Jak zarabiać pieniądze online, używając platformy ProfitFarmers (recenzja 2021)

profitfarmers recenzja i przewodnik

Witamy w ZarobkowyNinjas. W poniższym filmie opowiemy o jednej z najnowszych, najprostszych i najbardziej ekscytujących metod zarabiania pieniędzy w Internecie w 2020 roku.

ZarobkowyNinja to niezależna strona, która nie jest licencjonowana ani uprawniona do udzielania profesjonalnych rad dotyczących inwestowania. Użytkownik powinien być świadom ryzyka związanego z tradingiem kryptowaluty oraz innymi podobnymi czynnościami, jak również bierze odpowiedzialność za swoje działania. Jak w przypadku każdej inwestycji, inwestuj wyłącznie tyle pieniędzy, ile jesteś gotów stracić.”

Kryptowaluty takie jak Bitcoin czy Ethereum otworzyły drzwi do pozornie nieograniczonych możliwości finansowych. Zupełnie jak dolar amerykański czy euro, kryptowaluty podlegają tradingowi, a przy użyciu odpowiednich narzędzi, możesz naprawdę dobrze na nich zarobić!

Niemniej, przez długi czas był on zbyt skomplikowany i czasochłonny, żeby interesował się nim ,,przeciętny człowiek z ulicy’’.

Każdy ma jakąś wymarzoną profesję, którą chciałby wykonywać  (astronauta, lekarz, adwokat!), ale bez odpowiedniego doświadczenia i lat praktyki, osiągnięcie tego celu jest mało realne i przypomina próbę zdobycia Mount Everest w klapkach.

Cóż, nie inaczej sprawy mają się z zawodem tradera cyfrową walutą. Przynajmniej tak było… aż do tej pory!

Istnieje nowe narzędzie, które wykorzystuje sztuczną inteligencję i zaprogramowane zostało w taki sposób, aby wyeliminować z tradingu wszelkie trudności. Program daje każdemu szansę na przeprowadzenie zyskownych transakcji w ciągu zaledwie kilku minut. Nie musisz poświęcać lat na naukę czy wielu godzin na analizy.

Zastanawiasz się pewnie “Jak to możliwe? Czy ja też mogę z tego skorzystać? Ile zarobili inni ludzie?”

Dowiedz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć z naszej recenzji ProfitFarmers!

Zobacz, jak w miesiąc zarobiliśmy 9500 zł, używając ProfitFarmers
Odtwórz wideo

Listopad Platforma aktualizacja:

Profitfarmers działa TAK DOBRZE, że bez przerwy korzystamy z tego programu od momentu gdy dostaliśmy do niego dostęp.

Poniższa grafika pochodzi ze strony internetowej ProfitFarmers.

February 2022 - Stats graph
February 2022 - Stats graph - mobile

Tylko w ostatnim TYGODNIU wykorzystaliśmy 86 sygnałów, z których 61 okazało się zwycięskich! Średni zysk jaki udało nam się uzyskać na każdy trade wyniósł 13.8%.  

Straciliśmy więc na 25 trade’ach z zeszłego tygodnia, ale dzięki opcji tnięcia strat, średnia strata wyniosła zaledwie 4.6%.

Podsumowując;

61 wygranych przy średnim zysku 13.8%  

25 przegranych przy średniej stracie 4.6%

Chyba nie trzeba nic dodawać.

divider

Czym jest ProfitFarmers?

ProfitFarmers to platforma do copy-tradingu kryptowaluty. W prostych słowach, algorytm wyszukuje wzoru w przesunięciach ceny, które wskazują na zbliżającą się okazję do zarobienia pieniędzy.

Najlepsze z nich zamieniane są w tak zwane “sygnały tradingowe”, które można porównać do planu na osiągnięcie zysku stworzonego przez eksperta.

Sygnały takie pojawiają się na stronie ProfitFarmers, które możesz skopiować kilkoma kliknięciami!

Oto jak wygląda korzystanie z
sygnału tradingu:
śledź sygnał handlowy

Jak to działa?

Koncepcja tradingu jest w rzeczywistości dość prosta. Kupujesz tanio, sprzedajesz drogo, a następnie pomnażasz swoje pieniądze, ponownie je inwestując.

Transakcje te są przeprowadzane na marketplace’sie lub ,,giełdzie”, gdzie kupują i sprzedają ludzie z całego świata.

W przypadku ProfitFarmers, trading odbywa się za pośrednictwem Binance, która jest najpopularniejszą giełdą kryptowalutową. Założenie konta zajmuje tam około 2 minut, a jest przy tym zupełnie bezpieczne i całkowicie darmowe.

Najbardziej skomplikowanym elementem tradingu jest podjęcie decyzji o kupnie i sprzedaży. Zdobycie tej umiejętności może zająć wiele lat.

ProfitFarmers rozwiązuje ten problem, dając wszystkim (nawet zupełnym początkującym) równe szanse na zarobienie pieniędzy na tradingu kryptowalut, co może się wydarzyć już teraz.  

Poznaj różne części sygnałów tradingu:

Spójrzmy na składowe sygnału

Rekomendowany Coin / kryptowaluta

There are literally thousands of Cryptocurrency Coins out there. Fortunately the system tells you exactly which one is interesting right now!

Wejście / Cena, po której coin zostanie zakupiony

This is the price range where we should be trying to buy the coin. If you copy the signal with ‘auto trade’, the system will monitor the coin and then buy it within this zone automatically!

Target / Cena, po której coin zostanie sprzedany​

Profits are the name of the game and this is how you make them…selling your coins later at a higher price. Again, with 'auto trade’, the system will monitor the coin and then sell them automatically for you when the target price is reached.

Cięcie strat

Czasami nie wszystko idzie zgodnie z planem. Jeśli cena pójdzie w złym kierunku, funkcja cięcia strat automatycznie sprzedaje twoje coiny, aby zminimalizować straty. Funkcja ta wbudowana jest w każdy sygnał, za jakim podążasz, dzięki czemu możesz cieszyć się względnym spokojem.

Przycisk potwierdzenia tradu

Wystarczy jedno kliknięcie. Dla tych z was, którzy nie znają się na tradingu – zaufajcie nam, kiedy mówimy, że ta funkcja zaoszczędzi wam wysiłku. Działa imponująco. Funkcja ,,Auto trade” umożliwia automatyczne kupno, sprzedaż i monitoring obydwu procesów. Niniejsza opcja daje użytkownikowi możliwość zarabiania pieniędzy na tradingu.

To, co uwielbiamy w platformie ProfitFarmers

Sygnały

NOWOŚĆ!! – Nie do końca wiesz czym są “Sygnały Tradingu i Copy-Trading”? Obejrzyj film w którym Matthew Tansley (założyciel ProfitFarmers) wyjaśnia oba pojęcia.

Copy trading opiera się na ,,sygnałach” pochodzących od pro traderów lub inteligentnego oprogramowania. Takie programy dają swojego rodzaju wgląd w umysły ekspertów od tradingu i ich prognozy na temat zachowania rynku. Sygnały te wskazują, kiedy kupić, kiedy sprzedać, a kiedy sobie odpuścić.

Na przykład, Etoro (dobrze znana platforma transakcyjna typu ,,copy trading”) oferuje listę setek traderów, których działania można skopiować. Oprogramowanie, którego używa platforma, owszem, zajmie się wszystkim za ciebie, ale nie jest zbyt elastyczne. Pozostawia ci stosunkowo niewielką kontrolę nad twoimi pieniędzmi, ponieważ zmusza użytkownika do automatycznego podążania za tym, co robi skopiowany trader.

A co, jeśli wybrany trader ma zły dzień? To przecież tylko człowiek.

ProfitFarmers działa na podobnej zasadzie, z tym że to ty wybierasz sygnały, które najlepiej prognozują, nie musisz przymusowo naśladować swojego eksperta.

W praktyce oznacza to, że możesz wybrać, czy chcesz podążać za każdą pojedynczą sugestią programu, za żadną z nich lub za wszystkimi jednocześnie!

Na początku będziesz prawdopodobnie chciał śledzić wszystkie rekomendacje. Dopiero z czasem zaczniesz doceniać możliwość wyboru kierunku inwestowania swoich pieniędzy.

Niemniej, nawet w przypadku najlepszych sygnałów, zazwyczaj trzeba wszystkie transakcje przeprowadzać samodzielnie i mieć na nie oko 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

I tu z pomocą przychodzi Profitfarmers i funkcja automatycznego tradingu.

Trading półautomatyczny

Trading półautomatyczny

Mówi się, że trading to jedna z najtrudniejszych, ale i najbardziej satysfakcjonujących finansowo karier.

Jakby nie było, wiąże się ona z długimi godzinami pracy, brakiem snu, emocjonalnymi rollercoasterami i sporą ilością wiedzy do przyswojenia, co powoduje, że niektórzy traderzy rezygnują z niej z powodu wypalenia.

ProfitFarmers rozwiązuje ten problem poprzez stworzenie czegoś w rodzaju półautomatycznego tradingu.

Jak ona działa?

Kiedy skopiujesz sygnał z systemu, ProfitFarmers stworzy profilowany zestaw instrukcji w ramach twojego konta na Binance. Oznacza to, że nie musisz samodzielnie kombinować, co dalej z nim zrobić. Pomoże ci to uniknąć błędów i zaoszczędzisz czas.

Ponadto, system monitoruje rynek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, aby wiedzieć, jaki jest właściwy moment na wykonanie danych zleceń, w co zainwestować, a co sobie darować.

Jako że system jest praktycznie samowystarczalny i nie wymaga od użytkownika prawie żadnych danych wejściowych, nigdy więcej nie zarwiesz nocy, nie zestresujesz i nie zaznasz uczucia wypalenia!

Auto trade to zdecydowanie najlepsza funkcja, jaką posiada ProfitFarmers. Ustaw ją i zapomnij o tym. że to zrobiłeś.

Możesz robić, co chcesz przez cały dzień!

Plan taryfowy

Członkostwo wynosi obecnie $299 za 1 miesiąc, $599 za 3 miesiące, oraz $1999 za rok. Najbardziej opłaca się wybrać członkostwo kwartalne, ponieważ miesiąc dostajesz wówczas za DARMO!

Przewodnik po tym, jak zacząć z korzystać z ProfitFarmers

divider

Dlaczego jest to łatwe?

1 Twórcy platformy wyeliminowali z tradingu wszelkie trudności.

uczyć się czegokolwiek

ProfitFarmers radzi sobie z trudniejszymi elementami tradingu poprzez inteligentny algorytm i możliwość przeprowadzania transakcji w twoim imieniu za pośrednictwem Binance. Nie ma więc potrzeby spędzać wielu lat na naukę tego, jak to wszystko funkcjonuje!

2 Jest to najbardziej przyjazne dla początkujących oprogramowanie do tradingu - wystarczy jedno kliknięcie

Oprogramowanie przyjazne dla początkujących

Wybór opłacalnych transakcji bywa bardzo trudny, ale jeśli jesteś wystarczająco obyty z komputerem, aby zalogować się do Netflixa, przejrzeć listę produkcji filmowych i wybrać jedną z nich, poradzisz sobie i z platformą ProfitFarmers!

To prawie to samo, po prostu zamień filmy i seriale na sygnały! Wybierz ten, który ci się podoba (lub jest rekomendowany), a następnie usiądź wygodnie i ciesz się pokazem możliwości softu!

3 Korzyści z tradingu bez ograniczeń

handel bez wad

Zdrowy rozsądek przede wszystkim! Trading zazwyczaj polega na spędzaniu całych dni i nocy (rynki finansowe działają prawie 24/7) na wyszukiwaniu informacji, sprawdzaniu wykresów i stresowaniu się tym, co może się wydarzyć. Ale nie w przypadku ProfitFarmers.

Po wybraniu sygnału, program przeprowadza trading za ciebie! Jeśli pojawi się jakiś problem, ProfitFarmers sam się tym zajmie; trochę jak pies obronny, który cię strzeże.

4 Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę w ProfitFarmers

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć

Dostępny jest krótki samouczek, który krok po kroku pokaże ci, jak korzystać z oprogramowania, a także kilka filmów i artykułów, które w razie potrzeby dostarczą ci więcej informacji.

Poważnie, każdy może skorzystać z tej platformy!

divider

FAQ

Jeśli

  • Zdajesz sobie sprawę, że to narzędzie NIE zrobi z ciebie milionera w jeden dzień
  • Dysponujesz już jakimiś środkami, które możesz zainwestować w trading (przynajmniej 12 tysięcy)
  • Akceptujesz ryzyko związane z tradingiem kryptowalut

Wówczas ProfitFarmers jest DOSKONAŁYM rozwiązaniem!

ProfitFarmers jest dostępny dla każdego, niemniej tylko ograniczona liczba osób może korzystać z programu.

Dzieje się tak dlatego, że program działa najlepiej, gdy operuje nim pewna ograniczona liczba użytkowników, co gwarantuje, że klienci otrzymują najwyższej jakości sygnały transakcyjne.

Proponujemy rezerwację miejsca poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej platformy. Możesz zrobić to nawet TERAZ, nie ma potrzeby natychmiastowego dokonywania opłaty. Dostaniesz również dostęp do godzinnego webinara, w którym założyciel ProfitFarmers opowiada jak korzystać z jego platformy.

Wypełnij formularz

Potencjał jest nieograniczony.

Twoje zyski są mierzone w procentach. Na przykład, możesz śledzić jeden sygnał i mieć 10% zysku. Jeśli zacząłbyś od 1000 zł, twój zysk wyniósłby 100 zł. Jeśli zaczynałbyś od 10 000 zł, Twój zysk wyniósłby 1000 zł. Czysta matematyka!

Cokolwiek zarobisz, ProfitFarmers nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, tylko stałą miesięczną stawkę.

Jak wszystkie formy tradingu, potrzebujesz kapitału początkowego. Jasne, możesz zacząć od kilkuset euro, ale nie wykorzystasz w ten sposób pełnego potencjału platformy.

Właśnie dlatego ProfitFarmers zaleca, aby na początek mieć przynajmniej 12 tysięcy zł (a najlepiej około 20 tysięcy) na koncie Binance. Przypominamy, że środki przechowywane są tam w sposób bezpieczny i w każdej chwili możesz je wypłacić.

Dlaczego aż tyle? Od im większej sumy zaczniesz, tym mniej czasu będziesz potrzebował na osiągnięcie swoich założeń finansowych.

Nie martw się, ProfitFarmers nie obetnie ci zysków. To twoje konto, co oznacza, że pieniądze są w 100% twoje.

Z ProfitFarmers korzystać możesz NA CAŁYM ŚWIECIE poza USA!

W miejscach jednak, gdzie korzystanie z Binance jest ograniczone (na przykład Chiny), nie ma dostępu do kluczowych funkcji, jak na przykład półautomatyczny trading.

ProfitFarmers jest chroniony przez najnowsze, standardowe protokoły bezpieczeństwa online, firewalle i technologię szyfrowania danych.

Ponadto, dzięki Binance otrzymujesz dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Platforma ta została wyróżniona uniwersalną akredytacją bezpieczeństwa przez uznaną na całym świecie agencję akredytacji bezpieczeństwa ISO/IEC 27001.

Możesz również włączyć 2-etapowe uwierzytelnianie i aktywować klucze API, aby dodać kolejny poziom ochrony do swojego konta.

Binance posiada również w standardzie funkcję, która blokuje wszelkie nieautoryzowane próby wypłaty twoich środków za pośrednictwem oprogramowania. Oznacza to, że TYLKO ty możesz bezpośrednio wypłacać swoje pieniądze.

Głównym problemem, z którym musisz sobie poradzić, jeśli chodzi o trading, jest zmienność rynku (dotyczy to każdego rynku). Ceny mogą się wahać, iść w górę albo w dół, a dla nowicjusza oznacza to zazwyczaj konieczność wyciągnięcia pewnych wniosków.

Jednakże, z ProfitFarmers śledzisz sygnały transakcyjne pochodzące od profesjonalistów.

Co więcej, zauważyliśmy, że prawie każdy sygnał używa czegoś takiego jak ,,cięcie strat’’ (z ang. Stop Loss). Jest to stałe zlecenie giełdowe, które zapobiega utracie więcej niż oczekiwano.

Utrata niektórych transakcji jest całkowicie normalna, w rzeczywistości jest to wręcz oczekiwane! Zwycięskie sygnały transakcyjne są zaprojektowane tak, aby wygrywać znacznie więcej niż można stracić na przegranych transakcjach.

Oczywiście, należy operować tylko tymi środkami, które jesteśmy gotowi poświęcić, tak jak w przypadku każdej innej inwestycji.

Nie. Ponieważ twoje środki pozostają w obrębie giełdy Binance, niemożliwe jest, by ProfitFarmers pobierało opłaty, albo prowizję od twoich transakcji.

Tak. Inną wspaniałą cechą platformy jest to, że można znaleźć sygnały, które zarabiają pieniądze nawet przy spadających cenach. Oznacza to, że możesz osiągać zyski bez względu na to, co dzieje się na świecie!

divider

Wniosek: ProfitFarmers jest SUPER

Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy w Internecie i pomnażanie swoich oszczędności, to przestań szukać. Potencjał ProfitFarmers jest olbrzymi, a wszelkie trudności związane z tradingiem ograniczone do minimum.

W połączeniu z faktem, że korzystanie z platformy nie wymaga od nas żadnego doświadczenia, staje się ona jedną z największych możliwości, jakie stają przed nami w tym roku!

Minusem może być oczywiście to, że na start potrzebujesz jednak trochę pieniędzy, zalecana kwota to 12-15 tysięcy zł.

Aby w pełni zrozumieć, jaką platformę udało się stworzyć zespołowi ProfitFarmers, powinieneś sam ją przetestować. Nie zapomnij zapoznać się z naszą recenzją video!

Odtwórz wideo
„Pomimo tego, iż ZarobkowyNinja może mieć w tym interes osobisty, zrobiliśmy co w naszej mocy, aby recenzja była szczera”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top