Zarabiaj pieniądze na Fiverrze

zarabiać pieniądze na freelancingu

Trudność

Czas Niski
Niska

Czas

średni wynik
Średni

Dochód

Dochód środek
Średni
„Głównym celem ZarobkowegoNinja jest pomoc naszym czytelnikom w kwestiach finansowych. Współpracujemy z innymi firmami, które dzielą z nami taką właśnie wizję. Niektóre z linków w tym poście mogą pochodzić od naszych partnerów. W ten sposób zarabiamy pieniądze.”

Zabawna metoda zarobkowa na ZarobkowyNinja.pl.

Fiverr jest internetowym rynkiem, na którym oferowane są różne drobne prace i mikro usługi (gigs), które mogą być wykonane przez zwyczajnych ludzi, pracujących we własnych domach.

Fiverr w ostatnim czasie przeżywa silny rozwój. Obecnie wystawia ponad 1,9 mln ofert pracy i ponad 4000 usług w 120 kategoriach.

Pomysłem, na którym opiera się Fiverr, jest kojarzenie osób oferujących mikro prace i usługi z osobami, które tych prac potrzebują i chętnie za nie zapłacą. Umożliwia to freelancerom łatwe znalezienie pracy. Każda podstawowa usługa na Fiverr.com kosztuje 5$, ale zwykle kupujący zamawia także dodatkowe „extra gigs”.

W rzeczywistości mimo, że podstawową ceną za „gig” jest 5$, to ponad połowa „gigów” sprzedawana jest w cenach od 10$ do 100$ za sztukę. Jest to spowodowane rosnącą liczbą tak zwanych „Premium gigs”, które mogą być sprzedawane nawet po 500$. Może nie jest to miejsce na zostanie milionerem, ale z pewnością da się na tym zarobić dodatkowe pieniądze.

Wszystkie usługi znajdujące się na stronie Fiverr nazywane są „gigs”, a pośród nich można znaleźć wszelkiego rodzaju twórcze i szalone prace wykonywane przez osoby z całego świata.

„Gigi” sprzedawane na Fiverrze obejmują między innymi projektowanie graficzne, promocję firm, działania w mediach społecznościowych, reklamę, tworzenie zabawnych filmów, a także tłumaczeniapisanie tekstów.

Zaletą z pewnością jest twórczy umysł znajdujący się w zasięgu Twojej ręki.  Wyobraź sobie, że ktoś zrobi dla Ciebie film z Twoim imieniem napisanym muszlami na plaży albo klip o tym, jak ktoś skacze ze spadochronem trzymając emblemat z logiem Twojej firmy.

Krótki przegląd proponowanych „gigów” pokazuje, jak wiele różnych produktów i usług proponują twórcy dostępni na stronie Fiverr.

Jednak najlepsze jest to, że każdy może przystąpić do programu i proponować swoje własne „gigi”.

Jak zarobić na Fiverr?

Początek jest prosty. Znajdujące się poniżej cztery kroki pozwolą Tobie od razu zacząć współpracę.

Zastanawiając się, jakie usługi możesz świadczyć, przejrzyj propozycje innych sprzedawców. Zobacz co się najlepiej sprzedaje. Jakie produkty odnoszą sukces.

Fiverr pozwala porządkować „gigi” według najbardziej popularnych i tych, które najlepiej się sprzedają.  Umożliwia to łatwe rozeznanie, jakie są obecnie potrzeby i podsuwa pomysły na to, czym Ty możesz się zająć.

Przeglądając oferty na Fiverrze szybko zauważysz, że niektóre z nich mają dużo ładniejsze zdjęcie profilowe od reszty. Na swój profil wybierz taką grafikę, która będzie się wyróżniać.  Jako przykład przyjmij te strony, które radzą sobie najlepiej.
Zawsze możesz użyć picfont.com. Ale czemu nie wyjść poza schemat? Skorzystaj z usług osoby dostępnej na Fiverr, która wykona tę pracę dla Ciebie.

Prawdopodobnie spędzisz sporo czasu przygotowując opis jednak na pewno się to opłaci. Tych parę zdań o Tobie jest witryną Twojego sklepu. Nie możesz sobie pozwolić, aby Twoi klienci od razu stracili Tobą zainteresowanie, czytając kiepski opis pozbawiony żywej, jasnej i wyraźnej informacji.

Tak samo jak przy doborze obrazka profilowego możesz czerpać inspirację czytając opisy innych sprzedawców. Oglądając zdjęcia profilowe i opisy „gigów” na Fiverrze dostrzeżesz także, że wielu sprzedawców nie traktuje poważnie swojego biznesu – nie popełniaj tego błędu.

Na koniec przestroga. Przygotowując swój opis i grafikę jak najbardziej możesz wzorować się na osobach, które mają świetne wyniki, jednak nigdy nie kopiuj i nie kradnij ich opisów, gdyż zostaniesz „zbanowany” albo jeszcze gorzej.

Bardzo ważne jest żeby używać właściwych słów kluczowych. Dzięki temu masz pewność, że Twój „gig” osiągnie dobrą pozycję w wyszukiwaniu, a klienci szukając określonych usług łatwo znajdą właśnie Twoje pośród wielu podobnych ofert.

Na Fiverr możesz umieścić film promujący Twojego „giga”. Dzięki niemu możesz reklamować swoją usługę w bardzo ciekawy i wyróżniający sposób. Umieszczając film na swoim profilu sprawiasz, że wzrośnie Twoja pozycja w rankingach, a co za tym idzie – ilość zamówień.

Żeby przygotować chwytliwy film promujący Twojego „giga” możesz użyć programu „Video Maker FX”. Okazuje się, że potencjalni klienci bardziej przychylni są sprzedawcom, którzy mają na swojej stronie krótki film reklamowy.

ProfitFarmers: Prosty sposób na zarobek w internecie.
Sami przetestowaliśmy ten sposób. Wynik?
Zysk w wysokości ponad 8000 zł. Zajęło nam to niecałe 25 minut dziennie.
Obejrzyj naszą recenzję wideo, aby dowiedzieć się, jak i ty możesz w ten sposóļ zarobić.
baner z najnowszymi wiadomościami

ProfitFarmers pozwolił nam zarobić ponad 8000 zł w zaledwie kilka tygodni.

Chcesz się dowiedzieć jak i ty możesz zarobić na ProfitFarmers?
obraz objaśnienia profitfarmers

Ile to kosztuje?

Rejestracja na Fiver.com jest darmowa, jednak portal od każdej zarobionej przez Ciebie kwoty pobiera 20% prowizji.  Oznacza to, że jeśli sprzedasz „giga” za 5$, Fiverr zabierze od Ciebie 1$, a Ty dostaniesz na swoje konto 4$. Pieniędzy z konta możesz użyć kupując inne „gigi” na Fiverr albo przelać je na swoje konto PayPal. Weź pod uwagę, że przelewając pieniądze PayPal również pobiera niewielką opłatę.

Ile mogę zarobić?

Możesz przetestować Fiverr i zacząć od małych „gigów” po 5$. Budując stopniowo swoją renomę zarobki będą wzrastać.

Po trzydziestu dniach, jako nowy sprzedawca, mając na koncie dziesięć sprzedanych „gigów” awansujesz na „sprzedawcę pierwszego poziomu”. Wznosząc się na kolejne stopnie będziesz mógł ustalać wyższe stawki za podstawowy „gig”.

Nie ma określonej granicy dochodu, jaki możesz osiągnąć. Zarobek, mniej lub bardziej, zależy od dwóch rzeczy:

1) Popytu na usługi, które dostarczasz.

2) Tego, ile wysiłku zamierzasz włożyć w swoją działalność.

Uwaga: używając PayPal możesz w każdym momencie przelać pieniądze na swoje własne konto bankowe.

Wielu najlepiej prosperujących sprzedawców na Fiverr zarabia duże pieniądze zlecając swoje prace innym osobom. Oczywiście zwykle nie są to zbyt wymagające zajęcia. Czasem jest to zaprojektowanie logo, pisanie tekstów albo tłumaczenie. Jeśli chciałbyś poznać inne sposoby na znalezienie firm szukających posiadanych przez ciebie umiejętności, sprawdź nasz przewodnik po pracy online.

Może Cię to zaskoczyć, ale poświęcając pracy na Fiverr odpowiednią ilość czasu i wkładając sporo wysiłku można zarobić całkiem niezłe pieniądze. Niektórzy nawet się z tej pracy utrzymują.

Kto wie? Jako że nie ma górnej granicy zarobków, może właśnie to Ty zostaniesz kolejnym najlepszym sprzedawcą na Fiverr.

Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry