Aplikacje do Instagrama, których wciąż nie używasz… chociaż powinieneś

aplikacje do instagrama

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Najlepsze narzędzia i aplikacje do Instagrama były dostępne w tysiącach różnych wersji, a my – jako użytkownicy tej popularnej sieci społecznościowej, do roku 2018 mieliśmy do nich pełen dostęp. Było tak dopóki Instagram „nie wycofał się” i nie zostawił wielu programistów w zawieszeniu!

Co to oznacza dla ciebie, wielkiego twórczego myśliciela próbującego wyrobić sobie markę na Instagramie? W rzeczywistości oznacza to, że niektóre z najlepszych aplikacji stały się jeszcze lepsze i prawdopodobnie bardziej godne zaufania pod względem ochrony prywatnych danych.

Koniec z tajnym udostępnianiem danych użytkowników nieuczciwym stronom trzecim, tylko dlatego, że dodają one dodatkowe funkcje, mając nadzieję na zwiększenie zakupów reklam w aplikacji i przetrwanie przez następną dekadę.

W artykule rozważymy najlepsze bezpłatne narzędzia, a następnie przejdziemy do omówienia najlepszych płatnych narzędzi, w które warto zainwestować.

Co się dzieje z Programistami?

Jak podaje Intellect, ze względu na skandal z Facebookiem/Cambridge Analytica scandal, Instagram przestał przyjmować zgłoszenia nowych aplikacji i zamknął niektóre nieoficjalne aplikacje, które zostały zbudowane na ich platformie.

Niektórzy programiści spotkali się nawet z redukcją danych w API Instagrama, zmniejszających się z 5000 do 200 połączeń na godzinę. Doszło nawet do tego, że wieszczono koniec ekonomii API.

Być może to właśnie dlatego Instagram dodał ostatnio wiele nowych funkcji do swoich oficjalnych narzędzi, takich jak „stories”, filtry i Boomerang. Istnieje jednak wiele innych aplikacji, które mogą pomóc w planowaniu, statystykach oraz edycji wideo.

Nadszedł czas, aby zbadać najlepsze aplikacje do Instagrama dostępne na rynku. Na całe szczęście większość “najlepszych aplikacji” jest wciąż dostępna i działa, pomimo tej dużej zmiany.

wolna

Aplikacje do Instagrama do Darmowego Użytkowania (Instagram dodatki)

Niektóre z darmowych aplikacji czynią cuda, jeśli chodzi o podkręcenie Twojej strony profilowej, ruchu na niej, ilości polubień oraz obserwatorów. Ale pamiętaj, że część z tych stron będzie oferowało płatne usługi z ulepszonymi dodatkami. Zaczniemy od omówienia darmowych narzędzi (z możliwościami płatnych subskrypcji).

Oczywiście, zawsze jest też możliwe kupienie lajków na Instagramie, co może pomóc rozpocząć działalność na tym portalu.

picplaypost

Możesz wykonać urocze edycje wideo i animacje GIF ze zdjęć za pomocą aplikacji zwanej PicPlayPost. Istnieje też opcja dodania dźwięku do filmu wideo, co stworzy wspaniałą „scenę” lub Instagram Story, która zwiększy ruch na Twoim kanale, liczbę obserwatorów i polubień. Program ten jest całkowicie darmowy!

repost

Pamiętasz, kiedy mówiono Ci, że Instagram nie jest do integracji społecznych, ale do publikacji oryginalnych zdjęć? Kiedy twórcy aplikacji są zamieszani w takie dysputy, zawsze jest to temat dosyć dyskusyjny. Repost pozwala Ci udostępniać zdjęcia innych użytkowników Instagrama. Jednak w odróżnieniu od Facebooka, Instagram jest bardziej wyczulony na “kradzieże” zdjęć jego użytkowników.

Dlatego aplikacja ta jest profesjonalnie wykorzystywana do repostingu – dając zyski pierwszemu właścicielowi i prosząc o zgodę za pośrednictwem poczty elektronicznej lub bezpośrednią wiadomość do właściciela Instagrama.

quick

Quick pozwala dodać tekst do zdjęcia co może być idealnym rozwiązaniem służącym do sprzedaży produktów, tworzenia inspirujących cytatów albo nawet do tworzenia memów. Możesz dostosować umiejscowienie tekstu, rozmiar, czcionkę i jej kolor, co pozwala na udostępnienie ukończonego zdjęcia z tekstem na Instagramie w zaledwie kilka kliknięć.

Istnieje co prawda możliwość dokupienia dodatków do aplikacji, natomiast większość funkcji edycji tekstu jest darmowa.

feed them social

Bardzo przydatna funkcja dla właściciela strony internetowej, którą możesz znaleźć tylko za pośrednictwem bezpośredniego linku, w przeciwieństwie do wtyczki do wyszukiwarki WordPress, która nie zawsze działa. Feed Them Social to wtyczka do wyświetlania wielu mediów społecznościowych bezpośrednio na Twojej stronie, w tym też na Instagramie.

To świetny sposób, aby połączyć wszystkie media oraz uzyskać więcej polubień na Instagramie.

stories ads

Aplikacja ta jest na razie bezpłatna, więc wypróbowanie wszystkich jej unikalnych funkcji, aby ulepszyć wideo i ułatwić opowiedzenie historii dla Twojej marki na Instagramie nie nadwyręży Twojego portfela. Używaj profesjonalnych projektów wideo, dodawaj tekst lub twórz kolaże ruchomych zdjęć.

magic likes meter

Jeśli chodzi o aplikacje do instagrama służące do statystyk, to jest to kolejne narzędzie, które również okazuje się być bezpłatne, chociaż możliwe są dodatkowe zakupy w aplikacji. Użyj tej aplikacji do lajków na Instagramie, aby przeanalizować, dlaczego Twoi użytkownicy i followersi lubią wybrane posty. Daje to szansę na przestudiowanie ich schematów i zachowań.

shortstack

Wymieniając aplikacje do Instagrama, które są zarówno darmowe, jak i ciekawe, wspomnieć należy o apce ShortStack. Oferuje ona darmowe konkursy na Instagramie i pomaga organizować wydarzenia generowane przez użytkowników, w których uczestnicy i inni odwiedzający mogą uczestniczyć za pomocą hashtaga.

ikona znak

Aplikacje do Instagrama Warte Pieniędzy

Nie musisz szukać usprawiedliwienia na to, dlaczego chcesz oszczędzić na płaceniu programistom API. Wszyscy mamy dobre lata i złe lata, a nie każda aplikacja jest warta pieniędzy.

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na każdą nową aplikację, mamy dla Ciebie listę najskuteczniejszych aplikacji, które są warte swojej ceny i prawdopodobnie doprowadzą do rozsądnych zwrotów z inwestycji.

afterlight

Po co stresować się próbą nauczenia się czegoś skomplikowanego, takiego jak Adobe Photoshop, kiedy możesz użyć łatwej w obsłudze aplikacji do edycji zdjęć, takiej jak Afterlight i zacząć eksperymentować z różnymi filtrami, efektami świetlnymi i różnymi zaawansowanymi narzędziami do korekcji zdjęć.

Cena jest niska, zaledwie 3,50 PLN, z dostępem do szerokiej gamy profesjonalnych funkcji edycji.

superimpose

Jeśli jesteś artystą lub po prostu chciałbyś zdobyć popularność w sieci, równie dobrze możesz eksperymentować z surrealizmem za pomocą programu takiego jak Superimpose.

Bez umiejętności edycji zdjęć możesz zrobić zdjęcie, usunąć tło i przykleić je na innym obrazie, aby zmienić scenerię w taki sposób, że sam Salvador Dali mrugnie ze zdziwienia dwa razy. Możesz także z łatwością obracać obraz lub zmieniać tekstury. Ta zabawa również będzie Cię kosztować zaledwie 3,50 PLN – jak widzisz, aplikacje do Instagrama mogą być naprawdę tanie.

vintagio

Vintagio może zrobić z twoimi filmami to samo, co Superimpose zrobi z twoimi zdjęciami. Możesz sfilmować scenę, a następnie edytować wideo lub zastosować filtry, aby nadać mu styl vintage lub retro, a nawet zamienić go w film niemy!

Aplikacja ta również ma możliwość wstawiania efektów dźwiękowych lub dodania piosenki do filmu. Koszt tej aplikacji jest dość niski i wynosi 15 PLN.

foursixty

Wiesz, co jest naprawdę trudne do zrobienia? Sprzedaż produktu na Instagramie – skierowanie klienta na stronę internetową, a następnie na stronę sprzedaży jest sporym wyzwaniem. Impulsywni klienci chcą mieć wszystko w tej chwili, a jeśli jesteś kimś, kto sprzedaje produkty, chcesz, aby kupowali, gdy tylko będą gotowi. Przeglądając aplikacje do Instagramu, które w tym pomogą, uwagę naszą przykuł FourSixty.

Możesz rzeczywiście sprzedawać produkty na Instagramie poprzez łączenie ich ze stroną produktu, która stanie się łatwym w użyciu koszykiem online.

Nie ma potrzeby przeglądania Internetu w poszukiwaniu sklepu. Subskrypcje są drogie, ale jeśli Twoim celem jest zarabianie pieniędzy każdego dnia, to te 200, 400, czy 1150 zł nie jest wielką inwestycją.

Jeśli chodzi o aplikacje do Instagrama dla specjalistów od marketingu i sprzedawców produktów, którzy chcą mieć własną konfigurację Etsy lub Ebaya, to należy ona do najbardziej konkurencyjnych.

soldsie

Soldsie idzie o krok dalej i sprawia, że proces zakupu jest śmiesznie prosty. Nie zdziw się jednak, jeśli wielu kupujących nie rozumie jak kupić produkt. Impulsywnie chcą powiedzieć tak… więc dlaczego nie zrobić oficjalnej wyprzedaży, gdy wpisują słowo „SPRZEDANE!” w Twoich komentarzach na Instagramie?

Jest to idealne rozwiązanie tylko dla niektórych typów produktów, ponieważ zarówno kupujący, jak i sprzedający muszą mieć zainstalowaną tę aplikację. Ale jeśli twoi odbiorcy często robią zakupy na Instagramie (jak pokazuje demografia kobiet lub marek niszowych) to ułatwi ona życie wszystkim.

Jak tylko powiedzą słowo, Soldsie wyśle im e-mailem fakturę, tak aby zapłacili za pośrednictwem PayPal lub kartą. Pobierają około 190 PLN miesięcznie z prowizją w wysokości 5,9%.

hashtagify

To narzędzie pomoże ci znaleźć pomysły na hashtagi, dzięki czemu będziesz mógł je efektywnie wykorzystać, a nie tylko przypadkowo strzelać w te, które wydają ci się najlepsze.

Zbadaj trendy na różnych platformach, a następnie wyszukuj według określonego niszowego słowa kluczowego. Zaczerpnij pomysły z chmury tagów i wejdź jeszcze głębiej w inne nisze. Jest to znacznie łatwiejsze niż korzystanie z Google Keyword Research oraz znacznie prostsze od samodzielnego studiowania, biorąc pod uwagę efekty wizualne. Usługa kosztuje około 220 PLN miesięcznie.

gleam

Gleam to jedna z najlepszych aplikacji na Instagram, doskonała dla wszystkich osób, które chcą zacząć organizować konkursy i inne interaktywne wydarzenia ze swoimi gośćmi. Aplikacja umożliwia dodanie widżetu Instagrama do swojej witryny w celu natychmiastowego śledzenia lub kierowania uwagi na posty na Instagramie.

Najlepsze funkcje (w tym dostosowywanie i atrakcyjny obrazek wyróżniający) kosztują od 38 PLN do około 390 PLN miesięcznie.

hootsuite

Jak możemy przeczytać na Sprout Social, najnowsze badania pokazują, że nowe treści na Instagrama najlepiej dodawać od wtorku do piątku między 9:00, a 18:00.

Hootsuite pomaga nam w uporządkowaniu wszystkich kont oraz postów w jednym prostym panelu, a następnie ustaleniu czasu publikacji zgodnie z tym, kiedy będzie to najbardziej korzystne.

Można ustawić w kolejce kilka postów, oraz połączyć je z Facebookiem, Twitterem, Instagramem, Google+, LinkedIn oraz YouTubem. Dzięki temu twoje treści zawsze będą dodawane w najlepszym momencie. Jest to strategiczne podejście, które przynosi rezultaty.

Twoja widownia będzie z niecierpliwością wyczekiwać nowych treści i nauczy przewidywać czas ich publikacji. Będziesz mógł również analizować dane związane z zaangażowaniem czy udostępnianiem postów przez twoich obserwujących.

W podsumowaniu

aplikacje do instagrama

Prawdę mówiąc, nie odkryjesz Instagrama jako poważnej okazji do zarabiania pieniędzy lub do robienia biznesu, dopóki nie zaczniesz analizować jego najbardziej przydatnych aplikacji. A te przeznaczone są właśnie do biznesu oraz zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ulepszyć i sprofesjonalizować twoją stronę, a także sieć prowadzonych przez ciebie kanałów społecznościowych.

Podczas gdy aplikacje takie jak te nie zwiększą grona twoich obserwatorów jednym kliknięciem, to pomogą ci one znaleźć docelową publiczność i zamienić ich w wiernych followersów.

To są właśnie te osoby, które chcesz na swoim profilu. Pomogą ci oni zdobyć nowych obserwujących, notorycznie będą lajkować każdy twój post, a także zawsze będą chcieli kontaktować się z tobą publicznie.

Wykorzystuj i poznawaj najbardziej idealne aplikacje do Instagrama, niektóre za darmo, a niektóre za opłatą. To one sprawią, że Twój plan kariery na Instagramie będzie właściwy i skuteczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry

Przestań walczyć ze swoimi finansami. Odkryj sposób na to, by zarobić jeszcze dzisiaj.

Dołącz do tysięcy innych ludzi, którzy odmienili swoje życie dzięki możliwości zarabiania w internecie…
Ponad 15 różnych metod, z których każda została sprawdzona i każda przynosi zysk.