Najpopularniejsze Instagramy – Top 15

najpopularniejsze instagramy

„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Dobrze jest wiedzieć na kim warto się wzorować, gdy chcemy podbić Instagram. Kto jest w czołówce i kto ma najwięcej follow na instagramie? Możecie to sprawdzić z nami. Być może zastanawiacie się też jak zarobić na Instagramie lub jak założyć biznes na Instagramiewarto przejrzeć konkurencję.

Chociaż nie możesz być konkurencyjny bezpośrednio wobec najlepszych Instagramerów, ponieważ oni są na „szczycie łańcucha pokarmowego”, nadal możesz zyskać na oglądaniu ich profili i robieniu notatek na temat tego, co robią dobrze i co można przejąć od ich Instagramowej osobowości… możesz nawet znaleźć wiele inspiracji do prowadzenia własnego profilu na Insta!

Przyglądając się liczbom i sprawdzając, kto ma najwięcej follow na instagramie, pokażemy ci czołową 15 pod względem ich ogólnych „followersów”. Stworzyliśmy łatwą w odbiorze tabelę, która pokazuje następujące informacje: ranga, odnośnik, właściciel, followersi, zawód właściciela i „Cena za Post„, która określa ich szacunkowe zarobki, jakie niemal codziennie zasilają ich konto. 

Pokażemy Ci również trochę informacji o każdym koncie i kilka zdjęć z każdego z nich. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, kto ma najwięcej obserwujących na instagramie!

Najpopularniejsze Konta na Instagramie

#1: Instagram

instagram-IG

Odnośnik

Odnośnik

@instagram

Followers

Followersów

242 Milionów

Profesja

Profesja

Strona Social Media

Cena za Post

Cena za Post

1.300,000+

Instagram łączy ludzi, no i to on przede wszystkim decyduje, co wyświetla im się w polecanych, więc naturalną rzeczą jest, że udało mu się połączyć znaczną część swoich użytkowników z własnym kontem. 

Jednak zrobiono to umiejętnie i zamiast zaprzątać ekrany użytkowników biznesowymi bzdurami i płatnymi reklamami, czy też click-baitowymi postami w stylu „najpopularniejsze instagramy polska”, ich misją stało się opowiadanie historii z całego świata. 

Ich wpisy pokazują ludzi, zwierzęta, naturę, sztukę, jedzenie, modę i wiele innych. Mimo, że profil Instagrama nie zostaje przez użytkowników automatycznie dodany do listy obserwowanych, nadal ma największą ilość followersów.

#2: Selena Gomez

selenagomez-IG

Odnośnik

Odnośnik

@selenagomez

Followers

Followers

138 Milionów

Profesja

Profesja

Piosenkarka

Cena za Post

Cena za Post

950,000+

Selena Gomez jest gwiazdą rocka i to, patrząc przez pryzmat Instagrama, najpopularniejszą! To właśnie Seleny Instagram najwięcej obserwujących posiada, więc wielka moc sprzyja jej, mhm. Miłośnicy kina niekoniecznie skojarzą Selenę z filmem, jednak ta pojawiła się w programach telewizyjnych Barney i Przyjaciele oraz Czarodzieje z Waverly Place jako dziecko, a po gwałtownym rozwoju jej muzycznej kariery również w wielu innych. 

Ma zaledwie 25 lat, a już wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko w swoim własnym kraju, ale i na całym świecie. Na jej Instagramowym profilu znajdują się zdjęcia własne, zdjęcia filmowe, zdjęcia zza kulis oraz chwile spędzone z przyjaciółmi.

#3: Cristiano Ronaldo

cristiano-IG

Odnośnik

Odnośnik

@cristiano

Followers

Followers

135 Milionów

Profesja

Profesja

Sportowiec

Cena za Post

Cena za Post

900,000+

Cristiano Ronaldo jest piłkarzem z Portugalii, który obecnie gra jako napastnik włoskiego klubu Juventus. Jest uważany za jednego z najlepszych graczy na świecie, a w opinii niektórych, za największego gracza w historii. Jeśli zastanawiasz się jakie są najpopularniejsze konta na instagramie sportowców, to właśnie Cristiano ma najwięcej zwolenników. 

Ostatnio został również nazwany najwyżej opłacanym sportowcem na świecie. Cristiano udostępnia zdjęcia ze swojego życia, z przyjaciółmi, zdjęcia sportowe, reklamowe, a od czasu do czasu dorzuci też selfie.

#4: Ariana Grande

arianagrande-IG

Odnośnik

Odnośnik

@arianagrande

Followers

Followers

123 Milionów

Profesja

Profesja

Muzyk

Cena za Post

Cena za Post

850,000+

W wieku zaledwie 25 lat Ariana Grande zrewolucjonizowała przemysł muzyczny, pomimo bardzo skromnych początków w serialu Victiorious od Nickelodeon. Poza muzyką i karierą na Broadwayu, występowała również w telewizji i ma na koncie kilka ról filmowych. 

Jej droga do sławy rozpoczęła się w 2011 roku, a o jej niesamowitej skali wokalnej często mówią jej wielbiciele i krytycy muzyczni. Przeglądając najpopularniejsze profile na Instagramie, Arianę znajdziemy na miejscu czwartym. Na jej profil składają się zdjęcia artystyczne, teledyski, zwierzęta domowe, przyjaciele i zdjęcia z jej codziennego życia.

#5: Beyoncé

beyonce-IG

Odnośnik

Odnośnik

@beyonce

Followers

Followers

116 Milionów

Profesja

Profesja

Muzyk

Cena za Post

Cena za Post

800,000+

Beyoncé Knowles jest piosenkarką, tancerką i aktywistką, która zaczęła śpiewać jako dziecko. W końcu zyskała sławę w żeńskim zespole Destiny’s Child. Sama stała się jeszcze bardziej znana po tym, jak wystąpiła w filmach i wydała solowe albumy. Wiele razy wymieniana była jako najpotężniejsza kobieta w branży rozrywkowej, bez wyjątku, i zdobyła wiele nagród. 

W wieku 36 lat posiada na koncie naprawdę sporo osiągnięć, a jednym z nich jest bycie w czołówce listy „najpopularniejsze instagramy”. Jej profil Instagram zawiera seksowne ujęcia, zdjęcia z koncertów, modę, przyjaciół i wydarzenia publiczne, w których brała udział.

#6: Kim Kardashian

kimkardashian-IG

Odnośnik

Odnośnik

@kimkardashian

Followers

Followers

114 Milionów

Profesja

Profesja

Gwiazda Reality Show

Cena za Post

Cena za Post

780,000+

Kim Kardashian-West zyskała sławę jako osobowość telewizyjna po tym, jak urodziła się w zamożnej i sławnej rodzinie zmarłego Roberta Kardashiana. Była również przyjaciółką Paris Hilton. Jej kariera poszybowała w górę po skandalu związanym z seksem i po reality show „Keeping Up with the Kardashians”. 

Jej związek z Kanye Westem bez wątpienia przyczynił się do jeszcze większej sławy i rozgłosu. To właśnie Kim jest najpopularniejszą na Instagramie osobą nie będącą ani sportowcem ani muzykiem. Jeśli zastanawialiścię się, kto ma najwięcej obserwujących na instagramie, nie będąc jednocześnie gwiazdą z żadnego konkretnego powodu, oto wasza odpowiedź! 

Na jej profilu Instagram znajdują się zdjęcia rodziny, zdjęcia reklamowe, jej dzieci i okazjonalnie jej męża Kanyego.

Przestań walczyć ze swoimi finansami. Odkryj sposób na to, by zarobić jeszcze dzisiaj.

Dołącz do tysięcy innych ludzi, którzy odmienili swoje życie dzięki możliwości zarabiania w internecie…
Ponad 15 różnych metod, z których każda została sprawdzona i każda przynosi zysk.  

ninja spadające pieniądze
Chcesz zarobić dodatkową gotówkę?

Mamy listę najlepszych sposobów na to, by zarobić w internecie.

Wystarczy, że wybierzesz sobie któryś z nich, a jeszcze dziś możesz zacząć zarabiać.

Metoda zarabiania ninjacallout

#7: Kylie Jenner

kyliejenner-IG

Odnośnik

Odnośnik

@kyliejenner

Followers

Followers

111 Milionów

Profesja

Profesja

Gwiazda Reality TV

Cena za Post

Cena za Post

750,000+

Kylie Jenner została niedawno wymieniona przez magazyn Forbes jako jedna z miliarderek, które zawdzięczają fortuny własnej pracy. Stało się to niedługo po założeniu przez nią własnej wytwórni perfum. Poza tym, że pojawiła się na „Keeping Up with the Kardashians”, znana jest również przez swoich słynnych rodziców Caitlyn i Kris Jenner. 

Niespodzianką jest to, że jest jedyną właścicielką miliardowej marki, która jednocześnie posiada najpopularniejsze konta na instagramie. W końcu ma pewnie niejedno.

Jej profil zawiera okładki magazynów, zdjęcia z przyjaciółmi i rodziną, modę, selfie, oraz seksowne ujęcia, które bez wątpienia uwielbia jej publiczność.

#8: Taylor Swift​

taylorswift-IG

Odnośnik

Odnośnik

@taylorswift

Followers

Followers

110 Milionów

Profesja

Profesja

Muzyk

Cena za Post

Cena za Post

700,000+

Taylor Swift jest autorką tekstów i piosenkarką, która pisze i śpiewa o swoim życiu osobistym. Występuje od 14 roku życia i rozpoczęła od muzyki country, ale szybko odnalazła się w pop. Jako, że napisała już kilka albumów i zdobyła wiele nagród, trudno uwierzyć, że ma zaledwie 28 lat. 

Jej profil Instagram zawiera mnóstwo modnych zdjęć, okładek magazynów, chwil z koncertów, scen z podróży po świecie, a nawet kilka ujęć z dni spędzanych w domu z kotem. Jest zdecydowanie jedyną gwiazdą muzyki country, która pojawia się w zestawieniach „najpopularniejsze profile na instagramie”!

#9: Dwayne Johnson

therock-IG

Odnośnik

Odnośnik

@therock

Followers

Followers

110 Milionów

Profesja

Profesja

Aktor, Sportowiec

Cena za Post

Cena za Post

700,000+

Zaczynając od kariery wrestlera w WWE, Dwayne „The Rock” Johnson stał się twarzą gatunku filmu akcji i można powiedzieć, że jest Stallonem czy Schwarzeneggerem 21 wieku. Poza niesamowitą sylwetką fizyczną, Johnson ma również wielkie poczucie humoru i „aurę dobrego męża”, którą uwielbiają kobiety. 

Nic dziwnego, że jego Instagram zawiera zdjęcia filmowe, wywiady, zdjęcia w domu i oczywiście mnóstwo zdjęć ze „Skałą” spędzającym czas z własnymi dziećmi i wieloma innymi dziećmi, które pragną być takie jak on. Spośród wszystkich męskich gwiazd filmowych, to właśnie Dwayne prowadzi „najpopularniejsze instagramy”.

Ciekawi Cię, jak sprawić, by Twój profil był tak fajny jak Dwayna „The Rock” Johnsona? Zapoznaj się z naszym artykułem o tym, jak stworzyć niesamowity profil, zupełnie tak jak twoje ulubione gwiazdy.

#10: Justin Bieber

justinbieber-IG

Odnośnik

Odnośnik

@justinbieber

Followers

Followers

101 Milionów

Profesja

Profesja

Muzyk

Cena za Post

Cena za Post

700,000+

Justin Bieber ma zaledwie 24 lata i już podbił przemysł muzyczny, zdobywając światową sławę przy skromnym początku na YouTube. Od tamtej pory koncertuje po całym świecie, a rosnąc w popularność zapewne sam zastanawiał się nad tym, kto ma najwięcej obserwujących na instagramie i zapewne mógłby pomóc mu się promować. 

W ten sposób nawiązał kontakt z Seleną Gomez i nawet się z nią umawiał! Jest on jednym z najlepiej sprzedających się artystów muzycznych na świecie i był w rzeczywistości drugą gwiazdą, która dotarła do 100 milionów zwolenników na Twitterze i Instagramie, wraz z Katy Perry (która niestety spadła na miejsce 20) na Instagramie. 

Bieber zamieszcza na swojej stronie głównie zdjęcia siebie samego, choć, co zaskakujące, na jego profilu Instagram pojawiają się również inni ludzie. Są to dzieci, które odwiedza, przyjaciele, a nawet powtórne udostępnienia rzeczy, które lubi.

#11: Neymar

neymarjr-IG

Odnośnik

Odnośnik

@neymarjr

Followers

Followers

99 Milionów

Profesja

Profesja

Sportowiec

Cena za Post

Cena za Post

690,000+

Poza Cristiano, ten, kto ma najwięcej obserwujących na instagramie, to właśnie Neymar. Neymar da Silva Santos Júnior, to piłkarz, który ma tylko 26 lat, ale jest już jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie. Zdobył sławę, grając jako napastnik we francuskim klubie Paris Saint-Germain oraz w drużynie brazylijskiej. 

W wieku 17 lat wygrał wiele mistrzostw i zdobył jeszcze większą sławę po przeniesieniu z Barcelony do Paryskiego Saint-Germain, które zapłaciło za niego hiszpańskiemu klubowi ponad 222 miliony funtów. Jest uważany za najdroższego sportowca na świecie i zdecydowanie posiada umiejętności, które za tym stoją. 

Na jego profilu Instagram znajdują się zdjęcia z meczów piłki nożnej, zdjęć kulis, przyjaciół, rodziny i kilku seksownych tatuaży i ujęć ciała. Panie naprawdę nie mają na co narzekać!

#12: Lionel Messi

leomessi-IG

Odnośnik

Odnośnik

@leomessi

Followers

Followers

96 Milionów

Profesja

Profesja

Sportowiec

Cena za Post

Cena za Post

680,000+

Oprócz Cristiano i Neymara to Lionel Messi jest tym, który wyskoczy, gdy wygooglujemy najpopularniejsze instagramy należące do piłkarzy. Jest jednym z trzech w pierwszej 15. Lionel Messi jest piłkarzem, który gra jako napastnik Barcelony i argentyńskiej reprezentacji narodowej. Wielu uważa go za najlepszego gracza na świecie, a on posiada bardzo wiele nagród, które potwierdzają to przekonanie. 

Jego sukces jest tym bardziej inspirujący, gdy weźmiemy pod uwagę, że jako dziecko miał niedobór hormonu wzrostu. Na jego profilu na Instagramie znajdują się momenty sportowe, zdjęcia z przyjaciółmi, trofea, zdjęcia rodziny i relacje z występów na imprezach publicznych.

#13: Kendall Jenner

kendaljenner-IG

Odnośnik

Odnośnik

@kendalljenner

Followers

Followers

92 Milionów

Profesja

Profesja

Modelka

Cena za Post

Cena za Post

650,000+

Kendall Jenner jest osobowością telewizyjną znaną z Keeping Up with the Kardashians, choć popularność zdobyła również jako modelka w mediach społecznościowych i licznych magazynach. Chodziła po wybiegach reprezentując czołowych projektantów mody i pracowała jako ambasadorka marki. 

Uważana jest za najlepiej zarabiającą modelkę na świecie. Na jej stronie Instagram znajdziesz modę, seksowne ujęcia w bikini, występy na wybiegu, zdjęcia z przyjaciółmi i kilka zabawnych ujęć strzelonych tu i tam. Kto ma najwięcej obserwujących na Instagramie i robi w modelingu? To właśnie Kendall Jenner!

#14: National Geographic

natgeo-IG

Odnośnik

Odnośnik

@natgeo

Followers

Followers

89 Milionów

Profesja

Profesja

Magazyn

Cena za Post

Cena za Post

600,000+

Jeśli chodzi o „najpopularniejsze instagramy” to jest to nasz najbardziej zaskakujący wpis dotyczący czołowych profili na Instagramie. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę, że National Geographic jest magazynem wydawanym na całym świecie i ostatnio znajdował się w kłopotach finansowych, przynajmniej dopóki 21 Century Fox i Rupert Murdoch nie kupili go za, bagatela, 725 milionów dolarów. 

Oficjalna publikacja National Geographic Society jest regularnie publikowana od 1888 roku! Podobnie jak samo czasopismo, Instagramowy profil prezentuje naukę, historię, kulturę światową i przyrodę, ale z pięknymi zdjęciami, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. Oczywiście na portalu nie ma miejsca na długie artykuły, ale można zauważyć, że fragmenty artykułów z czasopism są wklejane do podpisów, co czyni je świetną lekturą.

#15: Nicki Minaj

nickiminaj-IG

Odnośnik

Odnośnik

@nickiminaj

Followers

Followers

88 Milionów

Profesja

Profesja

Muzyk

Cena za Post

Cena za Post

600,000+

Nicki Minaj jest wszechstronnie utalentowana, gdyż jej paleta umiejętności rozgałęzia się na aktorstwo, modelowanie, śpiew i rapowanie. Swoją karierę rozpoczęła w 2007 roku, a w 2010 roku była najlepiej sprzedającą się artystką. Wystąpiła między innymi w Epoce Lodowcowej oraz The Other Women, które pomogły jej w rozwoju kariery, podobnie jak występ w Amerykańskim Idolu. 

Ludzie lubią ją oglądać ze względu na dziwaczne poczucie humoru, kolorowe kostiumy i peruki. Jej „alter-ego”, które tworzy do nowych piosenek, są z pewnością wyjątkowe i wznoszą ją na piedestał branży muzycznej. Jej profil Instagram zawiera seksowne ujęcia w bikini, artystyczne zdjęcia albumów dla jej alter-ego, modę i publiczne występy, a czasami także ujęcia z kreskówek i inne zabawne zdjęcia. Zamyka naszą listę gwiazd prowadzących najpopularniejsze Instagramy.

Divider

najpopularniejsze instagramy

Jak widać, odpowiedzią na to, kto ma najwięcej obserwujących na instagramie, jest sam Instagram, aczkolwiek gwiazdy i sportowcy depczą mu po piętach. Łatwo zrozumieć, dlaczego najpopularniejsze Instagramy należą właśnie do takich osób – ponieważ są one znane i kochane na całym świecie, co oznacza, że docierają do bardzo szerokiej publiczności.

Jeśli jesteś zainteresowany wiedzą, jak zdobyć więcej zwolenników na Instagramie, kliknij tutaj, aby zapoznać się z artykułem na ten temat. W międzyczasie, zacznij śledzić popularne profile, aby zobaczyć, czego można dowiedzieć się z ich kampanii i interakcji z publicznością. Możesz pożyczyć kilka pomysłów od tego, kto ma najwięcej obserwujących na instagramie, a przecież znasz już całą listę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top