedzieć jak dorobić dzięki tworzeniu pięknych i przydatnych logo.  Na Fiverr.com oraz innych tego typu portalach możesz sprzedawać zrobione przez siebie logo za przyzwoite kwoty pieniędzy.

Jak dorobić w domu przy użyciu Facebooka

Jak już pewnie zdążyłeś zauważyć, jeśli masz bądź miałeś konto na Facebooku, mnóstwo firm próbuje właśnie tam przebić się z ich przekazami.  W mediach społecznościowych każdego dnia hula mnóstwo reklam i za każdym razem, gdy ktoś w nie kliknie, Facebook pobiera od reklamodawcy opłaty.

Poprzez marketing afiliacyjny możesz zdobyć ogłoszenia z sieci partnerskich i promować je na Facebooku. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie w reklamę, zapłacisz pewną kwotę za wysłanie użytkownika na stronę, którą promujesz.  Jeśli użytkownik kupi jakiś produkt to otrzymasz za to prowizję.

Jeśli jesteś doświadczony w reklamie na Facebooku to możesz naprawdę dobrze zarabiać, jednakże istnieje również ryzyko poniesienia strat. Jeśli chciałbyś poznać inną, mniej ryzykowną metodę zarabiania na Facebooku, przeczytaj tutaj nasz artykuł: Zarabiaj pieniądze na Facebooku.

Twórz strony dla innych i zarabiaj dodatkowe pieniądze

jak dorobićJeśli jesteś dobry w tworzeniu stron internetowych to może to być dla Ciebie dodatkowa praca przez Internet, będziesz je sprzedawać firmom i osobom prywatnym. Jeśli natomiast nie wiesz, jak stworzyć stronę, możesz się oczywiście tego nauczyć, a mając odrobinę talentu do komputerów nie powinno zająć Tobie wiele czasu nauczenie się podstaw. To jedno z miejsc, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu stron internetowych.

Istnieje szereg różnych sposobów na sprzedaż stron internetowych, i jedne są lepsze od drugich. Możesz zacząć od szukania zainteresowanych firm bądź osób prywatnych, skontaktować się z nimi i wysondować, czy są zainteresowane stworzeniem strony internetowej. Nie mając referencji ciężko będzie Tobie stawiać zaporowe stawki, ale jest to dobra opcja na początek, dzięki której jesteś w stanie zarobić do kilku tysięcy złotych od projektu.

Innym sposobem na to, jak dorobić tą drogą, jest przejrzenie obecnych stron firmowych i zaoferowanie wdrożenia na nich zmian. Jeśli sądzisz także, że firmy mogą być zainteresowane, możesz stworzyć stronę bez informowania o tym kogokolwiek z firmy i dopiero później zaprezentowania im projektu wraz z pełną ofertą. Dana metoda jest jednak odrobinę ryzykowna, wszak będziesz pracować nad czymś bez pewności, czy na tym w ogóle zarobisz dodatkowe pieniądze.

Twórz strony internetowe dla siebie i zarabiaj dodatkowe pieniądze

Jeśli umiesz tworzyć strony internetowe to możesz je również tworzyć dla siebie. Wstawisz na nich linki afiliacyjne lub reklamy AdSense i będziesz zarabiać na nich właśnie z reklam. Więcej o tym jak dorobić na marketingu afiliacyjnym przeczytasz tutaj.

Zarabiaj na blogowaniu

Blogi stają się coraz bardziej popularne w Internecie, więc jeśli potrafisz generować ruch na swoje strony, to istnieje duża szansa, że dodatkowa praca przez Internet w ten właśnie sposób przyniesie Tobie świetne, dodatkowe pieniądze. Zawierając umowy z różnymi firmami, na podstawie których firmy reklamują swoje produkty na Twoim blogu, otrzymasz pieniądze w zamian za ekspozycję, a stawka zależeć będzie od ilości czytelników, których miesięcznie sprowadzasz na bloga.  Na swoim blogu możesz wykorzystać także marketing afiliacyjny i rekomendować oraz testować produkty, do których potem odnosisz się w swoich wpisach.

Więcej o tym, jak dorobić lub stworzyć stały dodatkowy dochód z blogowania, przeczytasz w naszym artykule.

Zarabiaj dodatkowe pieniądze na systemie ruletkowym

jak dorobić w domu

Jest to swego rodzaju alternatywa i inna droga do zarabiania dodatkowych pieniędzy. W rzeczywistości nie chodzi tyle o zarabianie pieniędzy, co o ich wygrywanie, ale sposób ten znalazł się na liście, gdyż jest stosunkowo bezpieczny.

Korzystając ze specjalnej metody, która daje Tobie statystyczną przewagę nad kołem ruletki, możesz zarabiać prawdziwe pieniądze grając właśnie w ruletkę.

Anton z ZarobkowyNinja.pl nagrał film, na którym pokazuje, jak zarabiać dodatkowe pieniądze przy użyciu tej specjalnej metody i możesz zobaczyć na własne oczy, jak zarabia ponad 400 zł w ciągu godziny korzystając z tego systemu. Więcej przeczytasz na stronie: Zarabiaj pieniądze na systemie ruletkowym.

zarabianie przez internet

Ostatnie uwagi na temat zarabiania dodatkowych pieniędzy

Wszystkie opisane metody zarabiania dodatkowych pieniędzy przez Internet mogą stworzyć pewien rodzaj zmieszania, w efekcie którego nie będziesz wiedział, którą metodą wybrać.

Najlepszą poradą, jaką możemy Tobie teraz zaoferować, jest wybranie od 2 do 5 różnych metod i wypróbowanie ich w działaniu.  Tylko w ten sposób dowiesz się, która z metod jest dla Ciebie najlepsza.

Jeśli wciąż nie wiesz jak zarabiać dodatkowe pieniądze, skontaktuj się z nami na naszej stronie na Facebooku lub tutaj na stronie do kontaktu.

Powodzenia w tworzeniu dodatkowego dochodu!