Jak Zarobić w Domu?

Gdzie czujesz się najbardziej komfortowo? W twojej obecnej pracy w zimnym biurze czy może we własnym domu? Odpowiedzią na to pytanie jest niemalże na pewno twój własny dom, który jest miejscem, gdzie możesz robić to, co chcesz i jak chcesz. Czy zatem nie byłoby świetnie móc sobie zgarnąć trochę pieniędzy w domu?

Taki sposób zarabiania kojarzy się z wolnością i niezależnością. Możliwość zarabiania pieniędzy podczas siedzenia w domu sprawia, że pieniądze stają się bardziej dostępne, a Ty w szybki sposób masz więcej dodatkowej gotówki. Wyobraź sobie, że masz dodatkowe 1000 zł miesięcznie, które możesz zarówno dorzucić do domowych oszczędności, użyć do spłaty długu, lub wydać na to co tylko masz ochotę! Musi to być niesamowite uczucie!

Jak jednak zarobić pieniądze we własnych czterech kątach?

Początki zarabiania z domu

jak zarabiać w domu

Początki zarabiania pieniędzy w domu mogą dla wielu być dezorientujące, ponieważ nie wiadomo do końca od czego zacząć. Zanim jednak się do tego wszystkiego zabierzemy, należy upewnić się, że wybraliśmy odpowiednią metodę generowania dochodu. Bez uprzedniego przetestowania różnych metod, nie masz żadnych szans dojścia do tego, którą z nich wybrać.

Mamy jednak bardzo dobrą wiadomość dla tych, którzy chcieliby zarabiać pieniądze w zaciszu własnego domu! Istnieją niezliczone sposoby tworzenia dodatkowego dochodu w naszych czterech kątach, co oznacza, że możliwości i odpowiedzi na pytanie jak zarobić w domu są w zasadzie nieograniczone.

Na stronie ZarobkowyNinja przetestowaliśmy praktycznie wszystkie metody zarabiania pieniędzy przez Internet, i wybraliśmy te, które są naszym zdaniem najlepsze. Mamy doświadczonych doradców dla każdej z metod zarabiania, którzy pomogą ci na drodze do zarabiania pieniędzy w domu, zwłaszcza jeśli wciąż nie wiesz jak zacząć.

Jeśli więc interesuje cię praca zdalna, to trafiłeś we właściwe miejsce!

5 Najlepsze Sposoby, Aby Zarabiać Pieniądze w Domu

Istnieją ogromne różnice pomiędzy różnymi sposobami zarabiania pieniędzy w domu. Bez doświadczenia w tej dziedzinie można się mocno nadziać i utknąć w miejscu wybierając niewłaściwą metodę zarobkowania. Na stronie ZarobkowyNinja przetestowane zostały niemalże wszystkie sposoby zarabiania pieniędzy w domu i wybrane zostały te, które naszym zdaniem są najlepsze. 

Jeśli chciałbyś się zagłębić w szczegóły i odpowiedzieć sobie na pytanie jak zarobić pieniądze siedząc w domu, to właśnie z myślą o takich ludziach stworzyliśmy konkretne przewodniki po metodach zarabiania przez Internet, do których oczywiście również dostaniesz dostęp.

Jesteśmy pewni, że po przeczytaniu tych tekstów będziesz doskonale wiedział w jaki sposób wygenerować dodatkowy dochód siedząc w domu.

1. Zarabiaj pieniądze handlując Bitcoinem

“Jest to bez wątpienia najlepszy sposób zarabiania przedstawiony na ZarobkowyNinja.pl” – David

jak zarobić pieniądze w domuJeśli jeszcze nie słyszałeś o Bitcoinie, to na pewno niedługo o nim usłyszysz! Jest to niezwykle popularna waluta cyfrowa, która nie bez powodu została ochrzczona przez Billa Gates’a “pieniędzmi przyszłości”.

Bitcoin zmienił zwykłych ludzi w milionerów. Gdybyś zainwestował w tę walutę 25 zł w roku 2010, dziś miałbyś okrągły milion!

Może Ci się wydawać, że już za późno aby inwestować w Bitcoina. Nie jest to jednak prawda! Na stronie ZarobkowyNinja znajdziecie sposób, który w ciągu kilku miesięcy pomoże wam osiągnąć poziom bitcoinowych milionerów.

Zobaczcie jak David wykorzystuje system handlu Bitcoinem i zarabia ponad 4800 zł w 24h.

Wykorzystując system automatycznego handlu Bitcoinem, osiągać możesz zysk bez konieczności śledzenia wykresów! System kupuje Bitcoina w niskiej cenie na jednej platformie wymiany, po czym sprzedaje go na innej po wyższej cenie. Dzięki temu zarabiasz na różnicy pomiędzy ceną kupna, a sprzedaży i co najlepsze – wszystko to dzieje się zupełnie automatycznie! Czy technologia nie jest wspaniała?

Obejrzyjcie film i zobaczcie jak można zarobić pieniądze w 10 minut!

Więcej o zarabianiu na Bitcoinie przeczytasz w naszym przewodniku.
Darmowe konto handlowe założyć możesz tutaj.

Komentarze:

Obraz użytkownika Facebooka
Obraz użytkownika Facebooka
Wiktoria Zysk Balcer
Słuchajcie, myślę to jakieś oszustwo! Pamiętacie te historie w których to ludzie zarobili na tradingu, a później system nie umożliwiał wypłaty środków? To po prostu brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe…
Obraz użytkownika Facebooka
Marzena Hymon Bartosiewicz
Wiktoria Takie przekręty pewnie istnieją, ale to na pewno nie jest żadne oszustwo. Wiem to z doświadczenia. Sam dołączyłem w czerwcu, a rezultaty są tak rewelacyjne, że znajomi myślę że obrabowałem bank hahaha. Jeśli chodzi o wypłatę środków, to nigdy nie miałem z tym problemu. Czekasz 48 godzin i bam!
Obraz użytkownika Facebooka
Grzesiek Jarosinski Wójcik
Wiktoria masz na myśli Wilka z Wall Street stary XD
Obraz użytkownika Facebooka
Patryk Wojciechowski
Nie jestem osobą, jaka zwykle wierzy w te internetowe “sposoby” na zarabianie. Jeśli też jesteś sceptykiem, POSŁUCHAJ co mam do powiedzenia. Po tym co opowiadał David, postanowiłem sprawdzić, czy to naprawdę działa. Złożyłem więc nieduży depozyt na moim koncie i – ku mojemu zdziwieniu – osiągnąłem zysk! W ciągu zaledwie paru dni, moje 1000 zł zmieniło się w 6000!

David, wielkie dzięki, stary!
Obraz użytkownika Facebooka
Martyna Antoniewicz
Hej David, dzięki że pokazałeś jak to działa! Korzystam z systemu od 3 tygodni, a możliwość zarobienia dodatkowych 1000-3000 zł co tydzień pozwoliła mi prowadzić prostsze i mniej stresujące życie. Świetna sprawa! Polecam w 100% ❤
Obraz użytkownika Facebooka
David Nowak
Martyna, nie ma za co 😜
zarabianie przez internet

Masz możliwość zarobić dobre pieniądze pracując z domu. W kilka minut możesz zarobić nawet kilka tysięcy złotych.

Można powiedzieć, że to jeden z najbardziej ekscytujących sposobów na zarobienie pieniędzy. Jeśli wykorzystasz nasze wskazówki, masz szansę zgarnąć naprawdę fajne pieniądze.

Możesz pracować z każdego miejsca i kiedy tylko zechcesz.

2. Wypełniaj Płatne Ankiety

jak zarobić w domu

Chciałbyś podzielić się swoją opinią na temat środków do prania, polityki czy jakichś innych spraw? Jeśli tak, to jest to znakomita wiadomość, bo dzieląc się swoją własną opinią możesz łatwo zarobić ekstra pieniądze siedząc we własnym mieszkaniu.

Ta metoda jest jedną z najłatwiejszych i najmniej wymagających jeśli chodzi o to, jak zarabiać pieniądze pracując w domu. Jest teżest szczególnie korzystna dla tych, którzy mają więcej wolnego czasu, z którym nie wiedzą co zrobić.

Obecnie firmy są spragnione danych konsumenckich aby udoskonalać i tworzyć nowe produkty. Jest to dla nich jedna z bardziej wartościowych informacji.

Oznacza to, że chętnie zapłacą CI za podzielenie się swoją opinią, na przykład wypełnienie ankiety, co zajmuje zaledwie 10 minut!

zarabianie przez internet

Jak Zarobić Pieniądze w Domu na Ankietach?

To, co musisz zrobić, to zarejestrować się na jednym z rekomendowanych serwisów z ankietami, poczekać aż jakaś ankieta wyląduje w twojej skrzynce pocztowej, a następnie ją wypełnić. Po ukończeniu zadania firma doda pieniądze do twojego konta. Proste!

Jeśli poświęcisz temu trochę czasu, w łatwy sposób możesz zarobić w domu do 1500 zł w zaledwie rok. Widzieliśmy przykłady osób, które zarobiły w ten sposób powyżej 4800 zł, co jest świetnym wynikiem, biorąc pod uwagę, że wszystko jest tylko kwestią dzielenia się opinią na jakiś temat!

Warto jest rozważyć dołączenie do więcej niż jednego serwisu ankietowego. Z tego powodu, wybraliśmy dla ciebie 4 najlepszych portali ankietowych.

4 Najlepszych Portali Ankietowych:

płatne ankiety

Zarób do 1 EUR za kwestionariusz,
bardzo szybko!

Odwiedź stronę
płatne ankietys

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płacą od 2,4 do 14,5 PLN za badanie

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Zarób do 1 euro za ankietę

Odwiedź stronę

Możesz więc zarabiać pieniądze

Firmy potrzebują danych konsumenckich. Chcą wiedzieć wszystko o swoich klientach, nawet tych potencjalnych. Jako osoba wypełniająca ankiety jesteś więc dla nich dużo wart, co przekłada się na możliwość zarobienia pieniędzy!

Wiele stron z ankietami proponuje pieniądze za to, że podzielisz się z nimi swoją opinią, a możesz to przecież zrobić z domu. Wystarczy więc wypełnić kilka ankiet z poziomu twojego komputera, tableta czy też telefonu komórkowego. Potem pozostaje ci już tylko czekać aż pieniądze wpłyną na konto.

3. Zarabianie na freelancingu

jak zarabiać w domu

Freelancing to jeden z najłatwiejszych sposobów na zarobienie pieniędzy z domu. Wystarczy, że masz jakieś umiejętności – wtedy to już kwestia znalezienia klientów, którzy chcieliby skorzystać z twoich usług! Masz wtedy możliwość pracować nad ciekawymi projektami, oraz zarobić pieniądze już pierwszego dnia swojej pracy!

Zastanów się, jakie masz umiejętności, którymi mogliby zainteresować się inni ludzie (albo naucz się takiej korzystając z WIELU darmowych kursów online), a następnie zrób swój profil na stronie internetowej z ofertami i aplikuj!

Nie mówimy tu wcale o jakichś wyjątkowych umiejętnościach: możesz na przykład pisać artykuły. Jeśli bowiem czytasz ten tekst, to pewnie potrafiłbyś również napisać swój własny! Wiedziałeś o tym, że pieniądze zdobyć możesz za napisanie paru słów?

Oto przykłady paru innych umiejętności, jakie możesz sprzedawać:

  • Programowanie
  • Projektowanie stron internetowych
  • Copywriting
  • Wpisywanie danych
  • Praca jako wirtualny asystent
  • Media społecznościowe
  • Tworzenie treści

Można też sprzedawać umiejętności, o których zwykle myślimy w kontekście typowej pracy na etat, takie jak na przykład marketing, inżynieria, prawo czy księgowość. Możliwości są naprawdę nieskończone!

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik o tym, jak zacząć pracę jako freelancer.

4. Załóż bloga

Blogowanie to jedna z najfajniejszych metod zarabiania z domu. Jeśli lubisz pisać, masz swoją opinię na ważne tematy, albo chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami, blogowanie to coś dla ciebie!

Założenie bloga jest darmowe i łatwo jest też dodać do niego różnego rodzaju dodatkowe funkcje (na przykład darmowa strona na www.yourname.com) za niewielką opłatą.

Jak zarabiać na blogowaniu?

Blogerzy zarabiają zwykle na lojalnych czytelnikach, którzy regularnie zaglądają na stronę. Bloger może również sprzedawać swoje produkty, porady dotyczące tematu o którym pisze i wiele innych. Marketing afiliacyjny umożliwia sprzedawanie produktów, za które blogerzy dostają prowizję zawsze wtedy, gdy czytelnik kliknie w specjalny link.

Może i nie jest to najszybszy sposób na zarabianie w domu, ale z pewnością jest niezwykle ciekawy i na dodatek – stanowi formę dochodu pasywnego. Kiedy już zbierzesz czytelników oraz produkty, wystarczy, że ludzie będą trafiać na twoją stronę i kupować to, co masz do zaoferowania! Dodatkowo zarobić możesz oferując sesje coachingowe lub konsultacje dotyczące tematów w jakich się specjalizujesz!

Stworzyliśmy przewodnik krok po kroku dotyczący tego, jak założyć blog.
Zapoznać się z nim możesz tutaj.

5. Jak zarabiać na tradingu

Trading, czy inwestowanie, to jeden z najlepszych sposobów na to, aby automatycznie zarobić więcej pieniędzy. W przeciwieństwie do standardowej pracy, kiedy otrzymujesz zapłatę za ilość przepracowanych godzin, w tym przypadku zarabiasz za sprawą zupełnie pasywnych inwestycji (również kiedy śpisz). Później możesz automatycznie wykorzystać te pieniądze do kolejnej inwestycji.

Z czasem, każdego dnia będziesz miał coraz więcej pieniędzy!

Wielu ludzi myśli, że trading ogranicza się do inwestowania w akcje, natomiast do dyspozycji jest wiele instrumentów finansowych, na przykład kryptowaluty. Trading Bitcoina, czy innych kryptowalut pozwala na lepszy zwrot z inwestycji, niż akcje, o ile korzystasz ze specjalnego systemu tradingowego, który automatycznie podejmuje za ciebie decyzje inwestycyjne.

Nasz specjalista David wykorzystuje ten właśnie system. Nagraliśmy film, w którym pokazujemy, jak udało mu się zarobić ponad 4800 zł w zaledwie 24 godziny!

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej:

Aby rozpocząć, kliknij przycisk “Kliknij by rozpocząć”

zarabianie przez internet

4 innych sposobów na zarabianie w domu

jak zarabiać w domu

1. Załóż konto na Instagramie i zostań influencerem

Instagram to jedno z najgorętszych nowych miejsc w sieci umożliwiających zarabianie pieniędzy. Na początek musisz zdecydować jakie zdjęcia lubisz robić najbardziej i w jakim stylu czujesz się najlepiej. Kiedy już zdobędziesz dużą grupę obserwujących, pojawić się mogą sponsorzy i marki, które zaoferują ci współpracę. Oznacza to, że będziesz dostawał pieniądze za wspominanie o ich produktach w swoich postach! Możesz też tworzyć własne produkty albo sprzedawać rzeczy innych osób.

W każdym razie, Instagram jest naprawdę fajnym sposobem na to, by zamienić pasję w pieniądze. Przeczytaj o nim więcej w naszym poradniku dotyczącym tego, jak zarabiać na instagramie.

2. Nagrywaj filmy na YouTube

YouTube jest kolejnym kreatywnym sposobem na to by się wyrazić, a przy okazji zarobić pieniądze. Treści w formie wideo są coraz popularniejsze, a przewiduje się, że w nadchodzącej przyszłości ich znaczenie będzie jeszcze większe. Miliony ludzi wchodzą na YouTuba, a gdy wiesz jak zamienić liczby wyświetleń w złotówki, to masz gotowy przepis na zarobek w domu. Oto nasz poradnik, który zapozna was krok po kroku z zarabianiem na YouTube.

3. Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny to popularna metoda, która umożliwia regularne zarabianie dużych pieniędzy.

Marketing afiliacyjny polega na reklamowaniu produktów i usług innych firm. Jeśli twój czytelnik kliknie na reklamę i kupi dany produkt lub usługę, tobie należy się prowizja, zwykle w formie pieniędzy!

Może nie jest to tak prosta metoda, jak inne o których wspominamy, to jednak każdego miesiąca pozwala zdobyć naprawdę DUŻE pieniądze. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej, zachęcamy do zapoznania się z kompletnym przewodnikiem po marketingu afiliacyjnym.

4. Fiverr

Fiverr to portal dla freelancerów, gdzie możesz zarówno sprzedać swoje umiejętności, jak również wykorzystać zdolności innych ludzi. Przykładami mogą tu być projektowanie graficzne, pisanie czy programowanie!

Najlepsze jest to, że na Fiverrze naprawdę łatwo jest zacząć. Wystarczy założyć profil, aplikować o pracę lub zaczekać aż ludzie się do ciebie zgłoszą. Później już zarabiasz pieniądze!

Istnieje kilka sztuczek, które pomogą ci osiągnąć sukces na Fiverrze. Opisaliśmy je w naszym przewodniku po Fiverrze, którego lektura pozwoli wam skutecznie rozpocząć działania na tym portalu.

Unikaj tego jeśli Chcesz Zarabiać Pieniądze w Domu

jak zarobić w domu

Istnieją pewne metody, których raczej trzeba unikać. Zakładając, że jeszcze nie spróbowałeś pracy w domu, nie byłeś tym samym wystawiony na pewne „oszustwa”, które próbuje się niewinnym ludziom tu i ówdzie wcisnąć.

Przygotowaliśmy małą „listę” metod, których musisz unikać. Zostały one również przez nas przetestowane i w co najmniej 9 na 10 przypadków okazały się totalną fikcją. Należą do nich między innymi:

Instalacja oprogramowania, które sprawi, że twój komputer będzie praktycznie sam dla ciebie zarabiał. Brzmi to oczywiście zbyt pięknie, aby było prawdziwe.

Kliknij tutaj, zgarnij pieniądze siedząc w domu i stań się bogaty!" - stanie się bogatym wymaga chyba nieco większego wysiłku niż jedno kliknięcie!

"Gratulacje, wygrałeś!" - Jeśli nagle wygrałeś coś w Internecie lub otrzymałeś e-mail od jakiegoś nieznanego nadawcy zagranicznego, to nie powinieneś spodziewać się wygrania niczego innego jak tylko "szansy" do bycia wydojonym!

Powyższe metody coraz częściej pojawiają się w Internecie, dlatego bądź ostrożny i nie ulegnij pokusie jaką stwarzają te „metody zarabiania”. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie tego czy dana metoda zarabiania pieniędzy w domu jest realna i może rzeczywiście przynieść solidne dochody, śmiało możesz nas zapytać co będzie bardzo mile widziane, zarówno w komentarzach poniżej lub wysyłając nam maila.

Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać, jeśli wciąż nie wiesz jak zdobyć pieniądze będąc w domu!

zarabianie przez internet

Powód Dla Którego Warto Zacząć Pracować Przez Internet

jak zarabiać w domu

Wielu fantastycznych ludzi zdało sobie sprawę z tego, że posiadanie pracy na etacie często jest finansowo niewystarczające do realizowania swoich marzeń i pragnień. Aby zarobić dodatkowe pieniądze, mogliby znaleźć nową pracę, zwiększyć ilość godzin w obecnej lub poprosić o podwyżkę. Patrząc jednak realnie, żadne z tych rozwiązań nie jest szczególnie dobre.

Nie byłoby jednak cudownie zarobić dodatkowe 1000 zł na miesiąc? Lub nawet móc się pozbyć pracy na etacie raz na zawsze?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na któreś z tych pytań, to wiedz, że masz możliwość zarabiania pieniędzy w domu! Robiąc to możesz stworzyć dodatkowe źródło dochodu, a tym samym zbliżyć się do spełnienia swoich marzeń i ukrytych pragnień.

Temat dotyczący tego jak wygenerować pieniądze pozostając w mieszkaniu stał się bardzo popularny na przestrzeni ostatnich lat, zwłaszcza dlatego, że coraz więcej osób wie, jak to robić. Tutaj przedstawiamy 5 powodów, dla których musisz zacząć pracować z domu!

Kiedy zaczynasz zarabianie gotówki w sposób zdalny, okazuje się, że otworzyłeś źródło dodatkowego dochodu. Zamiast zarabiania pieniędzy tylko, gdy jesteś w pracy, zarabiasz też pieniądze wtedy, kiedy jesteś w domu. Więcej o tworzeniu dodatkowego dochodu przeczytasz tutaj.

Ten artykuł w szczególności mówi o tym jak zdobyć gotówkę w domu, ale w rzeczywistości nie musisz być w swoim domu, aby zarabiać pieniądze. Metody, których używamy na ZarobkowyNinja i które rekomendujemy tobie pozwalają na zarabianie pieniędzy z każdego miejsca na świecie: kiedy podróżujesz, jedziesz pociągiem czy siedzisz na plaży.

W dłuższej perspektywie, z właściwą metodą zdobywania pieniędzy, możliwe jest utrzymywanie się z samego zarabiania pieniędzy w domu. Oczywiście wymaga to odpowiedniej wiedzy. Wielu ludziom się to udaje, więc możesz zrobić to i ty. (UWAGA: Nie zalecamy jednak w żadnym wypadku, abyś zrezygnował w tym momencie ze swojej pracy! Jeśli jednak będziesz stosował się do naszych wskazówek, to w końcu uda ci się osiągnąć taki dochód, że praca na etat nie będzie ci potrzebna).

W tym “sporcie” tylko od ciebie zależy ile tak naprawdę zarobisz i choćby z tego powodu całość jawi się jako fascynująca zabawa, która jest bardzo opłacalna. Wkrótce staniesz się bardziej niezależną osobą, a poprzez wyzwania jakie przed tobą staną zdecydowanie szybciej się rozwiniesz w odpowiednim kierunku i tym samym dojrzejesz pod wieloma względami.

Jedną z największych zalet pracowania i zarabiania w domu jest brak odgórnej granicy pieniędzy, które można zarobić. Kiedy pracujesz w „normalnej pracy” to istnieje jakiś limit odnośnie tego, ile pieniędzy możesz zarobić. Generując środki finansowe we własnych czterech kątach możesz jednak tego uniknąć. Jeśli się w czymś dobrze wyspecjalizujesz, to dla twojego potencjalnego dochodu nie będą istniały dosłownie żadne limity!

Teraz Musisz Tylko Zacząć!

jak zarobić w domu

Jeśli do tej pory nie byłeś przekonany czy chcesz zacząć zarabiać, to mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego poradnika pt. ”Jak zarobić pieniądze siedząc w domu!” jesteś już tego pewien!

Skoro już przeczytałeś ten artykuł, bardzo mocno zalecamy, abyś zaczął pracować w domu, jako że może to zaowocować dodatkowym dochodem, a w dłuższej perspektywie nawet przekształcić się w źródło utrzymania!

Metody, które omówiliśmy w tym tekście są tymi, które polecamy na początek. Śmiało możesz wypróbować je wszystkie, aby znaleźć tą, którą lubisz najbardziej.

Jeśli mimo wszystko wciąż nie wiesz w jaki sposób najlepiej podjąć się tego zadania, powinieneś zapoznać się z naszym przeglądem różnych metod zarabiania pieniędzy w Internecie.

Powodzenia w tej przygodzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry