Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

zarabiać pieniądze na freelancingu

Trudność

Trudność środek
Średni

Czas

średni wynik
Średni

Dochód

Dochód środek
Średni
„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Zobacz, jak Chris zarobił 1349$ za 3 godziny pracy, kopiując innych inwestorów

Rozpoczęcie handlu online może wydawać się onieśmielające i niepewne. Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł się po prostu oprzeć, zrelaksować i mieć doświadczonego inwestora, który zainwestowałby i zarobiłby dla Ciebie pieniądze?

Dzięki usłudze Social Copy Trading możesz kopiować transakcje doświadczonych i odnoszących sukcesy handlowców i sprawić, aby zarabiali dla Ciebie pieniądze. Wszystko to odbywa się za pomocą kilku kliknięć i jest w 100% za darmo!

Zarobiłbyś 2200 PLN w ciągu 6 miesięcy, jeśli skopiowałeś 3 najlepszych inwestorów na eToro z 1700 PLN od września do marca.

Kopiowanie transakcji to najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy w handlu online. Wiedząc, jak i kogo kopiować, taki handel pozwala zarabiać bardzo dobrze na dłuższą metę. Zaoszczędzisz czas i energię, aby dowiedzieć się, jak inwestować, i po prostu skopiuj prawdziwych doświadczonych handlowców, którzy każdego miesiąca zarabiają 1000 dolarów.

Proszę podążać, oglądać nasze tutoriale i zobaczyć dokładnie, jak można zarobić pieniądze poprzez kopiowanie innych przedsiębiorców.

Przewodnik jak zarabiać na copy trading w 8 min

Obejrzyj film poniżej, gdzie Chris z ZarobkowyNinja wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć zarabiać dzięki copy trading. Zalecamy obejrzenie filmu przed rozpoczęciem copy trading.

https://pengepanel.wistia.com/medias/a5svtzk1wr?embedType=async&seo=false&videoFoam=true&videoWidth=640

Możesz zarejestrować się na rekomendowanej platformie transakcyjnej Etoro właśnie tutaj.
Minimalna kwota depozytu na początek wynosi 200 USD, co stanowi dobrą inwestycję początkową.

Nb: Kopiowanie transakcji nie jest gwarancją zarabiania pieniędzy. Dlatego nie inwestuj więcej pieniędzy, niż możesz sobie pozwolić na przegraną.

Przewodnik z 6 krokami jak zacząć korzystać z Social Copy Trading

Aby rozpocząć copy trading, musisz zarejestrować się na eToro i postępować zgodnie z instrukcjami:

Społeczna platforma handlu, której używamy i którą polecamy, to eToro. Gdy dojdziesz do strony rejestracji, kliknij “Dołącz teraz“, wypełnij swoje dane i stwórz bezpłatne konto.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Aby ukończyć rejestrację, musisz odpowiedzieć na kilka pytań. eToro poprowadzi Cię przez ten proces i zachowa Twoje dane w 100% bezpieczne. Zajmie to 2 – 5 minut.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Platforma eToro korzysta z $, ale możesz łatwo wpłacić depozyt w PLN. Zalecamy użycie karty kredytowej/debetowej lub Paypal’a do depozytu. Minimalna kwota to 200 USD, czyli około 700 PLN.  Zawsze możesz wypłacić na swoje konto bankowe.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Zanim skopiujesz handlowca, przeanalizuj jego historię handlową i oceń, czy dobrze byłoby je skopiować. Szukając handlowców, powinieneś skorzystać z naszego 5-stopniowego procesu filtrowania, który możesz znaleźć w dalszej części strony.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Minimalna kwota, jaką należy skopiować, to 200 USD. Możesz umieścić wszystkie swoje pieniądze tylko na jednym handlowcu, ale zalecamy, aby wybrać 2-5 handlowców do skopiowania.

Po wybraniu kwoty należy ustawić opcję Skopiuj Ograniczenie Strat. Ten limit (CSL) usunie kopię kupca, jeśli jego transakcje spadną poniżej ustawionego limitu. Jeśli skopiowałeś przedsiębiorcę z kwotą 1000 USD, a Twój CSL wynosi 60%, anulujesz transakcję, jeśli jego transakcje spadną poniżej 600 $/60%. Zalecamy ustawienie go na 55%.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Kliknij duży niebieski przycisk „Kopiuj”. Teraz dokonałeś dokładnie tych samych inwestycji, co kopiowany przedsiębiorca. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i od czasu do czasu sprawdzaj sprzedawców, których obserwujesz, aby upewnić się, że twoje inwestycje idą we właściwy stronę.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Jak widać, bardzo łatwo jest rozpocząć korzystanie z usługi Social Copy Trading. Nie jest wymagane, abyś wiedział, jak handlować, aby osiągnąć sukces w tego typu transakcjach, ale raczej wiesz, jak rozpoznać, czy inwestor sobie radzi bądź nie. Możesz znaleźć naszą 5-stopniową formułę, aby znaleźć najlepszych handlowców do skopiowania, w dalszej części tej strony.

Na stronie ZarobkowyNinja stale monitorujemy najlepszych inwestorów w serwisie eToro i znajdujemy najlepszych, których należy obserwować. Możesz otrzymywać comiesięczne aktualizacje najlepszych handlowców, rejestrując się w naszym biuletynie.

ZarobkowyNinja – przewodnik po usłudze Social Copy Trading

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat handlu w serwisie Social Copy, możesz przeczytać i obejrzeć nasze szczegółowe filmy na następujące tematy:

 • Ile pieniędzy możesz zarobić na “kopiowaniu”
 • Trzech najlepszych handlowców do skopiowania już teraz
 • Jak znaleźć najlepszych ludzi do skopiowania
 • Jak się zarejestrować i wpłacić na eToro

Ile pieniędzy mogę zarobić dzięki inwestowaniu społecznościowemu?

Możesz zobaczyć, ile możesz potencjalnie zarobić, kopiując niektórych polecanych inwestorów. Najpierw jednak przyjrzyjmy się, jak niewielka inwestycja za 200 USD może wzrosnąć w ciągu kilku lat.

Jeśli zainwestowałeś 200 USD i miałeś stały +10% zwrot w każdym miesiącu, miałbyś: $627 w ciągu 1 roku. $1.970 w ciągu 2 lat. $6.183 w ciągu 3 lat. $60.896 w ciągu 5 lat!

Niezwykłą rzeczą w inwestowaniu jest to, że Twoje pieniądze pracują dla Ciebie. W normalnej pracy pracą, twój czas i wysiłek sprawia, że zarabiasz pieniądze, podczas gdy w handlu, to twoje pieniądze sprawiają, że zarabiasz pieniądze. Dlatego im więcej pieniędzy zainwestujesz, tym więcej pieniędzy możesz zarobić.

Oczywiście nie zarobisz milionów, zaczynając od inwestycji o wartości 200 USD, ale na dłuższą metę ta początkowa inwestycja może być warta dużo pieniędzy! Jest tak dzięki finansowemu terminowi ‘’odsetki złożone”

Dzięki zrozumieniu, jak efekt połączenia działa z inwestycjami finansowymi, takimi jak copy trading, szybko zrozumiesz, dlaczego ten handel jest tak opłacalny!

Gdy zarabiasz 10% swojej inwestycji każdego miesiąca, Twoja pierwsza inwestycja zwiększa się o 10%. W ciągu 1 miesiąca będziecie mieli zatem 220 USD, w przyszłym miesiącu 242 USD, następnie 266,2 USD i tak dalej. Z czasem ilość pieniędzy, które możesz zainwestować, rośnie, a zatem będziesz zarabiać coraz więcej każdego miesiąca, mimo że zwrot inwestycji% pozostaje na tym samym 10%.

A najlepsze jest to, że wszystko ma miejsce, gdy jesteś w domu i się relaksujesz!

Oto ile mógłbyś zarobić, podążając za najlepszymi handlowcami

Aby dowiedzieć się, ile pieniędzy można zarobić za pośrednictwem copy trading, porównamy wydajność 3 najlepszych handlowców na eToro. To da nam wyobrażenie o tym, ile pieniędzy mogłeś zarobić, gdybyś śledził 3 handlowców.

Ci handlowcy są najlepsi przez cały rok i zakładamy, że będą to inwestorzy, którzy osiągną najwyższe zyski w 2018 roku. (Pamiętaj, że są inni inwestorzy, którzy mają jeszcze wyższe zwroty!)

Oto jedni z najlepszych handlowców do kopiowania na eToro

JeppeKirkBonde

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

12 miesięcy zysk:

%

Kopiarki:

Transakcje w tygodniu:

Średnia długość transakcji:

m

Wynik ryzyka:

LiborVasa

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

12 miesięcy zysk:

%

Kopiarki:

Transakcje w tygodniu:

Średnia długość transakcji:

m

Wynik ryzyka:

JayNemesis

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

12 miesięcy zysk:

%

Kopiarki:

Transakcje w tygodniu:

Średnia długość transakcji:

w

Wynik ryzyka:

Zaktualizowano: 28/3 – 2018

Trzech handlowców, których wybraliśmy, to tylko niektórzy handlowcy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Celowo wybraliśmy podmioty gospodarcze, które mają różne strategie inwestycyjne, a także inwestują w różne sektory (krypto, akcje, waluty itp.). Pomaga to w dywersyfikacji transakcji, które kopiujemy i pomaga obniżyć ryzyko strat.

Jeśli skopiowałbyś 3 handlowców z kwotą 200$, miałbyś:

Copy trading to sposób na długoterminowy zarobek

Jak widać, copy trading może być bardzo opłacalny, a zarabianie tej ilości pieniędzy przy tak niewielkiej ilości pracy jest niesamowite.

Chris z ZarobkowyNinja korzysta z copy trading na eToro już od 1,5 roku i zamienił depozyt w wysokości 200$ na 3810$. To ponad 200 dolarów pasywnego dochodu każdego miesiąca!

Jeśli zaczniesz z inwestycją w wysokości 200 USD, możesz podwoić swoją inwestycję w ciągu 6-12 miesięcy. Istnieje jednak ryzyko handlu online, a to z pewnością nie jest gwarantowanym sposobem na wzbogacenie się. Handel to bardziej zarabianie na dłuższą metę, niż zarabianie szybkich pieniędzy tu i teraz.

Sprawdź poniższą tabelę, aby zobaczyć, jak niewielka inwestycja może wzrosnąć o 200 USD, zakładając, że uzyskalibyśmy średni zwrot z 3 pierwszych graczy.

3-letni rozwój inwestycji za 200 USD

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Kopiowanie jest Maratonem, a nie sprintem i sugerujemy, abyś myślał o tym jako o długoterminowej metodzie dochodowej.

5 kroków, aby znaleźć najlepszych ludzi do kopiowania na eToro

Tak więc, skoro jesteśmy kopiujemy transakcje,a sami nie handlujemy, kryterium sukcesu to nie bycie dobrym w handlu, ale raczej odpowiednie znajdowanie odpowiednich inwestorów do naśladowania.

Otrzymasz 5 stopniowy przewodnik, z którego korzysta Chris z. aby znaleźć najlepszych najlepszych handlowców do skopiowania.

Wskazówka: Możesz otrzymywać comiesięczną aktualizację Chrisa co do 5 najlepszych handlowców do skopiowania właśnie tutaj.

Możesz skorzystać z systemu wyszukiwania i filtrowania, szukając handlowców na eToro. Odbywa się to na stronie Kopiuj osoby, która może pomóc Ci znaleźć najlepszych handlowców do skopiowania

Uwaga: eToro już utworzyło dla Ciebie kilka filtrów, a te filtry nie powinny być zmieniane.

Możesz znaleźć opcje filtrowania u góry strony Kopiuj osoby. Pierwszy filtr odfiltruje handlowców, którzy nie mieli zwrotu inwestycji o więcej niż 15% w ciągu ostatnich 6 miesięcy

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Możesz także zmienić zakres dat na 1 miesiąc, 3 miesiące, 1 rok i tak dalej. Stwierdziliśmy, że najlepiej jest trzymać się ostatnich 6 miesięcy, ponieważ daje to zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy obraz tego, jak dobrze radzi sobie przedsiębiorca.

Na stronie Kopiuj osoby po prostu zaznacz, że chcesz zobaczyć kupców, którzy mieli zwrot inwestycji w wysokości + 20% w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

The next filter that we recommend that you set, is filtering out all the traders that have less than 20 copiers already. Click on advanced search, and you will see this:

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Stosując ten filtr, otrzymasz listę handlowców, którzy mają już kopiarki i jest to dobry sposób na zapewnienie, że już odnieśli sukces.

Masz teraz listę potencjalnie najlepszych handlowców do skopiowania w tej chwili. Ci traderzy mają bardzo udane ostatnie 6 miesięcy, mają już ludzi, którzy kopiują swoje transakcje, i “założyliście, że odniosą sukces w swoich przyszłych transakcjach.

Teraz nadszedł czas na ręczne filtrowanie, patrząc na historię transakcji.

Strona Statystyk

Najpierw sprawdź stronę statystyk handlowców. Tutaj możesz zobaczyć dokładny przegląd handlowców z poprzednich miesięcy. Patrząc na to, możesz ocenić, czy handlowiec miał kolejne udane miesiące z obrotem.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Nie bój się kopiować handlarzy z kilkoma ujemnymi miesiącami handlowymi – nierzadko zdarza się znaleźć przedsiębiorców, którzy stracili kilka miesięcy w ciągu roku. To zdecydowanie nie oznacza, że przedsiębiorca zakończy się całkowitą stratą przez cały rok.

Dobrą zasadą jest wybór przedsiębiorcy, który osiągnął 9 z 12 miesięcy rentowności.

Następnie powinieneś rzucić okiem na wykres giełdowy handlowców

Strona z Wykresem

To, czego tu szukasz, to inwestorzy o stałym i rosnącym wykresie bez zbyt dużych skoków lub długich okresów straty. Ich wykres powinien mieć pozytywny trend wzrostowy, co oznacza, że wykres rośnie w górę, a nie fluktuuje za dużo. Powodem tego jest to, że szukamy profesjonalnych handlowców, którzy wiedzą, co robią, a nie tylko hazardziści lub handlowcy, którym się przypadkiem udało.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Jest to dobry przykład inwestora z wykresem, który ma trend wzrostowy. Jak widać, wykres stale rośnie.

Jeśli inwestor nie ma systematycznie rosnącej tabeli, zignorujemy inwestora i uznamy go za zbyt ryzykownego do naśladowania.

Po obejrzeniu statystyk handlowych i wykresów, powinieneś teraz sprawdzić dodatkowe statystyki handlowców.

W dolnej części strony statystyk handlowców zobaczysz ich dodatkowe statystyki.

Dodatkowe statystyki obejmują średnie transakcje handlowców na tydzień, średni czas posiadania, czas handlu na platformie eToro oraz procent dochodowych tygodni.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Szukasz tutaj handlowców z:

Transakcje tygodniowo: +1
Śr. Czas przetrzymywania: krócej niż 7 miesięcy
Aktywny od: ponad 1 rok
Dochodowe tygodnie: + 50%

Upewnienie się, że przedsiębiorca znajduje się w tym zakresie, zapewni, że inwestor aktywnie handluje, że jest legalny i że większość jego tygodni handlowych jest opłacalna.

Korzystając z tych 4 filtrów, masz teraz listę potencjalnych handlowców do skopiowania. Następnym krokiem jest przyjrzenie się ich oceną ryzyka.

Handlarze, którzy przeszli przez proces filtrowania, są jednymi z najlepszych, których można w tym momencie obserwować. Zanim podejmiesz decyzję i zdecydujesz się skopiować handlarza, powinieneś ocenić ich wynik ryzyka eToro. Na stronie statystyk można znaleźć przegląd poprzednich ocen ryzyka dla handlowców oraz ich aktualny stan.

Wynik ryzyka wynosi 1-6, gdzie 1 oznacza niskie ryzyko, a 6 – wysokie. Wynik pozwala nie tylko poczuć ryzyko, ale w rzeczywistości, pozwala zmierzyć go z zimnymi liczbami twardymi. Im wyższa ocena ryzyka, jaką ma przedsiębiorca, tym większe ryzyko ich skopiowania.

Ta ocena ryzyka oparta jest na wcześniejszych transakcjach na eToro i dlatego daje dość dobrą wskazówkę co do ryzyka przyszłych transakcji z danym handlowcem

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Tylko dlatego, że jeden przedsiębiorca ma niższy wynik niż inny, nie oznacza, że ten, który ma najniższą ocenę ryzyka jest najgorszy. Zwykle widać, że inwestorzy o niższych wynikach ryzyka często mają również niższe zyski, a przedsiębiorca o wyższym wyniku ryzyka często ma wyższe zyski.

Wynika to z faktu, że podejmowanie większego ryzyka często daje potencjalnie większe zyski. Wielu odnoszących sukcesy handlowców z ocenami ryzyka pomiędzy 5-6 zazwyczaj inwestuje częściej i w bardziej ryzykownych sektorach, takich jak kryptowaluty.

To od Ciebie zależy, czy dowiesz się sam, czy chcesz kopiować bardziej ryzykownych inwestorów, z potencjalnie wyższymi zyskami, czy też spać spokojnie i skopiować handlowców, którzy mają niskie ryzyko.

Jednak nie zawsze istnieje związek między wysokim ryzykiem a wysokim zwrotem lub niskim ryzykiem i niskimi zwrotami, dlatego musisz sam ocenić, czy warto kopiować danego handlowca.

Oto najwyższy czas kopiować najlepszych inwestorów

Handlarze, których teraz znalazłeś, powinni być najlepszymi do naśladowania. Nadszedł czas, aby się zdecydować, ile pieniędzy chcesz w nie zainwestować.

Minimalna kwota do skopiowania przedsiębiorcy to 200 USD.

Jeśli masz tylko 200$: nie pozwól, abyś się martwił, jeśli masz tylko pieniądze, aby skopiować 1 handlowca. Jest to okej. Po prostu wybierz 1 inwestora o niższym ryzyku, od 1-4. Dobrze jest skopiować inwestora niższego ryzyka, jeśli jest to jedyny, który kopiujesz.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Możesz zdecydować, aby wszystkie pieniądze postawić na jednym handlowcu, ale zalecamy, aby wybrać 2-5 handlowców do skopiowania. Robiąc to, zwiększysz swoje ryzyko, a tym samym obniżysz ryzyko przegranej.

Przed sfinalizowaniem swojej kopii, ustaw Kopię Ograniczenia Straty

Za pomocą funkcji Kopiuj Ograniczenie Straty automatycznie przestajesz kopiować tradera, jeśli jego transakcje mieszczą się poniżej ustawionego limitu. Jeśli zainwestowałeś 200$, a twój limit to 60%, automatycznie przestaniesz kopiować inwestora, gdy jego transakcje spadną poniżej 60% =120$.

Zalecamy, aby ustawić CSL na 55%, ponieważ da to handlowcowi, którego kopiujesz, pewną szansę na odzyskanie straty, jeśli zacznie tracić pieniądze. Nie jest niczym niezwykłym w handlu, aby najpierw stracić trochę pieniędzy, zanim zaczniesz je zdobywać.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Przed sfinalizowaniem transakcji eToro zapyta, czy chcesz skopiować transakcje otwarte. Jeśli skopiujesz otwarte transakcje, automatycznie skopiujesz swoje bieżące transakcje. Jeśli nie skopiujesz otwartych transakcji, pieniądze, które zainwestujesz w przedsiębiorcę, zostaną najpierw wykorzystane, gdy wykona on nowe transakcje.

Standardowo skopiujesz otwarte transakcje, zalecamy, abyś to zrobił, ponieważ natychmiast zainwestujesz swoje pieniądze.

A teraz ostatni krok, kliknij na duży niebieski przycisk ,,Kopiuj’’ .

Gratulacje! Pomyślnie znalazłeś i skopiowałeś jednego lub więcej handlowców!

Zawsze możesz zobaczyć, w jaki sposób Twoje transakcje z różnymi kupcami są kopiowane. Dane te można znaleźć, klikając “Portfolio” po lewej stronie eToro. Teraz wystarczy trochę cierpliwości i od czasu do czasu odwiedzać swoje konto eToro, aby sprawdzić swoje transakcje.

Społeczna platforma handlu, której używamy i którą polecamy, to eToro. Gdy dojdziesz do strony rejestracji, kliknij “Dołącz teraz“, wypełnij swoje dane i stwórz bezpłatne konto.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Aby ukończyć rejestrację, musisz odpowiedzieć na kilka pytań. eToro poprowadzi Cię przez ten proces i zachowa Twoje dane w 100% bezpieczne. Zajmie to 2 – 5 minut.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Platforma eToro korzysta z $, ale możesz łatwo wpłacić depozyt w PLN. Zalecamy użycie karty kredytowej/debetowej lub Paypal’a do depozytu. Minimalna kwota to 200 USD, czyli około 700 PLN.  Zawsze możesz wypłacić na swoje konto bankowe.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Zanim skopiujesz handlowca, przeanalizuj jego historię handlową i oceń, czy dobrze byłoby je skopiować. Szukając handlowców, powinieneś skorzystać z naszego 5-stopniowego procesu filtrowania, który możesz znaleźć w dalszej części strony.

Minimalna kwota, jaką należy skopiować, to 200 USD. Możesz umieścić wszystkie swoje pieniądze tylko na jednym handlowcu, ale zalecamy, aby wybrać 2-5 handlowców do skopiowania.

Po wybraniu kwoty należy ustawić opcję Skopiuj Ograniczenie Strat. Ten limit (CSL) usunie kopię kupca, jeśli jego transakcje spadną poniżej ustawionego limitu. Jeśli skopiowałeś przedsiębiorcę z kwotą 1000 USD, a Twój CSL wynosi 60%, anulujesz transakcję, jeśli jego transakcje spadną poniżej 600 $/60%. Zalecamy ustawienie go na 55%.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Kliknij duży niebieski przycisk „Kopiuj”. Teraz dokonałeś dokładnie tych samych inwestycji, co kopiowany przedsiębiorca. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i od czasu do czasu sprawdzaj sprzedawców, których obserwujesz, aby upewnić się, że twoje inwestycje idą we właściwy stronę.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Jak zacząć na eToro – Zarejestruj się, złóż depozyt i wypłacaj

Założenie konta na eToro jest w 100% darmowe, a nawet bardzo łatwe. Utworzenie konta zajmuje mniej niż 5 minut, a wszystko, co musisz podać, to nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail i numer telefonu.

Poniżej możesz zobaczyć dokładne kroki, aby utworzyć konto eToro, wpłacić pieniądze, a także jak je wypłacić.

Pierwszym krokiem do utworzenia bezpłatnego konta eToro jest wypełnienie swoich danych osobowych. Możesz także zarejestrować się za pomocą konta Facebook lub Google, są to dobre opcje.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Po zapisaniu się pojawi się prośba o uzupełnienie profilu. Nie jest wymagane wypełnianie twojego profilu, aby dokonać wpłaty i rozpocząć handel, ale równie dobrze możesz to zrobić teraz. Ten proces zajmuje 2 minuty, a informacje, które gromadzi eToro, są w 100% prywatne. Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading Aby uzupełnić swój profil, eToro zada Ci kilka pytań. Pokażemy ci dokładnie, jakie pytania eToro zada i jakich informacji od ciebie wymagają. Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading W tym kroku zostaniesz poproszony o podanie numeru paszportu. Ta informacja jest w 100% bezpieczna dla eToro. Jeśli chcesz, możesz poczekać, podając ten numer. Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading Tutaj powinieneś przedstawić, jakie jest twoje wcześniejsze doświadczenie handlowe. Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading Konto eToro

Możesz teraz zdeponować do 2000$ i jesteś gotowy do transakcji. Jeśli chcesz zakończyć weryfikację, musisz zweryfikować swój numer telefonu.

Tu wystarczy kliknąć „Idź dalej, aby wpłacić”

Wpłata pieniędzy na konto eToro jest bardzo prosta i łatwa. Można to zrobić za pomocą następujących opcji:

 • Karta kredytowa/debetowa – Natychmiastowe pieniądze na koncie (zalecane)
 • Przelew
 • Paypal
 • Skrill
 • Neteller
 • Sofort/Giropay
 • Unionpay
 • Yandex
 • Webmoney

Wszystkie konta handlowe eToro są zarządzane w dolarach amerykańskich. Możesz jednak wpłacać pieniądze na swoje konto, używając waluty PLN.

To jest przykład strony pieniężnego depozytu na eToro, podczas korzystania z karty kredytowej/debetowej.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Bardzo łatwo jest wypłacić środki z konta eToro i nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Aby rozpocząć proces wypłat, wystarczy kliknąć “Wypłać środki” po lewej stronie witryny eToro. Po kliknięciu to pole pojawi się:

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Minimalna kwota, którą możesz wypłacić, to 50 USD.

Aby odzyskać pieniądze, musisz dokończyć weryfikację. Po zakończeniu weryfikacji konieczne będzie przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości wydanego przez rząd (paszport, prawo jazdy itp.). Etoro jest jak każda inna platforma transakcyjna, gdzie wymaga się, by pytać o te informacje zgodnie z prawem UE. Informacje te są wykorzystywane WYŁĄCZNIE do celów weryfikacyjnych, więc nie ma problemu z podaniem tych informacji.

Tutaj po prostu napisz, ile chcesz wypłacić na swoje konto, i kliknij “Prześlij”.

Otrzymasz pieniądze, które wypłacisz, za pomocą tego samego rozwiązania, które zostało użyte do wpłaty. Dlatego jeśli użyłeś karty kredytowej/debetowej do złożenia depozytu, pieniądze zostaną wypłacone na tę samą karty /rachunek bankowy.

Żądanie wypłaty trwa 1 dzień, eToro przetrwarza dane, a czas otrzymania pieniędzy zależy od zastosowanej metody płatności:

 • Karta kredytowa/debetowa: do 8 dni roboczych
 • Przelew: do 8 dni roboczych
 • Paypal: 1-2 dni robocze
 • Neteller: 1-2 dni robocze
 • Skrill: 1-2 dni robocze
 • Unionpay: 1-2 dni robocze
 • Webmoney: 1-2 dni roboczych

Opłata za wypłatę wynosi 25 USD.

Społeczna platforma handlu, której używamy i którą polecamy, to eToro. Gdy dojdziesz do strony rejestracji, kliknij “Dołącz teraz“, wypełnij swoje dane i stwórz bezpłatne konto.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Aby ukończyć rejestrację, musisz odpowiedzieć na kilka pytań. eToro poprowadzi Cię przez ten proces i zachowa Twoje dane w 100% bezpieczne. Zajmie to 2 – 5 minut.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Platforma eToro korzysta z $, ale możesz łatwo wpłacić depozyt w PLN. Zalecamy użycie karty kredytowej/debetowej lub Paypal’a do depozytu. Minimalna kwota to 200 USD, czyli około 700 PLN.  Zawsze możesz wypłacić na swoje konto bankowe.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Zanim skopiujesz handlowca, przeanalizuj jego historię handlową i oceń, czy dobrze byłoby je skopiować. Szukając handlowców, powinieneś skorzystać z naszego 5-stopniowego procesu filtrowania, który możesz znaleźć w dalszej części strony.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Minimalna kwota, jaką należy skopiować, to 200 USD. Możesz umieścić wszystkie swoje pieniądze tylko na jednym handlowcu, ale zalecamy, aby wybrać 2-5 handlowców do skopiowania.

Po wybraniu kwoty należy ustawić opcję Skopiuj Ograniczenie Strat. Ten limit (CSL) usunie kopię kupca, jeśli jego transakcje spadną poniżej ustawionego limitu. Jeśli skopiowałeś przedsiębiorcę z kwotą 1000 USD, a Twój CSL wynosi 60%, anulujesz transakcję, jeśli jego transakcje spadną poniżej 600 $/60%. Zalecamy ustawienie go na 55%.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Kliknij duży niebieski przycisk „Kopiuj”. Teraz dokonałeś dokładnie tych samych inwestycji, co kopiowany przedsiębiorca. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i od czasu do czasu sprawdzaj sprzedawców, których obserwujesz, aby upewnić się, że twoje inwestycje idą we właściwy stronę.

Zarabiaj pasywne pieniądze z Copy Trading

Wniosek

Prawdopodobnie masz teraz całkiem niezłe pojęcie o tym, jak zarabiać dzięki copy trading. Nadszedł czas, aby wypróbować ten sposób zarabiania pieniędzy w Internecie. Zatem nie ma na co czekać, zapisz się tutaj do eToro.

My z ZarobkowyNinja  wierzymy, że jest to jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposobów zarabiania w Internecie, zwłaszcza jeśli spojrzysz na to, ile pieniędzy możesz w dłuższej perspektywie zarobić.

Możesz także przeczytać nasze przewodniki, na temat jak dokonywać transakcji  na platformie, a nawet można zobaczyć recenzję eToro.

Jeśli nie masz pieniędzy, aby zacząć inwestować w copy trading, zalecamy sprawdzenie niektórych z naszych innych sposobów na zarabianie pieniędzy.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, napisz komentarz poniżej, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Życzymy powodzenia z copy trading!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry