Ponad 10 sposobów jak zarobić pieniądze w domu w 2021 roku

zarabiać w domu
„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Jesteś wyjątkowy!

Wszyscy jesteśmy. Każdy z nas ma swój ulubiony system pracy, z którym czujemy się najlepiej. Zarabianie pieniędzy w domu jest kluczem do zaprojektowania stylu życia, który najbardziej odpowiada tobie, a nie innym ludziom…

Dałbyś wiarę?

Typowy dzień pracy od 8 do 16 jest koncepcją przestarzałą! Nie żyjemy już w czasach rewolucji przemysłowej, nie pracujemy na liniach produkcyjnych, które wypuszczają po 100 samochodów dziennie… po co więc w dalszym ciągu trzymamy się tego systemu?

W dalszej części artykułu dzielimy się ponad 10 metodami zarabiania, które wykorzystać może każdy i to niezależnie od wieku, doświadczenia, wykształcenia czy innych czynników, które normalnie brane są pod uwagę w rekrutacji do firmy…

Metoda punktacji

Każdą metodę oceniamy korzystając z podanych poniżej kryteriów. Pomogą ci one wybrać metodę, która będzie dla ciebie najlepsza!

Czas Całkowity

Opiera się na dwóch czynnikach: Rozpoczęcie and Płatność:

‘Rozpoczęcie’ bierze pod uwagę jak długo musisz się przygotowywać, zanim zaczniesz pracę. ‘Płatność’ natomiast porównuje ile czasu zajmie zarobienie pieniędzy.

Trudność

Na podstawie tego kryterium porównujemy jak trudno jest osiągnąć sukces przy użyciu danej metody.

Potencjał Zarobkowy

Czyli po prostu ile można daną metodą zarobić.

Cztery najlepsze sposoby jak zarobić w domu

Zarabianie można rozpocząć w każdej wolnej chwili! Jeśli spodoba ci się któraś z metod, warto na niej skoncentrować swoje działania, co pozwoli na zmaksymalizowanie zysków!

1. Trading kryptowaluty

Kryptowalutami można handlować w taki sam sposób, jak akcjami na rynku forex. W tym przypadku mamy jednak znacznie wyższy potencjał zarobkowy, ze względu na fakt, że ceny kryptowalut zmieniają się niezwykle szybko i często.

Wielu ludzi obawia się zarabiania na kryptowalutach. Prawda jest jednak taka, że może to być niezwykle proste i opłacalne. Wystarczy mieć dostęp do odpowiednich narzędzi.

Trading kryptowalutyninja trzyma bitcoiny to po prostu kupowanie jej po niskiej cenie, by następnie sprzedać ją z zyskiem po cenie wyższej.

Na początku rzeczywiście może się to wydawać trudne. Ostatnio jednak udało nam się odkryć ciekawy program do automatycznego tradingu, który nazywa się ProfitFarmers. Narzędzie to robi za nas w zasadzie wszystko!

Postanowiliśmy przetestować ProfitFarmers, czego efektem jest nasza recenzja.

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • Aby zacząć kupować i sprzedawać coiny wystarczy założyć portfel oraz konto na platformie.
Płatność: Szybko
 • Pierwsze zyski możesz osiągnąć już pierwszego dnia. Wtedy też możesz wypłacić pieniądze.

Aby częściej wygrywać niż przegrywać, na pewno będziesz musiał zrobić spory research. W internecie znajdziesz jednak wiele poradników, które wyjaśniają temat kryptowalut, jak również programów, które pomagają zautomatyzować sukces już pierwszego dnia.

Rynek kryptowalut jest niezwykle zmienny, a ceny zmieniają się szybko i często. Sprawia to, że możliwe jest osiągnięcie zysków rzędu 50-100%+ w zaledwie kilka godzin!

Wymagania:

2. Wypełnianie ankiet

Dzielenie się swoją opinią nie jest trudne, zwłaszcza gdy dostajesz za to pieniądze. Firmy potrzebują opinii rynku, które pozwolą im ulepszać istniejące lub tworzyć nowe produkty. W związku z tym chętnie ci za to zapłacą.

zarabiaj dzięki płatnym ankietomWystarczy zarejestrować się na stronie z ankietami, podać informacje o sobie i zacząć wypełniać ankiety! Zrobienie jednej zajmuje zwykle od 10 do 15 minut. Kiedy wypełnisz kilka, na pewno wpadnie ci do kieszeni parę groszy.

Warto zarejestrować się na kilku stronach, co pozwoli na zwiększenie liczby ankiet, jakie możesz wypełnić. Poniżej przedstawiamy kilka, które sami przetestowaliśmy:

płatne ankiety

Zarób do 1 EUR za kwestionariusz,
bardzo szybko!

Odwiedź stronę
płatne ankietys

Zarabiaj 10 PLN koron od ankiety

Odwiedź stronę
zarabianie na ankietach

Płacą od 2,4 do 14,5 PLN za badanie

Odwiedź stronę

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • Rejestracja oraz wypełnienie ankiety zajmuje raptem kilka minut
Płatność: Wolny
 • Każda platforma umożliwia wypłaty po osiągnięciu różnej kwoty, począwszy od około 20 zł do 200 zł.

Nie musisz mieć żadnych wyjątkowych umiejętności czy wykształcenia aby wypełnić ankietę.

W zależności od tematu, wypełnienie ankiety zajmie ci od 5 do 20 minut, za co możesz zarobić od 2 zł do 20 zł.

Wymagania:

3. Praca jako wolny strzelec

verdien geld met freelancen thuis

Freelancing to jeden z najprostszych sposobów na to, by zarabiać w domu.

Zastanów się, jakie umiejętności możesz sprzedać, odwiedź stronę internetową z ofertami prac i znajdź klientów, którym możesz realizować zlecenia! Możesz pracować nad projektami, które są nie tylko ciekawe, ale również dobrze płatne.

Jako freelancer możesz zajmować się między innymi:

Jest też możliwość pracy jako konsultant w dziedzinie marketingu, inżynierii, prawa czy też księgowości. W zasadzie trudno w tym przypadku mówić o jakichkolwiek ograniczeniach!

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • Możesz zacząć ogłaszać się na różnych platformach dla freelancerów w mniej niż godzinę.
Płatność: Szybko
 • Wszelkie płatności negocjowane są bezpośrednio z klientami.

Większość ludzi posiada umiejętności, które można sprzedać. Trochę czasu może zająć jednak wypracowanie sobie reputacji i zdobycie lepiej płatnych zleceń.

Freelancerzy mogą zarobić między 100 a 10 tysięcy zł miesięcznie w zależności od branży.

Wymagania:

 • Zapoznanie się z poradnikiem, który pomoże ci rozpocząć karierę jako freelancer
 • Odpowiednie miejsce do pracy
 • Stabilne łącze internetowe
 • Portfolio z poprzednimi zaleceniami
 • Posiadanie umiejętności, które można sprzedać

4. Pisanie bloga

Chciałbyś pisać swoje przemyślania na różne tematy? Jeśli tak, blogowanie to warty rozważenia sposób na zarabianie w domu!

zarabiać pieniądze na blogachNa platformie typu WordPress możesz za darmo założyć bloga, którego następnie tanio rozbudujesz w wersji premium (na przykład stronę internetową na www.yourname.com).

Schemat zarabiania blogerów polega na tym, że najpierw budują sobie społeczność, po czym promują różne produkty, usługi i kursy.

Karierę blogera możesz rozpocząć na jakiejkolwiek z poniższych platform:

Kilka innych sposobów zarobienia na blogu:

 • Dołącz do programu afiliacyjnego. W ten sposób promować możesz produkty i usługi innych firm, zarabiając na prowizjach,
 • Przyciągnij sponsorów i promuj ich produkty oraz usługi
 • Sprzedawaj własne produkty lub usługi (na przykład własne kursy)

Zalety

Cons

Rozpoczęcie: Średnio
 • Stworzenie strony, opublikowanie pierwszego posta i przyciągnięcie czytelników zajmuje zwykle kilka dni.
łatność: Wolny
 • Liczba miesięcznych odwiedzin na blogu bezpośrednio wpływa na zarobki. Zdobycie regularnych czytelników może zająć ponad pół roku.

Bloga może pisać każdy, ale potrzebna jest odpowiednia strategia. Warto zapoznać się z tekstem poświęconym dziesięciu krokom, jakie należy podjąć by osiągnąć sukces w blogosferze.

Jeśli twojego bloga odwiedzać będzie od 1000 do 50000 czytelników miesięcznie, możesz zarobić od 4000 zł do ponad 40000 zł każdego miesiąca.

Wymagania:

 • Przeczytaj szczegółowy poradnik poświęcony strategii blogowania
 • Załóż konto na stronie umożliwiającej prowadzenie bloga
 • Wybierz ciekawą i opłacalną niszę
 • Wprowadź harmonogram dodawania postów

Inne rzeczy jakie można robić przy wykorzystaniu mediów społecznościowych

baner mediów społecznościowych

Jeśli interesuje cię zarabianie na mediach społecznościowych, czytaj dalej!

5. Zostanie influencerem na Instagramie

Instagram to jeden z najfajniejszych sposobów na zarobienie w internecie. Udostępniasz zdjęcia przedstawiające twoje zainteresowania czy styl życia, przyciągasz obserwujących, a w końcu podpisujesz umowy sponsorskie. Jeśli uda ci się zebrać dużą grupę obserwujących, firmy zapłacą ci nawet ponad 20 tysięcy zł za post sponsorowany.

Aby zostać influencerem musisz wykonać poniższe kroki:

 • Wybierz niszę, która najbardziej cię interesuje
 • Załóż konto firmowe na Instagramie
 • Napisz dobre bio
 • Dowiedz się, jak wykorzystywać hashtagi
Zastanawiasz się gdzie kupić shoutouty, sprzedać konto albo marzysz o zostaniu influencerem na Instagramie? Zarejestruj się więc na poniższych stronach:
Kupuj shoutouty
Sprzedaj konto na Instagramie
Influencer marketing

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Średnio
 • Stworzenie konta firmowego zajmuje kilka minut, natomiast dużo więcej czasu należy zainwestować w zdobycie obserwujących.
Płatność: Wolny
 • Zdobycie wystarczająco dużej grupy obserwujących, która umożliwi zarabianie na marketingu afiliacyjnym lub umowach sponsorskich może zająć wiele miesięcy, a nawet lat.

Należy właściwie zrozumieć i zdefiniować grupę docelową w taki sposób, aby odbiorcy mogli odnosić się do twoich treści i się w nie angażować.

Im więcej masz obserwujących, tym więcej możesz zarobić. Prosta zależność.

Wymagania:

6. Zostań Youtuberem

YouTube to świetny i niezwykle kreatywny sposób zarabiania na wyrażaniu swoich opinii oraz dzielenia się wiedzą.

zarabiaj dodatkowe pieniądze na youtubeFilmy szybko stały się najbardziej popularnym rodzajem treści internetowych, więc jeśli potrafisz tworzyć wysokiej jakości nagrania video, potencjał zarobkowy jest niezwykle wysoki.

Ludzie spędzają na YouTube miliony godzin każdego dnia, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce do tego, aby zamieścić tam swoje filmy i generować dochód pasywny.

vidIQ
Chciałbyś wiedzieć jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube?

Odwiedź vidIQ i zarejestruj się za darmo!

Zarabiać można w ten sposób na trzy sposoby:

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • Każdy może założyć swój kanał na YouTube w zaledwie kilka minut! Nie trzeba do tego żadnych kwalifikacji.
Płatność: Wolny
 • Zanim zarobisz pierwsze pieniądze, będziesz pewnie musiał spędzić najpierw wiele miesięcy lub lat i włożyć w to dużo wysiłku.

W przypadku popularnych tematów konkurencja jest naprawdę duża. Nie oznacza to jednak, że nie da się na tym zarobić. Ludzie stale poszukują nowych treści, więc warto spróbować się wyróżnić, albo zdecydować się na obszar w którym konkurencja jest nieco mniejsza.

YouTuberzy, którzy przyciągnęli miliony subskrybentów zarabiają tysiące złotych każdego miesiąca.

Wymagania:

 • Zapoznanie się ze wszystkimi sposobami maksymalizowania zysków na YouTube
 • Temat, który cię pasjonuje
 • Przyzwoita kamera i mikrofon
 • Regularne dodawanie wysokiej jakości filmów

7. Streamuj na Twitchu

Twitch to jedna z najpopularniejszych platform do streamingu, która umożliwia zarabianie pieniędzy na graniu w gry komputerowe.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby streamowanie na Twitchu uczynić swoim podstawowym źródłem dochodu!

Aby rozpocząć:

 • Wyszukaj program do streamowania gier
 • Zainwestuj w dobry mikrofon i kamerę
 • Przeprowadzaj regularny streaming

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • Założenie kanału na Twitchu jest proste! W ciągu kilku minut można rozpocząć karierę.
Płatność: Średnio

Jeśli chcesz konkurować z najlepszymi streamującymi, musisz być niezwykle charyzmatyczny i dobrze grać w gry.

Więcej obserwujących = wyższe zarobki! Najpopularniejsi streamerzy zarabiają miliony złotych!

Wymagania:

8. Marketing afiliacyjny

zarabiać w domu banner

Marketing afiliacyjny to — najogólniej mówiąc — kreatywna promocja produktu lub usługi w celu otrzymania prowizji za każdą wygenerowaną sprzedaż.

Jest to świetny sposób na stworzenie potężnego pasywnego źródła dochodu! Przyciągnij zaangażowanych odbiorców i dziel się z nimi rozmaitymi ofertami.

Marketing afiliacyjny można wykorzystać na blogach, YouTube czy postach w mediach społecznościowych. Sam wybierasz sposób, który będzie dla ciebie ciekawy oraz opłacalny.

Jeśli interesuje cię marketing afiliacyjny, Zarejestruj się na platformach afiliacyjnych:
ShareASale

 • Niezwykle aktywny portal marketingu afiliacyjnego
 • Każdego dnia nowe produkty
 • Wypłaty zawsze na czas
Odwiedź stronę
MaxBounty

 • Najsłynniejsza na świecie firma reklamy typu “cost per action”
 • Tysiące kampanii oraz afiliacji
 • Wyspecjalizowana w maksymalizowaniu zysku z inwestycji
Odwiedź stronę

Aby rozpocząć:

 • Stwórz stronę internetową, bloga lub profil w mediach społecznościowych aby przyciągnąć konkretną grupę docelową
 • Dołącz do kilku programów partnerstwa afiliacyjnego

Dowiedz się jak stworzyć dobry lejek sprzedaży

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Wolny
 • Zanim zaczniesz zarabiać przyzwoite pieniądze na linkach afiliacyjnych może minąć wiele miesięcy.
Płatność: Średnio

Bywa różnie; niektóre firmy jak na przykład Viglink, Offerwall Ads, oraz AdPump płacą każdego miesiąca. Inne natomiast dopiero wtedy, kiedy osiągniesz wyznaczony poziom sprzedaży

Stworzenie strony internetowej, bloga czy profilu w mediach społecznościowych jest proste. Wiele miesięcy może jednak zająć nauka tego, jakie treści zmienią wizyty na stronie w sprzedaż.

 • Duża i zaangażowana społeczność przyniesie ci ponad 40 tysięcy zł miesięcznie.

Wymagania:

Zarabiaj w domu na sprzedaży produktów online

zarabiać na domach, które sprzedają produkty online

Istnieje wiele platform, które umożliwiają łatwą promocję produktów ukierunkowaną na szeroką grupę odbiorców.

Najlepsze z nich wypisaliśmy poniżej, zapraszamy do lektury!

9. Stworzenie sklepu internetowego poprzez stronę eCommerce

Stworzenie sklepu internetowego na którym możesz sprzedawać swoje produkty pozwoli szybko zarobić duże pieniądze.

Stronę można zrobić od zera, albo wykorzystać wzór na platformach takich jak jedna z poniższych:

Kiedy wszystko jest już gotowe, możesz dodawać do sklepu swoje produkty i sprzedawać je wybranej grupie docelowej.

Spocket
Szukasz prostego sposobu na dropshipping? Spocket ma wiele produktów, dobrą obsługę klienta oraz szybką wysyłkę. Zdecydowanie polecamy.

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Średnio
 • Stworzenie prostego sklepu nie zajmie dużo czasu, natomiast dodawanie produktów i ich sensowna organizacja będą dość czasochłonne.
Płatność: Szybko
 • Płatności mogą być natychmiastowe.

Ecommerce to branża w której jest niezwykle duża konkurencja. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów do swojego sklepu, będziesz musiał wykorzystać efektywne sztuczki marketingowe oraz zoptymalizować swoją stronę pod kątem SEO.

Dobry wybór produktów oraz mądry marketing pozwolą na zarobki rzędu kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Wymagania:

 • Konto na stronie ecommerce
 • Dobre produkty
 • Łatwe opcje płatności

Więcej sposobów na zarobek

więcej sposobów na zrobienie banera

Jeśli zarabianie w internecie nie do końca do ciebie przemawia, możemy spróbować bardziej tradycyjnych sposobów.

10. Wypożyczanie samochodu

Jeśli nie korzystasz za często ze swojego samochodu, możesz go wypożyczać innym kierowcom i w ten sposób zarobić parę złotych!

Poniżej kilka wskazówek jak można się do tego zabrać:

 • Stwórz zwięzłe i przejrzyste zasady dla osób, które chcą wypożyczyć twoje auto
 • Zdecyduj jaką formę płatności będziesz akceptował
 • Stwórz tabelę dla swoich klientów

Możesz też wykorzystać platformy takie jak:

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • Dodaj informację o swoich usługach na media społecznościowe i czekaj na pierwszych klientów.
Płatność: Szybko
 • Możesz wymagać płatności z góry, albo prosić klientów o zaliczkę.

Klient czyta regulamin, podpisuje umowę, a ty pobierasz opłatę i przekazujesz kluczyki.

Można w ten sposób zarobić setki złotych miesięcznie. Pamiętaj tylko, że do ciebie należy ponoszenie kosztów napraw oraz utrzymania samochodu.

Wymagania:

 • Samochód
 • Regulamin dla klientów
 • Ubezpieczenie

Zarabianie z domu poprzez inwestowanie

baner giełdy

Inwestowanie nie jest zarezerwowane dla milionerów. Jeśli masz trochę wolnej gotówki, możesz zainwestować ją na wiele różnych sposobów!

Z naszej strony polecić możemy przede wszystkim narzędzie do automatycznego tradingu, takie jak na przykład ProfitFarmers. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, ponieważ większość czynności jest całkowicie zautomatyzowana. Nie ma przy tym żadnych kosztów — dostajesz cały zysk ze swoich tradów.

Zapoznaj się z naszą recenzją z której dowiesz się, jak to wszystko działa!

Poniżej przedstawiamy kilka innych opcji rozwijania swojego portfela inwestycyjnego.

11. Inwestowanie w crowdlending

Crowdlending to dobra opcja jeśli dysponujesz większą ilością gotówki oraz interesuje cię rynek startupów.

Polega to na inwestowaniu w projekty startupowe bez konieczności pośrednictwa banków. Jeśli startup odniesie sukces, na pewno i ty na tym zarobisz. 

Najpopularniejszymi platformami crowdlendingowymi są:

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • W przypadku większości platform crowlendingowych możesz inwestować w projektu już w dniu rejestracji.
Płatność: Wolny
 • Inwestorzy zarabiają zwykle na dywidendach wypłacanych co miesiąc, kwartał lub rok, w zależności od platformy.

Znalezienie projektu, który ma szansę na zysk zajmuje dużo czasu.

Very successful projects can give a payout of $10,000+ a year.

Wymagania:

 • Konto inwestycyjne w banku.
 • Pokaźna suma pieniędzy.

12. Inwestowanie w akcje

zarobić dodatkowe pieniądze na inwestycje

Inwestowanie w akcje to jeden z najlepszych sposobów inwestycji, jeśli chodzi o inwestycje długoterminowe. Masz możliwość inwestycji w duże firmy, które mają wysoki potencjał rozwoju.

Najlepiej skupić się na firmach działających w sprawdzonych branżach, takich jak poniższe:

 • Energia (paliwo kopalne, energia geotermalna, itd.)
 • Zdrowie (leki, produkty zdrowotne, itd.)
 • Materiały (żelazo, stal, miedź)
 • Technologie informacyjne (startupy technologiczne, sztuczna inteligencja, rozwiązania technologiczne)
naga logo
Nie wiesz w jakie akcje inwestować? Skorzystaj z NAGA i prowadź trading akcji bez prowizji.

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Szybko
 • W większości przypadków konieczne będzie otwarcie konta inwestycyjnego w akredytowanym banku.
Płatność: Wolny
 • Banki muszą zweryfikować twoją tożsamość zanim otrzymasz zgodę na wypłatę środków. Proces ten może zająć kilka dni, a nawet tygodni.

Możesz inwestować w akcje nawet jeśli jesteś zupełnym początkującym. Wystarczy znaleźć godnego zaufania specjalistę i słuchać jego porad.

Koszty związane z korzystaniem z porad specjalisty, koszty transakcyjne oraz podatki poważnie zmniejszą twoje zyski.

Wymagania:

 • Czysta historia kredytowa
 • Konto inwestycyjne w akredytowanym banku
 • Pieniądze do zainwestowania

13. Inwestowanie w nieruchomości

Rynek nieruchomości to z pewnością rynek trudny, ale opłacalny. Zwrot z inwestycji w przypadku niektórych miejsc może być naprawdę duży.

Nieruchomości w mniej popularnych lokalizacjach mają natomiast nieco mniejszy potencjał, ale z drugiej strony charakteryzują się większym potencjałem na wzrost.

Istnieją dwie podstawowe metody inwestowania w nieruchomości:

 • Wstrzymanie się ze sprzedażą dopóki nieruchomość nie osiągnie swojej maksymalnej ceny
 • Wynajmowanie nieruchomości (krótko oraz długoterminowe)

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Wolny
 • Znalezienie nieruchomości w którą warto zainwestować może zająć wiele miesięcy, a do tego doliczyć trzeba cały proces kupna.
Płatność: Średnio
 • Jeśli wynajmujesz lokal, czynsz opłacany jest na bieżąco. W przypadku sprzedaży, na pieniądze czasem czeka się dużo dłużej.

Jeśli chciałbyś sprzedać nieruchomość, musisz znaleźć kupca, który gotów jest zapłacić za nią odpowiednią cenę. Wynajmując lokal, musisz przede wszystkim zapoznać się ze swoimi obowiązkami jako wynajmujący.

Podstawowym źródłem przychodów jest w tym przypadku czynsz pobierany od najemcy. Jego wysokość uzależniona jest od lokalizacji lokalu — w popularnych dzielnicach możesz oczywiście zarobić więcej.

Wymagania:

 • Nieruchomość na wynajem lub sprzedaż
 • Dokumenty poświadczające, że nieruchomość należy do ciebie
 • Znajomość aktualnych cen nieruchomości

14. Opcja oczywista — przejdź na samozatrudnienie

Jeśli chciałbyś przejąć kontrolę nad swoimi zarobkami oraz planem dnia, samozatrudnienie to opcja zdecydowanie najlepsza.

Pracując w domu jako samozatrudniony możesz trudnić się wieloma rzeczami. Poniżej parę propozycji:

 • Usługi wirtualnej asystentki
 • Usługi konsultacyjne online
 • Ecommerce

Zalety

Wady

Rozpoczęcie: Wolny
 • Zanim twoja firma zacznie na dobre działać, może minąć wiele dni, miesięcy a nawet rok.
Płatność: Średnio
 • Znalezienie pierwszego klienta może zająć sporo czasu. Mogą oni płacić z góry, ale to zależy od tego jaką masz firmę.

Większość jednoosobowych działalności gospodarczych mierzy się z dużą konkurencją. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz znaleźć sposób, który pozwoli ci się wyróżnić i sprawi, że klienci wybiorą właśnie ciebie.

Jeśli twój biznes wypali, nic nie stoi na przeszkodzie abyś zarabiał nawet ponad 20 tysięcy tygodniowo.

Wymagania:

 • Produkt lub usługa
 • Połączenie z internetem
 • System płatności

Jak unikać oszustw w internecie

Internet sprawił, że opcji pracy zdalnej jest więcej niż kiedykolwiek wcześniej. 

jak zarobić w domuNiestety są ludzie, którzy próbują wykorzystać to w niecnych celach. Trudnią się oni wymyślaniem oszustw, które mogą doprowadzić cię do bankructwa…

Da się przed tym obronić. Poniżej 5 wskazówek jak to zrobić:

 • Zadawaj każde możliwe pytanie zanim podejmiesz się wykonania zlecenia
 • Sprecyzuj zakres zlecenia
 • Nigdy nie podawaj informacji takich jak hasła, adres czy dane karty kredytowej
 • Rób research odnośnie swojego klienta lub firmy dla której pracujesz
 • Jeśli masz wątpliwości, poproś o radę specjalistów

Powody dla których powinieneś zacząć zarabiać pieniądze zdalnie

Wielu ludzi zdało sobie sprawę, że nie spełnią swoich marzeń jeśli będą pracować w tradycyjny sposób od 8 do 16. Aby zarobić dodatkowe pieniądze, musieliby znaleźć nową pracę, zwiększyć liczbę godzin lub poprosić o podwyżkę. Tak naprawdę żadne z tych rozwiązań nie jest jakoś szczególnie dobre. 

Fajnie byłoby zarobić dodatkowego tysiaka miesięcznie? A może chciałbyś zupełnie zrezygnować ze swojej etatowej pracy?

Jeśli udzieliłeś odpowiedzi twierdzącej na któreś z tych pytań, mamy nadzieję, że udało ci się wybrać coś z propozycji przedstawionych w tym artykule! Opisane metody zarabiania pomagają stworzyć dodatkowe źródło dochodu, które zbliży cię do realizacji marzeń oraz pragnień.

Gdybyś jeszcze potrzebował innych powodów, które przekonają cię do przejścia na proponowany przez nas tryb pracy, zapoznaj się z poniższymi:

Możesz stworzyć dodatkowe źródło dochodu

Wykonywanie zdalnych zleceń może być dodatkiem do podstawowej pracy.

Możesz pracować z każdego miejsca na świecie!

Chociaż w tytule artykułu wspominamy o zarabianiu w domu, nie musi się to wcale do domu ograniczać… niektóre z przedstawionych sposobów zarabiania umożliwiają pracę w trakcie podróży w pociągu, albo nawet podczas odpoczynku na plaży.

Zarabianie z domu może być jedynym źródłem dochodu

Nie mówimy, że powinieneś już teraz rezygnować z pracy. Jeśli jednak zaczniesz pracować zdalnie, z czasem zarobione w ten sposób pieniądze mogą okazać się na tyle duże, że będziesz mógł skupić się wyłącznie na tym.

Zobaczysz, że jest to fajne, ciekawe i dające satysfakcję

Przedstawione sposoby zarabiania dają ci możliwość określenia ile pieniędzy chciałbyś zarobić. Praca na własny rachunek rozwija samodzielność oraz daje szansę na rozwój w wybranym obszarze.

Nie ma ograniczeń związanych z ilością pieniędzy, jakie możesz zarobić!

W “normalnej” pracy masz zwykle jakąś granicę zarobków, której nie da się przekroczyć. Pracując na własny rachunek nie masz żadnych limitów

Teraz wystarczy, że po prostu zrobisz pierwszy krok!

Mamy nadzieję, że udało ci się wybrać którąś z metod zaprezentowanych w tym poradniku. Pamiętaj, że nie musi to być jedna metoda, możesz zdecydować się na dwie, które dobrze będą się uzupełniać. Można na przykład pisać bloga o doświadczeniach związanych z tradingiem kryptowaluty!

Nawet jeśli w dalszym ciągu jesteś zatrudniony w jakiejś firmie, warto stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu, które z czasem może stać się tym podstawowym… a wszystko na twoich własnych warunkach.

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, która z metod jest dla ciebie najlepsza, wykonaj krótki quiz przygotowany przez ZarobkowegoNinja, który pomoże ci podjąć decyzję w kilka minut!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top