Jak Zarabiać na Kryptowalutach (Bez Doświadczenia)

jak zarabiać na kryptowalutach

Prawdopodobnie słyszałeś o kryptowalutach (lub krypto w formie skróconej), i ciekawi cię, jak zarabiać na kryptowalutach. Krypto jest obecnie jednym z najgorętszych tematów inwestycyjnych, a w mediach znajdziesz mnóstwo informacji dotyczących tego, jak ludzie zostają milionerami poprzez inwestowanie w altcoiny.

Być może zrobiłeś swój research na ten temat i uznałeś, że jest to zbyt techniczne i skomplikowane zagadnienie. Uwierz, że nie jest! Każdy może się nauczyć jak zarabiać na kryptowalutach, a po przeczytaniu tego artykułu sam będziesz wiedział jak zacząć. By ci to ułatwić, każdą z metod ocenimy na podstawie trzech poniższych kryteriów:

jak zarabiać na kryptowalutach

Jeśli więc jesteś zainteresowany tematem kryptowaluty i jak zarabiać w internecie, nie odchodź od komputera, a poznasz świetne sposoby jak zarabiać na kryptowalutach

– 1 – 

Kup i Trzymaj

zarabianie na kryptowalutach
kryptowaluty zarabianie

Jeśli chodzi o szeroko pojęte inwestowanie i sposoby jak zarabiać na kryptowalutach, to strategia “kup i trzymaj” jest prawdopodobnie tą, którą znasz najlepiej. Polega ona na tym, że kupujesz pewne aktywa (jak na przykład akcje), a następnie trzymasz je przez jakiś czas, pozwalając rosnąć odsetkom, po czym wszystko sprzedajesz.

W przypadku kryptowalut, zasada jest dokładnie ta sama, z tym, że tutaj czekasz na wzrost cen wybranej przez siebie kryptowaluty tak, abyś mógł sprzedać ją za lepszą cenę, niż cena kupna. Jest to jedna z najlepszych i najłatwiejszych strategii, którą stosują ci, którzy wiedzą jak zarabiać na kryptowalutach.

Weźmy dla przykładu bitcoin. W roku 2013 był on wart około 45 zł, a już w 2018 osiągnął najwyższą cenę równą niemal 70000 zł. Oznacza to, że gdybyś w 2013 kupił bitcoiny za 700 zł i sprzedał w momencie najwyższej ceny, wyniosłaby ona ponad 1000000 zł! Wartość bitcoina wzrosła więc 1500x, co na rynku akcji jest w zasadzie nieosiągalne w tak krótkim czasie. Fakt ten udowadnia, że warto uczyć się tego, jak zarabiać na kryptowalutach.

Jeśli chcesz rozszerzyć wiedzę dotyczącą tego, jak zarabiać na kryptowalutach wykorzystując strategię “kup i trzymaj”, poniżej znajdziesz kilka artykułów na ten temat!

kryptowalutach
Jak kupić bitcoin
kryptowalutach
Jak kupić litecoin
kryptowalucie
Jak kupić etherum
kryptowalutach
Jak kupić ripple

Chociaż tego typu walut jest bardzo DUŻO, polecalibyśmy trzymanie się wspomnianych czterech. Istnieją już jakiś czas i są najbezpieczniejsze. Jeśli chcesz zainwestować w nową walutę, tanio możesz kupić jej naprawdę dużo, ale jest duża szansa, że waluta po prostu przestanie istnieć. Starsze nie niosą ze sobą takiego ryzyka. 

– 2 – 

Kup i Trzymaj z Dywidendą

jak zarabiać na kryptowalucie
zarabianie na kryptowalutach

Opisana powyżej strategia opłaci się, gdy w końcu sprzedasz walutę po cenie wyższej, niż cena kupna. Są jednak waluty, przy których otrzymasz pieniądze już za sam fakt ich trzymania, co sprawia, że jest to równie ciekawa metoda, którą warto spróbować, gdy chcesz znaleźć swój sposób na to, jak zarabiać na kryptowalutach. W tym przypadku nie kupujesz, ani nie posiadasz waluty… trzymasz ją po prostu w obiegu. Przykłady takich walut przedstawiamy poniżej:

kryptowaluty jak zarabiać
jak zarobić na kryptowalutach
jak zarabiać na kryptowalutach
zarabianie na kryptowalutach
kryptowaluty zarabianie

– 3 –

Staking