Jak Zarobić Pieniądze

Poniżej przedstawiliśmy starannie dobrane przykłady najlepszych sposobów na szybki zarobek w Internecie

Każdej metodzie zarabiania przyznaliśmy “Ocenę ZarobkowyNinja”. Im wyższa ocena, tym większe szanse na dobry zarobek dzięki tej metodzie.

Ocena ZarobkowyNinja

Wynik jest obliczany na podstawie następujących danych:

jak zarobić pieniądze Poziom trudności
jak zarobić pieniądze Zaangażowanie czasowe
jak zarobić pieniądze Potencjał zarobkowy

jak zarobić pieniądze
zarabianie przez internet

Wynik ZarobkowyNinja:

Jak zarabiać Bitcoiny

Poziom trudności:

Średni

Zarabianie przez internet

Zaangażowanie czasu:

Niskie

Zarabianie przez internet

Potencjał zarobkowy:

Wysoki

Zarabianie przez internet

Cogodzinny

PLN
Zarabiaj pieniądze na swoich opiniach

Poziom trudności:

Średni

Zarabianie przez internet

Zaangażowanie czasu:

Niskie

Zarabianie przez internet

Potencjał zarobkowy:

Wysoki

Zarabianie przez internet

Cogodzinny

PLN
zarabianie przez internet

Wynik ZarobkowyNinja:

Zarabiaj Pieniądze na Tradingu

Poziom trudności:

Średni

Zarabianie przez internet

Zaangażowanie czasu:

Niskie

Zarabianie przez internet

Potencjał zarobkowy:

Wysoki

Zarabianie przez internet

Cogodzinny

PLN
Zarabiaj Pieniądze na Blogowanie

Poziom trudności:

Średni

Zarabianie przez internet

Zaangażowanie czasu:

Niskie

Zarabianie przez internet

Potencjał zarobkowy:

Wysoki

Zarabianie przez internet

Cogodzinny

PLN
zarabianie przez internet

Wynik ZarobkowyNinja:

Zarabiaj pieniądze na YouTube​

Poziom trudności:

Średni

Zarabianie przez internet

Zaangażowanie czasu:

Niskie

Zarabianie przez internet

Potencjał zarobkowy:

Wysoki

Zarabianie przez internet

Cogodzinny

PLN
zarabianie przez internet

Przegląd sposobów na zarabianie pieniędzy przez Internet

Zanim tak naprawdę przyjrzymy się bliżej tym różnym metodom zarabiania w Internecie, o których opowiadamy na tej stronie, dobrze będzie, jeśli zapoznasz się z krótkim opisem tych metod.

Najlepszym metodom poświęciliśmy więcej uwagi i stworzyliśmy szereg kompleksowych poradników oraz wpisów na tej stronie, aby pomóc Tobie w zarabianiu przez Internet. Czytając krótkie streszczenie szybko zrozumiesz, czego dotyczy dana metoda i poświęcisz uwagę tej, która najbardziej Tobie odpowiada. 

Tym sposobem będziesz w stanie skupić się na metodach, dzięki którym powinieneś być w stanie zarobić najwięcej pieniędzy. 

Zaoszczędzi to Tobie mnóstwo czasu i zbędnego wysiłku, a także doda pewności, że rzeczywiście wybierasz najlepszą metodę na zarobek w Internecie.

Dość popularną i powszechnie stosowaną metodą zarabiania pieniędzy w Internecie jest blogowanie. Prowadząc bloga, a tym samym tworząc interesujące i ciekawe treści, jesteś w stanie przyciągnąć potencjalnych klientów na swoją stronę z produktami bądź usługami. Poza tym odwiedzający Twoją stronę pozwalają zarobić Tobie pieniądze przez Internet klikając w reklamy, za które płaci Tobie reklamodawca, bądź od których dostajesz prowizję.

Wśród sposobów na to, jak zarobić pieniądze dzięki blogowaniu, wymienić można marketing afiliacyjny, Google AdSense, a także testowanie i rekomendowanie produktów pochodzących od rozmaitych firm. Trzy wspomniane wyżej metody są najbardziej popularne, jeśli chodzi o generowanie dochodu z prowadzenia bloga. Najbardziej popularną z wymienionej trójki jest marketing afiliacyjny, który zarazem jest metodą mogącą wygenerować Tobie najwięcej zysku. Google AdSense jest szczególnie atrakcyjny, jeśli piszesz na temat, dla którego nie umiesz znaleźć miejsca na reklamy partnerskie, gdyż reklamy Google AdSense dostosowują się do czytelnika, który pojawia się na Twojej stronie. Ostatnia ze wspomnianych metod jest szeroko stosowana przez wielu blogerów, jednakże jej poziom trudności jest dużo wyższy, gdyż musisz bezpośrednio kontaktować się z firmami oraz bezpośrednio od nich odbierać płatności i produkty do testowania czy rekomendowania.

Kiedy mówimy o tym, jak zarabiać przez Internet używając do tego bloga, powinieneś być świadom tego, że trochę to potrwa, zanim zarobisz swoje pierwsze pieniądze, gdyż dużo czasu zajmuje wykonanie kluczowych ruchów z Twoje strony. Istnieją całe rzesze ludzi na całym świecie, którzy nie są ani pisarzami, ani tym bardziej literackimi geniuszami, którzy zarabiają pieniądze poprzez tworzenie e-booków.

Możemy gorąco polecić zarabianie pieniędzy przez Internet poprzez pisanie e-booków. Są całe tabuny ludzi na całym świecie, którzy ani nie są pisarzami, ani tym bardziej literackimi geniuszami, którzy zarabiają pieniądze tworząc e-booki. Jak pewnie wiesz, e-book to książka w formie elektronicznej, a z tego względu, że jest to produkt cyfrowy, zwykle jego stworzenie nic nie kosztuje. Dlatego tworząc e-booka nie ponosisz żadnego ryzyka i nie musisz niczego w niego inwestować, za wyjątkiem własnego czasu. Aby zarabiać pieniądze w Internecie dzięki e-bookom musisz znaleźć temat, na jaki chciałbyś pisać, który jednocześnie będzie wartościowy dla czytelnika. Innymi słowy, osoba, która kupi Twoją książkę, musi po jej przeczytaniu czuć, że zdobyła nową wiedzę, a najlepiej będzie, jeśli dzięki niej rozwiąże jeden ze swoich problemów.

Aby rozpocząć zarabianie na e-booku, dobrym pomysłem będzie napisanie go w temacie, na którym Tobie zależy, bo z marszu oznacza to, że pasjonujesz się nim i zapewne w pisanie tej książki włożysz całe swoje serce. Dzięki temu Twój czytelnik otrzyma towar o znacznie wyższej jakości niż się prawdopodobnie spodziewa. Dobrym punktem wyjściowym przy tworzeniu e-booka jest próba rozwiązania jakiegoś problemu. Dlatego jeśli istnieje coś, co spędza ci sen z powiek, jeśli istnieje problem, który usilnie chcesz rozwiązać, możesz przystąpić do badania tego tematu i spróbować rozwiązać dany problem.

Po rozwiązaniu własnego problemu możesz napisać e-booka, który najzwyczajniej poda jego rozwiązanie. Jeśli dasz radę napisać książkę, z której będziesz zadowolony, możesz spróbować zacząć ją sprzedawać. Niesamowitą rzeczą w e-bookach to fakt, że ich wyprodukowanie nic nie kosztuje. Brak kosztów oznacza, że profit ze sprzedaży jednej sztuki wynosi od 90 do 100%. Dlatego, jak widzisz, w e-bookach kryje się wielka moc i siła, która pozwala Tobie na zarabianie pieniędzy przez Internet, co jest głównym powodem, dlaczego my na ZarobkowyNinja.pl gorąco polecamy daną metodę!

W dzisiejszych czasach bardzo popularnym sposobem na to, aby zarobić pieniądze przez Internet, jest otworzenie swojego sklepu internetowego. Jak większość ludzi już zapewne wie, w sklepie internetowym, tak samo jak w sklepie stacjonarnym, sprzedaje się dobra materialne, cyfrowe bądź usługi. Każdy może się domyślić, że właściciel sklepu internetowego zarabia pieniądze za każdym razem, gdy produkt sprzeda się w jego sklepie, bez względu na to, czy był on przy danej sprzedaży w jakiś sposób obecny bądź nie, a skoro był w stanie otworzyć taki sklep, to i Ty z łatwością to zrobisz. Możliwości zarabiania pieniędzy przez Internet są w tej dziedzinie ogromne, jednakże istnieje wymóg w postaci określonego budżetu, niezbędnego do jej rozpoczęcia.

Aby zarabiać pieniądze na sklepie internetowym nie wystarczy wyłącznie znaleźć kogoś, kto Tobie go utworzy, ale i także istnieje potrzeba zakupu do niego towaru oraz udostępnia możliwość płatności. Dane rzeczy jednak kosztują, co często jest barierą powodującą, że ludzie marzący o zarabianiu pieniędzy poprzez sklep internetowy nawet nie są w stanie tak naprawdę go otworzyć.  Na stronie ZarobkowyNinja.pl będziemy zachęcać Ciebie do otworzenia sklepu internetowego nawet w przypadku, gdy na samym początku wydaje się to Tobie bardzo skomplikowane, jednakże jest to ogromna szansa na to, aby zarabiać pieniądze przez Internet.

Zarabianie pieniędzy przez Internet na sprzedaży tekstów jest metodą używaną przez wielu ludzi. Dzieje się tak, gdyż istnieje ku temu znakomity powód! Nie musisz być dziennikarzem, autorem czy ekspertem w gramatyce, aby zarabiać w ten sposób pieniądze. Jeśli umiesz stukać w klawiaturę, a w pisaniu jesteś dostatecznie przyzwoity, aby ludzie nie czuli zmęczenia czytając twoje wypociny to masz dużą szansę na zarabianie przez Internet w ten sposób.

Aby zacząć zarabiać tym sposobem, w zasadzie potrzebujesz tylko komputera i dostępu do Internetu, dlatego w większości przypadków kapitał startowy wynosi zero. Oczywiście nie da się zarabiać pieniędzy pisząc sobie tekst bez ludzi, którzy chcieliby go kupić. Kwestią zatem pozostaje znalezienie firmy bądź osoby, która potrzebuje napisanych przez Ciebie treści. Możesz na własną rękę zwrócić się do firm lub przeglądając różne ogłoszenia zgłosić się do tych, które aktywnie poszukują tekstów. Te z kolei mogą być łatwo znalezione na takich stronach jak Fiverr.com lub Upwork.com, gdzie firmy i osoby prywatne poszukują freelancerów.

Możliwości zarobku różnią się od siebie, ponieważ wszystko zależy od tego, jak szybko umiesz pisać, jak wiele dostaniesz zleceń oraz ile pieniędzy zarobisz za każde napisane przez Ciebie słowo. Typowa stawka wynagrodzenia podczas pisania skryptu wynosi od 5 do nawet 25 groszy za słowo, jednakże ilość słów do napisania w ramach danego zlecenia znacząco się różni. Jeśli musisz napisać 5000 słów to przy stawce 20 groszy za słowo zarobisz za daną pracę 1000 zł, dlatego sądzimy, że większość teraz przyzna, że to bardzo dobra zapłata biorąc pod uwagę, że poświęcisz temu 10 godzin pracy. Ponadto zarabianie pieniędzy przez Internet poprzez pisanie tekstów jest możliwe z każdego miejsca na świecie, co czyni tę metodę jeszcze bardziej atrakcyjną. Więcej informacji o zarabianiu pieniędzy przez Internet poprzez pisanie tekstów oraz o tym, gdzie znaleźć potencjalnych nabywców Twoich usług znajdziesz tutaj.

Zarabianie pieniędzy możliwe jest poprzez robienie coachingów na żywo, dlatego tak samo możesz zarabiać ucząc ludzi przez Internet.Aby mieć możliwość trenowania kogoś musisz posiadać określone kwalifikacje, a najlepiej być ekspertem w danej dziedzinie, gdyż jest to wręcz wymóg wobec osoby, która zarabia poprzez dawanie porad.Spróbuj zatem znaleźć dziedzinę, którą masz opanowaną w małym paluszku i czujesz, że inni mogą bardzo wiele się od Ciebie nauczyć. Jeśli dodatkowo dana dziedzina daje Tobie mnóstwo radości, zarabianie pieniędzy będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.

Aby dobrze zarabiać przez Internet potrzebujesz wielu klientów, a najlepszym na to sposobem jest wykonywanie swojej pracy w sposób należyty oraz wiedza, w jaki sposób się właściwie promować.Przede wszystkim musisz znaleźć narzędzie komunikacji z klientami. Świetnym narzędziem do rozmów w ramach coachingu jest Skype. Możesz na nim prowadzić rozmowy wideo oraz szybko kontaktować się ze swoimi klientami. Zarabiasz natomiast na bezpośrednich płatnościach od klientów. Możesz otrzymywać pieniądze poprzez serwis PayPal lub zwyczajnym przelewem bankowym, a także możesz wysyłać do klientów polecenia zapłaty za pośrednictwem różnorodnych systemów płatniczych.

Można tak naprawdę w całości utrzymać siebie oraz własną rodzinę poprzez uczenie innych ludzi, zatem jak widać możliwości zarabiania przez Internet tym sposobem są bardzo dobre.

Fiverr.com to platforma, która łączy kupców ze sprzedajacymi w różnego rodzaju kategoriach. Fiverr.com powstał w Stanach Zjednoczonych i jest obecnie platformą o zasięgu światowym. Daje firmom oraz osobom prywatnym możliwość kupowania, jak i również sprzedaży swoich własnych usług w Internecie.  Mając na uwadze, że www.fiverr.com służy do zarabiania pieniędzy przez Internet, postanowiliśmy skupić się w tej części na sprzedających, z tego względu, że w taki sposób się w ten sposób zarabia.

Na Fiverr.com możesz całkowicie za darmo zalożyć własne konto, dzięki któremu może tworzyc płatne reklamy.  Na dalej platformie możesz sprzedawać wszystkie rodzaje produktów i usług bez potrzeby posiadania własnej działalności lub podpisywania jakiejkolwiek umowy.  Oczywiście jesteś odpowiedzialny za potencjalnych klientów w momencie, gdy Twój produkt nie jest zgodny z ich oczekiwaniami, także na pewno nie jesteś w stanie zarabiać pieniędzy bez kiwnięcia palcem.

Ideą Fiverr’a od początku było umożliwienie zwykłym ludziom zarabiania pieniędzy na sprzedaży rozmaitych produktów i usług. Jak sama nazwa może sugerować, praktycznie wszystko na stronie kosztuje $5 dolarów (fiverr czyli “piątak”), ale możesz oczywiście sprzedawać droższe usługi bądź produkty.  Płatności za wyświadczone usługi w łatwy sposób otrzymasz za pośrednictwem serwisu PayPal, a wypłata pieniędzy tą droga jest niemal natychmiastowa.

Przed rozpoczęciem wszelkich działań musisz jednak określić, jaki rodzaj usług masz zamiar świadczyć celem zarabiania pieniędzy. W naszym poście odnośnie zarabiania pieniędzy na platformie Fiverr.com podzieliliśmy się wiekszą ilością szczegółów odnośnie rozpoczęcia generowania dochodu na tym portalu.  Poniżej przedstawiamy jednak kilka bardzo popularnych przykładów usług, dzięki którym zarobisz pieniądze na Fiverr.com. Oto one:

  • Tłumaczenia

Tak jak napisaliśmy powyżej, możesz zarabiać pieniądze robiąc dla ludzi tłumaczenia. Tłumacząc z polskiego na angielski lub w odwrotną stronę średnio otrzymasz $5 dolarów za każde 500 słów, które przetłumaczysz.  Tworzy to świetną możliwość zarabiania pieniędzy szybko i w stosunkowo prosty sposób.

  • Pisanie

Tak samo, jak możesz zarabiać tłumacząc teksty na platformie Fiverr.com, możesz także zarabiać tworząc teksty dla klientów. Ceny tekstów są różne, co jest uzależnione od tego, jakiego rodzaju tekstu poszukuje klient, ilości tekstów oraz jak wiele treści w każdym z nich ma się znajdować. Pisanie tekstów jest często lepsze od tłumaczeń, ale jednocześnie jest bardziej wymagające. Jeśli jesteś dobry zarówno z języka polskiego, jak i angielskiego, lub z jakiegokolwiek innego języka, to z łatwością znajdziesz ludzi, którzy będą poszukiwali tekstów w danym języku.

  • Głos lektora

Wiele zagranicznych firm próbuje zarabiać pieniądze poprzez wejście na polski rynek. Często firmy te potrzebują Polaków, którzy użyczą swojego głosu w ich filmikach lub wytlumaczą coś ustnie. Możesz na tym bardzo szybko zarabiać, a zapłata jest często bardzo godziwa.

Powyższe pomysły są tylko trzema z bardzo wielu, dzięki którym możesz zarabiać pieniądze przez Internet. Zalecamy Tobie przejrzenie portalu Fiverr.com i zaczerpnięcie choćby inspiracji od ludzi, którzy już teraz zarabiają dobre pieniądze na opisywanym portalu.

Wierz mi lub nie, ale możesz zarabiać pieniądze przez Internet odwiedzając daną stronę i przechodząc po niej przez kilka etapów.Brzmi to dość łatwo, i w istocie takie jest, ponieważ tak zwany ‘test użytkownika’ to coś, za co firmy płacą setki złotych. Zarówno sklepy internetowe, jak i stacjonarne stale próbują ulepszyć swoje strony, zwiększyć ich użyteczność oraz konwersję. Jednym z najrozsądniejszy i zapewne najbardziej skutecznych sposobów, aby to osiągnąć, jest oglądanie, jak ludzie zachowują się na bieżących stronach. Widząc i analizując zachowania ludzi możesz ocenić, co musi zostać zmienione.

Firmy chcące ulepszyć swoje strony ochoczo płacą duże pieniądze za testowanie swoich stron, dzięki czemu możesz w ten oto sposób zarabiać pieniądze przez Internet.  Aby zacząć, wykonaj następujące kroki:

  • Znajdź ‘kupca’

Oczywiscie, aby zarabiac pieniadze na testach uzytkownika, musisz znalezc firmy, które chca testowac swoje strony. Możesz się z nimi bezpośrednio kontaktować lub znaleźć je na takich stronach takich jak Fiverr lub Elance. Inną, bardzo mądrą i powszechnie używaną metodą jest dołączenie do firmy, która sprzedaje testy użytkownika.Z reguły firmy, które chcą przeprowadzić test u siebie kontaktują się z innymi firmami, które się w tym specjalizują. Firmy te z kolei zarabiają na przeprowadzaniu kompletnych i szczegółowych testach użytkownika, wykonanych przez badanych, a być może przez Ciebie.Kontaktując się z takimi firmami możesz szybko zacząć zarabiać pieniądze przez Internet. Jedną z firm, którą możemy gorąco polecić jest ‘Usertribe’, która jest wiodącym graczem w Polsce.

  • Komputer, dostęp do Internetu i mikrofonu

Aby zarabiać pieniądze robiąc testy użytkowników musisz posiadać komputer z dostępem do Internetu, dzięki czemu samodzielnie przetestujesz konkretne strony. Ponadto powinieneś posiadać mikrofon, abyś mógł opisać wyniki swojego testu zleceniodawcy. Aby wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie, co przyczyni się także do większego zarobku, podczas wykonywania testów możesz nagrać widok swojego pulpitu.

Jeśli posiadasz opisane rzeczy możesz zacząć zarabiać pieniądze przez Internet. Możliwości zarobkowania są w porządku, ale powinieneś mieć świadomość, że dana metoda nie uczyni Cię bogatym. Zazwyczaj będziesz mógł zarobić od 60 do 180 złotych za jeden test użytkownika, a potrwa on od 25 do 45 minut. Dana stawka jest dobra, ale niezbyt często będziesz trafiać tego typu zlecenia.

Zaletą danej metody jest jej prostota oraz fakt, że jest mało wymagająca, a jednocześnie interesująca. Ważny jest także fakt, że zarabiasz z własnego domu, nie musisz siedzieć w biurze bądź firmie, która posiłkuje się Tobą do przeprowadzenia takiego testu.

Jedną z trudniejszych, a przynajmniej znacząco odmiennych metod jest zarabianie przez Internet grając w pokera. Możesz ją nazwać zarówno zarabianiem pieniędzy, jak i wygrywaniem pieniędzy, ponieważ zarobki w pokerze zależą w dużej mierze od szczęścia. Naszym zdaniem poker nie jest czymś, w co powinieneś inwestować fortunę, ponieważ jest ryzykowny i wciągający.

Możliwości zarabiania pieniędzy na grze w pokera są nieograniczone, zwłaszcza, jeśli jesteś w tym naprawde dobry.  Na świecie, ale i również w Polsce jest wielu utalentowanych graczy zarabiających tysiące złotych siedząc wygodnie przed swoimi komputerami i po prostu grając sobie w pokera. Wszyscy jakoś zaczynali, może właśnie tak samo jak Ty teraz, i to właśnie pokazuje, że rozpoczęcie zarabiania pieniędzy przez Internet daną metodą jest całkowicie w zasięgu Twojej ręki.

Aby zacząć zarabiać na pokerze będziesz musiał założyć konto na jednym z internetowych kasyn, gdzie wpłacasz pieniądze i grasz, a także nauczyć się zasad tej gry, jeśli jeszcze ich nie znasz.  Reguły te mogą być łatwo znalezione w Internecie, a wielu z graczy, którzy zarabiają dużo pieniędzy przez Internet zwykło dawać świetne nagrody pieniężne za dzielenie się strategiami i metodami grania.

Na naszej stronie chcemy zniechęcić ludzi, którzy mają wielkę, kompulsywną sklonność do hazardu do próby zarabiania tą metodą, ponieważ jest ona bardzo wciągająca.  Jeśli zdecydujesz się na grę to graj tylko takimi środkami, na których stratę możesz sobie pozwolić, a jeśli widzisz, że nie zarabiasz, nigdy nie bierz pożyczek celem zainwestowania w dalszą grę.

Możliwości zarobkowe są tutaj bardzo wielkie, ale wielkie jest także ryzyko.  Musisz też być bardzo dobrym graczem, jako że przeciętni nie zarobią zbyt wiele, ale dobrzy zarabiają setki tysięcy złotych.

Branża gier to branża warta miliony złotych, która daje je ludziom oraz je im zabiera. Większość ludzi w tym kraju wciąż więcej wydaje na granie, niżeli zarabia, co jest całkowicie zrozumiałe, ponieważ wielu ludzi nie wie, że można zarabiać przez Internet dobre pieniądze grając w gry komputerowe.

Z odpowiednią wiedzą i narzędziami zarabianie na grze w gry komputerowe może być dość łatwe i przyjemne.  Poza wymienionymi wyżej elementami, musisz być jeszcze dobry w danej grze zanim zaczniesz na niej zarabiać.

Niektórzy ludzie poświęcają całe swoje życie grze w tylko jedna grę i z tego tylko się utrzymują. Dani gracze jeżdżą potem na turnieje oraz inne podobne wydarzenia i zarabiają ogromne sumy pieniędzy zwyciężając lub lądują wysoko w rankingu w różnych rozgrywkach. Zwycięzca to typ gracza, który ma bardzo naukowe podejście do gry, a dodatkowo jest utalentowany i prawdopodobnie już przed grami znalazł dobry sposób na zarabianie pieniędzy przez Internet.

Jeśli nie angażujesz się tak bardzo, jak wymieniony wyżej rodzaj gracza, to lada chwila stanie się dla Ciebie oczywiste, że musisz znaleźć sobie inny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie niż gra w gry komputerowe. Jeśli gra jest Twoim hobby, możesz stworzyć sobie konto użytkownika, na przykład na platformie Twitch, gdzie możesz zaprezentować siebie w akcji, zarabiać na reklamie, a także otrzymywać darowizny od swoich fanów. Jak widać, dana metoda może zapewnić Tobie dobry dochód i jest znakomitą metodą dla osób, które i tak będą grać, choćby dla własnej przyjemności.

Jako internetowy artysta estradowy lub ekspert możesz zarówno bawić, jak i nauczać online, czy to przez publikowanie filmików na serwisie YouTube lub strumieniowanie przez platformę Twitch. Są to dwa główne serwisy, jednak istnieją jeszcze inne, lecz YouTube i Twitch mają wbudowane opcje, dzięki którym możesz zarabiać przez Internet.

Twitch jest serwisem do transmisji strumieniowych, a jego główne skupienie idzie w stronę gier komputerowych, gdzie aż 90% publikowanych materiałów dotyczy gier, w które grają użytkownicy serwisu oraz udzielają komentarzy na ich temat. Znajdziesz tutaj różne programy rozrywkowe, jednakże w większości dany portal dotyczy gier. Sposób, w jaki serwis Twitch jest zbudowany, pozwala Tobie na wybór gry w ustawieniach, co ułatwia widzom znalezienie gracza, który gra w grę, którą akurat oni chcą oglądać.

Wielkie wydarzenia dla graczy, zarówno jeśli chodzi o zawody (e-Sport) oraz prezentacje (największą z nich jest E3) sprowadzają mnóstwo widzów. Możesz sprawić, że Twoi użytkownicy płacą miesięczną opłatę w wysokości $5 dolarów, która daje im dodatkowe korzyści (więcej obrazków lub opcji udziału w czacie, jeśli ustawisz go na tryb tylko dla opłaconych), dzięki czemu czują, że wiedza za co płacą. Możesz także poprosić swoich widzów o darowiznę. Świetną rzeczą w strumieniowaniu na żywo z perspektywy widzów jest to, że mogą obcować ze sobą praktycznie na żywo (z powodu technologii zawsze będzie opóźnienie pomiędzy tym co robisz, a co faktycznie widzą ludzie), gdzie lagi nie są dłuższe niż 15 sekund w czasie rzeczywistym. Będziesz także mieć okazję poznać ludzi, którzy pokażą Tobie, jak kodować grę, a tutaj wreszcie pojawia się kwestia ekspertyzy.

Jeśli nie czujesz się komfortowo z byciem widocznym na żywo, wszak możesz się peszyć w chwili, kiedy przypadkowo powiesz coś głupiego bądź złego, możesz wcześniej tworzyć filmiki z gry, które edytujesz zanim pójdą w świat. Co do tematyki, serwis YouTube jest o wiele bogatszy od Twitch; na YouTube możesz tworzyć filmiki o wszystkim, od muzyki którą tworzysz (pamiętaj o prawach autorskich – na YouTube to sprawa bardzo delikatna), po sprawy codzienne, jak moda czy perypetie Twojego zwierzątka.  Jeśli masz kotka lub pieska, który robi słodkie, śmieszne bądź niesamowite rzeczy to nagraj z tego filmik, bo właśnie tacy twórcy mają tysiące wyświetleń.

Niemniej jednak serwis YouTube wciąż jest także bardzo szeroko stosowany wśród miłośników gier komputerowych, a nawet na pewien czas została wdrożona możliwość robienia relacji na żywo.Niedawno serwis YouTube wypuścił dla graczy i fanów tak zwany ‘Gaming YouTube’.  Choć używany jest tam ten sam ekosystem co na głównym YouTube’ie, wygląda to tak, jakby celem było konkurowanie z serwisem Twitch poprzez wdrożenie nazw gier, do których możesz podpiąć filmiki oraz relacje na żywo, dzięki czemu wszystkie filmiki powiązane z nazwą gry będą wyświetlane w jednym miejscu.

Wcześniej już serwis YouTube bawił się w opcje opłaty abonamentowej od widzów, ale pojawiło się wówczas dużo negatywnych komentarzy ze strony klientów, zwłaszcza, że nie było widać specjalnych korzyści, jakie widzowie otrzymywali w zamian za taką opłatę. Możesz zarabiać pieniądze na serwisie YouTube poprzez ogłoszenia i reklamy, które będą wyświetlane w powiązaniu z Twoim filmikiem.

Możliwe jest zarabianie pieniędzy na sprzedaży usług w oparciu o gry komputerowe. Chodzi głównie o sprzedaż wirtualnych usług lub produktów samym graczom bądź widzom w trakcie gry, za co oczywiście otrzymujesz prawdziwe pieniądze.

Dana metoda różni się znacząco od pozostałych, ale nie pozwól się temu zmylić.  Istnieje bowiem wielu ludzi, którzy są gotowi płacić innym, aby uczyli ich jak grać jeszcze lepiej, dzięki czemu będziesz w stanie zarobić pieniądze przez Internet.

Możesz kontaktować się z potencjalnymi kupcami wewnątrz gry lub poszukać innych forów, poprzez które ludzie kontaktują się ze sobą w kwestiach sprzedaży i zakupów.  Możliwości generowania dochodu tą drogą są dość dobre, ale nie oczekuj, że uczyni Cię ona milionerem.

Przykładami gier, na których ludzie bardzo dużo zarabiają, są Warcraft, League of Legends oraz Dota-2. Jeśli chciałbyś tym sposobem zarabiać pieniądze przez Internet, koniecznie powinieneś zacząć od którejś z trzech wymienionych wyżej gier.

Wierz mi bądź nie, ale z dostępem do właściwych narzędzi możesz zarabiać pieniądze na swoich podróżach. Ludzie wybierający się w podróż są zainteresowani poznawaniem miejsc, w które się wybierają. Twoją rolą jest im w tym pomóc. Poprzez podróże, szereg doświadczeń i wyłapywanie tego, co w nich najlepsze, możesz zarabiać pieniądze przez Internet na posiadanej wiedzy.

Istnieje wiele sposobów na sprzedaż Twojej wiedzy o miejscach, które odwiedziłeś, ale skupimy się tutaj na zarabianiu pieniędzy przez Internet poprzez prowadzenie bloga o podróżowaniu.

Aby zacząć zarabiać musisz stworzyć swoisty sposób, dzięki któremu opowiesz o swoich doświadczeniach oraz zaleceniach. Z reguły będzie to strona internetowa, ale może też być to profil na Instagramie lub strona na Facebooku. Jesteśmy przekonani, że największe możliwości zarobkowania tą metodą istnieją przy użyciu bloga, dlatego na nim teraz się skupimy. Trzeba jednak zaznaczyć, że strona na Facebooku oraz profil na Instagramie mogą wydatnie pomóc w przekierowywaniu Twoich czytelników i zainteresowanych na Twojego bloga o podróżach.

Kiedy już stworzyłeś przyzwoitą stronę, powinieneś dodać sporo ciekawych zdjęć z podróży i stworzyć dobre poradniki dla Twoich czytelników. Możesz ludziom opowiedzieć o najlepszych sposobach dotarcia na lotnisko, wyjazdu z niego, jakich atrakcji powinni szukać, a czego się wystrzegać, itd. W tych poradnikach z różnych miejsc możesz załączyć reklamy np. przewoźników lotniczych oraz wielu innych rzeczy, i to jest właśnie to, na czym zarabiasz pieniądze przez Internet przy użyciu własnego bloga o podróży.

Jeśli Twój blog stanie się naprawdę popularny, otrzymasz oferty sponsorskie z wielu biur podróży oraz linii lotniczych, które będą chciały zyskać dodatkową widoczność. Większość danych firm zaoferuje Tobie pieniądze w zamian za reklamę na Twoim blogu.

Możliwości zarabiania pieniędzy w Internecie, jakie daje tworzenie bloga podróżniczego są bardzo duże, a proces stawiania wszystkiego na nogi jest bardzo przyjemny. Jeśli dużo podróżujesz lub masz takie pragnienie, to warto będzie to przekuć na zarabianie na tej pasji!

Masz zdolności graficzne lub jesteś może mocno zainteresowany projektowaniem? Jeśli tak to możesz zarabiać dobre pieniądze, pod warunkiem, że rozwiniesz swój talent. Jeśli potrafisz tworzyć oryginalne projekty, logo z maskotkami lub logo proste, bardzo łatwo jest znaleźć innych, którzy nie mają takich zdolności, a którzy chcą mieć logo na swoim blogu czy dla swojej firmy.

Robiąc to nie jesteś ograniczony wyłącznie do rynku polskiego, ponieważ jeśli choć trochę znasz język angielski (codzienna komunikacja, rozumienie podstawowych zwrotów i zdolność określenia, czego chce klient) to dasz sobie świetnie radę na rynku światowym. Możesz tworzyć logo dla pojedynczych przedsiębiorców lub firm z całego świata i zarobić fortunę. Nie ma w tym przypadku ograniczeń.

Jeśli brzmi to dla Ciebie kusząco, ale nie masz pojęcia o grafice komputerowej, skorzystaj z setek szkoleń dotyczących programu Photoshop, które są dostępne na serwisie YouTube oraz innych stronach, które pokażą Tobie krok po kroku, jak konstruować logo co do jego najmniejszego szczegółu.

Możliwości zarabiania w Internecie tą metodą są znakomite. Rozważ sprzedaż swoich logo w grupach na Facebooku oraz na portalach typu Fiverr.com.

Dobrze rozumiesz wytyczne względem różnych konfiguracji, a może masz już doświadczenie w systemach CMS (system zarządzania treścią), takich jak Joomla czy WordPress? Jeśli tak, to istnieje mnóstwo małych i średnich firm, które jeszcze nie posiadają swojej strony, głównie z powodu wysokich cen profesjonalnych usług projektowania stron, a także braku potrzeby do posiadania własnej strony. Jeśli jesteś w stanie zaoferować im niedrogie rozwiązanie, istnieje spora szansa, że złapią haczyk, a Ty zyskasz klienta i szybko zaczniesz zarabiać pieniądze przez Internet.

WordPress jest relatywnie łatwy do skonfigurowania, a do niego masz dołączony 5-minutowy przewodnik pokazujący co jak działa na ich własnym serwerze, a poza tym niektóre serwisy hostingowe wdrożyły opcje instalacji WordPressa za sprawą jednego kliknięcia, co czyni cały proces jeszcze łatwiejszym. Istnieje bardzo wiele motywów do WordPressa, ale upewnij się, że jakość, jaką dasz, odpowiadać będzie Twojej zapłacie. Strona Themeforest.net posiada tysiące motywów do WordPressa, a wszystkie są pogrupowane według typu i mogą być łatwo sortowane według różnych kryteriów, włączając w to ich nowość, niedawne aktualizacje czy ilość sprzedanych egzemplarzy. Sprzedawcy z kolei mają na swoich profilach bardzo przejrzystą reputacje. Pamiętaj, że im więcej wydasz na motyw, tym mniej zarobisz dla siebie.

Oczywiście istnieją ponadto inne systemy CMS, w tym również darmowe, wliczając w to Joomla, Drupal, DotNetNuke, Typo3, MODx, Liferay, Plone, Alfresco, Umbraco, Movable Type, XOOPS, Concrete 5, Silverstripe, eZ Publish, e107, Textpattern, OpenCMS Tiki Wiki CMS Groupware, CMS Made Simple – wszystkie z nich wyrózniają się na swój sposób, nie tylko w swojej konstrukcji. Wymagają innego języka znaczników.

Dana metoda zarobkowania nie wymaga mnóstwa wiedzy w temacie, i jeśli rzeczywiście się na początku przyłożysz to nie minie wiele czasu, a już będziesz zarabiać pieniądze przez Internet.

Dana metoda jest bardzo podobna do poprzedniej, ale wymaga od Ciebie większej ilości wiedzy, a poza tym idziesz w niej w całkowicie innym kierunku segmentu klientów – teraz bowiem szukasz tych, którzy znają się na rzeczy i szukają unikalnego wyglądu swojej strony, dodatkowych funkcji, a także większego zabezpieczenia – dzięki temu zarabiasz więcej, dostarczając taki właśnie trudniejszy do wykonania produkt.

Tworząc takie strony będziesz mógł pobierać opłaty sięgające dziesiątek tysięcy złotych, w zależności od tego, jak wiele pracy wymaga projekt i jakie są Twoje umiejętności, także jeśli nie jesteś jeszcze dobry w tworzeniu w pełni funkcjonalnych stron, to nie oczekuj stania się od razu milionerem. Można dużo zarobić budując strony internetowe, ale pamiętaj, że konkurencja jest ogromna i trudna do pokonania. Odwrotnie jak w przypadku instalowania WordPressa, potrzebna jest tutaj bardzo duża wiedza w danym temacie. Jeśli podejmiesz się tej metody zarabiania pieniędzy przez Internet, rozważ skorzystanie z udziału w kursach, które Cię do tego odpowiednio przygotują.

Brzmi to jak szaleństwo, ale większość przedsiębiorców i firm nie posiada pracownika, który mógłby pisać, więc dlaczego Ty nie mógłbyś tego dla nich robić? Po prostu – wszystko jest tutaj kwestią czasu i energii, ponieważ z reguły firmy muszą zajmować się wieloma innymi rzeczami, a niestety potrzeby na nowe treści przychodzą falowo. Dana tendencja z kolei sprawia, że możesz zarabiać pieniądze praktycznie od razu!

Jednym z przykładów będzie sklep internetowy, który otrzymuje dużo nowego towaru i potrzebuje opisów dla każdego z osobna, na przykład od 2 do 300 słów, i nawet, jeśli kwestią jest napisanie wyłącznie 10 słów opisu dla danego produktu, to wciąż zajmuje sporo czasu, aby to stworzyć.

Inni z kolei szukają tekstów na konkretny temat, a jeszcze inni po prostu potrzebują, aby przerobić ich obecne treści. Najczęściej jednak klientami są osoby, które nie mają albo talentu do pisania albo czasu, aby stworzyć coś głębokiego, co poruszy czytelnika, a firmy potrzebują nowoczesnych tekstów, które zaangażują czytelnika i będą same dobrze się sprzedawać. Jesli zaoferujesz dobra cene za swoje uslugi, na pewno przyciagniesz sporo klientów, dzieki czemu dobrze zarobisz.

Oczywiście sytuacja wymaga od Ciebie, abyś dobrze wyraził w tekście to, o co chodzi klientowi i dostosował treść do celu – nie jest bowiem dobrze, jeśli używasz na stronie bardzo prostego język, która na przykład powinna być techniczna, zwłaszcza, jeśli nie jest ona adresowana do początkujących adeptów danej dziedziny wiedzy.

Możliwe jest pisanie tekstów zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zlecenia na teksty napisane w języku angielskim znajdziesz w bardzo wielu miejscach, natomiast o zlecenia na teksty w języku polskim możesz się postarać na stronie cleverowl.dk lub oferia.pl i tym sposobem szybko zarabiać pieniądze przez Internet. Pamiętaj jednak, że może to pochłonąć sporo czasu.

Jeśli jesteś sprzedawcą z prawdziwego zdarzenia i chciałbyś to połączyć z pisaniem, to możesz zarabiać pieniądze przez Internet robiąc Public Relations. To praca, w której musisz sprzedać produkt na papierze. Jeśli jesteś dobry w wynajdywaniu chwytliwych nagłówków i tworzeniu dobrej treści, to jest duża szansa, że przekonasz do siebie gazetę, aby pozwoliła Tobie pisać dla niej artykuły, które potem zostaną w niej opublikowane bądź na ich stronie, a Ty w ten sposób zarobisz pieniądze przez Internet. Dana forma treści stanowi specjalny rodzaj reklamy, pozwalający firmom dotrzeć do klientów, którzy z reguły ignorują treści reklamowe, a także unikać tych ludzi, którzy używają oprogramowania do blokowania reklam, kiedy surfują w Internecie.

Jeśli jesteś dobry w przekonywaniu dziennikarzy, aby dołączali Twoje artykuły w swoich mediach i rzeczywiście się to Tobie uda, firmy zapłacą Tobie od 2000 do 4000 złotych za jeden opublikowany w ten sposób artykuł. Jeśli uda się Tobie wrzucić ten artykuł w jeszcze inne media, to oczywiście zarobisz znacznie więcej, pod warunkiem, że umowa przewiduje zapłatę od środka medialnego, a nie od jednego artykułu. Musisz być jednak naprawdę dobry, aby zarabiać tym sposobem pieniądze, niemniej jednak potencjał zarobkowy jest tutaj ogromny.

Istnieją różne sposoby zarabiania pieniędzy na tak zwanych webinarach, które są kursami internetowymi sprzedawanymi osobno bądź dawanymi w formie prezentu, przy sprzedaży komplementarnego produktu, dzięki czemu także jesteś w stanie zarobić pieniądze.

Małe kursy mogą mieć od kilku minut do nawet kilku godzin i mogą być prezentowane na kilka sposobów, a jeśli umiesz promować i wiesz, jak znaleźć swoją niszę, to łatwo znajdziesz klientów. Twoim punktem sprzedaży jest pomoc ludziom, więc jeśli masz produkt (materialny bądź niematerialny), który może złagodzić ludziom pewne problemy, lub jeśli istnieje temat, na który bardzo wiele wiesz, to możesz zacząć tego uczyć.

Wielu rozdaje swoje webinary osobom zainteresowanym za darmo, tak więc są w stanie poszerzyć swoją listę mailingową lub po prostu chcą rozdać dobrą wiedzę za darmo. Inni z kolei publikują swoje nagrania za darmo, ponieważ za ich sprawą promują sprzedawany przez siebie produkt, i jeśli jesteś zainteresowany ich webinarem, to istnieje duża szansa, że będziesz również zainteresowany ich płatnym produktem. To z kolei daje szansę wszystkim, którzy rozdają webinary za darmo do zwiększenia ilości zarabianych pieniędzy przez Internet.

Podcast jest kanałem radiowym na określone zadanie – w tym miejscu ludzie mogą ściągać odcinki i zapisać je na swoim telefonie lub komputerze, a następnie odsłuchiwać ich, kiedy tylko chcą. Jeśli, na przykład, masz długą drogę do pracy bądź szkoły, warto jest słuchać wtedy podcastów. Istnieje wiele sposobów na zarabianie na podcastach.

Być może masz już produkt na sprzedaż, powiedzmy, że jest to rodzaj treningu ciala lub krem do rąk, i go prezentujesz. Większość podcastów jest bardzo długa i odnosi się do bardzo konkretnych tematów. Styl życia jest popularnym tematem, ale jest też wiele podcastów na temat hobby, np. dotyczących gier komputerowych. Jeśli tylko masz temat, na który mógłbyś mówić, a nie masz produktu na sprzedaż, ale Twój podcast stanie się bardzo popularny, to aby na tym zarobić warto jest znaleźć sponsora.

Postępuj jednak ostrożnie, aby nie stworzyć czegoś, co słuchacze odbiorą jako przerwy reklamowe w Twoich odcinkach, bo bardzo łatwo jest wtedy stracić słuchaczy, wszak mają oni wybór, aby wejść na inny podcast, których jest bowiem pełno. Jeśli stracisz słuchaczy, to tracisz również swoje pieniądze, a to nie jest przecież dobre. Jeden sponsor na jeden podcast w zupełności Tobie wystarczy. Jeśli znajdziesz właściwego sponsora dla ogólnego tematu, który omawiany jest w podcaście, lub który dobrze koreluje z danym odcinkiem, to z powodzeniem określisz daną grupę ludzi, która jest zainteresowana danym tematem. Ponadto Twoi słuchacze staną się bardziej zainteresowani z tego względu, że przychodzą na Twój podcast po to, aby posłuchać przecież o czymś, co ich naprawdę interesuje.

Możliwe jest znalezienie sieci, które połączą Cię z właściwymi sponsorami. Możesz samemu znaleźć sponsorów, poprosić o darowiznę lub zrobić część odcinków za darmo, a poprosić o pieniądze za ich resztę. Alternatywnie możesz zrobić zwiastun dla każdego odcinka i pobierać opłaty za ich pełną wersję. Przeczytaj o tym wiecej tutaj (po angielsku).

Jeśli umiesz sporo przed czasem zaprosić na swoje podcasty gości, którzy dobrze pasują do tematu i są dobrze znani w danej branży, to przyciągniesz o wiele więcej słuchaczy, a jeśli już to robisz i skutecznie przekonasz szanowanych gości do wzięcia udziału w podcaście to oznacza, że jesteś już profesjonalistą.

Ile pieniedzy mozesz tak naprawde zarobic? Czy tak naprawdę opłaca się robić podcasty, czy może skończysz z drobniakami w swojej kieszeni? Według Pata Flynna, który prowadzi blog Smart Passive Income, tylko w 2014 roku zarobił on na samych podcastach około 200 000 złotych. Jest to kwota, która na pewno pozwoliłaby obecnie na godne życie w Polsce, biorąc nawet pod uwagę konieczność uiszczenia podatków, co byłoby w tym wypadku podatkiem od umowy sponsorskiej.

Zauważ, naprawdę zauważ znajdujące się w tytule słowo “darmowe”. To nie jest sposób na zarobienie dużej ilości pieniędzy, a tym bardziej długoterminowa strategia. Wiele kasyn co jakiś czas rozdaje darmowe spiny lub ichniejszą walutę za samo założenie konta (spodziewaj sie otrzymywania od nich newslettera, więc do rejestracji użyj adresu e-mail, z którego stratą łatwo się pogodzisz, jeśli okaże się, że wysyłają Tobie zbyt dużo wiadomości!). Większość kasyn wymaga, abyś wpłacił jakieś środki na start, a następnie podwajają wpłaconą sumę do określonej ilości złotych przy pierwszym depozycie. Nie jest to zalecana metoda, gdyż masz pieniądze w miejscu, w którym łatwo możesz je stracić.

Aby zarabiac pieniadze w Internecie ta droga, powinienes byc bardzo ostrozny i nie dac sie poniesc fantazji zwiazanej z hazardem. Dobrze jest spróbować znaleźć bezpieczne strategie i taktyki, które podniosą Twoje szanse na zarabianie w ten sposób pieniędzy.

Czy jest jakiś temat, o którym wiesz bardzo dużo, język, w którym jesteś biegły albo jesteś wyszkolony w temacie w którym możesz uczyć innych jego podstaw, tak, aby mogli w ogóle zacząć się w nim jakoś poruszać? Jesli tak to otwiera sie przed toba znakomita szansa do zarabiania pieniedzy. Ucząc przez Internet nie musisz swoich uczniów sprowadzać do jednego pokoju, a także nie ma praktycznie żadnych ograniczeń pod względem ilości studentów, ponieważ wszystkim możesz wysłać te same materiały.

Masz również opcję organizowania zamkniętych seminariów i warsztatów, co ogranicza liczbę studentów, których uczysz o jednym czasie, ale zyskujesz również możliwość lepszego skoncentrowania się na każdym z nich.  To może dać Tobie więcej pieniędzy, dzięki czemu zyskasz większe uznanie w oczach takiego klienta.

Możesz zdecydować, aby za darmo dzielić się swoją wiedzą, łapiąc ludzi w swoje sidła i późniejszym terminie coś im łatwiej sprzedać.Udemy.com to strona, na której możesz publikować swoje kursy, a ludzie mogą je kupić – strona ta jest zarówno duża, jak i popularna pośród nauczycieli i studentów, posiadająca w swej bazie tysiące kursów. Te najbardziej popularne sprzedały się w tysiącach egzemplarzy, a ich cena może nawet wynieść kilka tysięcy złotych za produkt. Daje to ogromną szansę na zarabianie pieniędzy.

Jeden kurs dotyczący fotografii, który jest wyróżniony na pierwszej stronie w trakcie pisania tego artykułu sprzedaje się za 900 złotych, a został sprzedany 10,400 razy, daje nam zawrotną sumę 9,36 miliona złotych. Oczywiście nie ma możliwości dowiedzenia się, czy jego cena zmieniała się w trakcie, czy może kurs był kiedykolwiek za darmo, czy był sprzedawany jako dodatek do innego produktu, tak więc nie możemy jednoznacznie powiedzieć, że przyniósł akurat 9,36 miliona złotych przychodu, ale nawet, jeśli założymy, że tylko 5% sprzedaży dostępna była w wymienionej cenie, to wciąż daje nam to zawrotny 6-cyfrowy zarobek, co jest świetnym wynikiem. Bezpiecznie jest stwierdzić, że właściciel danego kursu zarobił na tym kursie kapitalne pieniądze.

Nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś nie był w stanie nauczać przez Internet, jeśli znasz się na temacie, który Twoim zdaniem jest na tyle interesujący, że inni będą chcieli się o nim uczyć. Jeśli masz wątpliwości, czy dasz radę stworzyć wartościowy kurs, to spróbuj go zrobić i ofiarować komuś za darmo w celu jego przetestowania.Otrzymasz od tych ludzi wiadomość zwrotną, na podstawie której poprawisz ewentualne błędy.

Smartfony i tablety stały się nieodłączną częścią naszego życia – przyzwyczailiśmy się, że jesteśmy stale ze sobą połączeni i rzadziej spotkasz osoby, które omawiają jakieś fakty przy butelce wina do późnego wieczora. Obecnie dyskusje kończą się stosunkowo szybko, z reguły w momencie, gdy ktoś zobaczy wiadomość w telefonie i szybko na nią odpowie. Wchodzisz na Facebooka, kiedy masz chwilę wolnego czasu, włączasz mapy zamiast pytać kogokolwiek o drogę lub grasz w gry czekając na autobus lub pociąg.

Można zarobić pieniądze na aplikacjach bądź grach, jeśli nie poprzez opłaty za samą aplikację, to poprzez podłączenie ich do reklam Google AdSense.  Zapotrzebowanie istnieje na dosłownie wszystko, tak więc jeśli masz dobry pomysł lub znasz kogoś z dobrym pomysłem, powinieneś dać temu szansę.

Jeśli nie umiesz kodować, istnieje mnóstwo narzędzi do tworzenia aplikacji – zarówno na oprogramowanie Androida jak i iOS, ale niektóre z nich są niestety płatne.  Możesz także znaleźć materiały pomocnicze i poradniki w Internecie oraz porządne książki w bibliotekach, z których nauczysz się podstaw tworzenia aplikacji.

Jeśli jesteś w stanie trochę zainwestować, możesz zapłacić innym, aby stworzyli aplikację, którą później opublikujesz w sklepie z produktami cyfrowymi.  Sprzedając ją za pieniądze zyskasz za każdym razem, kiedy zostanie ona pobrana, na przykład z App Store bądź Google Play Store.

Nie musi to być bardzo skomplikowana aplikacja, może to być nawet prosty kalkulator lub aplikacja do zarządzania, w której ludzie mogą zaznaczyć, jaka część kolekcji filmów należy do nich.

Jeśli jesteś aktywny na Instagramie i masz wielu fanów, to stanowi to okazję do uzyskania pieniędzy od sponsora lub możesz dzielić się linkami afiliacyjnymi, aby spieniężyć swoją ciężką pracę z udostępniania zdjęć – zwłaszcza, jeśli zajmujesz się na swoim profilu konkretnym tematem.

Z tego względu, że na danym etapie wiesz już, że są ludzie zainteresowani tematem, którym się zajmujesz na Instagramie, to wiedz, że jest to też grupa docelowa jakiejś firmy, podobnie jak było to w przypadku podcastów. Odezwij się zatem do firm, które są związane z tematem Twoich publikacji na Instagramie i opowiedz im, co możesz dla nich zrobić w celu promocji ich produktu oraz jak możesz im pomóc zarabiać pieniądze przez Internet.  Nie zapomnij uzyskać umowy na piśmie, abyś nie dostawał później zaniżonych wynagrodzeń.

Kiedy opisujesz produkt sponsorowany, dodaj do niego trochę własnych uczuć i “dotyku”, aby Twoi fani czuli, że to wciąż jest związane z Tobą, a nie tylko chęcią zarobku, bo w przeciwnym wypadku zaczną Cię postrzegać jako medium reklamowe i ich stracisz.

Jeśli publikujesz linki afiliacyjne i jeden z Twoich fanów w niego kliknie oraz kupi produkt, wtedy Ty zarabiasz pieniądze.  Uważaj jednak przy tym, aby Twój profil na Instagramie nie stał się tylko i wyłącznie narzędziem do zarabiania pieniędzy.

Możesz również sprzedawać swoje zdjęcia innym ludziom, zarówno przez otwarcie własnego sklepu i sprzedawanie tam zdjęć stockowych, albo zapisując się na portale, które sprzedają, drukują i pakują Twoje zdjęcia.  Na przykład w tym celu możesz skorzystać z serwisu Twenty20.com, gdzie otrzymujesz od 20% do 80% zarobków.

Nie musisz do tego używać aparatu w telefonie, możesz skorzystać z profesjonalnego aparatu SLR, aby uzyskać lepszą jakość zdjęć, jednak zdjęcie to musi następnie przejść przez Twój telefon, aby zostać umieszczone na Instagramie, a do pomocy możesz użyć darmowych serwisów takich jak Dropbox lub SkyDrive.

Jeśli masz wielu fanów, masz szansę zarabiać dużo pieniędzy w Internecie – nie zapominaj też, że jeśli masz stronę internetową lub bloga, albo sprzedajesz swój produkt, aby wypełnić swój profil Instagrama oraz posty linkiem, żeby ludzie wpadali w lejek sprzedażowy, a Ty mógł zarabiać dodatkowe pieniądze przez Internet.

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie z Twitterem. Możesz użyć w swoich postach na Twitterze linków z agencji reklamowych lub publikować swoje posty z Twittera przez strony tych agencji. Możesz również tweetować dla firm, które uprzednio zatwierdzą dany post przed jego publikacją na Twitterze.

Najważniejsze jest to, abyś miał bardzo wielu fanów na Twitterze oraz to, aby tweetować na konkretny temat.  Jeśli fani śledzą Twój profil z powodu Twojego humoru lub sposobu pisania, pamiętaj, aby na tyle, na ile to tylko możliwe wdrożyć ten humor również w posty sponsorowane.

Musisz pamiętać o tym, aby powiedzieć fanom, że Twój tweet jest sponsorowany, a robisz to dodając hashtag #ad, jeśli piszesz po angielsku.

Jeśli używasz linków afiliacyjnych lub partnerskich, zarobisz drobną kwotę za każde kliknięcie w ten link.  Jeśli korzystasz z linku afiliacyjnego, a Twój fan coś kupi, zarobisz jeszcze więcej z racji uzyskiwanej prowizji.

Jeśli jakiś przedstawiciel firmy bądź danej marki zgłosi się do Ciebie z ofertą współpracy, zapytaj ich, czy są zainteresowani zwiększeniem liczby fanów na Twitterze.  Możesz zaoferować tweetowanie o nich od 5 do 10 razy dziennie przez następny tydzień lub miesiąc i oznaczać ich konto na Twitterze lub ich markę – wybierz uczciwą cenę na podstawie ilości fanów na swoim profilu i policz, ile w ten sposób możesz zarobić.

Możesz także zaoferować swoje usługi w takich miejscach jak Fiverr. Pobierasz tutaj 5 dolarów za jednego tweeta do tysięcy potencjalnych klientów danej marki. To znakomity sposób na szybkie zarobienie pieniędzy.

Jeśli znasz co najmniej dwa języki, masz szansę zarabiać pieniądze wykonując dla innych tłumaczenia.  Wiele firm chciałoby mieć pewność, że ich treści będą najwyższej jakości w innym języku – bez względu na to, w jakim języku prowadzą biznes.

Nie musisz tutaj tworzyć tekstu i nie musisz sprawdzać faktów, wszystko jest już podane w tekście. Po prostu piszesz to samo w innym języku, poprawnie gramatycznie i sformułowane tak, aby trafiało do grupy docelowej, a jeśli zależy Tobie na zadowoleniu klienta, to na pewno takie podejście do pracy da Tobie w przyszłości więcej zamówień.  Jeśli jakość Twoich tłumaczeń jest znakomita, możesz spróbować negocjować cenę z firmą, dla której tlumaczysz, oczywiście na swoją korzyść.

Odkąd język angielski jest szeroko używany w Polsce, a wielu ludzi czyta po angielsku i nie ogląda filmów z lektorem, z wyjątkiem filmów dla dzieci, angielski staje się dla wielu naturalnie znajomy. Jeśli oferujesz tylko tłumaczenie z języka angielskiego na język polski to konkurencja jest zatem bardzo duża, dlatego może Tobie przydać się znajomość jeszcze innego języka w celu wstrzelenia się w niszę, w którą większość nie jest w stanie trafić.

Możesz tłumaczyć ebooki dla innych, aby mogli opublikować je na Kindle, gdzie większość książek dostępna jest w języku angielskim, co samo w sobie daje możliwość sprzedaży większej ilości książek.Jeśli tłumaczysz jakieś książki dla kogoś, wynegocjuj sobie konkretny procent od ich całej sprzedaży.  Nie wszyscy Polacy są dobrzy z języka angielskiego, ale Ty – aby to robić – musisz być w tym ekspertem.

Cena za tłumaczenie to średnio od 25 do 40 groszy za słowo także tekst 1000 słów może przynieść Tobie nawet 400 zł, czyli naprawdę całkiem dobrze!

Jeśli masz zdolności artystyczne oraz grafikę komputerową, co dobrze opisaliśmy w części o projektowaniu logo i potrafisz narysować i zaprojektować coś unikatowego, to zyskujesz opcje nałożenia swojego projektu na koszulkę i sprzedawania jego na stronach typu Spreadshirt czy Teepublic.

Jeśli potrafisz promować swój sklep internetowy lub chociaż tą jedną zaprojektowaną przez siebie koszulkę, masz szansę dotrzeć do zbioru klientów, którzy są zainteresowani tematem lub będą się identyfikować w jakiś sposób z Twoim projektem, dzięki czemu możesz sprzedać większą ilość koszulek. W tej chwili nie wiemy, jakie są algorytmy na Spreadshirt lub Teepublic, ale wiemy, że Teepublic na początku automatycznie sprzedaje Twoje koszulki po obniżonej cenie (w ciągu pierwszych 24 godzin), i łączy wszystkie przecenione produkty w swojej ofercie, dzięki czemu odwiedzający ma dostęp do najnowszych oraz najtańszych modeli koszulek.  Na Teepublic możesz zebrać wszystkie swoje modele koszulek w jednym miejscu, do których możesz potem wygenerować jeden link, co sprawia, że możesz sprzedać ich jeszcze więcej.

Oczywiście powinieneś być w stanie samemu zaprojektować logo lub projekt, ponieważ nie możesz brać cudzych projektów z Internetu i czerpać z tego korzyści.  Nikt się z tym nie pogodzi i profesjonalni projektanci na pewno zareagują, a Ty szybko będziesz miał złą prasę – oraz puste kieszenie po różnych procesach sądowych.

Jeśli potrafisz sprzedać 10 koszulek, będziesz umiał też sprzedać 100, a jeśli potrafisz sprzedać 100, to dasz sobie radę ze sprzedażą 100 000. Pamiętaj, że bardzo rzadkie jest dla firmy – dla kogokolwiek zresztą – ruszyć z miejsca i zostać od razu rozpoznawalnym.  Nie trać cierpliwości, w końcu zaczniesz zarabiać pieniądze!

Możesz również pójść o krok dalej i wystartować z własną marką, własnym sklepem lub unikatowym stylem. Wymaga to większej ilości pracy, ponieważ musisz założyć stronę, zajmować się rachunkowością, zamawianiem produktów, które na końcu muszą być dostarczane do klientów. Często słyszysz różne historie sukces, także jest to dość popularne, ale prawda jest taka, że kiedy ludzie dopiero zaczynają ten biznes, to mało kto go kończy. Wiedz, że lekko nie będzie, ale wiedz również, że warto go zacząć.

To bardzo proste. Piszesz artykuł i publikujesz go na stronie, która wyświetla reklamy z miejsc jak AdSense, zwanych sieciami reklamowymi. Kiedy przychodzi odwiedzający, widzi Twój artykuł i zdecyduje się kliknąć w reklamę na tej stronie, to wtedy zarabiasz konkretne pieniądze. To jest coś, co było dość popularne kilka lat temu, ale z tego względu, że Google zaktualizowało swoją wyszukiwarkę, takie strony nie otrzymują już zbyt wiele wizyt, co w konsekwencji czyni pisanie takich artykułów dla pisarzy mniej atrakcyjnym zajęciem. Poza tym rozprzestrzenianie się AdBlock ogranicza możliwości zarobkowania w wielu przypadkach, jako że goście na stronie nawet nie widzą reklamy, przez co zarabianie pieniędzy przez Internet daną metodą jest niemal niemożliwe.

Obecnie żadne polskie strony nie używają tego samego modelu co Infobarrel, strony, na której piszesz artykuły o wszystkim – podzielili główne menu na najbardziej popularne rzeczy napisane w Internecie i możesz się tam zarejestrować jako darmowy użytkownik.  Zaczniesz pisać swoje artykuły, i jeśli są dobre, mogą zostać wyróżnione przez pracowników z zaplecza, co przyciągnie więcej czytelników.

Jak już wcześniej wspomniano, dana metoda nie jest zbytnio atrakcyjna w dzisiejszym sposobie korzystania z Internetu, i nie jest wiadome, czy dane strony, włącznie z Infobarrel, wciąż są aktualizowane. Wymagają tam unikatowych treści, więc może nie być w pełni opłacalne używanie ich jako dodatkowego dochodu, ale zawsze jest to warte spróbowania, jeśli chcesz napisać o czymkolwiek, a nie masz jeszcze miejsca na publikacje swoich przemyśleń.

Jeśli jesteś dobry w rysowaniu portretów lub masz bardzo unikalny styl, to możesz oferować ludziom narysowanie ich na podstawie zdjęć, a potem dostarczyć gotowy produkt w wersji cyfrowej. Wielu ludzi uważa bycie namalowanym za coś fajnego, ponieważ daje nam to wyobrażenie, w jaki sposób widzą nas inni i bardziej klarowne staje się, czy jest w nas coś unikatowego, czego nie ma nikt inny. Wielu ludziom się to spodoba.

Jesli rysujesz szybko, mozesz stworzyc gig na Fiverr.com, ale nie musisz sie do niego ograniczac, wszak masz jeszcze takie serwisy jak Twenty20 czy Instagram. Możesz również stworzyć swoją własną stronę z dostosowanymi cenami do ilości czasu, jaką musisz poświęcić na wykonanie rysunku.

Mozesz zaczac z darmowym zapisem na swego rodzaju newslettera czy subskrypcje. To oznacza, że zainteresowani nie muszą się zastanawiać, czy warto za to płacić, lub czy jesteś tak dobry, jak mówisz. Tym sposobem stwarzasz sobie możliwość pokazania potencjalnym klientom tego, jak dobry jesteś, a oni widząc, że Twoje prace są stylowe i jakościowe, pozwolą Tobie zarobić dobre pieniądze w Internecie.

Możesz również odwiedzić popularne serwisy na Twitterze, stworzyć jakieś darmowe zdjęcia z dotychczasowych prac i pokazać je ludziom. Ci z kolei udostępnią je może dalej swoim fanom, co da Tobie dużą widoczność.

Czy jest możliwe zarobienie dobrych pieniędzy w Internecie na kuponach rabatowych? Odpowiedź brzmi tak. Niemniej jednak potrzebne jest wykonanie sporej ilości pracy, nie wspominając o potrzebie działającej strony ze skomplikowanym kodem. Oznacza to, że albo musisz zainwestować i zatrudnić pracownika, który zrobi taką stronę, albo po prostu musisz być dobry w kodowaniu. Następnie musisz kupić dobrą, łatwą i chwytliwą domenę, żeby inni ludzie łatwo mogli ją zapamiętać nawet przy butelce wina.

Wiele sklepów internetowych oferuje umowy partnerskie – jest to możliwość polecenia Twoim odwiedzającym wizytę na innej stronie, a jeśli kupią coś u partnera, to dostajesz mały procent z tego, co wydali.  Sposobem na zachęcenie gości do przejścia na stronę partnera są kupony rabatowe, których mogą użyć, aby nieco zaoszczędzić przy zakupach u partnera.

Takie kupony rabatowe mogą być znalezione w Internecie lub zdobyte przez porozumienie z konkretnymi sklepami internetowymi. Możliwe jest nawet, aby zawrzeć umowę, według której dostajesz małą prowizję za każdym razem, gdy ktoś używa dany kod rabatowy, zarabiając w ten sposób jeszcze więcej.

Wszystko, co musisz zrobić, to dostarczyć swoim odwiedzającym listę sklepów internetowych, w których mogą coś zaoszczędzić podczas robieniu zakupów. Poza tym dobrze mieć stronę zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek internetowych, tak, aby była odwiedzana w momencie, gdy dany klient szuka kuponów rabatowych.  Skorzystaj u siebie z takiej możliwości.

Mark Pearson, który w 2006 roku stworzył stronę myvouchercodes.co.uk zarobił na tym mnóstwo pieniędzy. Co lepsze, w 2014 roku sprzedał ją za 55 milionów funtów brytyjskich. To równowartość 315 milionów złotych.

Masz dobry, a może nawet unikatowy oraz zabawny głos i umiesz się nim znakomicie posługiwać?Jeśli tak to masz świetną szansę na podkładanie głosu do filmików, opowiadania historyjek lub odczytywania wiadomości.

Istnieje na to bardzo duże zapotrzebowanie, a możliwości pozytywnie odstają od reszty, gdyż w momencie, gdy podkładasz głos po polsku zamiast  głosu w języku angielskim konkurencja jest mała, dlatego jest to dla Ciebie szansa, abyś wypełnił wielką lukę na rynku.  W łatwy sposób możesz wykosić firmy oferujące za narrację niższą cenę, wszak kto nie chciałby zaoszczędzić trochę grosza?

Niemniej jednak musisz posiadać do tej pracy dobrej jakości sprzęt, który jest wymagany w momencie, gdy pieniądze wchodzą w grę.Wystarczy dobry komputer, ściągnięcie programu Audacity i dobry mikrofon.  Jego cena zaczyna się od około 400 zł do co najmniej 600 zł.

Możesz zapytać o radę odnośnie zakupu mikrofonu w Twoim przedziale cenowym na forach dotyczących tworzenia filmików, podcastów czy amatorskiego radia – pytaj o nowy,  jak i również używany sprzęt, który jest wciąż bardzo dobry.

Możesz oferować nagrywanie intra do podcastów, głosu lektora do reklam i wiele więcej – granica leży tylko i wyłącznie w Twojej wyobraźni, tak więc spraw, aby Ciebie wreszcie zauważono, abyś mógł zarabiać pieniądze przez Internet.

Jeśli jesteś dobry w używaniu programów do edycji wideo, zaoferuj swój talent innym ludziom. Możesz robić na przykład intra dla ludzi. Istnieje wielu Youtuberów, którzy nie mają pojęcia, jak stworzyć dobry wstęp do swoich filmików. Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że film wideo wygląda bardziej profesjonalnie, kiedy masz dobre intro, dlatego szukają tanich i dobrych usług w danej kategorii.

Możesz skontaktować się z małymi i niezależnymi stacjami telewizyjnymi, które mogą potrzebować w tym zakresie pomocy.

Będziesz jednak mieć sporą konkurencję, jako iż jest to popularna nisza rynkowa. Aby się przebić, Twoja edycja filmu wideo musi być unikatowa i jak najwyższej jakości, a wtedy zarobisz więcej pieniędzy przez Internet niż Twój konkurent.

Jest to alternatywą i nie tylko na długi okres, możesz bowiem skorzystać z możliwości obstawiania zakładów. Dodajesz pieniądze do puli i jeśli sprawy pójdą po Twojej myśli to zarobisz pieniądze.

Jeśli zamierzasz na tym zarabiać pieniądze drogą internetową, musisz mieć dużo samodyscypliny i posiadać zdolność do przechodzenia przez dane zakłady ze stoickim spokojem – w przeciwnym wypadku może się to przeobrazić w kosztowny nałóg.  Z drugiej strony jeśli mówimy o czymś w rodzaju obstawiania utraty wagi ciala, co można robić za sprawą strony dietbet.com, to tutaj każdy wygrywa, jeśli ukończysz wyzwanie, bo stajesz się przecież zdrowszy.

Istnieje mnóstwo rzeczy do obstawiania w Internecie innych od utraty wagi, tak więc jeśli chodzi Tobie po głowie coś specyficznego, spróbuj tego poszukać i zarobić na tym łatwe pieniądze.

Jest to nieco bardziej techniczna metoda niż pozostałe opisane na tej stronie, ale jednocześnie taka, która wygeneruje najwięcej pieniędzy w Internecie. Polega to na pomocy stronom podnieść się w rankingu wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu więcej ludzi widzi taką stronę w momencie, gdy szukają produktu, jaki jest tam sprzedawany, lub znajdują informację, której szukają właśnie na takiej stronie. To może sprawić, że w przyszłości powrócą.

Miej na uwadze, że wyszukiwarki, w szczególności Google, cały czas zmieniają swoje algorytmy – a dzieje się tak z powodu budowania danego zaplecza. Nie jest bowiem dobrze, kiedy najlepsze linki znajdują się na stronach, które mogą być gorszej jakości, a są na nich tylko dlatego, że właściciele za to komuś zapłacili, bo chcą być na górze wyników wyszukiwania.  Ponadto w obecnych czasach wyniki wyszukiwania są oparte o to, czego szukałeś wcześniej oraz strony, jakie odwiedziłeś, dlatego dana metoda zarabiania jest bardzo techniczna, nieco dziwna, bardzo kompleksowa i wymaga od Ciebie, abyś cały czas czytał o tym, co się dzieje z danymi wyszukiwarkami, jeśli chcesz być efektywny.

Ponadto musisz być zdolny zapewnić potencjalnych klientów, że to, co robisz, jest legalne i efektywne.  Powodem jest to, że budowa zaplecza z linkami czasami okazuje się nieefektywna i zniszczyła mocno reputację ludzi zajmujących się optymalizacją pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz budową zaplecza.

Z drugiej strony, jeśli jesteś w tym bardzo dobry, możesz życzyć sobie bardzo dużo pieniędzy za wykonywanie tej pracy dla firmy, która dopiero co zaczyna działalność w Internecie lub wychodzi ze swymi produktami za granicę.

Możesz kupować domeny typu fcbook.com lub gogole.com, na których będzie spory ruch na podstawie literówki, jaka występuje w adresie danej domeny. Ludzie wylądują na Twojej stronie, gdzie możesz oferować sprzedaż tej domeny lub umieścić reklamę w nadziei na jakieś kliknięcia myszką, które zarobią dla Ciebie konkretne pieniądze. Niemniej jednak jeśli robisz to dla domen z końcówką .com, ryzykujesz, że nie zarobisz niczego z powodu przepisów i ustawodawstwa dotyczącego domen – dlatego przeczytaj o tym temacie więcej zanim rozpoczniesz.

Nie ma jednak powodu, aby nie robić tego z innymi domenami, jak .pl, .net lub.org.

Cała idea polega na tym, aby kupić tanio, a sprzedać drogo – dokładnie tak samo, jak robisz z większością rzeczy w świecie biznesu. Faktem jest, że możesz tutaj godziwie zarabiać. Możesz mieć szczęście i kupić domenę bezpośrednio od rejestrującego, i tutaj cena jest zależna od typu domeny, lub możesz kupić domenę od prywatnego właściciela lub innego rekina finansowego danego biznesu. Możesz znać kogoś, kto chciałby zapłacić za domenę więcej, niż osoba będąca rekinem finansowym w ogóle chce, wtedy możesz coś na tym uszczknąć dla siebie.

Ceny u rejestrujących wahają się od 60 zł do nawet 25 000 złotych, jednakże niewiele domen jest droższych niż 800 zł, a nasze przypuszczenia zmierzają w stronę tego, że bardzo wysoka cena domeny jest pokłosiem przepisów w danym kraju, w którym jest zarejestrowana. Możesz nabywać domeny w konkretnych celach, na przykład .luxury, której sama rejestracja kosztuje 3000 zł, a dostępne są jeszcze domeny typu .build, .actor, .coach, .webcam, .trade, .audio, .beer, oraz .buzz.  Wszystkie są interesujące w momencie, gdy potrzebujesz ich w konkretnym celu – pasek adresu z URL kończącym się na .beer (.piwo) wygląda bardzo fajnie, .actor jest dobry na stronę dla aktora, a .build na stronę dla rzemieślnika.

Pamiętaj, aby śledzić każdą domenę, którą posiadasz i oceniać, czy możesz na niej zarobić dodatkowe pieniądze, wszak raz do roku ją opłacasz, a ona nie ma generować Tobie kosztów, tylko być droga do zarabiania w Internecie.

Działa to tak, jak brzmi – skopiuj jakiś tekst i wklej go gdzieś indziej. Jest to harówka i będziesz miał tego dość po kilku miesiącach.Jednakże jest to bardzo łatwe, aby zacząć zarabiać przez Internet. Możesz także nauczyć się przy okazji kilku sztuczek, które później gdzieś opiszesz i zarobisz dodatkowe pieniądze.

Niektóre firmy marketingowe mają  zalegające teksty, które muszą być przekopiowane i wklejone na różne blogi i strony internetowe – może być to spowodowane chęcią budowania zaplecza z linkami. Jeśli zaoferujesz swój czas, aby wykonać tę żmudną pracę, możesz również zaoferować im więcej swojego czasu na wykonanie bardziej wymagających zadań, do których potrzeba już większej ekspertyzy.

Bez cienia wątpliwości łatwo znajdziesz kogoś, kto potrzebuje takiej usługi. Nie ma niczego złego w oferowaniu Twojego czasu, powinieneś być zdolny zarabiać przez Internet na wykonywaniu łatwych zadań zanim poczujesz się gotowy do czegoś bardziej kreatywnego lub nawet zainwestowania pieniędzy w jakiś towar, który potem będziesz sprzedawać czy robić kampanie promocyjne dla innych firm.

Jeśli lubisz robić zdjęcia i jesteś w tym dobry, to możliwości na zarabianie pieniędzy przez Internet są naprawdę dobre. Zdjęcia są jednymi z mediów, które są warte najwięcej, ponieważ przekazują mnóstwo emocji, wyjaśniają więcej niż tysiąc słów i dostarczają lepszego zrozumienia danej rzeczy bądź sytuacji. Zamiast kontaktować się bezpośrednio z firmami lub nawet tworzyć swoje portfolio, możesz się zarejestrować na strony ze zdjęciami stockowymi.

Zamiast kontaktowac sie z firmami bezposrednio lub nawet tworzyc swoje portfolio, mozesz sie zarejestrowac na strony ze zdjeciami stockowymi. Oferują one różnego rodzaju zdjęcia i dają fotografom z całego świata możliwość zarobienia pieniędzy przez Internet na sprzedaży swoich fotografii.

Jest to bardzo prosta metoda zarabiania pieniędzy, gdzie wystarczy założyć konto w jakimś serwisie ze zdjęciami stockowymi, załadować swoje zdjęcia i czekać, aż zaczną na siebie zarabiać w Internecie.Możesz zrobić wiele dobrego w celu optymalizacji ich sprzedaży, co zwiększy Twoje dochody.  Wszystko jest tutaj kwestia prób i blędów.

Zarobki ze sprzedaży zdjęć zależą od strony używanej do sprzedaży i rozmiaru zdjęcia, jakie ściąga kupujący.  Z reguły ceny wahają się od złotówki do około 40 złotych za jedno ściągnięte zdjęcie i jest to naszym zdaniem bardzo rozsądny zarobek.  Najlepsze jest to, że to samo zdjęcie możesz sprzedać tysiące razy, więc jeśli zrobisz bardzo dobre zdjęcie to przygotuj się na spore wpływy.

Jest to jednak trudne, żeby dużo zarabiać na sprzedaży zdjęć stockowych, gdyż istnieje spora konkurencja, ale nie jest to niemożliwe. Istnieją przykłady ludzi zarabiających kwoty 6-cyfrowe na sprzedaży zdjęć i warto zauważyć, że to dochód pasywny, bo zdjęcia są zrobione jednokrotnie i sprzedają się cały czas. Jeśli chcesz zarabiać daną metodą, zalecamy kupić bardzo dobry sprzęt, który powinien wpłynąć dobrze na jakość Twoich zdjęć, a tym samym na wzrost Twoich dochodów.

Dana metoda nie jest taka prosta, ponieważ aby zarabiać z Google AdSense musisz posiadać stronę internetową.  Jeśli już takową posiadasz lub masz zdolność, aby taką stworzyć, albo chociaż nauczyć się, jak to zrobić, to Google AdSense jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy przez Internet.

Zasada w tej metodzie zarabiania pieniedzy jest bardzo prosta. Google AdSense pozwala blogerom i wlascicielom stron na publikacje na nich reklam. Dane reklamy są administrowane przez Google i dostosowują się do treść na danej stronie, która jest czytana przez danego użytkownika, jednocześnie dostosowując się do historii i danych zebranych o konkretnym użytkowniku. Zarobki zależą od ilości wyświetleń reklamy użytkownikowi i konkurencji w konkretnym temacie, o którym czyta odwiedzający. Google płaci za kliknięcie, więc zarabiasz wprost proporcjonalnie do ilości kliknięć w reklamę.

Ten sposób zarabiania pieniędzy przez Internet jest, można powiedzieć, duplikatem marketingu afiliacyjnego. Niektórzy sądzą, że marketing afiliacyjny jest lepszą metodą zarabiania pieniędzy, a inni z kolei, że to właśnie Google AdSense ma większy potencjał. Nie ma na to tak naprawdę jednoznacznej odpowiedzi, która metoda jest bardziej dochodowa, wszystko różni się od strony. Miejscami, w których Google AdSense jest najbardziej dochodowe i gdzie oczywiście zalecamy używać tej metody ponad innymi są:

  • Strony internetowe z bardzo zróżnicowanymi odwiedzającymi

Jeśli ludzie odwiedzający stronę są bardzo różni, szukający różnych rzeczy lub przybywający z różnych źródeł, trudne może być dla takiego użytkownika selekcjonowanie reklam. W takich przypadkach zaleca się używanie Google AdSense, bo wtedy reklama będzie dobrze dopasowana do odwiedzającego. Google dopasuje reklamę pod kątem tego, czego dany użytkownik szukał wcześniej, jakie strony odwiedzał w przeszłości oraz jakie ciasteczka znajdują się w jego przeglądarce. Dane elementy zapewniają, że wyświetlana reklama będzie dla konkretnego użytkownika możliwie jak najbardziej trafna. Im lepiej dopasowana reklama, tym większa szansa, że użytkownik na nią kliknie, a Ty wówczas więcej jesteś w stanie zarobić przez Internet.

  • Strony Internetowe będące ‘Narzędziami’

Jeśli spełnia ona rolę ‘narzędzia’, np. do tłumaczenia, bądź jakiegoś kalkulatora, jest nietypowe, aby ludzie robili na takiej stronie coś więcej jak tylko używanie tegoż narzędzia. Jesli spelnia ona role ‘narzedzia’, np. do tłumaczenia, badz jakiegos kalkulatora, jest nietypowe, aby ludzie robili na takiej stronie cos wiecej jak tylko uzywanie tegoz narzedzia. Jeśli natomiast wstawisz reklamy Google AdSense na taką stronę, będą one starannie dopasowywane do użytkowników i bardziej adekwatne do ich zainteresowań niż jakiekolwiek inne. Używając Google AdSense na stronie, szanse na zarabianie pieniędzy przez Internet są bardzo wysokie i w 9 na 10 przypadków po prostu jest to możliwe.

  • Strony internetowe nie wymagające aktualizacji

Jeśli chcesz zarabiać dobre pieniądze na stronie, która posiada ruch, ale nie jest stale aktualizowana, użycie Google AdSense jest tu bardzo dobrym pomysłem. Pamiętając, że musisz tylko skopiować kawałek kodu i wkleić go na swoją stronę, a Google zajmie się resztą, widać, że jest to bardzo prosta metoda, aby zarabiać pieniądze przez Internet. Reklamy Google same się aktualizują, więc nie musisz się o to martwić. Oznacza to, że możesz zarabiać przez Internet bez kiwnięcia więcej palcem, jeśli wcześniej zrobiłeś to, co trzeba.

Możesz zarabiać pieniądze przy użyciu Google AdSense także na wielu innych stronach, ale te wyżej wymienione są rodzajami stron, na których dany typ reklam działa najlepiej.

Czytaj o jeszcze większej ilości sposobów na zarabianie pieniędzy przez Internet

Jeśli przeczytałeś cały ten artykuł, a wcale nie mówimy, że musisz, to na pewno masz już dobre pojęcie o tym, jak możesz zarabiać pieniądze przez Internet. 

Jak zarobić pieniądze

Wszystkie wymienione metody są takimi, które sami przetestowaliśmy i możesz być pewien, że można na nich zarabiać pieniądze. Ich szeroki zakres uzbroi Ciebie w wiele pomysłów na możliwe przedsięwzięcia i działanie ukierunkowane na zarabianie pieniędzy przez Internet. 

Większość metod jest szerzej opisana na tej stronie wraz ze szczegółowymi poradnikami i zalecamy, abyś się z nimi zapoznał. Robiąc to na pewno unikniesz błędów wynikających z podejmowania prób bez uprzedniego przygotowania i wiedzy o tym, która metoda jest najłatwiejsza, a która najbardziej dochodowa.

Im szybciej zaczniesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać pieniądze przez Internet.

Jeśli natomiast wciąż masz wątpliwości odnośnie tego, o czym chciałbyś się więcej dowiedzieć, przejrzyj raz jeszcze ten powyższy przegląd, bacznie analizując nasze rady względem tego, jak zarabiać pieniądze przez Internet. 

Z tego przeglądu dowiesz się, które metody są przez nas zalecane na ZarobkowyNinja.pl i które mają najwiekszy potencjał zarobkowy. 

Życzymy Tobie samych sukcesów i dużo szczęścia w swojej przygodzie z zarabianiem pieniędzy przez Internet!

Inne sposoby szybkiego zarabiania pieniędzy:

Zarabiaj pieniądze na Clickworker

Zarabiaj pieniądze na Clickworker

Czy szukałeś sposobów na zarobienie pieniędzy w Internecie, które posłużyłyby ci jako dodatkowy dochód do tego co już masz, zwłaszcza jeśli jesteś pełnoetatowym rodzicem spędzającym całe dnie z dzieckiem w domu? Clickworker może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ten

Czytaj więcej »
Zarabiaj pieniądze jako artysta

Zarabiaj Pieniądze Jako Artysta

Jest takie powiedzenie, że praca artysty staje się opłacalna tylko wtedy, kiedy on czy ona umrze i może to być prawdą w odniesieniu do tradycyjnej sztuki tworzonej przez starych mistrzów. Dzisiaj jednak istnieją sposoby dla

Czytaj więcej »
Zarabiaj pieniądze na dropshippingu

Zarabiaj pieniądze na Dropshippingu

Badania dowodzą, że sprzedaż w Internecie zwiększa się, podczas gdy sklepy stacjonarne walczą ze spadającą ich popularnością i próbują nadążyć za masą ludzi, którzy doceniają wygodę kupowania produktów z własnego domu. Wraz z rozkwitem e-Commerce, bardzo

Czytaj więcej »
Zarabiaj pieniądze na e-Bay

Zarabiaj pieniądze na e-Bay

E-Commerce jest szybko rozwijającym się modelem biznesowym, sprawiającym, że zarabianie na sprzedaży w Internecie staje się bardzo dochodowym zajęciem, jednakże założenie własnego sklepu i próbowanie przyciągnięcia dobrego ruchu na tenże sklep, który zrobi u nas zakupy

Czytaj więcej »
Przewiń do góry