Zarabiaj na testowaniu produktów

zarabiać pieniądze na freelancingu

Trudność

Trudność Wysoki
Wysoki

Czas

średni wynik
Średni

Dochód

Dochód Mały
Mały
„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Wiedziałeś o tym, że możesz zarabiać na testowaniu produktów?

testowanie produktów

Wygląda to tak, że za darmo otrzymujesz produkt, albo za poświęcony czas oraz pracę dostajesz wynagrodzenie. Brzmi to jak wymarzona praca, którą na dodatek bardzo łatwo dostać.

W ten właśnie sposób, ze swoich własnych domów pracują setki tysięcy ludzi. W tym artykule dowiesz się jak testować produkty i zarabiać online.

Jak Wygląda Testowanie Produktów?

Rozwój produktu to jeden z podstawowych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Aby stworzyć odpowiedni produkt, firmy muszą najpierw przetestować go i sprawdzić jak zareagują na niego konsumenci. Widziałeś kiedyś reklamy w których ludzie zgromadzeni w pomieszczeniu odpowiadają na pytania odnośnie jakiegoś produktu albo usługi? Testowanie produktów o jakim mówimy wygląda mniej więcej w ten sam sposób, tylko że nie musisz fizycznie pojawiać się w firmie.

Twoja rola wygląda tak, że  firma wysyła ci darmowy produkt w zamian za twoją opinię, albo po prostu płaci ci gotówką. Wygląda to tak, jak udział w grupie fokusowej, w której uczestniczysz z własnego domu!

Dlaczego Testowanie Produktów Stanowi Świetny Sposób Zarabiania w Internecie

Jest kilka powodów dla których testowanie produktów stanowi świetny sposób zarabiania w Internecie:

Jakiego Rodzaju Produkty Można Testować?

Kluczową kwestią związaną z testowaniem produktów jest to, że nie zawsze dostaniesz za to pieniądze. Jest jednak wiele naprawdę fajnych rzeczy, które możesz w ten sposób uzyskać bez ponoszenia kosztów:

Jak widzisz, można testować produkty z wielu różnych kategorii. Co więcej, istnieją też produkty cyfrowe, które również podlegają testom. Przykładowo: w naszym przewodniku o zarabianiu na Bitcoinie, pokazaliśmy, jak za darmo przetestowaliśmy system do tradingu Bitcoina. Otrzymaliśmy darmowy dostęp do systemu, co pozwoliło nam zarobić mnóstwo pieniędzy. Jest to dowód na to, że naprawdę opłacało się testować ten właśnie produkt.

Najlepsze Strony do Testowania Produktów

Aby zacząć pracować jako tester produktów, musisz zarejestrować się na jednej ze specjalnie w tym celu stworzonych stron internetowych. Proponujemy abyś trzymał się którejś z poniższych opcji:

baner z najnowszymi wiadomościami

ProfitFarmers pozwolił nam zarobić ponad 8000 zł w zaledwie kilka tygodni.

Chcesz się dowiedzieć jak i ty możesz zarobić na ProfitFarmers?
obraz objaśnienia profitfarmers
ProfitFarmers: Prosty sposób na zarobek w internecie.
Sami przetestowaliśmy ten sposób. Wynik?
Zysk w wysokości ponad 8000 zł. Zajęło nam to niecałe 25 minut dziennie.
Obejrzyj naszą recenzję wideo, aby dowiedzieć się, jak i ty możesz w ten sposóļ zarobić.

Pięć Wskazówek Odnośnie Testowania Produktów i Zarabiania Pieniędzy

Po rozmowach oraz szkoleniach jakie przeprowadziliśmy z wieloma testerami produktów, doszliśmy do wniosku, że najważniejsze jest trzymać się trzech poniższych wskazówek:

znać swoje szanse

1. Znaj swoje szanse

Byłoby miło gdyby wszystkie produkty na jakie się zapisujesz trafiały na twoją skrzynkę pocztową, a ty w krótkim czasie zostabyśł milionerem na testowaniu produktów. Niestety większość firm dysponuje swoim konkretnym budżetem, który ogranicza liczbę osób, jakie mogą zostać zaangażowane w testowanie produktów. Ponieważ do jednego produktu zawsze zgłosi się tysiące chętnych, nie łudź się, że za każdym razem to właśnie ty zostaniesz wybrany. Miej to po prostu na uwadze i staraj się zgłaszać do jak największej liczby odpowiednich testów. A skoro o nich mowa…

być selektywną ikoną

2. Selekcjonuj testy, do jakich się zgłaszasz

Bardzo łatwo jest się zagalopować i zgłaszać do wszystkich możliwych testów. Znacznie ważniejsze jest jednak aby myśleć selektywnie i strategicznie. Testuj produkty, które cię interesują; nie marnuj czasu na coś, czego nie lubisz albo na czym się nie znasz. W ten sposób będziesz mógł jednocześnie zarabiać pieniądze na testowaniu i dobrze się przy tym bawić.

ikona informacji zwrotnej pt

3. Zawsze zostawiaj feedback

Nikt nie będzie cię ścigał jeśli nie zostawisz swojej opinii o produkcie po jego otrzymaniu. Jeśli jednak myślisz poważniej o pracy jako tester produktów i chciałbyś być wybierany do większej liczby testów, ZAWSZE ZOSTAWIAJ OPINIĘ O PRODUKCIE. Ponieważ testerów jest naprawdę bardzo wielu, jeśli nie będziesz spełniał oczekiwań, szybko z tego biznesu wypadniesz. 

Pomyśl sobie, że jest to coś więcej niż zwykła transakcja, że jest to budowanie relacji ze stroną do testowania. Jeśli nie zostawisz swojej opinii, dana firma nie wybierze cię do kolejnego testu, ponieważ zmarnowałeś zarówno ich czas, jak i pieniądze.

trwała ikona

4. Bądź konsekwentny

Jeśli stworzysz profil i nigdy na daną stronę nie wrócisz, w zasadzie niemożliwe jest, że dostaniesz cokolwiek do przetestowania i uda ci się znaleźć pracę jako tester produktów. Większość firm dysponuje pewnym budżetem, który ogranicza liczbę możliwych testerów. Ponieważ do jednego produktu zawsze zgłosi się tysiące chętnych, nie łudź się, że za każdym razem to właśnie ty zostaniesz wybrany.

Jeśli poważnie podchodzisz do zarabiania na testowaniu produktów, musisz być konsekwentny. Pamiętaj, aby regularnie zaglądać na stronę w poszukiwaniu nowych produktów do testów. Twoim celem powinno być zostanie testerem produktów, który może się poszczycić wyjątkowym profilem. Im bardziej będziesz aktywny i lojalny, tym większe szanse, że dostaniesz do testów kolejne produkty.

ikona poczty separete

5. Stwórz oddzielny adres email do testowania produktów

Możliwe, że będziesz dostawał dużo powiadomień związanych z testowaniem produktów. Ponieważ ważne jest to, aby być ze wszystkim na bieżąco i trzymać wszystko w porządku, proponujemy założenie oddzielnego adresu email wyłącznie na twoje aktywności związane z pracą jako tester produktów. Pomoże ci to oddzielić prywatne wiadomości od tych związanych z testowaniem. Nie zapomnij tylko aby codziennie na niego zaglądać.

Weź pod uwagę wskazówki zawarte w artykule, a uda ci się zarobić na testowaniu produktów. Podobnie jak płatne ankiety, testowanie produktów to jedna z najłatwiejszych metod na początek, jeśli chodzi o zarabianie online. Na co więc czekasz? Zacznij jeszcze dziś!

1 thought on “Zarabiaj na testowaniu produktów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry