Jak dorobić w domu

jak dorobić w domu 

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Jak dorobić w domu 2020: W którymś momencie każdy z nas doświadcza potrzeby zarobienia dodatkowych pieniędzy. Czy to na przyjemności, na rachunki, czy na coś innego, nie martw się… zdecydowanie nie jesteś w tym sam!

Choć istnieje wiele świetnych sposobów na to, by wygenerować trochę więcej gotówki, dla wielu osób myśl o zdobyciu dodatkowego dochodu jest przytłaczająca i boją się, że zajmie to za dużo czasu.

Być może już brałeś pod uwagę zdobycie drugiej pracy, ale zanim zabrniesz zbyt głęboko w ten proces, powinieneś najpierw przeczytać nasz poradnik odnośnie tego jak zarobić ekstra gotówkę!

Z tego poradnika dowiesz się jak sobie dorobić oraz poznasz najlepsze sposoby generowania dodatkowego dochodu. Najlepszą rzeczą w tych sposobach jest to, że większość z nich można wykonywać równocześnie z normalną pracą na pełen etat, a na dodatek – mogą nawet STAĆ SIĘ twoją pracą w pełnym wymiarze godzin, jeśli będziesz je dobrze wykonywał.

6 najlepszych sposobów zarabiania dodatkowych pieniędzy w internecie

ninja trzyma bitcoiny

Nasz Najlepszy Wybór

Bitcoin

 • Największy potencjał zarobkowy
 • Inwestycja w przyszłość światowego handlu
 • Nielimitowane dochody
METODA ZARABIANIASZCZEGÓŁY
zarabiaj dzięki płatnym ankietom

PŁATNE ANKIETY
 • Rozpocznij w niecałe 10 minut
 • Najłatwiejsza metoda dla początkujących
 • Wiele platform z ankietami oznacza więcej szans na zarobienie pieniędzy
ROZPOCZNIJ
zarabiać pieniądze na freelancingu
(Zarabiaj Pieniądze już Dzisiaj)
FREELANCING
 • Zarobić możesz jeszcze dziś
 • Wybierz i pracuj z klientami, których lubisz
 • Zrezygnuj ze swojej pracy na etat
ROZPOCZNIJ
zarabiać pieniądze na blogach
(Zamień Pasję w Pieniądze)
BLOGOWANIE
 • Zarabiaj pisząc o swojej pasji
 • Stwórz dochód pasywny
 • Łatwe na start
ROZPOCZNIJ
youtubezarabiać pieniądze z youtube
(Dla Entuzjastów)
YOUTUBE VIDEO’S
 • Zarób opowiadając o swojej pasji i zostań gwiazdą YouTube’a
 • Stwórz dochód pasywny
 • Najpopularniejszy kanał medialny, który każdego dnia rozwija się i oferuje możliwość zarobienia na reklamach i sponsorach
ROZPOCZNIJ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Istnieje mnóstwo różnych sposobów na zarabianie dodatkowych pieniędzy przez Internet, ale wiele z nich nie zapewnia dobrego zwrotu z inwestycji, biorąc pod uwagę ilość pracy i czasu jaki musisz poświęcić po to by zarobić daną kwotę.

Na potrzeby tego artykułu wyeliminowaliśmy wszystkie bezużyteczne dla ciebie metody zarabiania i zostawiliśmy jedynie te najlepsze, które pozwolą ci wygenerować alternatywne źródło dochodu! Po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedzieć dokładnie jak sobie dorobić.

Oto nasze propozycje 5 najlepszych sposobów:

Internet sprawił, że zarabianie dodatkowych pieniędzy stało się łatwe, ponieważ możliwe jest dorabianie sobie z właściwie każdego miejsca na planecie. Ekstra pieniądze możesz dorabiać pracując w domu, będąc na wyjeździe, lub skądkolwiek indziej – o ile masz połączenie z Internetem oraz urządzenie takie jak komputer, smartfon lub tablet.

Zarabianie dodatkowych pieniędzy w Internecie sprawia, iż masz możliwość posiadania czegoś w rodzaju drugiej pracy, która może być wykonywana o dowolnej porze dnia. Jeśli zastanawiasz się jak dorobić to wiedz, że możesz zarobić bez konieczności rezygnowania z obecnej pracy lub zmniejszania godzin tej pracy.

Dodatkowa praca przez Internet i możliwość wygenerowania ekstra dochodu z każdego miejsca i o każdej porze jest nie tylko czymś wygodnym, ale również bardzo opłacalnym jeśli wybierzesz właściwe metody zarabiania, ponieważ jej rozpoczęcie nie wymaga od nikogo ogromnych inwestycji, a możliwości zarobkowe są OGROMNE! Wykorzystując do tego celu odpowiednie narzędzia, możemy zacząć cieszyć się zyskami naprawdę szybko.

Dzięki omówionym tutaj metodom, bez problemu dorobisz trochę pieniędzy. Wykorzystaj jedną, bądź nawet kilka metod zarabiania udostępnionych w naszym poradniku „jak zarobić dodatkowe pieniądze”. Przygotuj się na większą ilość pieniędzy w swoim portfelu!

Zasil swój portfel dodatkową gotówką z bitcoinem

Bitcoin może brzmieć dla niektórych jak dziwna i skomplikowana rzecz, ale w rzeczywistości całkiem łatwo na nim zarobić. W tej chwili nie ma łatwiejszego i efektywniejszego sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy online. Dlatego w ZarobkowyNinja umieściliśmy to na pierwszym miejscu!

Być może już słyszałeś o bitcoinie, najsłynniejszej walucie cyfrowej. Wielu ekspertów w kwestiach ekonomii, takich jak Richard Branson i Bill Gates nazywało bitcoina “pieniędzmi przyszłości” – dzieje się tak nie bez powodu!

zarabiaj dodatkowe pieniądze

Zarabiaj na płatnych ankietach

Jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś, musisz wiedzieć, że możliwe jest zarabianie dodatkowych pieniędzy na dzieleniu się swoją opinią!

Wiedza o klientach, potencjalnych klientach oraz konsumentach ogólnie, należy do najwartościowszych informacji jakie firma może zbierać. Jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się więcej o konsumentach jest zapytanie ich o to bezpośrednio – i właśnie tutaj masz odpowiedź na pytanie jak sobie dorobić!

Jak dorobić na płatnych ankietach:

 • Dołącz do jednej lub więcej firm z płatnymi ankietami
 • Otrzymuj płatne ankiety na maila
 • Wypełniaj ankiety przez Internet
 • Otrzymuj wynagrodzenie!

Jak widzisz, zarabianie pieniędzy tym sposobem jest bardzo łatwe. Należy jednak podkreślić, że nie jest to sposób zarabiania, dzięki któremu staniesz się bogaty, a raczej coś co przyniesie trochę dodatkowych pieniędzy. Nam łatwo udaje się dorabiać 600 zł na miesiąc, więc zdecydowanie jest to coś godnego uwagi!

Poniżej poznasz najlepsze miejsca w których możesz dorobić na wypełnianiu ankiet. Pamiętaj, że do im więcej portali się zapiszesz, tym więcej ankiet dostaniesz, a co za tym idzie więcej pieniędzy zarobisz!

Możesz też przeczytać więcej o płatnych ankietach w naszym artykule tutaj.

Najlepsze portale z ankietami do generowania dodatkowego dochodu:

płatne ankiety

Zarób do 1 EUR za kwestionariusz,
bardzo szybko!

Odwiedź stronę
płatne ankietys

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płacą od 2,4 do 14,5 PLN za badanie

Odwiedź stronę

Zarabiaj pieniądze jako freelancer

Bycie freelancerem to świetny i szybki sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. To co musisz zrobić, to po prostu znaleźć umiejętności, które już masz i które są poszukiwane na rynku, lub nauczyć się czegoś co cię interesuje. Będziesz zaskoczony jak wiele różnych umiejętności pozwala zarabiać!

Oto tylko kilka z umiejętności, które można wykorzystać do zarabiania:

 • Projektowanie graficzne
 • Programowanie
 • Edycja zdjęć
 • Edytowanie filmów
 • Wsparcie techniczne
 • Wirtualny asystent
 • Pisanie artykułów

Możesz sprawdzić nasz przewodnik o tym jak zacząć pracę jako freelancer, by poznać więcej szczegółów na ten temat!

Zarabiaj na tradingu

Trading, czy inwestowanie, to jeden z najlepszych sposobów na to, aby osiągnąć dochód pasywny i zarabiać pieniądze, bez konieczności chodzenia do pracy.

Wielu ludzi myśli, że trading ogranicza się do inwestowania na giełdzie papierów wartościowych, natomiast zarobić możesz również na innych instrumentach finansowych, jak na przykład kryptowaluty, w tym Bitcoin.

Jak zarobić na blogowaniu

Lubisz pisać, posiadasz opinie na istotne tematy i szukasz miejsca w którym mógłbyś podzielić się swoimi przemyśleniami? Jeśli tak, blogowanie może być tym, co zdecydowanie powinieneś sprawdzić!

Rozpoczęcie bloga jest darmowe i możesz z czasem ulepszać go korzystając z opcji płatnych, takich jak własna domena (np. www.twojenazwisko.pl), co wcale nie jest drogie! Blogerzy zaczynają od pisania o tym co kochają, budują grono czytelników i po jakimś czasie mogą sprzedawać produkty, informacje, pakiety coachingowe i wiele więcej.

Utworzyliśmy cały przewodnik, który możesz przeczytać i który krok po kroku pokaże ci jak zacząć blogować.

Dorabiaj tworząc filmy na YouTube

zarabiaj dodatkowe pieniądze na youtube

Jednym z głównych powodów rosnącej popularności YouTube jest jego ogromna baza filmów, w której znajdziesz różnego rodzaju wideo na dosłownie każdy temat. Przez lata popularność YouTube ciągle wzrasta, dzięki temu że dodawanych jest coraz więcej filmów.

Jednym z głównych powodów dla którego filmy są tam dodawane, poza rozrywką i przekazywaniem informacji, jest przede wszystkim to, że można na tym zarabiać! Na YouTube możesz z łatwością generować dodatkowe środki finansowe, a jeśli chcesz dokładnie dowiedzieć się jak to zrobić – przeczytaj nasz artykuł: Zarabiaj pieniądze na YouTube.

Inne sposoby zarabiania dodatkowych pieniędzy

Udział w konkursach

Podczas gdy można powiedzieć, że w konkursach nie chodzi tak naprawdę o “zarabianie”, a raczej o “wygrywanie”, to jednak udział w konkursach daje ci możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Jak więc dorobić biorąc udział w konkursach? Możesz mieć szczęście i wygrać główną nagrodę lub po prostu coś mniejszego. Na IncomeNinjas.com wymieniliśmy szereg całkowicie darmowych konkursów, w których możesz wziąć udział podając tylko swój adres email oraz odpowiadając na kilka pytań.

jak dorobic 

Gra na giełdzie

Jedną z metod, nastawioną na długoterminowość w większym stopniu niż inne sposoby wymienione przez nas do tej pory, jest handel na giełdzie. Ten sposób jednak nie zapewni ci zwrotu kosztów przez jakiś czas, więc jeśli szukasz czegoś na szybkie zarobienie dodatkowych pieniędzy, to niestety, ale – nie tędy droga

Programy partnerskie

Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów na dorabianie na tej stronie, i to nie bez powodu. Z programami partnerskimi można zarabiać niezłe i stabilne pieniądze, a sama metoda może być wykonywana na wiele rozmaitych sposobów.

Zasadniczo, programy partnerskie polegają na promowaniu produktów oraz usług innych osób. Za robienie tego otrzymujesz prowizję – pieniądze! Zarabianie dodatkowych pieniędzy w programach partnerskich wymaga jednak nieco pracy, ale na pewno gra jest warta świeczki. Wszystkiego czego potrzebujesz możesz dowiedzieć się czytając przewodnik ZarobkowyNinja.pl o programach partnerskich.

jak zarobić dodatkowe pieniądze 

Wykorzystanie Fiverr.com, by zarabiać na swoich umiejętnościach

Fiverr.com jest fantastycznym portalem, który możesz wykorzystać zarówno wtedy, gdy chcesz ‚sprzedać’ swoje umiejętnosci lub ‚kupić’ umiejętności innych osób. Być może mówienie o kupowaniu i sprzedawaniu umiejętności brzmi trochę dziwnie, jednak dokładnie o to chodzi.

Na Fiverr.com rejestrujesz się jako użytkownik i już możesz sprzedawać różne usługi osobom, które chcą je kupić. Podobnie możesz kupić usługi od osób oferujących to, czego potrzebujesz. Te usługi mogą być wszystkim od projektowania graficznego, pisania, programowania po wiele innych. Fiverr.com jest niezwykle ekscytującym portalem, odnoszącym sukces na całym świecie. Więcej informacji o tym jak dorobić dzięki Fiverr.com znajdziesz czytając nasz wpis na blogu tutaj.

Tłumaczenie tekstów i zarabianie dodatkowych pieniędzy

zarabiaj dodatkowe pieniądze na youtube

Większość ludzi potrafi mówić i pisać w więcej niż tylko ich ojczystym języku, co stwarza możliwości zarabiania dobrych pieniędzy w Internecie. Rejestrując się na stronach typu Fiverr lub UpWork, możesz oferować ludziom z całego świata swoje usługi tłumaczeniowe. Za pomocą tej metody możesz w łatwy sposób cieszyć się naprawdę imponującymi zyskami. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym jak dorobić na tłumaczeniach, możesz przeczytać nasz artykuł tutaj.

Pisanie tekstów

Tak samo jak jesteś w stanie regularnie pozyskiwać dodatkową gotówkę na tłumaczeniach tekstów, tak samo masz możliwość generowania dodatkowego dochodu pisząc teksty. Pisząc je dla firm lub osób prywatnych, z łatwością możesz dojść do stawki od 80 – 120 zł – o ile nie więcej, oczywiście w zależności od tego jak dobry jesteś. Zazwyczaj będziesz otrzymywać określoną stawkę za jedno słowo, i może ona się wahać od 8 groszy za słowo do nawet 60 groszy jeśli jesteś bardzo dobry. Zarówno na Fiverr.com jak i UpWork.com, o których wspominaliśmy wcześniej, większość użytkowników/pisarzy życzy sobie równowartość około 8 groszy za słowo, co czyni ten sposób bardzo dobrą metodą na stworzenie dodatkowego dochodu.

Tworzenie logo i sprzedawanie ich

Jeśli jesteś choć trochę kreatywny i wiesz jak używać programów typu GIMP lub Photoshop, to możesz nauczyć się tworzenia pięknych i przydatnych logo. Na Fiverr.com oraz innych tego typu portalach możesz sprzedawać zrobione przez siebie logo za przyzwoite sumy pieniędzy.

Korzystanie z Facebooka

zarabiaj dodatkowe pieniądze na Facebooku

Jak już pewnie zdążyłeś zauważyć, jeśli masz bądź miałeś konto na Facebooku, mnóstwo firm próbuje się przebić ze swoimi przekazami właśnie tam. W mediach społecznościowych każdego dnia hula mnóstwo reklam, i za każdym razem gdy ktoś w nie kliknie, Facebook pobiera opłaty od reklamodawcy.

Poprzez programy partnerskie, możesz zdobyć ogłoszenia z sieci partnerskich i promować je na Facebooku. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie w reklamę, zapłacisz pewną kwotę za wysłanie użytkownika na stronę, którą promujesz. Jeśli z kolei użytkownik kupi jakiś produkt, otrzymasz za to prowizję.

Jeśli jesteś doświadczony w reklamie na Facebooku, możesz naprawdę dobrze zarabiać, jednakże istnieje też ryzyko poniesienia strat. Jeśli chciałbyś poznać inną, mniej ryzykowną metodę zarabiania na Facebooku, przeczytaj nasz artykuł tutaj: Zarabiaj Pieniądze na Facebooku.

Tworzenie stron internetowych dla innych

Jeśli jesteś dobry w tworzeniu stron internetowych to możesz je sprzedawać zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Jeśli natomiast nie wiesz jak stworzyć stronę, możesz się tego oczywiście nauczyć, a mając odrobinę doświadczenia z komputerami nie zajmie ci to długo.

Istnieje szereg różnych sposobów na sprzedaż stron internetowych, i niektóre są lepsze od innych. Możesz zacząć od szukania zainteresowanych firm bądź osób prywatnych, skontaktować się z nimi i wysondować czy są zainteresowane posiadaniem strony internetowej.

Oczywiście, jeśli jesteś początkujący, nie możesz oczekiwać takich samych stawek jak profesjonaliści. Ale na dobry początek możesz zarobić kilkaset złotych i stopniowo wypracowywać sobie markę, a następnie zacząć zarabiać znacznie więcej.

Innym sposobem jest przejrzenie obecnych stron firmowych i zaoferowanie wdrożenia na nich zmian. Również jeśli sądzisz, że firmy mogą być zainteresowane, możesz stworzyć stronę i dopiero później zaprezentować im projekt wraz z pełną ofertą. Ta metoda jest jednak odrobinę ryzykowna, bo będziesz pracować nad czymś bez pewności czy w ogóle zarobisz jakieś ekstra pieniądze, ale pokazanie firmie tego co może otrzymać od razu może być EKSTREMALNIE pomocne.

Tworzenie stron internetowych dla siebie

Jeśli umiesz tworzyć strony internetowe, możesz je też robić dla siebie. Wstawisz na nich linki afiliacyjne lub reklamy AdSense i w ten sposób zarabiasz – za pośrednictwem reklam. Możesz też tworzyć własne produkty takie jak e-booki, kursy online lub oferować różnego rodzaju usługi.

Sprzedawanie zdjęć

Dzisiaj, większość ludzi posiada smartfony oraz aparaty, i są to całkiem niezłe narzędzia do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Wiele stron, gazet i innych mediów tworzy rynek na którym można sprzedawać zdjęcia. To oznacza, że również ty możesz sprzedawać im zdjęcia, które robisz, a co najlepsze – jest to całkiem proste.

Na tej stronie możesz wgrać swoje zdjęcia i wystawić je na sprzedaż. Gdy ktoś je kupi, zarobisz pieniądze i uzyskasz dodatkowy dochód!

Ostatnie uwagi na temat zarabiania dodatkowych pieniędzy

jak dorobić w domu 

Te wszystkie sposoby dorabiania mogą być przytłaczające, a ich ilość może sprawić, że nie będziesz wiedzieć jaką wybrać.

Najlepszą poradą jaką możemy Ci teraz dać jest wybranie od 2 do 5 różnych metod i wypróbowanie ich osobiście. Tylko w ten sposób dowiesz się, która z metod jest dla ciebie najlepsza.

Może się okazać, że jedna rzecz będzie działać lepiej niż cokolwiek innego, przynosząc ci większy dochód lub dając więcej frajdy. Może blogowanie jest lepsze od bycia freelancerem, albo wybierzesz raczej giełdę niż tworzenie filmów na YouTube. Jeśli tak się stanie, będziesz mógł rozważyć wejście w to całkowicie, i skupienie się wyłącznie na tej rzeczy. Im bardziej możesz skupić się na danym sposobie, tym większa szansa że odniesiesz na tym polu OGROMNY sukces… i zarobisz przy tym dużo pieniędzy.

Powodzenia w zarabianiu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry