Zarabiaj Pieniądze na Koszulkach

Zarabiaj pieniądze na koszulkach

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Koszulki! Nigdy nie można ich mieć zbyt wiele, prawda? Nawet jeśli masz ich już sporo w szafie, to kiedy widzisz jakąś z pomysłowym powiedzonkiem lub unikalnym wzorem, po prostu musisz ją mieć.

zarabiać pieniądze na freelancingu

Trudność

Trudność środek
Średni

Czas

średni wynik
Średni

Dochód

Dochód środek
Średni

Dlatego właśnie koszulki są świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Zawsze istnieje na nie zapotrzebowanie, a niezwykle łatwo jest czerpać zyski z ich sprzedaży jeśli wie się jak to robić i ma się kilka kreatywnych pomysłów. Możesz na przykład wykorzystać je wtedy, gdy chcesz zmonetyzować kanał na YouTube albo swojego bloga. Twoi widzowie czy czytelnicy mogą chcieć kupić koszulkę z logo twojej marki. 

Być może wyobrażasz sobie teraz, że będziesz musiał kupić sprzęt poligraficzny, czyste koszule i nauczyć się jak tworzyć grafiki, ale żadna z tych rzeczy nie jest koniecznością. Dzięki Teespring możesz obrócić swoje pomysły na koszulki w pieniądze, aby zarobić dodatkowe budżet. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami jak zarabiać pieniądze dzięki Teespring.

Jak Działa Teespring

Teespring jest stroną, która pozwala ci sprzedawać koszulki bez konieczności produkowania czegokolwiek czy wysyłki wzorów. Nie musisz się też martwić o zapasy czy sprzęt, a całą kampanię możesz uruchomić w mniej niż 10 minut.

Po prostu wykonaj następujące kroki:

1. Załóż sobie konto na Teespring.

Sam proces jest bardzo łatwy. Wejdź na stronę i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby twoje konto zostało uruchomione.

2. Stwórz Projekt Swojej Koszuli.

Teespring daje ci intuicyjne narzędzia do projektowania, dzięki którym tworzenie koszulek jest niezwykle łatwe. Możesz też zaimportować swoje grafiki lub użyć wbudowanego klipart i czcionek do stworzenia swojej grafiki.

3. Wybierz Styl Twojej Koszulki.

Gdy już masz gotową grafikę, możesz wybrać jakie typy koszulek zamierzasz oferować od opcji podstawowej do opcji premium. Istnieje również opcja tworzenia bluz z kapturem.

4. Ustal Parametry Swojej Kampanii.

Określ ile chciałbyś zarobić na swojej kampanii. Następnie ustal ile koszulek musisz sprzedać w określonej cenie, aby osiągnąć ten cel. Możesz stworzyć raptem 5 koszulek lub 1000 koszulek. Im większa twoja produkcja, tym więcej pieniędzy zarobisz na sprzedaży swego asortymentu.

5. Stwórz Nazwę.

Nazwij swoją kampanię tak, aby nazwa dokładnie opisywała czym jest twoja koszulka i aby przyciągnęła uwagę klientów. Następnie możesz ustawić długość kampanii od 3 do 21 dni.

6. Uruchom Swoją Kampanię.

Kiedy twoja kampania jest już aktywna, ludzie mogą przejść na twoją stronę i zamówić koszulkę. Pieniądze jednak nie zostaną pobrane z ich konta do czasu, aż uzyskasz wystarczającą ilość zamówień, aby osiągnąć swój cel. Jeśli uda ci się tego dokonać, pieniądze zostaną pobrane od klientów na końcu kampanii i otrzymają oni swoje koszulki w okresie od 7 do 10 dni, jeśli żyją w Stanach Zjednoczonych.

7. Promuj Swoją Kampanię.

Aby twoja kampania odniosła sukces, musisz ją promować w mediach społecznościowych (dobrze nadaje się do tego Instagram) oraz powiedzieć o niej rodzinie i znajomym. Możesz też stworzyć kampanię mailingową oraz puścić płatną reklamę.

8. Zbierz Swoje Pieniądze.

Po udanej kampanii, gdy już koszulki zostały wysłane klientom, Teespring wyśle zyski na twoje konto PayPal.

Zarabiaj pieniądze na koszulkach

Wskazówki Jak Zarabiać Pieniądze Na Teespring

Aby zwiększyć szanse na dochodową kampanię oraz zmaksymalizowanie zysków, zastosuj się do poniższych wskazówek odnośnie zarabiania pieniędzy online na koszulkach:

1. Sprawdź Co Się Dobrze Sprzedaje.

Sprawdź sekcję Teeview, miejsce na Teespring, które pozwala ci zobaczyć najbardziej popularne koszulki danego tygodnia. Zobacz sobie jakie koszulki się dobrze sprzedają i zaczerpnij inspiracji z ich wzorów. Zazwyczaj proste koszulki radzą sobie lepiej od tych bardziej skomplikowanych, dlatego nie musisz wymyślać czegoś nadzwyczajnego, aby odnieść sukces.

2. Wybierz Niszę.

Jeśli jesteś zaangażowany w jakąś społeczność online lub należysz do jakiejś grupy lub organizacji w swojej społeczności, rozważ stworzenie koszulki, która spodoba się innym członkom. Projektowanie koszulek dla konkretnej niszy stworzy ci rynek do którego możesz promować swoje produkty.

3. Śledź Popkulturę.

Stworzenie koszulek tematycznych może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży. Bądź na bieżąco z demotywatorami internetowymi, popularnymi programami telewizyjnymi i filmami oraz najnowszymi plotkami na temat wielkich gwiazd. Wspaniałe pomysły na koszulki są dosłownie wszędzie.

4. Zaczerpnij Pomocy Profesjonalisty.

Chociaż możesz zaprojektować koszulkę samemu, jeśli zrobi to profesjonalny projektant graficzny to twoje koszulki mogą być jeszcze bardziej stylowe. Grafików możesz znaleźć na stronach dla freelancerów takich jak Upwork oraz Fiverr.

5. Daj Swoim Klientom Możliwość Wyboru.

Na pewno nie chcesz, aby wybór dla klienta był trudny, dlatego dając mu do wyboru więcej niż jedną koszulkę lub tę samą w wielu kolorach możesz zwiększyć swoją sprzedaż.

6. Cele Ustawiaj Nisko.

Kiedy dopiero zaczynasz, trudno może być ocenić jak skuteczna będzie twoja kampania. Pamiętaj – jeśli nie osiągniesz swojego celu, nie zarobisz żadnych pieniędzy, dlatego warto zaczynać z małą ilością koszulek, powiedzmy 50 lub nawet mniej. Powinieneś też śledzić swoje postępy w trakcie trwania kampanii. Nie bój się zmniejszać swojego celu przy końcu kampanii, jeśli widzisz, że nie uda ci się zrealizować celu.

7. Kup Reklamę Na Facebooku.

Reklama na Facebooku jest relatywnie niedroga, a może wygenerować wspaniałe wyniki. Ponieważ Facebook wysyła reklamy do ludzi według ich zainteresowań, twoja koszulka może być widziana przez setki, tysiące, a nawet miliony ludzi, którzy byliby skłonni ją kupić. Kiedy potencjalni klienci widzą fajną koszulkę na swoim Facebooku, Teespring ułatwia im możliwość zakupu, tym samym prowadząc do skuteczniejszej sprzedaży.

8. Nawiązuj Relacje z Innymi.

Znajdź grupy w mediach społecznościowych stworzone dla ludzi, którzy sprzedają koszulki na Teespring i tym podobnych stronach. Możesz tam zdobyć cenne informacje oraz uzyskać bezcenne wskazówki od innych znakomitych sprzedawców. Pomimo tego, że ludzie rywalizują ze sobą na stronie o sprzedaże, sama społeczność Teespring jest bardzo przyjazna. Zobaczysz sam, że ludzie w grupach są bardzo chętni do pomocy.

9. Bądź Przygotowany Na Niepowodzenie.

Zarabiaj pieniądze na koszulkachBardzo typowe jest, że pierwsze kilka kampanii na Teespring może zakończyć się niepowodzeniem. Jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, spróbuj tej kampanii raz jeszcze, jednakże zanim to zrobisz, przyjrzyj się temu co zrobiłeś z pierwszą kampanią i napraw to co poszło nie tak. 

Wyznaczyłeś sobie zbyt wysoki cel? Czy twoja koszulka jest mało atrakcyjna? A może nie było wystarczającej ilości opcji dla klienta lub kiepsko promowałeś swoją koszulkę? Zrób konieczne zmiany i ponownie uruchom kampanię!

Inne Strony Podobne Do Teespring

Podczas, gdy Teespring jest najbardziej znaną tego typu stroną, istnieją inne serwisy umożliwiające ci sprzedaż koszulek oraz innych przedmiotów szerokiemu gronu bez konieczności produkowania tych rzeczy samodzielnie, w tym:

Threadless jest konkursem na projektowanie, a zarazem sklepem. Jeśli twoja koszulka jest najlepsza w danym tygodniu, dostajesz $2000 nagrody pieniężnej w gotówce oraz co najmniej 20% z zysków, jakie strona generuje na sprzedaży twojej koszulki.

Dzięki Zazzle możesz tworzyć znacznie więcej rzeczy niż tylko koszulki! Strona pozwala ci nakładać twoje projekty na kubki, inne ubrania, łańcuszki na klucze oraz na wiele innych przedmiotów, a ty zachowujesz pełną kontrolę nad zarobkami.

Designs by Humans ma proces składania wniosków, aby móc u nich projektować. Jeśli zostaniesz zaakceptowany, zarabiasz $3 na każdej koszulce jaką sprzedaż.

Na tej stronie nie robi się kampanii. Zamiast tego, Spreadshirt ustawia sklep, za sprawą którego klienci mogą kupić od ciebie ubrania. Możesz ustawić sobie kwotę prowizji i strona pozwala na udostępnianie twoich produktów na twojej własnej stronie internetowej co jest kapitalne jeśli masz już swój blog lub fanpage.

Koszulki! Nigdy nie można ich mieć zbyt wiele, prawda? Nawet jeśli masz ich już sporo w szafie, to kiedy widzisz jakąś z pomysłowym powiedzonkiem lub unikalnym wzorem, po prostu musisz ją mieć.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top