Jak zarabiać pieniądze online, używając platformy ProfitFarmers (recenzja 2020)

Marco Fisher Profil Autora

Witamy w IncomeNinjas. W poniższym filmie opowiemy o jednej z najnowszych, najprostszych i najbardziej ekscytujących metod zarabiania pieniędzy w Internecie w 2020 roku.

ZarobkowyNinja to niezależna strona, która nie jest licencjonowana ani uprawniona do udzielania profesjonalnych rad dotyczących inwestowania. Użytkownik powinien być świadom ryzyka związanego z tradingiem kryptowaluty oraz innymi podobnymi czynnościami, jak również bierze odpowiedzialność za swoje działania. Jak w przypadku każdej inwestycji, inwestuj wyłącznie tyle pieniędzy, ile jesteś gotów stracić.”

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o kryptowalutach, wiedz, że jest to nowa i bardzo popularna forma ,,cyfrowej waluty”. Podobnie jak w przypadku dolara amerykańskiego czy euro, kryptowalutami można handlować, a przy pomocy odpowiednich narzędzi, nieźle na tym zarobić!

Zastosowanie kryptowalut (zwanych również ,,coinami”), takich jak Bitcoin i Ethereum, znacznie poszerza możliwości finansowe.

Pośród tych możliwości znajduje się handel kryptowalutą, oferujący największe potencjalne zyski. Niemniej, przez długi czas był on zbyt skomplikowany i czasochłonny, żeby interesował się nim ,,przeciętny człowiek z ulicy’’.

Każdy ma jakąś wymarzoną profesję, którą chciałby wykonywać  (astronauta, lekarz, adwokat!), ale bez odpowiedniego doświadczenia i lat praktyki, osiągnięcie tego celu jest mało realne i przypomina próbę zdobycia Mount Everest w klapkach.

Cóż, nie inaczej sprawy mają się z zawodem tradera cyfrową walutą. Przynajmniej tak było… aż do tej pory!

Na szczęście, technologia znacznie się rozwinęła i teraz istnieje już narzędzie, które każdemu pozwala w ŁATWY sposób osiągnąć zysk, ba – nawet zarobić setki, a nawet tysiące złotych miesięcznie, bez konieczności posiadania jakiegokolwiek doświadczenia!

W związku z powszechnym zapotrzebowaniem, recenzujemy narzędzie zwane ProfitFarmers, które właśnie to robi!

W zamieszczonym poniżej filmiku dzielimy się naszymi doświadczeniami z użytkowania wspomnianego softu.

Zobacz, jak w miesiąc zarobiliśmy 9500 zł, używając ProfitFarmers
Odtwórz wideo

Majowa aktualizacja!

Profitfarmers okazał się tak dobry, że od czasu naszej wcześniejszej recenzji, właściwie nie przestaliśmy go używać. System znacznie się od tamtej pory rozwinął, a wyniki przerosły wszelkie nasze oczekiwania.

Rzućcie okiem na fotkę przedstawiającą niektóre z transakcji w toku na naszym dashboardzie.

sygnały na desce rozdzielczej

Nie wysilamy się. Po prostu staramy się kopiować wszystko, co się da w trakcie wykonywania innych zadań!

Prawie wszystkie sygnały, które śledziliśmy, trafiły przynajmniej w pierwszy cel, zlecenia realizacji zysku. Profity % szybko się kumulują.

Nasza pierwsza rekomendacja ProfitFarmers z czasem tylko przybrała na sile. Pełną recenzję znajdziesz poniżej!

Czym jest ProfitFarmers?

ProfitFarmers jest unikalną, sterowaną programowo platformą. Wspiera ją zespół profesjonalnych traderów, którzy analizują rynki kryptowalutowe pod kątem różnych pomysłów biznesowych.

Z tych pomysłów, najbardziej obiecujące grupowane są w tak zwane ,,sygnały transakcyjne’’.

Używając dashboarda, można wybrać najlepsze z tych sygnałów i za pomocą jednego kliknięcia automatycznie skopiować działania ekspertów.

Zastosuj ProfitFarmersa i zacznij zarabiać pieniądze jak profesjonalny trader, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek transakcji!

Jak to działa?

Koncepcja tradingu jest w rzeczywistości dość prosta. Kupujesz tanio, sprzedajesz drogo, a następnie pomnażasz swoje pieniądze, ponownie je inwestując.

Transakcje te są przeprowadzane na marketplace’sie lub ,,giełdzie”, gdzie kupują i sprzedają ludzie z całego świata.

W przypadku ProfitFarmers, wszystkie transakcje odbywają się automatycznie poprzez Binance, jak dotąd najpopularniejszą giełdę kryptowalutową. Konto na Binance jest aktywne po 2 minutach, jest bardzo bezpieczne, a co najważniejsze, całkowicie darmowe.

Najtrudniejszym aspektem transakcji jest wyczucie, kiedy kupować i sprzedawać. Umiejętność ta wymaga lat praktyki, aby należycie ją panować.

ProfitFarmers rozwiązuje ten problem, dając wszystkim (nawet początkującym) równe szanse już przy pierwszych próbach handlu kryptowalutą.

Zasadniczo, mechanizm działania jest podobny jak w przypadku ,,copy-tradingu’’, gdzie wystarczy wybrać ulubionego tradera, skopiować to, co robi, i zarabiać pieniądze, kiedy i on je zarabia.

Używając platformy ProfitFarmers, po prostu klikasz na sygnał, ustawiasz ,,auto trade’’ i gotowe.

Oto przykład sygnału z dashboarda:

Każdy sygnał wybiera najlepiej rokującą kryptowalutę i sugeruje optymalną cenę kupna/sprzedaży.

Każdy sygnał wybiera najlepiej rokującą kryptowalutę i sugeruje optymalną cenę kupna/sprzedaży.

Spójrzmy na składowe sygnału

Rekomendowany Coin / kryptowaluta

Zalecana monetaWybór kryptowalut jest przeogromny. Na szczęście, system sugeruje, która z nich aktualnie najlepiej rokuje!

Wejście / Cena, po której coin zostanie zakupiony

WejścieTo jest przedział cenowy, w którym powinieneś nabyć coiny. Jeśli skopiujesz sygnał otrzymany z ,,auto trade’a’’, system będzie monitorował wybranego coina i zakupi go automatycznie, gdy ten znajdzie się we wskazanym zakresie!

Target / Cena, po której coin zostanie sprzedany​

CelZyski to cel gry. Żeby je osiągnąć, musisz wziąć w niej udział, kupując coiny, a potem je sprzedając po jak najwyższej cenie. I znowu, dzięki funkcji ,,auto trade’’, system będzie monitorował wybranego coina, a następnie sprzeda go automatycznie, gdy jego cena docelowa zostanie osiągnięta.

Funkcja ,,Auto trade’’

Przycisk automatycznego handluWystarczy jedno kliknięcie. Dla tych z was, którzy nie znają się na tradingu – zaufajcie nam, kiedy mówimy, że ta funkcja zaoszczędzi wam wysiłku. Działa imponująco. Funkcja ,,Auto trade” umożliwia automatyczne kupno, sprzedaż i monitoring obydwu procesów. Niniejsza opcja daje użytkownikowi możliwość zarabiania pieniędzy na tradingu.

Dlaczego jest to łatwe?

1 Nie musisz się niczego uczyć

uczyć się czegokolwiek

Well first of all, you don’t need to learn anything about cryptocurrency or trading. As we said before, both of those topics could keep you in the library for years before you master them.

2 Jest to najbardziej przyjazne dla początkujących oprogramowanie do tradingu - wystarczy jedno kliknięcie

Oprogramowanie przyjazne dla początkujących

Wybór opłacalnych transakcji bywa bardzo trudny, ale jeśli jesteś wystarczająco obyty z komputerem, aby zalogować się do Netflixa, przejrzeć listę produkcji filmowych i wybrać jedną z nich, poradzisz sobie i z platformą ProfitFarmers!

To prawie to samo, po prostu zamień filmy i seriale na sygnały! Wybierz ten, który ci się podoba (lub jest rekomendowany), a następnie usiądź wygodnie i ciesz się pokazem możliwości softu!

3 Korzyści z tradingu bez ograniczeń

handel bez wad

Zdrowy rozsądek przede wszystkim! Trading zazwyczaj polega na spędzaniu całych dni i nocy (rynki finansowe działają prawie 24/7) na wyszukiwaniu informacji, sprawdzaniu wykresów i stresowaniu się tym, co może się wydarzyć. Ale nie w przypadku ProfitFarmers.

System jest w pełni zautomatyzowany, więc możesz bez obaw zająć się codziennymi obowiązkami. Jeśli pojawi się problem, ProfitFarmers poradzi sobie z tym. Jest trochę jak pies strzegący twojego bezpieczeństwa.

4 Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę w ProfitFarmers

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć

Dostępny jest krótki samouczek, który krok po kroku pokaże ci, jak korzystać z oprogramowania, a także kilka filmów i artykułów, które w razie potrzeby dostarczą ci więcej informacji.

Poważnie, każdy może skorzystać z tej platformy!

Jak pomnażają się twoje pieniądze: kryptowaluta vs. banki

W większości banków twoje pieniądze rosną przeciętnie o około 1-5% rocznie (jeżeli masz farta!), podczas gdy wartość kryptowalut może potencjalnie rosnąć szybciej, w ciągu kilku miesięcy (czasami nawet w ciągu kilku godzin!).

Oto błyskawiczne porównanie, aby dać ci  jakieś rozeznanie w temacie.

Kryptowaluta kontra banki

Jak widzisz, kryptowaluty oferują znacznie lepsze możliwości rozwoju finansowego.

To, co uwielbiamy w platformie ProfitFarmers

Sygnały

Copy trading opiera się na ,,sygnałach” pochodzących od pro traderów lub inteligentnego oprogramowania. Takie programy dają swojego rodzaju wgląd w umysły ekspertów od tradingu i ich prognozy na temat zachowania rynku. Sygnały te wskazują, kiedy kupić, kiedy sprzedać, a kiedy sobie odpuścić.

Na przykład, Etoro (dobrze znana platforma transakcyjna typu ,,copy trading”) oferuje listę setek traderów, których działania można skopiować. Oprogramowanie, którego używa platforma, owszem, zajmie się wszystkim za ciebie, ale nie jest zbyt elastyczne. Pozostawia ci stosunkowo niewielką kontrolę nad twoimi pieniędzmi, ponieważ zmusza użytkownika do automatycznego podążania za tym, co robi skopiowany trader.

A co, jeśli wybrany trader ma zły dzień? To przecież tylko człowiek.

ProfitFarmers działa na podobnej zasadzie, z tym że to ty wybierasz sygnały, które najlepiej prognozują, nie musisz przymusowo naśladować swojego eksperta.

W praktyce oznacza to, że możesz wybrać, czy chcesz podążać za każdą pojedynczą sugestią programu, za żadną z nich lub za wszystkimi jednocześnie!

Na początku będziesz prawdopodobnie chciał śledzić wszystkie rekomendacje. Dopiero z czasem zaczniesz doceniać możliwość wyboru kierunku inwestowania swoich pieniędzy.

Niemniej, nawet w przypadku najlepszych sygnałów, zazwyczaj trzeba wszystkie transakcje przeprowadzać samodzielnie i mieć na nie oko 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

I tu z pomocą przychodzi Profitfarmers i funkcja automatycznego tradingu.

Funkcja ,,Auto trade’’

Automatyczny handel

Mówi się, że trading to jedna z najtrudniejszych, ale i najbardziej satysfakcjonujących finansowo karier.

Jakby nie było, wiąże się ona z długimi godzinami pracy, brakiem snu, emocjonalnymi rollercoasterami i sporą ilością wiedzy do przyswojenia, co powoduje, że niektórzy traderzy rezygnują z niej z powodu wypalenia.

ProfitFarmers rozwiązał ten problem, tworząc funkcję ,,Auto trade”.

Jak ona działa?

Kiedy skopiujesz sygnał z systemu, ProfitFarmers stworzy profilowany zestaw instrukcji w ramach twojego konta na Binance. Oznacza to, że nie musisz samodzielnie kombinować, co dalej z nim zrobić. Pomoże ci to uniknąć błędów i zaoszczędzisz czas.

Ponadto, system monitoruje rynek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, aby wiedzieć, jaki jest właściwy moment na wykonanie danych zleceń, w co zainwestować, a co sobie darować.

Jako że system jest praktycznie samowystarczalny i nie wymaga od użytkownika prawie żadnych danych wejściowych, nigdy więcej nie zarwiesz nocy, nie zestresujesz i nie zaznasz uczucia wypalenia!

Auto trade to zdecydowanie najlepsza funkcja, jaką posiada ProfitFarmers. Ustaw ją i zapomnij o tym. że to zrobiłeś.

Możesz robić, co chcesz przez cały dzień!

Plan taryfowy

Opłata za użytkowanie platformy ProfitFarmers, w momencie tworzenia tego tekstu, została obniżona i zamiast 299 €/mc, wynosi zaledwie 87 €/mc na czas określony.

Nie ma ukrytych opłat za korzystanie z ich usług.

Przewodnik po tym, jak zacząć z korzystać z PF

page divider

FAQ

Dla każdego! Niezależnie od tego, czy jesteś mamą zajmującą się domem, czy doświadczonym traderem, każdy może zarabiać pieniądze za pomocą ProfitFarmers.

Taka jest jego zaleta, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia.

ProfitFarmers jest dostępny dla każdego, niemniej tylko ograniczona liczba osób może korzystać z programu.

Dzieje się tak dlatego, że program działa najlepiej, gdy operuje nim pewna ograniczona liczba użytkowników, co gwarantuje, że klienci otrzymują najwyższej jakości sygnały transakcyjne.

Oznacza to, że jeśli uda ci się zakwalifikować do spotu, to stajesz się jednym z tych, którzy mają szczęście.

Potencjał jest nieograniczony.

Twoje zyski są mierzone w procentach. Na przykład, możesz śledzić jeden sygnał i mieć 10% zysku. Jeśli zacząłbyś od 1000 zł, twój zysk wyniósłby 100 zł. Jeśli zaczynałbyś od 10 000 zł, Twój zysk wyniósłby 1000 zł. Czysta matematyka!

Cokolwiek zarobisz, ProfitFarmers nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, tylko stałą miesięczną stawkę.

Jak wszystkie formy tradingu, potrzebujesz kapitału początkowego. Jasne, możesz zacząć od kilkuset euro, ale nie wykorzystasz w ten sposób pełnego potencjału platformy.

Dlatego ProfitFarmers sugeruje, aby zacząć od co najmniej 4500 zł (najlepiej około 20 000 zł) na koncie Binance. Przypomnienie: Kapitał jest tam bezpieczny i możesz go wypłacić w każdej chwili.

Dlaczego aż tyle? Od im większej sumy zaczniesz, tym mniej czasu będziesz potrzebował na osiągnięcie swoich założeń finansowych.

Nie martw się, ProfitFarmers nie obetnie ci zysków. To twoje konto, co oznacza, że pieniądze są w 100% twoje.

Możesz używać ProfitFarmers w każdym miejscu na świecie, tym że na obszarach, gdzie Binance ma ograniczony zakres działania (jak na przykład w USA i Chinach), nie byłbyś w stanie uzyskać dostępu do kluczowych funkcji platformy, takich jak ,,Auto trade’’.

ProfitFarmers jest chroniony przez najnowsze, standardowe protokoły bezpieczeństwa online, firewalle i technologię szyfrowania danych.

Ponadto, dzięki Binance otrzymujesz dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Platforma ta została wyróżniona uniwersalną akredytacją bezpieczeństwa przez uznaną na całym świecie agencję akredytacji bezpieczeństwa ISO/IEC 27001.

Możesz również włączyć 2-etapowe uwierzytelnianie i aktywować klucze API, aby dodać kolejny poziom ochrony do swojego konta.

Binance posiada również w standardzie funkcję, która blokuje wszelkie nieautoryzowane próby wypłaty twoich środków za pośrednictwem oprogramowania. Oznacza to, że TYLKO ty możesz bezpośrednio wypłacać swoje pieniądze.

Głównym problemem, z którym musisz sobie poradzić, jeśli chodzi o trading, jest zmienność rynku (dotyczy to każdego rynku). Ceny mogą się wahać, iść w górę albo w dół, a dla nowicjusza oznacza to zazwyczaj konieczność wyciągnięcia pewnych wniosków.

Jednakże, z ProfitFarmers śledzisz sygnały transakcyjne pochodzące od profesjonalistów.

Co więcej, zauważyliśmy, że prawie każdy sygnał używa czegoś takiego jak ,,cięcie strat’’ (z ang. Stop Loss). Jest to stałe zlecenie giełdowe, które zapobiega utracie więcej niż oczekiwano.

Utrata niektórych transakcji jest całkowicie normalna, w rzeczywistości jest to wręcz oczekiwane! Zwycięskie sygnały transakcyjne są zaprojektowane tak, aby wygrywać znacznie więcej niż można stracić na przegranych transakcjach.

Oczywiście, należy operować tylko tymi środkami, które jesteśmy gotowi poświęcić, tak jak w przypadku każdej innej inwestycji.

Nie ma żadnych ukrytych opłat ani dodatkowych kosztów. ProfitFarmers jest twój za niewielką miesięczną opłatę abonamentową. Przy zniżce jest to śmieszna kwota, a więc jeżeli dysponujesz minimalną zalecaną kwotą, to byłbyś szalony, gdybyś nie spróbował swoich sił.

Tak. Inną wspaniałą cechą platformy jest to, że można znaleźć sygnały, które zarabiają pieniądze nawet przy spadających cenach. Oznacza to, że możesz osiągać zyski bez względu na to, co dzieje się na świecie!

page divider

Wniosek: ProfitFarmers jest SUPER

Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy w Internecie i pomnażanie swoich oszczędności, to przestań szukać. Potencjał ProfitFarmers jest ogromny, a minusy i ryzyko są minimalne.

Uwzględniając fakt, że używanie platformy nie wymaga absolutnie żadnego doświadczenia, to będzie twój najlepszy wybór w tym roku!

Jedynym ,,minusem” jest to, że potrzebujesz trochę pieniędzy, aby zacząć. Zalecana kwota to 4500 zł.

Musisz spróbować samemu, aby naprawdę zrozumieć, co zespół ProfitFarmers osiągnął, tworząc tę platformę. Nie czekaj. Upewnij się, że zdążysz skorzystać z niskiej opłaty abonamentowej! Nie zapomnij sprawdzić naszej wideo-recenzji, która pokazuje, jak zarobiliśmy swoje pieniądze dzięki temu systemowi.

Odtwórz wideo
„Pomimo tego, iż ZarobkowyNinja może mieć w tym interes osobisty, zrobiliśmy co w naszej mocy, aby recenzja była szczera”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry