Toluna opinie

Toluna opinie

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Toluna jest jedną z najbardziej znanych nazw wśród serwisów płatnych ankiet. Jeśli jednak nadal nie wiesz o Toluna, zapozna się z nim za pomocą tego artykułu, ponieważ omówiliśmy szczegółowo recenzję witryny, a także jej zalety i wady.

Zanim przeczytasz więcej o Toluna, powinieneś być świadomy, ile zarobisz w Toluna, z czym będziesz w lepszej sytuacji, aby zrozumieć szczegółową recenzję serwisu. Możesz przeczytać to w niniejszym przeglądzie.

Pochodzenie portalu ankietowego Toluna

Toluna Survey jest firmą utworzoną i prowadzoną przez Toluna Group Ltd. która zajmuje się głównie badaniem rynku i ma siedzibę w Dallas, w Teksasie, a główna siedziba mieści się w Paryżu.

Jest światowym liderem w dziedzinie badań rynkowych i ankiet, a konkuruje z innymi popularnymi firmami, takimi jak Pinecone. Jest dobrze znaną firmą i posiada 16 oddziałów w Europie, Azji i Pacyfiku i Ameryce Północnej, współpracując ściśle z najlepszymi domami medialnymi i kanałami ankieterskimi.

Jedni z wielu popularnych klientów Toluna to Financial Times, Advertising Age i czasopismo Time, jako że jest wiodącą firmą w płatnych ankietach i ma rozległą bazę osób wypełniających płatne ankiety. Niedawno uruchomili oni innowacyjne narzędzie służące poprawie procesu selekcji dla badaczy rówieśniczych, co ostatecznie prowadzi do lepszych wskaźników dokładności. To zaawansowane narzędzie nazywa się SmartSelect.

Toluna ma bazę liczącą 2,5 miliona osób wypełniających płatne ankiety na całym świecie.

Ze względu na dużą liczbę zagrożeń związanych z firmami zajmującymi się badaniami w dzisiejszych czasach ważne jest, aby spojrzeć na pozycję firmy w Dollardino.com. Zgodnie z oczekiwaniami Toluna ma świetną recenzję z serwisu i jest również akredytowana, co potwierdza, że Toluna jest firmą o wysokim stopniu wiarygodności.

Było jedynie 17 skarg dotyczących Toluny, które zostały wymienione na Dollordino.com co nas bardzo zaskoczyło, wszystkie skargi zostały rozstrzygnięte, co gwarantuje, że firma nie pozostawia klientów samych sobie i niezadowolonych.

Oszustwa związane z Toluna Survey

Toluna opinie

Toluna nabyła niedawno firmę o nazwie Greenfield Online, która była w 100% legalnym przedsiębiorstwem. Jednak oszuści stworzyli podobną brzmiący firmę o nazwie Greenfield Financial, w Dollardino.com wyraźnie wspomniała na swojej stronie, że obie firmy nie powinny być mylone, a Greenfield Financial jest fałszywą firmą cashingową. Dlatego zalecamy, aby ludzie trzymali się z dala od takich organizacji, ponieważ istnieje wiele stron internetowych, które mogą wydawać się takie same, ale są zazwyczaj wątpliwe.

Po spędzeniu kilku minut w Internecie poświęconych jakiejkolwiek firmie, będziesz miał dobry pogląd na ich wiarygodność, bo nie mogą ukryć swoich opinii przez długi czas. Dlatego przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu czasu lub pieniędzy na dowolnej witrynie upewnij się, że sprawdzasz wszystkie szczegóły na podstawie ich opinii, aby mieć dobre później doświadczenie.

Jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy panel jest autentyczny, czy nie, wybierz się na listę mailingową na chwilę, a następnie wycofaj się. Jeśli firma nadal wysyła Ci e-maile nawet po wyrejestrowaniu, możesz mieć pewność, że panel nie jest godny zaufania i na pewno nie jest to dobrym wskaźnikiem.

Skorzystaj z testowego adresu e-mail w tym celu. Można uznać, że tylko firmy, które przestrzegają swoich zasad są godne zaufania. Toluna nigdy nie wysyła Ci e-maili, gdy zdecydujesz się zrezygnować z listy mailingowej.

Toluna jest firmą, która docenia swoich klientów i nigdy nie robi nic, co narusza ich zaufanie. Działają już od ponad dziesięciu lat, stali się firmą ankieterską o wysokim stopniu wiarygodności.

Model pracy Toluna

Niewiele osób może przyzwyczaić się do faktu, że za płatne ankiety przeprowadzane w internecie faktycznie im płacą. Toluna jest firmą, która pomaga ludziom uzupełnić swoje dochody wypełniając ankiety, z kilkoma zasadami i przepisami, które mają być przestrzegane. Kiedy się z tym zapoznamy, zarabianie w Internecie przez Toluna jest łatwe i będzie stanowić przyzwoite źródło dochodów równoległych.

Toluna opinieNa początek dołączenie do Toluna jest podobne do większości innych płatnych ankiet i jest bezpłatne. W celu zarejestrowania się tam nie jest pobierana żadna opłata i nie będą prosić o jakikolwiek rodzaj płatności. Na podobnych zasadach nie gwarantuje się żadnego miesięcznego dochodu, a zarobisz na podstawie liczby wypełnionych ankiet. Nie należy zatem spodziewać się zastąpienia tego sposobu pracy w domu, z prawdziwą pracą z miesięcznym wynagrodzeniem. Nie uczyni to z ciebie milionera, ale pozwoli zasilić budżet dodatkową gotówką.

Niektóre z płatnych ankiet oferowanych przez Toluna są specyficzne dla niektórych grup demograficznych, takich jak ludzie z określonego obszaru lub osób należących do pewnej grupy dochodów. W związku z tym Twoje dochody z Toluna zależą od różnych czynników.

Możesz również użyć aplikacji iOS do wypełniania ankiet, kiedy podejmujesz ankiety na Toluna.

Toluna nie mówi Ci o punktach, którymi Cię nagrodzi za pomyślne zakończenie każdego badania. Nie oferują gotówki bezpośrednio, a przyznają punkty za każdą ankietę zakończoną pomyślnie. Punkty te mogą jednak później zostać zamienione na gotówkę lub można za nie wykupić wszelkie dobra lub towary oferowane w Toluna.

Zachęty do wypełniania ankiet

Toluna oferuje 500 punktów po zarejestrowaniu się po raz pierwszy. Później każda płatna ankieta ma nagrodę wynoszącą minimum 1000 punktów.

Każde 3000 punktów zarabiane na Toluna odpowiada 1 dolarowi.

Toluna opinieBędzie co najmniej 60 000 punktów, które trzeba będzie zarobić, zanim będzie można coś wykupić lub zamienić punkty w Toluna. Możesz zamienić je na kartę z prezentami, przenieść na konto PayPal, itd. Osiągniecie 60 000 punktów na Toluna nie będzie trudne, ponieważ średnia liczba punktów za każde badanie Toluna wynosi 15 000.

Toluna, także jako część kampanii marketingowej, przyznaje korzyści osobom, które działają w sieciach społecznościowych firmy, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś zarobił na Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Możesz tworzyć fora opinii i ankiety, aby uzyskać więcej nagród. Kwota, którą zarobisz jest wprost proporcjonalna do liczby osób, które biorą udział w forach opinii i ankietach.

Każdego miesiąca Toluna ma losowe losowanie w wysokości 2,500 $, a jeśli jesteś zarejestrowanym członkiem tej witryny, otrzymasz bezpłatny wstęp na ten konkurs. Nie ma dodatkowych punktów lub prowizji, które muszą zostać wpłacone na poczet tego losowania.

Możesz zarabiać w Toluna, wykorzystując olbrzymią społeczność. Uczestnictwo w opiniowaniu i ankietach spowoduje również, że zarobisz dodatkowe pieniądze.

Pamiętaj, że ankiety Toluna nigdy nie pomogą Ci w stworzeniu bogactwa. Jest to jednak przyzwoity dochód równoległy, jeśli spędzasz nad tym dziennie jakieś 2-3 godziny.

Recenzje Toluna

Zdecydowaliśmy się sprawdzić opinie Toluna, podane przez kilka renomowanych źródeł. Poniżej wymienione są takie same:

Chociaż Toluna zapewnia punkty za każde badanie, nie informuje Cię wcześniej o punktach, które zarobisz. Dopiero po zakończeniu ankiety otrzymasz powiadomienie o liczbie zdobytych punktów.

Kilka opinii sugeruje, że ludzie byli zadowoleni, ponieważ otrzymali więcej zaproszeń na Toluna w porównaniu z innymi firmami. Wskazali jednak również, że nie byli uprawnieni do udziału we wszystkich płatnych ankietach, które do nich przyszły.

Kilka osób narzekało, że ich punkty wygasły. Jest to prawda, a także jest określone w Warunkach Toluna. Jeśli którykolwiek z członków nie jest aktywny przez okres ponad 6 miesięcy, wszystkie punkty na koncie wygasają. Jeśli jednak jesteś dość aktywny w Toluna, nie będzie to problemem.

Jedną z bardzo cenionych cech Toluna jest natychmiastowa wypłata. Gdy tylko poprosisz o wypłatę, punkty możesz wymienić na Amazon Gift Card lub po kilku minutach zostanie ona przeniesiona na konto PayPal.

Ostatecznie, wszystkie strony internetowe mają szereg zalet i wad związanych z tym. Większość opinii, które przeczytaliśmy, była na korzyść Toluna, ponieważ wypłata jest wspaniała i wypłacana jest tak jak obiecano. Jeśli spędzasz kilka godzin dziennie, będziesz mógł zarabiać znaczne dochody miesięcznie.

Rezultat recenzji Toluna

Toluna opinie

Toluna jest niewątpliwie jedną z najbardziej wiarygodnych dostępnych witryn płatnych ankiet. Dlatego też, jeśli szukasz właściwego panelu do ankiet, Toluna jest najlepszym graczem, ponieważ co miesiąc będziesz mógł zarobić rzetelnie równolegle dochody, po prostu spędzając kilka godzin na ankietach.

Jest to oczywiste, że można rozpocząć płatne ankiety niemal natychmiast po zarejestrowaniu się w Toluna. Dowiedz się więcej o  korzyściach płynących z przeprowadzania płatnych ankiet online. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top