Zarabiaj na testowaniu produktów

Poziom trudności:

Zarabianie przez internet

Zaangażowanie czasu:

Zarabianie przez internet

Potencjał zarobkowy:

Zarabianie przez internet

Cogodzinny

PLN

Wynik ZarobkowyNinja:


Wiedziałeś o tym, że możesz zarabiać na testowaniu produktów?

testowanie produktówWygląda to tak, że za darmo otrzymujesz produkt, albo za poświęcony czas oraz pracę dostajesz wynagrodzenie. Brzmi to jak wymarzona praca, którą na dodatek bardzo łatwo dostać.

W ten właśnie sposób, ze swoich własnych domów pracują setki tysięcy ludzi. W tym artykule dowiesz się jak testować produkty i zarabiać online.

Jak Wygląda Testowanie Produktów?

Rozwój produktu to jeden z podstawowych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Aby stworzyć odpowiedni produkt, firmy muszą najpierw przetestować go i sprawdzić jak zareagują na niego konsumenci. Widziałeś kiedyś reklamy w których ludzie zgromadzeni w pomieszczeniu odpowiadają na pytania odnośnie jakiegoś produktu albo usługi? Testowanie produktów o jakim mówimy wygląda mniej więcej w ten sam sposób, tylko że nie musisz fizycznie pojawiać się w firmie.

Twoja rola wygląda tak, że  firma wysyła ci darmowy produkt w zamian za twoją opinię, albo po prostu płaci ci gotówką. Wygląda to tak, jak udział w grupie fokusowej, w której uczestniczysz z własnego domu!

Dlaczego Testowanie Produktów Stanowi Świetny Sposób Zarabiania w Internecie

Jest kilka powodów dla których testowanie produktów stanowi świetny sposób zarabiania w Internecie:

  • Możesz testować produkty i zarabiać pieniądze z własnego domu, bez konieczności przebywania w biurze i bezpośrednich kontaktów z przełożonym.
  • Niezwykle niska bariera wejścia, która nie wymaga od ciebie nawet nauki dodatkowych umiejętności. Możesz testować produkty oraz zarabiać pieniądze bez większej inwestycji czasu.
  • Możesz zarabiać na testowaniu produktów robiąc rzeczy, które i tak byś robił, jak na przykład pranie czy sprzątanie.

Jakiego Rodzaju Produkty Można Testować?

Kluczową kwestią związaną z testowaniem produktów jest to, że nie zawsze dostaniesz za to pieniądze. Jest jednak wiele naprawdę fajnych rzeczy, które możesz w ten sposób uzyskać bez ponoszenia kosztów:

  •  Kupony do sklepów i stron internetowych
  •  Gadżety technologiczne (na przykład od Apple czy Samsunga…)
  •  Jedzenie i napoje
  •  Kosmetyki i przybory toaletowe
  •  Książki i czasopisma
  •  Ubrania i buty

Jak widzisz, można testować produkty z wielu różnych kategorii. Co więcej, istnieją też produkty cyfrowe, które również podlegają testom. Przykładowo: w naszym przewodniku o zarabianiu na Bitcoinie, pokazaliśmy, jak za darmo przetestowaliśmy system do tradingu Bitcoina. Otrzymaliśmy darmowy dostęp do systemu, co pozwoliło nam zarobić mnóstwo pieniędzy. Jest to dowód na to, że naprawdę opłacało się testować ten właśnie produkt.

Przetestuj darmowy, automatyczny system tradingowy

Podobnie jak produkty fizyczne typu nowy telefon komórkowy, możesz również testować produkty cyfrowe! Jednym z najlepszych, jakie znaleźliśmy w sieci jest automatyczny system do tradingu kryptowaluty. Możesz przetestować go za darmo, a przy tym zarobić trochę pieniędzy.

System kupuje Bitcoina w niskiej cenie na jednej giełdzie, po czym sprzedaje go na innej, ale już za dużo wyższą kwotę. Zysk osiągasz na różnicy między ceną kupna, a sprzedaży!

David to nasz specjalista od kryptowalut, który każdego dnia korzysta z tego systemu.

Poniżej film, w którym pokazujemy, jak przy jego pomocy
zarabia on ponad 4800 zł w jeden dzień:

zarabianie przez internet

Najlepsze Strony do Testowania Produktów

Aby zacząć pracować jako tester produktów, musisz zarejestrować się na jednej ze specjalnie w tym celu stworzonych stron internetowych. Proponujemy abyś trzymał się którejś z poniższych opcji:

Pięć Wskazówek Odnośnie Testowania Produktów i Zarabiania Pieniędzy

Po rozmowach oraz szkoleniach jakie przeprowadziliśmy z wieloma testerami produktów, doszliśmy do wniosku, że najważniejsze jest trzymać się trzech poniższych wskazówek:

1. Znaj swoje szanse

Byłoby miło gdyby wszystkie produkty na jakie się zapisujesz trafiały na twoją skrzynkę pocztową, a ty w krótkim czasie zostabyśł milionerem na testowaniu produktów. Niestety większość firm dysponuje swoim konkretnym budżetem, który ogranicza liczbę osób, jakie mogą zostać zaangażowane w testowanie produktów. Ponieważ do jednego produktu zawsze zgłosi się tysiące chętnych, nie łudź się, że za każdym razem to właśnie ty zostaniesz wybrany. Miej to po prostu na uwadze i staraj się zgłaszać do jak największej liczby odpowiednich testów. A skoro o nich mowa…

2. Selekcjonuj testy, do jakich się zgłaszasz

Bardzo łatwo jest się zagalopować i zgłaszać do wszystkich możliwych testów. Znacznie ważniejsze jest jednak aby myśleć selektywnie i strategicznie. Testuj produkty, które cię interesują; nie marnuj czasu na coś, czego nie lubisz albo na czym się nie znasz. W ten sposób będziesz mógł jednocześnie zarabiać pieniądze na testowaniu i dobrze się przy tym bawić.

3. Zawsze zostawiaj feedback

Nikt nie będzie cię ścigał jeśli nie zostawisz swojej opinii o produkcie po jego otrzymaniu. Jeśli jednak myślisz poważniej o pracy jako tester produktów i chciałbyś być wybierany do większej liczby testów, ZAWSZE ZOSTAWIAJ OPINIĘ O PRODUKCIE. Ponieważ testerów jest naprawdę bardzo wielu, jeśli nie będziesz spełniał oczekiwań, szybko z tego biznesu wypadniesz. 

Pomyśl sobie, że jest to coś więcej niż zwykła transakcja, że jest to budowanie relacji ze stroną do testowania. Jeśli nie zostawisz swojej opinii, dana firma nie wybierze cię do kolejnego testu, ponieważ zmarnowałeś zarówno ich czas, jak i pieniądze.

4. Bądź konsekwentny

Jeśli stworzysz profil i nigdy na daną stronę nie wrócisz, w zasadzie niemożliwe jest, że dostaniesz cokolwiek do przetestowania i uda ci się znaleźć pracę jako tester produktów. Większość firm dysponuje pewnym budżetem, który ogranicza liczbę możliwych testerów. Ponieważ do jednego produktu zawsze zgłosi się tysiące chętnych, nie łudź się, że za każdym razem to właśnie ty zostaniesz wybrany.

Jeśli poważnie podchodzisz do zarabiania na testowaniu produktów, musisz być konsekwentny. Pamiętaj, aby regularnie zaglądać na stronę w poszukiwaniu nowych produktów do testów. Twoim celem powinno być zostanie testerem produktów, który może się poszczycić wyjątkowym profilem. Im bardziej będziesz aktywny i lojalny, tym większe szanse, że dostaniesz do testów kolejne produkty.

5. Stwórz oddzielny adres email do testowania produktów

Możliwe, że będziesz dostawał dużo powiadomień związanych z testowaniem produktów. Ponieważ ważne jest to, aby być ze wszystkim na bieżąco i trzymać wszystko w porządku, proponujemy założenie oddzielnego adresu email wyłącznie na twoje aktywności związane z pracą jako tester produktów. Pomoże ci to oddzielić prywatne wiadomości od tych związanych z testowaniem. Nie zapomnij tylko aby codziennie na niego zaglądać.

Weź pod uwagę wskazówki zawarte w artykule, a uda ci się zarobić na testowaniu produktów. Podobnie jak płatne ankiety, testowanie produktów to jedna z najłatwiejszych metod na początek, jeśli chodzi o zarabianie online. Na co więc czekasz? Zacznij jeszcze dziś!

Przewiń do góry